انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » حجاب و پوشش اسلامی » از بعضی از چادری ها بدم میاد...شاید یه تلنگر برای بعضی چادری ها

از بعضی از چادری ها بدم میاد...شاید یه تلنگر برای بعضی چادری ها

سلام...تا امروز فقط از بی حجابی دختران شهر نوشتیم...از دخترانی که حق شهدا رو ادا نکردن...خونشونو پایمال کردن و دهن کجی به نظام و حزب اللهی ها کردن...به نظرم ما تا بچه مذهبیای خودمون ساخته نشن نمیتونیم دخترای  بی حجاب رو باحجاب بکنیم..اول باید همین با حجابایی که داریم خوب حفظ بشن و از خطرات در امان بمونن بعد بریم سراغ بی حجابا...الغرض اینکه اما یکمی هم باید با عرض معذرت به بعضی از این چادریایی که فقط چادر براشون حکم یک پارچه ی سیاه رو داره نه
hc fuqd hc ]hnvd ih fnl ldhn...ahdn di jgk'v fvhd fuqd ]hnvd ih

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

مدال ها:3
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام...تا امروز فقط از بی حجابی دختران شهر نوشتیم...از دخترانی که حق شهدا رو ادا نکردن...خونشونو پایمال کردن و دهن کجی به نظام و حزب اللهی ها کردن...به نظرم ما تا بچه مذهبیای خودمون ساخته نشن نمیتونیم دخترای  بی حجاب رو باحجاب بکنیم..اول باید همین با حجابایی که داریم خوب حفظ بشن و از خطرات در امان بمونن بعد بریم سراغ بی حجابا...الغرض اینکه اما یکمی هم باید با عرض معذرت به بعضی از این چادریایی که فقط چادر براشون حکم یک پارچه ی سیاه رو داره نه بیشتر هم تلنگری زده بشه...البته اینایی که میگم کسی به خودش نگیره چون قصد هیچگونه توهینی ندارم...ولی واقعیت روز جامعه هستشو باید همگی هرچند تلخ اونو قبول کنیم...واقعا باید علت یابی بشه که این نوع دختران چادری چه کمبودهایی دارن تو زندگی که رفتارهای خارج از عرف وگاها خارج از شرع از خودشون بروز میدن..البته فعلا در مورد پسرانی که ادعای مذهبی بودن میکنن و همین نوع رفتارهارو میکنن نمیخام حرف بزنم...ولی وجود داره...و اون هم باید قبول کنیم..باتلاقی که بچه های مذهبی مارو داره به سمت خودش میکشونه...و  اون باتلاق ،باتلاق شهوت هستش...شهوت نه صرفا شهوت جنسی...نه.هرچیزی که نفس خوشش بیاد و بیش از حدش خارج بشه میشه شهوت و ای بسا روزی میشه که شهوت پرست میشه و در باتلاق شهوت غرق میشه...چراباید دختران مثلا مذهبی ما جوری رفتار کنن که دیگران از دختران چادری دیگری که واقعا حرمت چادر رو نگه میدارن یه سوء برداشت غلطی داشته باشن و همه رو با هم یکسان بدونن...به نظر شما این درسته؟؟؟آیا رفتار اون دختری که بی حجاب میاد بیرون و کارشو انجام میده بدتره یا اون دخترانی که چادر سرشون میزارن و کارشون و انجام میدن؟بله از یک نظر خوبه و اینکه اون دختر چادری یک گام از اون دختر بی حجاب جلوتره و اون اینه که حداقل ظاهرشو حفظ کرده هرچند اگر حرمت چادر رو حفظ نکرده...ولی به نظرتون تاثیر کدوم یک مخرب تر هست؟؟؟؟دختر چادری که حرمت نگه نمیداره یا بی حجابی که اصلا حرمتی نداره که بخاد حفظ بشه..کدوم یک دهن کجی کرده به اسلام و حجاب و حرمت حجاب و حرمت چادر؟؟؟
چرا بعضی از چادری ها فکر میکنن همینکه چادر گذاشتن سرشون کافیه؟ینی واقعا همین قد کافیه؟
همین قد که اسم دختر با حجاب اومد بالا سرمون کافیه؟یا نه باید ملزومات حجاب رو هم رعایت کردش...
این یک مطلب کلی هستش و هرکس صرفا میتونه برداشت خودشو داشته باشه...
اما من ...

امروز فهمیدم که چقد از بعضی از این دخترایی که چادر میزارن و هرکاری میکنن بدم میادش...

امروز فهمیدم وقتی یه پسر مو فشن سوسول  بهم برمیگرده بهم گیه برو عمو خودتو گول نزن ...چادریا خودشون بدتر از همه هستن ینی چی...

امروز فهمیدم که چرا به دخترای چادری ما میگن عقده ای...

