انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » نیازهای عاطفی » احساس تنهایی و دلتنگی » عشق را افسانه می دونم

عشق را افسانه می دونم

صبا سلام آقاى مهدیار خیلى دلم گرفته،من یه دختر 24ساله م از لحاظ شرایطى متوسط رو به بالا هستم،اما نمیدونم چرا هر مردى توى زندگیم میاد از اون دسته از مرداست که دنبال شرایط ایده آله و توى دوره ى آشناییمون هم طورى رفتار میکنند که انگار من پسرم و اونا دختر ودر حال فکر کردن در مورد من و شرایطم هستن،اینکه همش فکر کنم دارم توسط یه مرد محک میخورم عذابم میده،سرگذشت دوستایى که میان اینجا وداستان زندگیشونو میگن و تجربه هاى خودم در کل باعث شده دیگه به
uar vh htshki ld n,kl

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۶ امرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال تخصص
مدال تخصص
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

صبا
سلام
آقاى مهدیار خیلى دلم گرفته،من یه دختر 24ساله م از لحاظ شرایطى متوسط رو به بالا هستم،اما نمیدونم چرا هر مردى توى زندگیم میاد از اون دسته از مرداست که دنبال شرایط ایده آله و توى دوره ى آشناییمون هم طورى رفتار میکنند که انگار من پسرم و اونا دختر ودر حال فکر کردن در مورد من و شرایطم هستن،اینکه همش فکر کنم دارم توسط یه مرد محک میخورم عذابم میده،سرگذشت دوستایى که میان اینجا وداستان زندگیشونو میگن و تجربه هاى خودم در کل باعث شده دیگه به هیچ مردى اعتماد نکنم،هیچ خواستگارى رو راه ندم،عشق رو افسانه بدونم و دیگه ازدواج رو از ذهنم دور کنم،اما همه این چیزا باعث ضعف روحیم شده اذیتم،چکار کنم بنظرتون؟واقعا خسته شدم لطفا اگه امکانش هست سوالم رو توى سایت قرار بدید تا دوستان هم نظر بدن،ممنون

جواب:
سلام
هر شخصی وقتی می خواد ازدواج کنه سعی می کنه بهترین زوج را برای زندگی آینده اش انتخاب کنه ،بهترین ها هم در نظر اشخاص مختلف متفاوته و هر کسی در ازدواج عقیده خاص خودشو داره لذا اینکه گفتی پسرا ایده آل گرا شده اند شما نباید از این موضوع ناراحت بشید چون همانطور که شما حق داری با شخص مطابق میلت ازدواج کنی یه پسر هم همین حق رو داره
انتخاب نشدن شما توسط بعضی از خواستگاراتون دلیل بر ضعف شما نیست واین طور نیست که حتما شما مشکلی داشته اید که اونها از ازدواج با شما صرف نظر کرده اند بلکه شاید کفو هم نبوده اید چه بسا اگر ازدواجی هم صورت می گرفت احتمال داره بعد از مدتی مشکل پیش میومد
ضعیف شدن روحیه شما و افسانه دانستن عشق هم به مطلب بالایی بر می گرده توضیح مطلب اینکه چون شخص یا اشخاصی از ازدواج با شما صرف نظر نموده اند این امر موجب شده شما سر خورده بشید و در اصطلاح منفعل بشید در حالی که شما نباید چنین رفتاری داشته باشید چون در این صورت خیلی از افراد ممکنه به دلیل روحیه ضعیف تان از ازدواج با شما منصرف شوند و کم کم این مسئله رو اعصاب تان نیز اثر بگذاره و باعث منزوی شدن تان بشه و علت اینکه گفتی خواستگار به خونه راه نمیدی علتش همین مسئله است به خاطر اینکه فکر می کنی ممکنه خواستگار بیاد و دوباره ازدواج صورت نگیره
لذا شما باید منطقی فکر کنید و برای دیگران حق انتخاب قائل شوید و بدانید شما از کسانی که انتخاب می شند چیزی کم ندارید لکن هنوز شخص مناسب تان پیدا نشده و اگر روحیه خودتان را باز یابید و همه مردا را با هم قیاس نکنید مطمئن باشید نیمه گمشده تان پیدا میشه
موفق باشید

6 تشکر شده از کاربر admin برای ارسال مفید :
نرگس , علمدار , قمر , انی ظلمت نفسی.. , غم هجران , سپیده 313 ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
عشق را افسانه می دونم
دوشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ قبل از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

ممنون ادمين جالب بود

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
عشق را افسانه می دونم
دوشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 28
حالت :
اعتبار کاربر : 3698
پسند ها : 590
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

خیلی ممنون
آیا شما روانشناسین ؟

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : نرگس
این روز ها حال دلم خوب نیس

دلتنگی اَم عـُود کرده است...

