انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ويژه‌ي صندلي داغ: «بلاغ مبين»

مهمان ويژه‌ي صندلي داغ: «بلاغ مبين»

برای مشاهده تصویر اصلی کلیل کنید 566*848 قبل از شروع مسابقه لطفا قوانين رو بخوانيد        لطفا در هنگام برگزاری صندلی ها به موارد زیر توجه کنید:     1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش و... باشه.   4-  هرکسی فقط مجاز به پرسیدن سوالات خودشه و اظهار نظر درمورد گفته ها یا تفسیر جواب های مهمان صندلی مجاز نیست.   5- مهمان صندلی مجازه هرجور که دوست
lilhk ,XCi‌X wkngX nhy: «fghy lfXk»

موضوع بسته
صفحه 4 از 7 < 1 3 4 5 7 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
جمعه ۳۱ امرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [37]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

نوشته شده توسط : یاسمن »
اقا بلاغخوبین خوشین سلامتین
سلام یاسمن خانومممنون..زنده باشید ...به لطف پماد سوختگی بله شکر خدا خوبم

چه خوبه شما نشستین رو صندلی جیزززززززززززززز
امیدوارم حسابی داغ بشه صندلیتون

امیدوارم قسمت شما بشه
  1. سانچون کجاست ؟؟چرا مدتیه نمیاد؟؟    وا...سانچون؟کیه ؟چی هست؟خوردنیه؟آدمیزاده؟
  2.  اون اویل من اومده بودم صبح و ظهر و شب چت تشریف داشتین حالا چرا اصلا نمیاین؟؟   حتما پاقدمت برام اومد نداشته
  3. چرا پونه این عکسرو برای بخش شما انتخاب کرده ؟؟...نمیدونم..ازخودش بپرس...اصنم خنده نداشت
  4. چرا شما تو اواتارتون عکس ندارین ؟؟بهش فکر نکردم....چندبار خاستم بزارم..اما مهم نبود لابد دیه
  5. چن نفر از بچه های اینجا رو از نزدیک دیدین؟؟ کیا رو دوس دارین از نزدیک ببینین؟؟هیشکدومو ندیدمهمه رو
  6. نماز صباتون اول وقته؟؟یه مدتی هستش که نه متاسفانه
  7. چرا اساتید اقا از اساتید خانم مهربون ترن چرا؟؟؟ چرا استادید خانم سخت گیرترن چرا؟؟؟ الان این نظرو کی داد واقعا؟؟؟؟؟خانما مهربون ترن
  8. به نظر شما تو ازدواج پسرا سخت گیر ترن یا دخترا؟؟خب مشخصه دخترا...اگه اینقدر شرط و شروط الکی و بیخود نزارن مگه پسرا مغز  خوردن که نخان ازدواج کنن...ولی خب آتیشو پدر مادر دخترا بلند میکنن
  9. اگه بعد ازدواج متوجه بشین خانمتون قبلا دوست پسر داشته چیکار میکنین ؟؟؟ اصولا قبلش خوب تحقیق میکنم که کار به بعد ازدواج کشیده نشه...ولی اگر همچین اتفاقی افتاد مسلما طلاق نمیدم...هرکسی تو زندگیش اشتباه داره...مهم اینه که از اون اشتباه درس بگیره
  10. با تفکیک جنسیتی تو دانشگاها موفقین؟؟100 درصد
  11. چرا هم دانشگاهیتون دیگه نمیاد من امروز خدا حافطشیو دیدم برا ارشد داره میخونه...
  12. ابجی دارین ؟؟ تا حالا کتکش زدین ؟؟خخخخخخ...آبجیم
  13. هشت سال ازم بزرگتره...مگه جراتشو دارمولی کوچیک که بودم یبار یادمه اونو داداشم رفته بودن ساندویچ بخورن..داداشم ینی خریر اما برا من نخرید منم که قاطی رفتم چاقوی آشپزخونه و گرفتم افتادم دنبالشوناونام از دستم فرار میکردن...میگفتم نامردا حداقل یکم از اون همبرگرشو بهم بدین..وای چه طعم و مزه ای داشتش
  14. چرا بابا ها بیشتر قربون صدقه دخترا میرن مامانا بیشتر قربون صدقه پسرا؟؟چون دنیا برعکس شده
  15. آخرین کتاب غیر درسی که خوندین چی بوده؟؟سه چشم نفرین شده...خیلی قشنگه داستانش...قراره تو انجمن بزارم داستانشو
  16. دوس دارین مهمان بعدی صندلی داغ کی باشه؟الان لو نمیدمبعدشم براچی به شما بگم..به پونه خانوم میگم
  17. چرا پسرا اینقد شپرزو شلخته ان یکیشم دادش من؟؟برا اینکه خواهرشون تو خونه بیکار نباشن و بعد ها به دردشون بخوره
  18. چن دفه خاطی یا اخراج شدین؟؟خاطی دوبار یا 3 بار شدم
  19. چرا یه عده دریا رو خشک میکنن تا  زمینشو بفروشن؟؟وا؟مگه میشه  دریارو خشک کرد
  20. چرا هر کس هوس مسافرت بکنه اولین گزینه شماله ؟؟این همه جایی خوب داریم...خاکش آدمو میگیره...بعدشم خدایی ایران اگه مازندارن وگیلان ونداشت ملت کجا میخاستن برن تفریح بکنن کاری نکنین ورودی هارو ببندیم عوارضی بزاریم  یه پول کلون ازتون بگیریم که اینم مثل کیش و قشم بشه نتونین بیاین
  21. روش پخت یه غذای محلی مازندرانو آموزش بدین بدون تقلب از مامانتون نپرسینچون قبلا آموزششو گذاشتم دیگه نمیزارماینم آدرسشه...خاستین برین بخونینhttp://forum.roq.ir/index.php?page=topic&show=1&highlight=%D9%85%D8%B1%D8%BA%20%D8%B4%DA%A9%D9%85%20%D9%BE%D8%B1&id=16692
  22. دوس داشتین دختر بودین؟؟ مگه از جونم سیر شدم
22. چجوری با اینجا اشنا شدین چن وقته عضو اینجا هستین؟؟از طریق یسنا خانوم...شهریور بیاد میرم تو یکسال
23. کدوم یکی از دعا هارو بیشتر دوس دارین؟؟الهی عظم بلا و برح الخفا وانشکف الغطا و انقطع الرجا وضاقت الارض و منعت السماو .....
24. اگه امام زمان تشریف بیارن اولین جمله که بهش میگین چیه؟؟وا چقد تکراری بود سوالاتت بگرد پیدا کن بخون...