امروز فهمیدم که  دخترای بسیجی و پایگاه ها بسیج هم میتونن خودشون مظهری از آزادی های یواشکی بشن...

امروز فهمیدم که یه آدم تا چه حد میتونه تناقض داشته باشه ...

امروز فهمیدم  وقتی یه نفر زیر همه ی حرفایی که در مورد ارتباط با نامحرم و شوخی و خنده و پای نهادن در فضای مجازی ایمان میخواهد و این حرفا لایک میزنه و از تنفرش از این اینجور آدما میگه اما خودش عمل نمیکنه ینی چی...

امروز فهمیدم یه دختر تا چه حد میتونه کف شوهر باشه که شوهرشو از تو لاین انتخاب میکنه واسمشم میزاره عشق وعلاقه ...

امروز فهمیدم که چرا وقتی به دخترای بدحجاب از چادر و مزایاش میگی و حرف حق بزنی میگن از نصیحت کردنات حالم بهم میخوره ینی چی...

امروز فهمیدم که چرا بعضی از دخترای مذهبی در فضای مجازی خیی راحت برخورد  میکنن و بیخیال محرم و نامحرم میشن اما بیرون از این فضا حتی به نامحرم شاید سلامم نکنن ..هرچند ممکنه که بخاطر عادی شدن این رفتارها در فضای مجازی کم کم در حیای بیرون از این فضا هم تاثیر داشته باشه و باعث کم شدن حیا بشه حتی تا جایی که امکان داره دو نفر در بیرون از اینجا با هم قرار مدار بزارن...کم نیستن از اینجور آدما...شایدم یکیش خود من باشم...

امروز فهمیدم هیئتای ما دیگه جایی برای عرض ارادت به ائمه نیستش...و شده محل قرار و مدار عشاق پسندیدن هم اون هم در لوای عرض ارادت به امام حسین ...

حال این دیدن ها میخاد از فضای مجازی به بیرون کشیده بشه چه در بیرون بودن و میخان تجدید دیدار بکنن

امروز فهمیدم که چرا چادری های خوب و پاک و متدین دیندار ما انقدر غریب هستن که باید بخاطر ندونم کاریه یه عده جاهل فحش بخورن و تهمت بشنون...

امروز فهمیدم که پای آزادی های یواشکی فقط مختص بی حجابا نیست...

کی گفته چادری ینی خشک مقدس؟؟؟الان بعضی از چادری ها رو هم قد بعضی از بی حجابا دارن عرض اندام میکنن...مثل اونا رفتار میکنن...مثل اونا میخندن..مثل اونا

دوست پسر دارن...اسمشم هرچی که راحتن میزارن...آشنایی برای ازدواج...دوست اجتماعی...هرچی..فقط یه پسر باشه که بتونن احساسات براش خرج کنن

حتی اگه به ضرر خودشون باشه...چرا؟؟؟چون تشنه ی محبت هستن..

.ولی آی دختر چادری این راهش نیست...

تو حرمتت خیلی بیشتر از این حرفا هستش که مهمترین وباشکوه ترین انتخاب زندگیتو از تو فضای مجازی انتخاب بکنی...انتخابی که که بسته هست به زندگی و آیندت

و اگر در این انتخاب اشتباه عمل بکنی مطمئنا دودش به چشم خودت میره...

خیلی ها می دانند که حجاب حکم خداست، برای مصونیت زن در مقابل دیده هوس بازان و شهوت پرستان، برای سلامت جامعه، برای حفظ کرامت زن و غ...یره است، تا اینجای قضیه بحث بر سر مرز بین بی حجابی و با حجابی بود، اما نکته مهم این روزها اصلاح فرهنگ غلط چادری بی حجاب به سمت محجبه های چادری است!

بعضی از دوستان فکر می کنند اگر چادر را سر میکنند باید از آن طرف آن «جذابیت» زنانه شان را هم در اجتماع(اعم از مجازی و حقیقی)حفظ کنند! پوشیدن انواع چادر براق، توری، شنلی، یا صورت های آرایش کرده، یا کلیپس هایی که حجم مو و کلیپس را نگویم بهتر است، یا روسری های براق و پر رنگ و لعاب، یا اختلاط های نامناسب کلامی و رفتاری با نامحرم تمام اینها تحت عنوان شیک بودن و به روز بودن و از املی در آمدن!!!!!

و من تنها یک سوال از اینها دارم:
خواهران عزیزی که اینگونه چادر سر می کنند نیت شان از «سر کردن چادر» چیست؟! آیا اصلا معنی «چادر پوشیدن» را فهمیده اند؟

آفت تزریق شده توسط دستان هنرمند دشمنان مخالف حجاب زن مسلمان ایرانی تبرج است! تبرج همان ویروس حمله کننده به سیستم دفاعی زنان،«حجاب» است !