برای دلم حمد شفایی بخوان اَ یُّـها اِمام الرَّئوفــــــ ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
عشق را افسانه می دونم
دوشنبه ۷ امرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92787
پسند ها : 4934
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

سلام علی آقا ممنون
دست شما درد نکنه

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
عشق را افسانه می دونم
سه شنبه ۸ امرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ قبل از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 75
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 605
پسند ها : 258
حالت من :  Vaaaaay.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/73.jpg

برای دیگران حق انتخاب قائل شوید و بدانید شما از کسانی که انتخاب می شند چیزی کم ندارید.
این امر موجب شده شما سر خورده بشید و در اصطلاح منفعل بشید در حالی که شما نباید چنین رفتاری داشته باشید چون در این صورت خیلی از افراد ممکنه به دلیل روحیه ضعیف تان از ازدواج با شما منصرف شون.

شاید کفو هم نبوده اید چه بسا اگر ازدواجی هم صورت می گرفت احتمال داره بعد از مدتی مشکل پیش میومد.بگوصددرصد جای اون شاید که گل گفتی.

واماچیزی که لازم میدونم بدونین و مفید باشه:
بدان كه عجب و غرور،ضد صواب و راستى و آفت عقل است.نهايت‏كوشش و تلاش را در زندگى داشته باش!(و از آنچه به دست آورده‏اى انفاق كن)و براى‏ديگران اندوخته مكن!،و آن گاه كه در راه راست هدايت‏يافتى،در برابرپروردگارت سخت‏خاضع و خاشع باش.

بدان!بطور مسلم هرگز به همه آرزوهايت نخواهى رسيد و از اجلت‏تجاوز نخواهى كرد(بيش از آنچه مقرر شده عمر نخواهى نمود)و تو در راه‏همان كسانى هستى كه پيش از تو مى‏زيسته‏اند، بنابر اين در طريق بدست آوردن‏دنيا ملايم باش؟و در كسب و كار ميانه روى را پيشه كن(نه حرص داشته باش‏و نه طمع)زيرا بسيار شده كه تلاش بيحد در راه دنيا منجر بنابودى اموال گرديده‏است؟چرا كه نه هر تلاشگرى به روزى رسيده،و نه مدارا كننده محروم مى‏شود. 
بزرگوارتر از آن باش!كه به پستى تن دردهى هر چند تو را به مقصودت برساند،زيراتو نمى‏توانى در برابر آنچه از آبرو و شخصيت در اين راه از دست مى‏دهى،بهائى‏بدست آورى‏«بنده ديگرى مباش چرا كه خداوند تو را آزاد آفريده‏»!آن نيكى كه جزبا شر و بدى بدست نيايد نيكى نيست و نه آن آسايش و راحتى كه با مشقت زياد.

انسان اسرار خويش را بهتر از هر كس ديگر نگهدارى مى‏كند.بسيارند كسانى‏كه بر زيان خود تلاش مى‏كنند.كسى كه پر حرفى كند حرفهاى بى معنى زيادخواهد زد.هر كس انديشه كند. بينائى خواهد يافت.به نيكوكاران نزديك‏شو كه از آنان خواهى شد.از اهل شر و بدى دور شو تا از آنها بر كنارباشى.غذاى حرام بدترين غذاها است!ستم بر ناتوان بدترين ستم است!. 
سعى كن خاندانت‏بدترين افراد نسبت‏به تو نباشند.به كسيكه با تو علاقه‏ندارد علاقمند مباش! نبايد برادرت در قطع پيوند برادرى نيرومندتر از تو دربر قرارى پيوند،و نه در بدى كردن قويتر از تو در نيكى كردن باشد! ظلم و ستم كسيكه بر تو ستم مى‏كند زياد بر تو گران نيايد چرا كه در حقيقت‏بزيان خود و سود تو تلاش مى‏كند(و سرانجام بر او پيروز خواهى شد) پاداش‏كسيكه تو را خوشحال مى‏كند اين نيست كه باو بدى كنى.