موفق و پیروز باشید
همچینن..سلامت و پاینده باشید...ممنون از حضور گرمت...

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۳۱ امرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [38]
عضو
rating
حالت :

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

نوشته شده توسط : abbas.isfahan »
نوشته شده توسط : زهرابانو »
.... عالی بود ..... ولی .........

یه سوالمو جواب ندادی 

هااااااا اره بزنش حسابشو برس یه جا هم که باید دربارهی abbas.isfahanجمله میگفت نگفت ...بزن بزن تا حالش جا بیاد
خوب سلام مجدد بازم سوال دارم ....
سلام مجمد ...بگو من حاضرم
البته خیلی حالم گرفته شد من اینا رو صبح نوشتم ولی تا خاستم ارسال کنم نتم قطع شد ولی خب نحن الصامدون 
1_الان از این که من گفتم شما رو صندلی بشینی چه حسی داری؟؟؟
وا؟مگه تو رفتی گفتی؟؟؟؟خودم درخواست دادم
2_الان اگه دستت به من برسه چی کا رمی کنی ؟؟
اولا که بی معرفتی که گذاشتی رفتی..بعدشم خفت میکردم
3_چرا انقدر منو دوست داری ؟؟؟(درگشی هفته اعتمااد به سقفا واه اه واه (
دل به دل لوله کشیه
4_
به جز شهر خودت دوست داشتی بچه کدوم شهره دیگه باشی ؟؟(البته میدونم همه عاشق این هستن که بهشون بگن  بچه اصفهان ولی خب جز اصفهان )