تبرج یعنی : زنی زیبایی های خود را برای مردان آشکار سازد آنچنانکه به آسانی دیده شود. خودنمایی!!

درست است که آراستگی به عنوان یک فضیلت مورد توجه و تاکید آموزه های قرآنی است. اما قرآن روشن می سازد که هر « فضیلتی» ممکن است به علت « سوء برداشت و یا سوءرفتار و عملکرد» به « رذیلتی» تبدیل گردد.

در کاربرد قرآنی، زنانی که با هر نوع رفتار حتی هنجاری و پوشش و تزیین، خود را در چشم مردان می آورند، و به به و چه چه مردان را به اسمان بلند می کنند متبرج و خودنما نامیده می شوند و هر گونه وسیله ای است که توجه دیگران را برانگیزد، حتی رنگ های خیره کننده روسری ، ابزاری است برای تبرج چه برسد به آرایش!

حجاب برای پوشاندن زیبایی های زن در مقابل چشمان مردان حکم شده، نه اینکه حجاب خودش بشود « زینت و آرایشی برای پوشش»!

حجاب اعلام «دور باش»! است در برابر «همه» مردان
برای پیشگیری از تحریکات شهوانی خارج از ضوابط و هنجارهای الهی
برای حفظ و تأمین سلامت و بهداشت معنوی جامعه.

پس کسانیکه مدعی می شوند حجاب پوشاندن بدن به جز گردی صورت و دستها است در واقع به حد شرعی حجاب در قالب ظاهر اون اشاره میکنند. اما توجه ندارند که هر ظاهری، باطن و روحی دارد
و
روح حجاب: وقار و حیا و عفت بوسیله کنترل رفتار و ظاهر مناسب است.حجاب زمانی «حجاب» است که وقتی نامحرمی دختر محجبه ای را دید، بگوید:
این خانم با این حجاب دارای این درجه از ایمان است، حد و مرز دارد!

چادر زینت نیست بلکه وسیله ای است برای پوشاندن زینت ها! برای استحکام و نشان دادن حیا!
یک چادری محجبه نیست اما یک محجبه چادری است.

..................................

قرآن:
برای آن که جلوی تعرض و تجاوز مردان به زنان را بگیرد در شکل چند آموزه دستوری رو معین کرده:
به مردان:
چشم خویش را از نامحرمان و زنان فرو بندند. فرو بستن چشم و غض بصر به این معنی است که مردان با دیدن وسوسه نشده و تحت تاثیر زنان قرار نگیرند.
به زنان:
1.خود را بپوشانند و حجاب و پوشش را به گونه ای مراعات کنند که شناخته نشوند!
2. عدم تبرج و خودنمایی زنان:
الف: یعنی زنان از نوعی پوشش و یا ابزار زینتی و آرایشی استفاده نکنند که آنان را همانند برج(در عربی یعنی چیز بلندی که به اسانی دیده شود) در چشم آورد و از هر سوی قابل توجه باشند.(احزاب آیه 32 و آیه 33)
ب: در زمان پیامبر(ص) زنان گاه زینت هایی را در زیر پیراهن و جامه های خویش می پوشیدند ولی این زینت آلات به شکلی بود که هرگاه جامه های آنان کنار می رفت از زیر جامه جلوه گری خاصی داشت.(البته الان دیگه روی لباس ها به کار برده میشه!) بنابراین بر زنان است که این قبیل زینت آلات را به گونه ای بپوشند که به چشم نیاید تا جلوه گیری کند و چشم مردان را خیره سازد. (نور آیه 60)
ج: هنگام رو به رو شدن با مردان بیگانه و نامحرم از خودنمایی و تبرج و به چشم آمدن و آرایش خودداری ورزند. (نور آیه 60 و احزاب آیه 33)

.....................................

