انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟

آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟

چند سال پیش یک روز جلوی تلویزیون دراز کشیده بودم، فوتبال نگاه می کردم و تخمه می خوردم. ناگهان پدر و مادر و آبجی بزرگ و خان داداش سرم هوار شدند و فریاد زدندکه: (( ای عزب! ناقص! بدبخت! بی عرضه! بی مسئولیت! پاشو برو زن بگیر)). رفتم خواستگاری، دختر پرسید: مدرک تحصیلی ات چیست؟ گفتم: دیپلم تمام! گفت: بی سواد! امل! بی کلاس! ناقص العقل! بی شعور! پاشو برو دانشگاه. رفتم چهار سال دانشگاه لیسانس گرفتم برگشم، رفتم خواستگاری. پدر دختر پرسید: خدمت رفته ای؟ گفتم : نه هنوز. گفت:
Hoi ]vh hcn,h[ kld;kd!?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1047
حالت :
اعتبار کاربر : 23972
پسند ها : 1433
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

مدال ها:3
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

چند سال پیش یک روز جلوی تلویزیون دراز کشیده بودم، فوتبال نگاه می کردم و تخمه می خوردم. ناگهان پدر و مادر و آبجی بزرگ و خان داداش سرم هوار شدند و فریاد زدندکه:

(( ای عزب! ناقص! بدبخت! بی عرضه! بی مسئولیت! پاشو برو زن بگیر)).

رفتم خواستگاری، دختر پرسید: مدرک تحصیلی ات چیست؟ گفتم: دیپلم تمام! گفت: بی سواد! امل! بی کلاس! ناقص العقل! بی شعور! پاشو برو دانشگاه.

رفتم چهار سال دانشگاه لیسانس گرفتم برگشم، رفتم خواستگاری. پدر دختر پرسید: خدمت رفته ای؟ گفتم : نه هنوز. گفت: مرد نشد نامرد! بزدل! ترسو! سوسول! بچه ننه! پاشو برو سربازی.

رفتم دو سال خدمت سربازی را انجام دادم برگشتم. رفتم خواستگاری. مادر دختر پرسید: شغلت چیست؟ گفتم فعلا کار گیر نیاوردم. گفت: بی کار! بی عار! انگل اجتماع! تن لش! علاف! پاشو برو سر کار.

رفتم کار پیدا کنم گفتند: سابقه کار می خواهیم. رفتم سابقه کار جور کنم. گفتند: باید کار کرده باشی تا سابقه کار بدهیم. دوباره رفتم کار کنم، گفتند باید سابقه کار داشته باشی تا کار بدهیم. برگشتم رفتم خواستگاری گفتم : رفتم کار کنم گفتند سابقه کار ، رفتم سابقه کار جور کنم گفتند باید کار کرده باشی.

گفتند: برو جایی که سابقه کار نخواهد. رفتم جایی که نخواستند. گفتند باید متاهل باشی!. برگشتم رفتم خواستگاری گفتم : رفتم جایی که سابقه کار نخواستند ولی گفتند باید متاهل باشی. گفتند باید کار داشته باشی تا بگذاریم متاهل شوی. رفتم گفتم: باید کار داشته باشم تا متاهل شوم. گفتند: باید متاهل باشی تا به تو کار بدهیم.

برگشتم رفتم نیم کیلو تخمه خریدم دوباره دراز کشیدم جلوی تلویزیون و فوتبال نگاه کردم!

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : یاسمن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1047
حالت :
اعتبار کاربر : 23972
پسند ها : 1433
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

منبع : دفتر خاطرات دایی جمعه

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : یاسمن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 901
حالت :
اعتبار کاربر : 8583
پسند ها : 894

عواقب ازدواج زود هنگام و دیرهنگام

قرآن کریم بلوغ را سن ازدواج می‌داند و از آن با تعبیر بلوغ نکاح یاد می‌کند. روایات ائمه و تفاسیر مختلف نیز بر همین موضوع صحه می‌گذارند؛ به طوری که شیخ طوسی سن ازدواج را سن توانایی جنسی و رغبت به تاهل می‌داند.