اگه اصفهان نصفه جهانه...مازندارن نصف دیگره آنه
5_دوست داری به کدوم شهر ایران سفر کنی ؟؟؟(البته بازم جز اصفهان چون می دونم همه ارزوی امدن به اصفهان رو دارن )
غیر از اصفهان همه جا
6_چرا تو مسابقه جدید جوجه بازی اقایون و خانوما نظر نزاشتی که بفهمن ما مرد ها هم کم نمیاریم (دره گوشی هفته :البته می دونم میبازیم اگه میشد بازی رو حذف میکردم چون این مردا نمیان ای خداااااااا ابرومون میره (
وا..خودت گفتی از دوم شهریور ماه شرو میشه دیه کچل
7_نظرت درباره ی این که من از استقلال متنفرم ولی از ابی استفاده میکنم چیه ؟؟؟
چی گفتی؟نشنیدم یبار دیه بوگو اگه یکبار دیگه فقط یکبار دیگه بگی از آبی ...... همونکاری میکنم که با خروسمون کردمافتاد
8_تو اصفهان به پدر زن و مادر زن چی میگن ؟؟؟اگه گفتی ؟؟
نمیدونم
9_چرا پسرا این قدر زود عاشق همه میشن ؟؟؟؟
ولی خب به همون زودی هم فارغ میشن
10_چرا من تو چت روم همیشه کابر جدیدم با این که همیشه فعالم تو انجمن ؟؟؟
آخه میدونن ظرفیتت بالاست برا همینه
11_ چرا ادمین جدیدا انقدر عصبی شده ؟؟اصلا اوضاعیه !!!واه واه واه 

ا
حتمالا داره زن میگیره...الکی خودشو  عصبی نشون میده که شیرینی نده
12_چرا پونه خانم این اسمو انتخاب کرده ؟؟مثلا نزاشته نعنا ؟؟
چون پونه خاصیتش بیشتر از نعناعه
13_چرا پونه خانم وقتی سوال کرده گفته حال روحیم خوب نیست ؟؟یعنی شکست عشقی خورده ؟؟
فکر نکنم....تو این خط مطا نیستش...اون یه عشق بیشتر نداره اونم که همه میشناسن...مگه نه پونه خانوم؟
14_اگه بچت به امید خدا در اینده خواست به دنیا بیاد از پونه خانم کمک میگیری؟؟(پزشک مامایی)
اگه خانمم تهرانی باشه حتما
15_چرا پزشک مامایی داریم ولی پزشک بابایی نداریم ؟؟؟
اووووووووووووف مگه من کتاب آیا میدانیدم...هی چرا اینه چرا اونه...

16_چرا اسمت رو عوض کردی و به جای غریبه 110 گذاشتی بلاغ ؟؟
چون دلم خاست
17_ان اسم قبلی که داشتی 110 برا چی بود ؟؟
به عدد اسم حضرت علی بود
18_چرا ما تولد رو چشن میگیریم در صورتی که یک سال به مرگ نزدیک تر شدیم ؟؟
کی گفته مرگ پایان زندگیه؟؟؟؟
19_چرا برا بچه پسر جشن تولد درستو حسابی نمیگیرن و از همون اول غریبن ؟؟/برعکس دخترا (تازه میگن حقوق زن با مرد یکی نیست!!!لطفا مسئولین رسیدگی کنن
مسئولین  رسیدیگی کنین لطفا داد اشمون  داره عقده ای میشه
20_چرا الان که داشتم برا ت سوال مینوشتم نتم قطع شد و من مجبور شدم کپی کنم و ذخیره کننم؟؟
فهمیده اصفهونی هستی خاسته بهت ضدحال بزنه
همینا فعلا بسه بازم میام نگران نباش!!!
ممنون ...امید وارم چنان بسوزی که یاد بگیری منو نسوزونی 

وا؟خوبه من همش 22 سوال ازت پرسیدماااااااااا
درضمن فقط دوست دارم نفر بعدی خانم انتخاب کنی کلتو میکنم باید اقا انتخاب کنیم تا حالا حالا ها صندلی داغ ماله ما باشه اگه پونه خانم هم تقلب کرد یه اعتراض بلند بالا براش مینویسیم و خودمون یه صندلی داغ مردونه درست میکنیم 
من طرفداره خانوما هستمآخه قراره پماد اصلیو به من بدن.....خودمونیم بدوجور داره میسوزه
بای تا های...کوفت..توکه گذاشتی رفتی..دیگه  چه هایی

