انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » وقایع التفاقیه » بخش خداحافظی » دوستان یاران منتظر من رفتم...اصرار نکنین نمیمونم...

دوستان یاران منتظر من رفتم...اصرار نکنین نمیمونم...

سلام صبحتون بخیر من خیلی خسته شدم دارم میرم ... . . . . . . . . بخوابم خسته شدم از بس پست گذاشتم امیدوارم  مطالبی که میزارم قابل استفاده براتون باشه من هیچ وقت از اینجا نمیرم همیشه هستم گفتم یکم مطلب خودمونی بزارم... چیه همش کپی پیست پکی پیستامروزم خیر سرم امتحان دارم...اونم حسابداری صنعتی هیچی نخوندم ای خدا یه همسرم نداریم باهاش حرف بزنیم بریم بیرون بریم ددر بریم کافی شاپ برام چایی بیاره برام آشپزی بکنه لباسامو اتو بزنه ناهار وشام درست کنه موهامو کوتاه کنه ریشاموبزنهزندگی ایده آل به این میگن راستی غم و غصه ی دنیارو نخورینااااااااااا..یا رسنه یا
n,sjhk dhvhk lkjzv lk vtjl...hwvhv k;kdk kldl,kl...

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام

صبحتون بخیر

من خیلی خسته شدم دارم میرم ...
.
.
.
.

.

.
.
.

بخوابم خسته شدم از بس پست گذاشتم

امیدوارم  مطالبی که میزارم قابل استفاده براتون باشه

من هیچ وقت از اینجا نمیرم همیشه هستم گفتم یکم مطلب خودمونی بزارم...

چیه همش کپی پیست پکی پیستامروزم خیر سرم امتحان دارم...اونم حسابداری صنعتی

هیچی نخوندم ای خدا یه همسرم نداریم باهاش حرف بزنیم بریم بیرون بریم ددر

بریم کافی شاپ برام چایی بیاره برام آشپزی بکنه لباسامو اتو بزنه ناهار وشام درست کنه

موهامو کوتاه کنه ریشاموبزنهزندگی ایده آل به این میگن

راستی غم و غصه ی دنیارو نخورینااااااااااا..یا رسنه یا نرسنه یا وسنه یا بوسنهاگه تونستین ترجمه

کنینوالا بخدا...چه کاریههی غم میخورین غصه میخورین...برین خوش باشین بابا

من و ببینین

پکیدیم از بس خونه موندیم...هرچند میگن ترشی هرچی بیشتر بمونه خاصیتش بیشتر میشه

والا بخدا..دروغ میگم بگو دروغ میگی

خب دیگه چه خبر خوبین؟چیکارا کندی چیکارا نکندی؟ الان ساعت  هشت و نیمه صبحه

برم یه املت بزنیم به بدن و بریم بخوابیم راستی چرا بضی وقتا که میخایم مطلب بزاریم میگه متن شما بیش از 50000 حرف داره؟ینی میخام بزنم درب و داغونی بشمایییییییییییییش

فعلا خدانگهدار تا ساعته 3 یا 4 بعدازظهر

اینم یه حدیث خوب هدیه من به شما

كانَ رَسولُ اللّه صلى الله عليه و آله جالِساً مَعَ اَصحابِهِ ذاتَ يَومٍ فَنَظَر اِلى شابٍّ ذى جَلَدٍ وَ قُوَّةٍ قَد بَكَّرَ يَسعى فَقالوا : وَيحَ هذا لَو كانَ شَبابُهُ وَ جَلَدُهُ في سَبيلِ اللّه تَعالى؟ فَقالَ صلى الله عليه و آله لا تَقولوا هذا، فَاِنَّهُ اِن كانَ يَسعى عَلى نَفسِهِ لِيَكُفَّها عَنِ المَساَ لَة وَ يُغنيَها عَنِ النّاسِ فَهُوَ سَبيلِ اللّه ، وَ اِن كانَ يَسعى عَلى اَبَوَينِ ضَعيفَينِ اَو ذُرّيَّةٍ ضِعافٍ لِيُغنيَهُم وَ يَـكفيَهُم فَهُوَ فى سَبيلِ اللّه و اِن كانَ يَسعى تَفاخُرا وَتَـكاثُرا فَهُوَ فى سَبيلِ الشَّيطانِ ؛