گزیده ای از بیانات حضرت امام خامنه ای حفظه الله:
«اصل گرایش به زیبایى و زیباسازى و زیبادوستى، یک امر فطرى است. مسأله آرایش و لباس و غیره مقوله خاصى است که انسان - بخصوص جوان - از زیبایى و زیباسازى خوشش مى‌آید و دلش مى‌خواهد که خودش هم زیبا باشد. این عیبى هم ندارد؛ یک امر طبیعى و قهرى است؛ در اسلام هم منع نشده. آن چیزى که منع شده، ایجاد انحطاط و فساد در جامعه انحطاط است؛ یعنى ابتذال اخلاقى نباید به وجود آید. چگونه؟ راهش مشخّص است:
- اگر ارتباط بى‌قید و شرط و بى‌بندوبارى در روابط زن و مرد وجود داشته باشد، این موجب فساد خواهد شد.
- اگر به صورت افراطى به شکل مُدپرستى درآید، این به فساد خواهد انجامید.
- اگر این مقوله زیباسازى و رسیدن به سر و وضع و لباس و امثال اینها، مشغله اصلى زندگى شود، انحراف و انحطاط است.
اما فى‌نفسه، رسیدن به سر و وضع و لباس، بدون این‌که در آن خودنمایى و تبرّج باشد، عیبى ندارد. در اسلام، تبرّج ممنوع است. « تبرّج » یعنى همان خودنمایى زنان در مقابل مردان، براى جذب و فتنه‌انگیزى. این، یک نوع فتنه است و خیلى اشکالات دارد. در اسلام، به مسأله زیبایى اهمیت داده شده است. زیاد شنیده‌ایم که : «انّ اللَّه جمیل و یحبّ الجمال» خدا زیباست و زیبایى را دوست دارد. در خصوص رسیدن به سر و وضع، روایات زیادى در کتب حدیثى ما هست. در کتاب «نکاح» مفصّل بحث مى‌شود که مرد و زن بایستى به خودشان برسند. روایت دارد که پیامبر اکرم وقتى مى‌خواستند نزد دوستانشان بروند، به ظرف آب نگاه مى‌کردند و سر و وضع خود را مرتّب مى‌کردند آن زمان که آینه به این شکلى که حالا هست و فراوان هم هست، نبود. جامعه مدینه هم که فقیر بود. پیامبر ظرف آبى داشتند، که وقتى مى‌خواستند نزد دوستانشان بروند، از آن به جاى آینه استفاده مى‌کردند. این، نشان‌دهنده آن است که سر و وضع مرتّب، لباس خوب و گرایش به زیبایى، امر مطلوبى در شرع اسلام است؛ منتها آن چیزى که بد و مضرّ است، آن است که این وسیله‌اى براى فتنه و فساد و تبرّج شود.»

و در آخر اینکه قصد هیچگونه توهین و تهمتی به بانوان محترم این روم و انجمن نبودش...
البته باز هم میگم در مورد پسران حزب اللهی نما هم خواهم گفت...گفتم یه وقت نگین چرا فقط به دخترا گیر دادین
والسلام...این حکایت همچنان ادامه دارد...

......................................
پاورقی :

نمونه ای از احکام مراجع تقلید در باب آرایش:
سؤال. آیا براى زن جایز است که با آرایش و زینتى که جلب نظر مى کند بدون نیت سوء از منزل خارج شود؟
جواب: جایز نیست.
سؤال. آیا براى زن جایز است که عطر بزند و از منزل بیرون رود؟
جواب: در روایات متعدّدى (*) از این معنا نهى شده و ظاهر بعضى از آنها حرمت است.
سؤال. آیا دخترى که ازدواج نکرده و قصد دارد ازدواج کند مى تواند کمى آرایش داشته باشد و خود را آراسته کند؟
جواب: آرایش براى این گونه دختران سزاوار نیست.

* وسائل الشیعة، ج 14، ابواب مقدمات النکاح، باب 80، ص 11

ویرایش موضوع توسط : بلاغ مبین
در تاریخ : سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ بعد از ظهر

12 تشکر شده از کاربر بلاغ مبین برای ارسال مفید :
باران 313 , فاطمه منتظر , لیلی , سپیده 313 , کوثر , sadaf , بلاغ مبین , قمر , رویا.... , حریم قدس , مهتاب1 , الما ,

می پسندم 8     0  8 

تعداد پسند های ( 8 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 67
حالت :
اعتبار کاربر : 47753
پسند ها : 10840
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

بسیار عالی بود

در اصل واقعیت رو نوشتین

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : باران 313

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 490
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 2313
پسند ها : 368
حالت من :  Relax.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب من یک مسافرم - لبخند می زنی، اما دستی تکان نمی دهی..... ای کاش آن قاب، قاب پنجره بود.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : فاطمه منتظر
=  منتظر موعود

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

چادری ها زهــــــــرایی نیستند!
اگر پهلویشان درد دین نداشته باشد...

اگر سیاهی چادرشان حرمت خون شهیدان را به مردم ننمایاند...

چادری ها زهـــــــــرایی نیستند!
اگر منتظـــــــــر یوسف زهرا نباشند...

اگر فکرشان،هدفشان،راهشان،نگاهشان،عشقشان و حجابشان فاطمی نباشد...

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

ویرایش ارسال توسط : امیرعلی19
در تاریخ : یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ قبل از ظهر

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
از ، بعضی ، از ، چادری ، ها ، بدم ، میاد...شاید ، یه ، تلنگر ، برای ، بعضی ، چادری ، ها ،

« خواهرم! اگر حجاب خود را حفظ کنی... | من یک چادری ام ..... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 07:06 بعداز ظهر