یعنی سن ازدواج، سن تمایل است و چنین برمی‌آید که در صورت نیاز اگر ترک آن موجب گناه ‌شود، ازدواج واجب می‌شود. اما در جوامع امروزی سن ازدواج از سن بلوغ جسمی فاصله گرفته است و این شروع بسیاری از مشکلات است.

در عمل هم نزدیک شدن سن ازدواج به مرز دهه سوم زندگی، پیامدهای رفتاری و روانی تلخی برای جامعه امروزی به دنبال دارد. پژوهش‌ها در این باره از رابطه افزایش سن ازدواج و رواج تجرد با مفاسد و آسیب‌های اجتماعی حکایت می‌کنند و جامعه‌شناسان و صاحب‌نظران مکرر در این باره هشدار می‌دهند. چرا که از منظر روان‌شناسی، تجرد طولانی مدت ریشه بسیاری از آسیب‌های فردی و اجتماعی است.

تاخیرهای جبران ناپذیر

خداوند متعال می‌فرماید: «وَ مِن آیاتِه أن خَلَقَ لَکُم مِن أنفُسِکُم أزواجاً لِتَسکُنوا إلَیها وَ جَعَلَ بَینکم مَوَدَّةً وَ رَحمَة» در این آیه سه فایده؛ « لِتَسکُنوا إلَیها(آرامش)»، «مَوَدَّةً (دوستی)» و «رَحمَة (مهربانی)» برای ازدواج بیان می‌کند.

این سه عنصر به بُعد متافیزیکی (روان شناختی) انسان اشاره دارد. دین به ما می‌گوید انگیزه اصلی ازدواج، تأمین نیاز‌های روانی است و بخش دیگری از آن در تأمین نیاز‌های جنسی خلاصه می‌شود. وقتی ازدواج به تأخیر بیفتد، در درجه اول گسترش خلأ‌های عاطفی رخ می‌دهد. وقتی خلأ‌ها، بروز کند، به دنبال آن مشکلاتی چون افسردگی، ناامیدی، ‌اضطراب، تشنجات، خشونت، پرخاشگری، را در پی خواهد داشت.

دومین اثر سوء در تأخیر ازدواج، «توسعه بی‌عفتی‌ها» است. پسر یا دختری‌که ازدواج آن‌ها به تأخیر افتاده‌است قدرت کنترل غرایز جنسی را نخواهد داشت و به ورطه بی‌عفتی خواهند افتاد که در نتیجه، بی‌عفتی چنین افرادی، دامن‌گیر خانواده‌های آنان نیز خواهد شد. خانواده‌ای که زمینه دیرهنگامی ازدواج فرزند خود ‌را به بهانه‌های مختلف همچون؛ «هنوز بچه‌است، فوق لیسانسش را نگرفته و...» فراهم کند، در واقع به بی عفتی او کمک کرده‌است. یک وقت خواهند دید فرزند، فوق لیسانس خود‌ را گرفت، اما فاسد‌الاخلاق شد. یا در این رابطه کارش به مراجع قضایی کشیده‌شد.

سومین مورد از آثار سوء تأخیر ازدواج،‌تأخیر کمالات انسانی است. یکی از آثار ازدواج صحیح و به‌هنگام،‌ کمال‌یابی و کمال‌دهی انسان است. در روایت هم وارد شده‌است که انسان به واسطه ازدواج، نصف دینش کامل می‌شود. وقتی دختر و پسر، ازدواج نمی‌کنند یا دیر ازدواج می‌کنند، خلأ دینی و رشدی پیدا خواهند کرد.

«توقف ارتقاء» از دیگر آثار در تأخیر ازدواج است. یعنی جوانی‌که متدین و مۆمن است با ازدواج می‌تواند حرکت‌های جهشی در مسائل مختلف داشته‌باشد، اما با تأخیر در ازدواج، این ارتقاء یافتن، متوقف می‌شود.