روزى پيامبر صلى الله عليه و آله، در ميان ياران خود نشسته بودند. چشمشان به جوانى چالاك و نيرومند افتاد كه از صبحگاهان، تلاش مى كرد. ياران گفتند : واى بر او! چه مى شد اگر جوانى و چالاكى اش در راه خدا بود؟ پيامبر صلى الله عليه و آله فرمودند : چنين نگوييد. اگر او براى خود تلاش مى كند تا از مردم بى نياز شود و نزد آنان دست دراز نكند، در راه خدا كار مى كند. اگر براى پدر و مادر ناتوان و يا فرزندان ناتوان خويش تلاش مى كند، تا آنان را بى نياز و زندگى شان را اداره كند، كار او در راه خداست، ولى اگر براى ثروت اندوزى و فخر فروشى تلاش مى كند، كار او در راه شيطان است.
پیامبر صلی الله علیه
المحجّة البيضاء، ج 3، ص 140

--------------------------------------------------------------------------------------
اَوسِعوا لِلشَّبابِ فِى المَجلِسِ وَ اَفهِموهُمُ الحَديثَ فَاِنَّهُمُ الخُلوفُ وَ اَهلُ الحَديثِ ؛

براى جوانان در مجالس جاى باز كنيد، و امور نو و جديد را به آنان تفهيم كنيد، چرا كه اين گروه جايگزين شما و درگير مسائل جديد خواهند شد.
الفردوس، ج 1، ص 98، ح 320
--------------------------------------------------------------------------------------
اِذا عاتَبتَ الحَدَثَ فَاترُك لَهُ مَوضِعا مِن ذَ نبِهِ لِئَلاّ يَحمِلَهُ الخراجُ عَلَى المُكابَرَةِ ؛

هرگاه جوان را توبيخ كردى ، برخى خطاهاى او را ناديده بگير، تا توبيخ تو، او را به مقابله وادار نسازد.

شرح نهج البلاغه ابن ابى الحديد، ج 20، ص 333، ح 819
لا تَمَنَّوا هَلاكَ شَبابِكُم وَ اِن كانَ فيهِم غَرامٌ ، فَاِنَّهُم عَلى ما كانَ فيهِم عَلى خِلالٍ ، اِمّا اَن يَتوبوا فَيَـتوبَ اللّه عَلَيهِم ، وَ اِمّا اَن تُرديَهُمُ الفاتُ ، اِمّا عَدُوّا فَيُقاتِلوهُ ، وَ اِمّا حَريقا فَيُطفِئوهُ وَ اِمّا ماءً فَيَسُدُّوهُ ؛

نابودى جوانانتان را آرزو نكنيد ، گرچه بدى هاى بسيار در آنان باشد، زيرا آنان با آن بدى ها چند دسته اند : يا توبه مى كنند و خداوند هم توبه آنان را مى پذيرد و يا اين كه آفت ها ، آنان را از پاى درمى آورد و يا با دشمنى مى جنگند، يا آتش سوزى را خاموش مى نمايند و يا سيلى را سد مى كنند.

حلية الأولياء، ج 5، ص 119
مُرُوا الاَحداثَ بِالمِراءِ وَ الجِدالِ وَ الـكُهولَ بِالفِكَرِ وَ الشُّيوخَ بِالصَّمتِ ؛

جوانان را به مباحثه و مناظره، و ميان سالان را به انديشيدن، و پيران را به سكوت، فرمان دهيد.

شرح نهج البلاغه ابن ابى الحديد، ج 20، ص 285، ح 260

حقیقت را باید آنچنان که هست شناخت , نه آنچنان که می پسندند

دانلود آهنگ جوان ایرانی تیتراژ برنامه جوان ایرانی جوان ایرانی

دانلود آهنگ

ویرایش موضوع توسط : بلاغ مبین
در تاریخ : چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ قبل از ظهر

می پسندم 11     0  11 

تعداد پسند های ( 11 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 67
حالت :
اعتبار کاربر : 47753
پسند ها : 10840
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

همون خوبه زن ندارین 

همه مردا اولش میگن یه زنم نداریم بریم بیرون بریم کافی شاپ

ولی بعد ازدواج که میکنن میگن کافی شاپ چیه

زن مگه همش میره بیرون

دیدم میگماااااااااااااااااا

ماها فکر نکنم حالا حالاها بتونیم از انجمن بریم

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : باران 313

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 531
حالت :
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 1664
پسند ها : 207
حالت من :  Movafagh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/02.jpg