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۳۱ امرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [39]
بانو
rating
شماره عضویت : 1047
حالت :
اعتبار کاربر : 23972
پسند ها : 1433
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

دوباره سلام
اقا بلاغ چرا اینقد دیر جواب دادین
پا قدم من خیلیم خوبه  ایشششششششش
مهمون بعی نگفتین کی باشه  خب نگین ایشششششش باشه منم دوباره سوال میپرسم
وااااا شما نشنیدی دریاهارو خشک کنن همینه دیه وقتی شما  از زیر سر خودتون خبر ندارین همین میشه دیه
سانچون نمیدونین چیه خوبه  خودتون آموزش زبان کره ای دادین

هستی 2013 اهل کجاست؟؟
 یسنا خانم از کجا میشناسی قشنگ معرفی کنید؟؟
دلتونم بخواد دختر باشین الان اگه دخمل بودین احتمال 200& 100 سر و سامون گرفته بودین خونه شوهر بودین سه  چهار تام بچه داشتین اما حالا چی به قول خودتون یه دانشجویی بی پول  بی کار خوشتیپ هستین
شما آقا احسان و دایی رو ندیدین ؟؟؟؟ ولی من دیدم اما دایی روسری پوشیدن خوب مشخص نیست

تازه عکسی که پونه براتون گذاشته خیلیم خنده داره  به نظرتون چقد شبیه بچه گیا تونه؟
واسه چی دایی به اقا احسان میگه دختر شمام به دایی میگین دختر ؟؟
اگه دایی جمعه یا آقا احسان دختر بودن با هاشون ازدواج میکردین؟؟

اینا رو که میگم تعریف کنید
منزه                                     
مدیر انتظار                          
مامان دایی جمعه                     
پدر زن  دوست برادر همسایتون
چرا با تفکیک جنسیتی موافقین   ؟؟اول  توضیح بدین بعدشم شرح بدین کامل
دوس داشتین من چه سوالی ازتون بپرسم که نپرسیدم
دلتون میخواست کی ازتون سوال بپرسه که نپرسید

راستی کدوم یک از سوالا جسقالتون کرد؟؟
اون دعایی یگانه رو دیدم اینقد خندیدم دعاهاش مستجابه ها در جریانید که یه دعایی کوچلو برا خاله اش کرد خدا بهش دوتا بچه داد پس هواستون باشه

میخواستین برین دریا رفتین ؟؟؟ زودتر بجنبین اجازه نامه رو ردیف کنین الان وقتشه

موفق و سربلند و پیروز و پایدارو خوشبخت و سر افراز باشید

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

امضای کاربر : یاسمن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۳۱ امرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ بعد از ظهر نمایش پست [40]
عضو
rating
شماره عضویت : 68
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 10458
پسند ها : 1004
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

به نام خدا
 سلام بر دادش گل گلاب دادش پیمان عزیز خسته نباشی
من این سوال رو از همه بچه هایی که روی صندلی داغ قرار میگیرن میخوام بپرسم و در پایان همه جواب های دوستان رو در یه پست جدید قرار بدم
و اما سوال

یه دل نوشته درباره امام زمان عج از زبان خودت(کپی پیست ممنوع  )

حداقل ده خط (تو فرق داری
حداقل بیست خط کامل خخخ )

بلاغ منو غافلگیر کن ها ببینم چیکار می کنی خخخخ

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : مهدی313

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۳۱ امرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [41]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : abbas.isfahan »
ای خداااااااااا ...اقا کی به شکایات رسیدگی میکنه ....به خدا دیگه کفرم در اومد ...اخه یاسمن خانم استاد های اقا برا خانوما مهربونن همون طور که اساتید خانم برا ما مهربونن ......خدااااااااااایی استاد های اقا مهربونن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب حالا که اومدم بزار بازم سوال کنم 