عوامل تاخیر در ازدواج

اولین عامل پیوند دادن برخی مسائل با ازدواج از عوامل مهم تأخیر ازدواج است، مثلا والدین موضوعاتی مثل؛ تحصیل، شغل، سربازی و درآمد را به ازدواج پیوند می‌دهند. در زندگی‌های گذشته، این مسائل در جایگاه خود دارای اهمیت بوده‌است و اگر جوانی مۆمن، متدین و فعال درخواست ازدواج می‌کرد، درخواست او مورد قبول قرار می‌گرفت و به تدریج شغل و درآمد او با همراهی و کمک والدین مهیّا می‌شد.

«بی‌اعتنایی والدین نسبت به ازدواج» از دیگر عوامل تأخیر ازدواج است. در گذشته افراد فامیل (دایی، عمو، خاله، عمه) دست به دست همدیگر می‌دادند و زمینه ازدواج پسر یا دختری را فراهم می‌کردند. اما متأسفانه الآن کمتر چنین مواردی پیدا می‌شود.

اگر در ازدواجی که صورت می‌گیرد هدایای ازدواج، به‌خوبی مدیریت شود، بخشی از هزینه‌های زندگی با این هدایا تأمین می‌شود. متأسفانه در برخی از موارد، مشاهده می‌شود هدایایی داده‌ می‌شود که علاوه بر حمل طاقت‌فرسا، هیچ استفاده‌ای از آن‌ها نمی‌شود و یا حتی این قبیل وسائل را قبلاً زوجین تهیه کرده‌بودند.
مشاوره-ازدواج.com

می پسندم 5     0  5 

امضای کاربر : سید

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 80
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 9973
پسند ها : 2491
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <a target="_blank" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" href="." target="_blank" title=".">.</a>

خخخخخخخخخ یاسمن

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : الما

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

همانطور که همه ما میدانیم آرزوی هرجوان و خانواده است که باانجام ازدواج موفق و رسیدن به خوشبختی موجبات رضایت و خشنودی خانواده هارا فراهم نماید اما این امر همواره به این آسانی نبوده و باید دقت بسیاری در آن کرد. تحقیقات در امر ازدواج موفق هنوز هم ادامه دارد و هروزه نتایج جدید به دست می آید اماچگونگی استفاده از این نتایج بسیار مهم میباشد.

مرکز مشاوره ازدواج با استفاده ازباتجربه ترین مشاوران خود در زمینه مشاوره روانشناسی ازدواج آماده است تا پذیرای جوانان ایران زمین باشد.

اما مشاوره روانشناسی ازدواج به چه معناست؟

مشاوره روانشناسی ازدواج به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که بکمک آن بتوان بهترین انتخاب رادر زمینه ازدواج کرده و به دور ازمشکلات موجود ازدواجی موفق داشت. مرکز مشاوره ازدواج نیز بااستفاده از بهترین امکانات و راهکارها و با همین هدف اقدام به مشاوره ازدواج مینماید.

در مرکز مشاوره ازدواج با استفاده از تست روانشناسی ازدواج، مشاوره قبل از ازدواج و همچنین مشاوره بعد از ازدواج سعی شده است تا تمامی مشکلات موجود جوانان چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج تحت پوشش قرار داده شود تادر کمترین زمان ممکن بهترین و مفیدترین راهنماییها به متقاضیان داده شود.

همچنین بخش مشاوره ازدواج آنلاین برای کسانی که توانایی مراجعه حضوری راندارند بصورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود. بنابراین بصورت جامع، روانشناسی ازدواج توسط مرکز مشاوره ازدواج صورت گرفته و می تواند تضمین کننده یک ازدواج موفق باشد.

کانون مشاوران ایران با مشاوران خود می تواند بهترین کمک برای جوانان باشد بنابراین شما می توانید با مراجعه به مرکز مشاوره ازدواج و گرفتن مشاوره بعد از ازدواج و مشاوره قبل از ازدواج و همچنین با مشاوره با مشاوران خوب در انتخاب خود دقت کرده و اطمینان حاصل نمایید تا زندگی خوب داشته باشید.