بهترین و ناب ترین و کاربردی ترین احادیثی بود که خوندم. فقط واسه همون پسندیدم داداش. خدا خیرت بده.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

قَال رَسُولِ اللَّهِ (صلی الله علیه و آله و سلم):

اوصيكُمْ بِالشُّبّانِ خَيْرا فَاِنَّهُمْ اَرَقُّ اَفـْئِدَةً اِنَّ اللّه‏َ بَعَثَنى بَشيرا وَ نَذيرا فَحالَـفَنِى الشُّبّانُ وَ خالَفَنِى الشُّيوخُ، ثُمَّ قَرَاَ «فَطالَ عَلَيْهِمُ الاَْمَدُ فَقَسَتْ قُلوبُهُمْ»؛

شما را به نيكى با جوانان سفارش مى كنم، چرا كه آنان، دل‏هاى رقيق‏ترى دارند، به راستى كه خداوند، مرا بشارت دهنده و هشدار دهنده برانگيخت، جوانان با من هم پيمان شدند و پيران با من به مخالفت برخاستند. آن‏گاه اين آيه را خواندند: «و عمر آنان به درازا كشيد و دل‏هايشان سخت گرديد».
سفينة البحار، ج 2، ص 176.

مَنْ تَعَلَّمَ فى شَبابِهِ كانَ بِمَنْزِلَةِ الْوَشْمِ فِى الْحَجَرِ وَ مَن تَعَلَّمَ وَ هُوَ كَبيرٌ كانَ بِمَنْزِلَةِ الْكِتابِ عَلى وَجْهِ الْماءِ ؛

هر كس در جوانى‏ اش بياموزد ، آموخته‏ اش مانند نقش بر سنگ است و هر كس در بزرگ‏سالى بياموزد، مانند نوشتن بر روى آب است .

نوادر راوندى ، ص 132، ح 169 .

يا عَلىُّ بادِر بِاَرْبَعٍ قَبْلَ اَرْبَعٍ : شَبابِكَ قَبْلَ هَرَمِكَ وَ صِحَّتِكَ قَبْلَ سُقْمِكَ وَ غِناكَ قَبْلَ فَقْرِكَ ، وَ حَياتِكَ قَبْلَ مَوْتِكَ ؛

اى على! چهار چيز را پيش از چهار چيز درياب : جوانى ‏ات را پيش از پيرى؛ و سلامتى‏ ات را پيش از بيمارى؛ و ثروتت را پيش از فقر و زندگى ‏ات را پيش از مرگ.

من لا يحضره الفقيه ، ج 4، ص 357، ح 5762 .

لقمان حکیم(علیه السلام):
يا بُنَىَّ لاتَعْدُ بَعْدَ تَقْوَى اللّه‏ِ مِنْ اَنْ تَتَّخِذَ صاحِبا صالِحا؛

فرزندم! بعد از تقواى الهى، از گرفتن دوستِ شايسته نگذر.
الاخوان ، ص 110، ح 25.

مَنْ اَرادَ اللّه‏ُ بِهِ خَيْرا رَزَقَهُ اللّه‏ُ خَليلاً صالحِا؛
هر كس كه خداوند براى او خير بخواهد، دوستى شايسته نصيب وى خواهد نمود.

يَقولُ اللّه‏ُ عَزَّوَجَلَّ : اَلشّابُّ الْمُؤمِنُ بِقَدَرى الرّاضى بِكِتابى ، اَ لْقانِعُ بِرِزْقى ، اَلتّارِكُ لِشَهْوَتِهِ مِنْ اَجلى هُوَ عِنْدى كَـبَعْضِ مَلائِكَتى ؛
خداوند عزّوجلّ مى ‏فرمايد : جوان معتقد به قضا و قدرم، خشنود به آنچه برايش مقدر كرده ‏ام ، قانع به روزى ‏ام و رهاكننده هوا و هوس به خاطر من ، در نزد من مانند يكى از فرشتگان من است.

كنز العمّال ، ح 43107 .