ی
نی میخام خفت کنماااااااااااااا..اه...بسه دیه چه خبره باو ویکم امون بده..هی فرت وفرت سوال میپرسی
1_جالب ترین سوالی که تا حالال تو صندلی داغ ازت پرسیدن ؟؟؟
حوصله گشتن ندارم...همه خوب بود
2_بد ترین سوالی که ازت پرسیدن و دوست نداشتی جواب بدی ولی مجبور شدی؟؟؟
همین سوالایی که درباره ی آشنا110 و غریبه110 سوال20 شبگردعاشق واینجور چیزا
3_چرا بعد این همه رفاقت هنوز شماره احسان و دایی جمعه رو نداری؟؟
به توچه...
4_چرا دایی جمعه هنوز نیومده  ازت سوال کنه ؟؟اصلا بیاد دل داریت بده ؟؟
به توچه...ولی گفتش که میادش...من نیاز به دلداری نمیخام...فقط پماده رو زودتر بهم برسونین
5_چرا اخه خاطره شیرین تو زندگی نداری؟؟؟این نشانه کم لطفی شما نیست به خدا ؟؟؟
برو از خودش بپرس...من چیکار کنمنخیرم...چه کم لطفی...تو مسائل من و خدا دخالت نکن
6_الان اوضاع خوبه ؟؟
به توچه جون عباسی پماده رو بیار
7_دوست داشتی تو چه رشته ورزشی افتخار کسب کنی؟؟
من خودم ورزشکارم کچل...ژیمناستیک///کنگفو رشته تالو...بدنسازی///کاراته///جنگل نوردی///تو کنگفو مقام کشوری آوردم...یه سرچ کنین تو نت بنویسین مقام یک کنگفو رشته تالو کشوری  پیمان بابایی
ولی تو این رشته ها دوست دارم افتخار کسب کنم : پرتاب اسب با نیزه-شطرنج با ویلچر-دو 400متر نابینایان

8_ده اثار برتر شاعران اصفهانی رو نام ببر؟؟نگی بلد نیستما قبول نیست !!!
خسیس والدوله...خسیس الزمان...خسائس والحدیقه...خسیس خان...خسیس بن خسیس...خست بن الخسیس...
حافظ شیرازی....سعدی علیه الرحمه...خاقانی...هاتف اصفهانی...عباس اصفهانی

9_ پانزده ریاضی دان معروف دنیا رو نام ببر؟؟؟بازم نگی بلد نیستما باید جواب بدی؟
خوجه نصیرالدین طوسی-فیثاغورث-علامه حسن زاده آملی-جابربن حیان-انیشتین-محمود حسابی-علامه شعرانی-
ابو ریحان بیرونی-بلاغ مبین-ادمین-جمعه موعود-احسان فقط خدا-عباس اصفهانی-یاس زهرا هم هستش

10_دوست داری بازم بیام ازت سوال کنم ؟؟؟

فقط میتونم بهت بگم....خونت پای خودته دفه ی بعد ...افتاد

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۳۱ امرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [42]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : حریم قدس »
سلام علیکم خدمت برادربزرگوار  بلاغ مبین
سلام خدمت شما حریم خانم بزرگوار

لطفا به سوالات زیر در کمال آرامش با نام ویاد خدا پاسخ دهید .بارم 20 نمره
بسم الله الرحمن الرحیم..یا پهنه کلا تکیه

11-آیا تاکنون  اسامی آشنا 110 غریبه 10 کلا 110 ....را شنیده اید یا برایتان آشنا است؟
الف)خیر         ب) بله       ج)هرگز       د)فقط یکبار    گزینه ی 2

2-هنگامیکه دلتان آرامش می خواهد به کجا پناه می برید .
الف)مکان زیارتی     ب)به نت        ج)خیابان      د)ساحل دریا       ه)هیچکدام    گزینه ی الف و د

3-آیا تا به حال با کسی مشاجره یا برخورد فیزیکی ناشی از عصبانیت داشته اید .
الف )هرگز   ب)گاهی    ج)همیشه   د)چه حرفیه اصلا من ودعوا !!!    گزینه ی ج...ولی بدون فیزیکی..فیزیکی نه