مشاوره-ازدواج.com

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 476
حالت :
اعتبار کاربر : 10905
پسند ها : 1135

عضو غایب

نقل قول
منبع : دفتر خاطرات دایی جمعه

دفتر خاطراتمو اخه از کجا دیدی
من شدیدا تکذیب میکنم اینا همه شایعس
زن دایتون پاشنه درمونو از جا کنده اخه چی کا کنم فعلا قصد ازدواج ندارم

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : جمعه موعود

گفتی به عموی خود ارادت داری
این بار قسم به دست عباس بیا

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

ازدواج کنید وزودتر بجنبید(النکاح سنتی ّفمن رغب عن سنتی منی) تا دیر نشده اما با درک درست از تمام شرایط ازدواج  با قبول تمام سختی ها وموانعی که در زندگی مشترک وجود داره وممکنه شما رو مایوس، دلسرد وشکست خورده کنه /درک درست از شرایط همسر وقبول اون شرایط خیلی مهمه درک تفاوت ها /گذشت ها وصبوری ها رو یادتون نره /
خدایا به جوانان ما درایت ،خودآگاهی ،دیگر آگاهی وخوشبختی عنایت بفرما     الهی امین

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

نمی شه

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

داشتم آدرس مراکز برتر مشاوره تهران رو بدوستم می دادم که یکی دیگه از دوستام گفت داری چکار می کنی؟ گفتم دارم آدرس دفاتر برتر مشاوره تهران رو به دوستم میدم ، با تعجب گفت شما به این چیزا اعتقاد دارین؟!، هر کاریم که بکنی ازدواج هندونه دربسته است!

گفتم یعنی چی!!!؟؟؟ چطور وقتی می خوای بری سفر از هواپیما استفاده می کنی یا وقتی می خوای با کسی صحبت کنی از گوشی  موبایلت استفاده می کنی بهمون سادگی که علموو می پذیری و باور می کنی روانشناسیم قسمتی از همون علمیه که هواپیما و گوشی موبایل رو ایجاد کرده، یه نگاه متفکرانه ای بمن کرد و گفت، من تازه با یه خانم آشنا شدم مشاوره چه کمکی می تونه بمن بکنه؟

گفتم در مرحله اول از شما تست شخصیت می گیرن که تا چه میزان شخصیت شما دو تا باهم سازگاره اگر خیلی با هم متفاوت یا متناقض باشه به شما گفته می شه در غیر اینصورت با راهکارهایی سعی میشه که تا حد امکان بهمدیگه نزدیک بشین و تحمل رفتارهای همدیگرو توو بلند مدت داشته باشین.

بهتره که ما با یک ساعت مشاوره راه رفته هزاران دختر و پسر خوشبخت و تجربه هزاران زوج ناکام رو با هم کسب کنیم و از سرنوشت رابطمون براحتی اطلاع پیدا کنیم، بخدا باور کنید که ازدواج هندونه دربسته نیست، از نظر یک دکتر روانشناس براحتی میزان توافق و تطابق دو نفر قابل شناسایی و پیش بینیه!

مشاوره-ازدواج.com

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 1086
حالت :
اعتبار کاربر : 1824
پسند ها : 261
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

روحانی گفته سبد کالایی میده یارانه هم که داریم خب پس حله دیگه
برین ازدواج کنین

می پسندم 5     0  5 

امضای کاربر : آیاتای

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

نصف دین با ازدواج کامل میشه.

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
شماره عضویت : 784
حالت :
اعتبار کاربر : 400
پسند ها : 49
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg
وبسایت من : وبسایت من

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
آخه چرا ازدواج نمیکنی!؟
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ بعد از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 1260
حالت :
اعتبار کاربر : 2572
پسند ها : 362
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

عجب خاطراتی داره ..............

می پسندم        0 

امضای کاربر : قاصدک

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
آخه ، چرا ، ازدواج ، نمیکنی!؟ ، بر گرفته از خاطرات دایی جمعه ،

« اينم قوانين رانندگي ادمين چرا مسئولين رسيدگي نميکنن | آیا مردها بنده شکمن؟؟؟؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:10 پیش از ظهر