ما مِنْ شابٍ تَزَوَّجَ فى حَداثَةِ سِنِّهِ اِلاّ عَجَّ شَيْطانُهُ : يا وَيْلَهُ ، يا وَيْلَهُ! عَصَمَ مِنّى ثُلُـثَى دينِهِ ، فَلْيَتَّقِ اللّه‏َ الْعَبدُ فِى الثُّـلُثِ الْباقى ؛

هر جوانى كه در سن كم ازدواج كند ، شيطان فرياد بر مى‏ آورد كه : واى برمن ، واى بر من! دو سوم دينش را از دستبرد من ، مصون نگه داشت . پس بنده بايد براى حفظ يك سومِ باقى مانده دينش ، تقواى الهى پيشه سازد .

نوادر راوندى ، ص 112 .

يا مَعْشَرَ الشَّبابِ عَلَيْكُم بِالْباهِ فَاِنْ لَمْ تَسْتَطيعوهُ فَعَلَيْـكُمْ بِالصّيامِ فَاِنَّهُ وِجاؤُهُ ؛
اى گروه جوانان! ازدواج كنيد . اگر نمیتوانيد ، روزه بگيريد ، كه روزه مهارِ شهوت است .
كافى ، ج 4، ص 180، ح 2 .

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 70
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 34682
پسند ها : 6789
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

12:57دقیقه بعدازظهر3یا4بعدازظهرشماست عایا؟؟؟؟؟

ممنون بابت احادیث عالی بودن

می پسندم 4     0  4 

امضای کاربر : فاطمه 1

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

فاطمه خوب مچ گیری می کنی ها  افرین به این تیزبینیت آفرین /

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

خب اون موقع بیدار شدم من بعدش سریع رفتم امتحان بدم الانم که اومدم خونه...امتحان گند زدم رفت

می پسندم 3     0  3 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 514
حالت :
اعتبار کاربر : 2181
پسند ها : 473

بسیار عالی بود این چه زبونی بود بایدمترجم بیارم ساعتیایشالا
یه همسر خوب نسیبتون بشه اما مطمعن باشید بر عکس میشه شما کار
میکنید اون میشینه

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : لیلی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

اولا که من میدونم میخاستین بنویسین نصیبتون یه لحظه جای ص و س رو اشتباه دیدین از پزشک مملکت بعیده

بعدشم من قصد ازدواج ندارم میخام درسمو بخونم

ولی ممنون از دعاتون...خدا از دهنتون بشنوه

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065

پیر شی جوون.درستو بخون.مهمتره.
بابت احادیث ممنون.

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

الهی به حوایج قلبی شرعیه تون برسین به امید خدا /بارک الله درستونو بخونین که نیفتین ،ازدواجتون عقب نیفته /
پسرم میگه آهنگتون با حاله 

می پسندم 4     0  4 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ بعد از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
شماره عضویت : 605
حالت :
اعتبار کاربر : 1894
پسند ها : 371
حالت من :  Maghzmotafaker.gif

خداا چرا مردا این دور زمونه اینطوری شدن؟؟؟
1-مو کوتاه کنه ....باید ارایشگر باشه
2-ناهار و شام اماده باشه.......همیشه ساکن در اشپزخانه
3-اتو کنه همیشه ......خشک شویی واسه خودش راه بندازه
4-درو دل کنه ...........یعنی قر بزنه همیشه
5-کافی شاپ هم یعنی..........خونه خواهر شوهر
بعد میگه زندگی ایدال .........خودشون خوش باشن بنده خدا طرف

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : یاس زهرا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

نوشته شده توسط : حریم قدس »
الهی به حوایج قلبی شرعیه تون برسین به امید خدا /بارک الله درستونو بخونین که نیفتین ،ازدواجتون عقب نیفته /
پسرم میگه آهنگتون با حاله 

هوالمحبوب
احادیث زیبایی بود احسنت اقای بلاغ
من هم همون دعا وارزوی حریم رابراتون ارزومندم همسری کفو وشایسته *که قرار وارام دنیا در رفیق شفیقی به نام همسر صالح هست

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
دوستان ، یاران ، منتظر ، من ، رفتم...اصرار ، نکنین ، نمیمونم... ،

« خدا حافظي فرشته@ | بچه ها خبری مهمی برای خادمه دارم حلالم کنید خدافظ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:56 بعداز ظهر