انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دلنوشته » دلنوشته های سینا » مسیر دنیایی اخرت

مسیر دنیایی اخرت

هر چی بیشتر در مسیردنیایی اخرت پیش میرم احساس می کنم در این مزرعه که به اخرت ختم میشه چیزی نکاشته ام که هیچ ،علفهای هرز همه وجودم راگرفته است واز این می ترسم انهایی که از بیرون به نظاره اش نشسته اند مانند شما عزیزان ،فکر می کنید اینجا باغ سرسبزی است ولی ای کاش به سرسبزی دروغین این باغ نزدیک نمی شدید که اینجا مردابی است پوشیده با سرسبزیهای فریبنده.ای کاش از این مرداب فاصله می گرفتید ای کاش مرداب می خشکید تا کسی رابه زیر
lsdv nkdhdd hovj

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۹ امرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

هر چی بیشتر در مسیردنیایی اخرت پیش میرم احساس می کنم در این مزرعه که به اخرت ختم میشه چیزی نکاشته ام که هیچ ،علفهای هرز همه وجودم راگرفته است واز این می ترسم انهایی که از بیرون به نظاره اش نشسته اند مانند شما عزیزان ،فکر می کنید اینجا باغ سرسبزی است ولی ای کاش به سرسبزی دروغین این باغ نزدیک نمی شدید که اینجا مردابی است پوشیده با سرسبزیهای فریبنده.ای کاش از این مرداب فاصله می گرفتید ای کاش مرداب می خشکید تا کسی رابه زیر نمی کشید.میدانم فکرتان این است که سبزه زاری را پیدا کرده اید قدری برای استراحت در سایه سار درختانش ،ولی فکر می کنم این درختان سایه شان را بر روحتان نمی اندازند وشما را در مرداب وجود این بیچاره غرق می کنند.بگذارید بگویم تا نگفتیدکه نگفتم بگذارید بنویسم تا نگویید ننوشتم وبدانید روز قیامت مرا بخاطر همه مرداب بودنم عذاب خواهندکرد وانهایی که نفس در نفس چنین  مردابی انداخته اند نیز بخاطر نزدیکی با اوعذاب خواهند شد.
بگذارید بگویم شاید امام عشق روزی حضورش به ظهورنیز ختم شود وانگاه است که دیگرخوب بودن برای ما ارزشی ندارد اینروزها همه وهمه درانجمن وچت روم از خوبی میگویندمن از بدیهایم بگویم بهتر است.راستش انروزهاهمه زندگیم نظمی خاص داشت.ساعات خواب ساعات عبادات وساعات مهربانی وحال دیگر ساعات خواب وساعات مهربانیم به بعد موکول شده است اگرساعات عباداتم نیز به بعد موکول شود دیگر هیچیم وهیچ...دوستان فراموش  نکنید اینجا مجاز است ومجازبهترین درجه را هم داشته باشی ارزشی نداردوارزش ان است که بال در نفس قدس شهیدان باز کنیم هم انهایی که به وجه الله نظر کردند راستی دنبال عشق در حوالی این زمینیهانگردیدعشق فراتر از این زمان ومکان است که روزی عشق سر در چاه کرده بود وازهمین امثال ماها گله میکرد وحال عشق تنهای تنها در حجازوکربلا ونجف وسامرا....وگاه نیز در جمکران عشق منتظر ماست که بسویش بال گیریم ولی مثل اینکه بال پروازمان را گناه شکسته است.خدایا مرا چه شده است که هنوز که هنوز است نتوانسته ام پر بگیرم .انهاایی که پر کشیدند واز زمینی بودن خسته شده بودندپوتینهایی داشتند خاکی از جنس عشق وماهایی که همه وهمه مدعی عشق هستیم وصبح به عهدش پابرجاییم وشب به دعاهای ال یاسینش ووووهنوز راه گم کرده ای بیش نیستیم.
وقتی برایتان از افسربودن در محیط نرم جنگ میگویم .از وقت نداشتنتان حرف میزنیدولی هم انها دویا سه ساعت چت می کنند ویادتان رفته که وقت یعنی همینی که برای همنوع خود گذاشته ای که اگر اورا در حقیقت ببینی حتی یک کلام هم به او نمیگویی حال حواسمان باشد حضرت ماه منتظر ماست تا افسری باشیم وبدانید رومهای ما به ان چیزی که حضرت ماه نظر دارد ما را نمی رساند.بیاید بهترین باشیم در فضای سنگری بندی شده نرمترین جنگ تاریخ بشریت.

وبیاید بال در نفس قدس شهدا باز کنیم ویاری کنیم حضرت ماه را با ساخت یک وب لاگ ارزشی
وارزشی ترین کاری است که میتوانید بکنید

ویرایش موضوع توسط : سینا
در تاریخ : یکشنبه ۱۹ امرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ بعد از ظهر

3 تشکر شده از کاربر سینا برای ارسال مفید :
لیلی , گل نرگس , محمد121 ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
مسیر دنیایی اخرت
یکشنبه ۱۹ امرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 105
حالت :
اعتبار کاربر : 208
پسند ها : 168
تصویر مورد علاقه من : images/mms/02.jpg

سلام دلنوشته اتون یه جوریه خیلی متفاوت و خاص بود دلیلش چی بود اینو نوشتید؟؟؟!!!

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
مسیر دنیایی اخرت
دوشنبه ۲۰ امرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

سلام وعرض ادب
اون چیزی که باعث شد بنویسم در مورد چت روم وبقیه مسائل دیدم که بچه ها حاضرند تا ساعاتی از بهترین ساعات وقتشون رو بگذارن توی چت وحرف بزنن وفرقی هم نمیکنه بیشتر اینها یادشون میره نماز صبح فاصله زیادی بهشون نداره از لحاظ ساعات دنیایی
ایا نماز ستون دین نیست نمازی که با کسالت خونده بشه رو اسمش رو چی میگذارن
جالبه اونهایی که خداحافظی میکنن با اسم دیگه میان وجالب تر اونهایی که بزرگان قوم چت روم هستند حواسشون نیست به خیللی چیزها

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
مسیر دنیایی اخرت
دوشنبه ۲۰ امرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6414
پسند ها : 744
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

داداش سینا خیلی زیبا بود... واقعا تنها شدن با خدا خیلی و خیلی قشنگه /ساعات خوابمون رو هم باید طوری تنظیم کنیم که از نماز با اخلاص محروم نشیم.

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
مسیر ، دنیایی ، اخرت ،

« تصویر بسیار تأثیرگذار از لحظه شهادت | بچه کوچولو »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:12 پیش از ظهر