4-غذاوموضوع مورد علاقه برای مطالعه تان کدام است/به نوعی  غذای مورد علاقه ی جسم وروحتان کدام است؟
الف)انواع اطعمه واشربه /کتاب هرچی خوشم بیاد
ب)ماهی پلو /علوم غریبه     
ج)گشنه پلو وخورش وحشت /کتاب های رمان     
د)اهل ریاضت کشی هستم واصلا غذا برایم مهم نیست /کتاب  های فلسفی

گزینه ی الف

صحیح یا غلط بودن عبارات را مشخص کنید .
1-بلاغ مبین همان بیان مبین یا همان پیام آشکاروروشن است
الف)صحیح    ب)غلط     گزینه ی الف
2-محب واقعی اعمالش تحت تاثیر افکارش است .
الف)صحیح      ب)غلط     گزینه ی الف

سوال تشریحی
1-آیا تا به حال از کردار ورفتار خود پشیمان شده اید ؟یا برعکس زمانی بوده است که خیلی از خودتان راضی بوده باشید وحسابی به خودتان ببالید؟
خیلی زیاااااااااااااااااااااااااااد....آره خیلی شده هم پشیمون بشم هم به خودم ببالم

2-چرا به شدت  دوستدار ومحب  خانم فاطمه زهرا (س)هستید؟

چون دوسش دارم...دوسداشتن دلیل نمیخاد...

3-چرا اغلب حرف از دلتنگی واشک های پنهانی می زنید ؟
چون دارم...هم دلتنگی هم اشک های پنهانی...فقط چون دیدم اینجا جای مناسبی هست برای بازگو کردن دلتنگی ها میگم
علتش هم میزارم تقصیر این سه نقطه ها...متاسفانه کسی نیست سه نقطه هارو پر کنه...

4-مهم ترین دغدغه ی زندگی بلاغ مبین چیست ؟البته در صورت تمایل پاسخ دهید 
آزادی یکی از عزیزانم-کار-درس-ازدواج-وضعیت اسفناک جمعه

5- مادر در دوجمله.........
مادره دیگه...مهربون خوب فداکار بضی وقتا از رو نادونی عصبی میشم از دستش اما بعدپشیمون میشم
ولی خب مثل همه بچه ها دیگه...دوسش دارم...جونم براش میره

6- اما سوال  اختیاری......
احساستان در مورد روم یاران منتظر واهالی وساکنان آن چیست ؟  در دوسطر بیان کنید.
قبلنا خیلی خوب بود..ینی اون اوایل که اومدم...الان احساس میکنم یه جوری شده...من دلم قدیمیا رو میخاااااااااااااااااااااااااد
به نظرم تنها رومی هستش که یک عده جوون مذهبی وباسواد دور هم جم شدن البته با نظارت دقیق و خوب ناظران و مدیران گرامی ومحترم...اما خب حاشیه ها هم هستن که بضی وقتا مانع فعالیت میشن...احساس خوبی دارم...

باتشکر فراوان موفق باشید
خیلی خیلی ممنون و متشکرررررررررر از شما خانم معلم گرامیشما هم موفق باشید

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ قبل از ظهر نمایش پست [43]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : یاسمن »
 دوباره سلام
ای بمویی ته..سلام علیک
اقا بلاغ چرا اینقد دیر جواب دادین
درگیر کار نمایشگاه بودم..شرمنده
پا قدم من خیلیم خوبه  ایشششششششش

بر منکرش لعنت
مهمون بعدی نگفتین کی باشه  خب نگین ایشششششش باشه منم دوباره سوال میپرسم

همینه که هست..میخی بخی نمیخی نخی
وااااا شما نشنیدی دریاهارو خشک کنن همینه دیه وقتی شما  از زیر سر خودتون خبر ندارین همین میشه دیه

خب نشنیدم دیه چیکار کنم...شما که خبر داری بیا یکاری بکن...اه
سانچون نمیدونین چیه خوبه  خودتون آموزش زبان کره ای دادین