آن گاه كه رفق و مدارا كردن شدت بحساب آيد،شدت،رفق و مدارائى‏خواهد بود.گاه مى‏شود كه دارو مايه بيمارى،و بيمارى داروى نجاتبخش‏است.!چه بسا آن كس كه اهل اندرز نيست اندرز داده،و آن كس كه ازاو درخواست نصيحت‏شده خدعه به كار برده است!از تكيه كردن بر آرزوهابر حذر باش،كه سرمايه احمقان است.عقل،نگهدارى تجربه‏ها است.
كسى كه ميانه‏روى را ترك كند از راه حق منحرف شده،يار و همنشين‏در حكم خويشاوند است.دوست آن است كه در نبود انسان حق دوستى رارعايت كند،هوا و هوس شريك كورى است.چه بسا دور افتادگانى كه ازخويشاوندان نزديكترند و خويشاوندانى كه از هر كس دورتر مى‏باشند!
غريب كسى است كه دوست نداشته باشد.كسى كه از حق تجاوز كند درتنگنا قرار ميگيرد.آن كس كه به ارزش خود اكتفا كند برايش پاينده‏تر خواهدبود.مطمئن‏ترين وسيله‏اى كه ميتوانى بآن چنك بزنى وسيله‏اى است كه بين‏تو و خدايت ايجاد رابطه كند.كسى كه بكار تو اهميت نميدهد در حقيقت دشمن‏تو است گاه ميشود كه نوميدى نوعى وصول بمقصد است!و اين در صورتى‏است كه طمع موجب هلاكت‏شود.چنان نيست كه هر عيب پنهانى آشكار شودو همه فرصتها بنتيجه رسد گاه ميشود كه بينا بخطا ميرود،و نابينا بمقصد ميرسدشر و بدى را تاخير افكن زيرا هر وقت‏بخواهى ميتوانى انجام دهى!بريدن ازجاهل معادل پيوند با عاقل و هوشيار است كسى كه از مكر زمان ايمن بماند زمان به او خيانت‏خواهد كرد،وكسى كه آن را بزرگ بشمارد او را خوار خواهد ساخت.چنين نيست كه‏هر تير اندازى به هدف بزند.آن گاه كه حكومت تغيير كند و دگرگون شودزمانه دگرگون خواهد شد،پيش از حركت‏به سوى سفر درباره همسفرت‏جستجو و تحقيق كن،و پيش از گرفتن منزل درباره همسايه‏ات.از گفتن سخنان‏بى محتوا بر حذر باش گر چه آن را از ديگرى نقل كنى.
در برابر برادرت اين مطالب را بر خود تحمل كن:به هنگام قطع‏رابطه از ناحيه او تو پيوند نما، و هنگام قهر و دوريش،لطف و نزديكى.

در برابر بخلش،و بذل و بخشش.و در زمان دوريش،نزديكى،به هنگام سخت‏گيريش نرمش به هنگام جرمش قبول عذر،آنچنانكه گويا تو بنده او هستى.

و او صاحب نعمت تو است.(اما)بر حذر باش از اينكه آنچه گفته شد درغير محلش قرار دهى يا درباره كسى كه اهليت ندارد به انجام رسانى.هرگزدشمن دوست‏خود را به دوستى مگير!كه با اينكار با دوستت‏به دشمنى برخاسته‏اى‏نصيحت‏خالصانه خود را براى برادرت مهيا ساز!خواه نيك باشد يا بد،خشم را فرو خور كه من جرعه‏اى شيرينتر و خوش سرانجام‏تر و لذت‏بخش‏تراز آن نديدم.با كسيكه با تو به خشونت رفتار كند نرمى پيش گير،كه بزودى‏او در برابر تو نرم خواهد شد.با دشمن خود با فضل و كرم رفتار كن،كه‏در ميان يكى از دو پيروزى شيرين‏ترين را بر گزيده‏اى.اگر خواستى پيوندبرادرى و رفاقت را ببرى جاى دستى برايش باقى بگذار كه اگر روزى خواست‏باز گردد و بار ديگر با تو دوست‏شود،بتواند.كسى كه بتو گمان نيكى بردبا(عملت)گمانش را تصديق كن! 
منبع:نامه سی و یکم نهج البلاغه-همش رو بخونین خالی از لطف نیست.

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : Sajjadiyya
خدا تو مرا به خود شناسا کن که اگر تو شناسایم به خویش نفرمایى رسولت را نخواهم شناخت اى خدا تو رسولت را به من بشناسان و گرنه حجتت را نخواهم شناخت خدایا تو حجتت را به من بشناسان و گرنه از دین خود گمراه خواهم شد.

یا أَللّه  يا رَحْمانُ يا رَحِيمُ! يا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ، ثَبِّتْ قَلْبِى عَلى دِينِكَ.
اى خدا، اى رحمت گستر، اى مهربان، اى گرداننده ى دل ها، دل مرا بر دينت ثابت و استوار بدار.

اگه کسی ازدستم ناراحت یادلخوره با من درمیان بگذاره-پیام خصوصی به پروفایلم داخل انجمن بفرسته-داخل چت روم بیان کنه-sajjadiyya313@gmail.com   
  ***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
عشق را افسانه می دونم
سه شنبه ۸ امرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ قبل از ظهر نمایش پست [5]
مدیر انجمن چهارده معصوم
rating
شماره عضویت : 4
حالت :
تعداد بازدیدکنندگان : 518
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 6949
پسند ها : 622
حالت من :  Bachemosbat.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

سلام علی آقا جالب بود ممنون
ممنون انی ظلمت نفسی اجرتون با مولا

ویرایش ارسال توسط : غم هجران
در تاریخ : سه شنبه ۸ امرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : غم هجران
الهی لا تکلنی الی نفسی طرفة عين ابداً

خدايا مرا (به اندازه ) چشم بر هم زدنی به خودم وا مگذار
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
عشق ، را ، افسانه ، می ، دونم ،

« ...خالی... | چه کنم با احساس تنهایی؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:38 پیش از ظهر