آهان...نه تخته سر معلوم نیست کجاست..گفته هفته بعد میادش

هستی 2013 اهل کجاست؟؟
از خودش که اومد بپرسین البته من میدونم

یسنا خانم از کجا میشناسی قشنگ معرفی کنید؟؟
تو یه رومه دیگه باهاش آَشنا شدم...به واسطه ی اون با اینجا آشنا شدم...فرزنده شهیده..باباش 4ساله پیش شهید شده...مادرش چند ماه بعد شهادت پدرش فوت میشه...خیلی خانم خوب وباشخصیتی بود..دچار یه مریضی سخت مهستش...که امیدوارم حالش خوب شده باشهسواله دیگه ای هست؟
دلتونم بخواد دختر باشین الان اگه دخمل بودین احتمال 200& 100 سر و سامون گرفته بودین خونه شوهر بودین سه  چهار تام بچه داشتین اما حالا چی به قول خودتون یه دانشجویی بی پول  بی کار خوشتیپ هستین

دلمون نمیخاد...دیه تقصیر من نیستش که دختر نشدم...کاریه که شده..ایشالله سری بعد

شما آقا احسان و دایی رو ندیدین ؟؟؟؟ ولی من دیدم اما دایی روسری پوشیدن خوب مشخص نیست

زیارت قبول

تازه عکسی که پونه براتون گذاشته خیلیم خنده داره  به نظرتون چقد شبیه بچه گیا تونه؟

من تو بچگیم در این حد اهل تفکر نبودم

واسه چی دایی به اقا احسان میگه دختر شمام به دایی میگین دختر ؟؟

نمیشه که چشما رو به روی حقیقت بست که

اگه دایی جمعه یا آقا احسان دختر بودن با هاشون ازدواج میکردین؟؟

ایششششششششش...شر دور بلا دور

اینا رو که میگم تعریف کنید
منزه  =
پرتلاش-قانون مند-مخفی                                  
مدیر انتظار =
هر دو خستگی ناپذیر و با گذشت و فنی کار              
مامان دایی جمعه =
خدا بهش صبر بده               
پدر زن  دوست برادر همسایتون=
براتون دارم

چرا با تفکیک جنسیتی موافقین   ؟؟اول  توضیح بدین بعدشم شرح بدین کامل

یک اینکه آدم حواسش تو کلاس واقعا پیش درسه نه پیش دختر همکلاسیش که امروز چه جوری مخشو بزنیم  یا کجا باهاش قرار بزاریم..یا چجوری خودمونو تو کلاس برای دخترا بانمک و شیرین جلوده بدیم...دو اینکه الان دانشگاه ما شده محل سالن مد...دختر میخاد خودشو برای پسر زیبا جلوده بده پسر هم همینطور...دانشگاه الان شده مخ و مخ زدن...دیگه واقعیت و که نمیشه روشو پوشوند...دیگه از آمار فساد چیزی نگم بهتره
خودتون باید دانشجو باشین بهتر میدونین...اما حالا شما برین دانشگاه های تک جنسیتی رو ببینین..دانشگاه امام صادق..دانشگاه الزهرا...واقعا نخبه پروره..چرا چون محیط سالمه...چون فکر جزوه و جزوه بازی نیستن...البته حرف خیلی زیاده...ولی خب فکر کنم منظورمو رسونده باشم...
حالا شما بگید که چرا مخالفید؟؟؟؟

دوس داشتین من چه سوالی ازتون بپرسم که نپرسیدم

مگه سوالیم مونده که بچه ها نپرسیده باشن

دلتون میخواست کی ازتون سوال بپرسه که نپرسید

جمعه...محمدطاها...ادمین...قمر خانوم...منزه...انتظار...سینا..یاران مهدی...باران عشق...عهد...هدی خانوم ...لیلی خانوم...الما خانوم...ماه سنا خخخخ...چقد بنده خدارو اذیت کردم...شرمندشم واقعا...جای خالیش هست...باران313...مریم20 و فاطمه1 که واقعا شرمنده ی جفتشون هستم خیلی زیاد...دوست خوبم حذر... الی ارمیا...سپیده313...و همه و همه و همه...

راستی کدوم یک از سوالا جسقالتون کرد؟؟

هیشکدومفقط زیادی خستم کرداما من با جون و دل جواب میدم

اون دعایی یگانه رو دیدم اینقد خندیدم دعاهاش مستجابه ها در جریانید که یه دعایی کوچلو برا خاله اش کرد خدا بهش دوتا بچه داد پس هواستون باشه

بلا به دور...جدی جدی مستجاب الدعوه هستش عایا؟؟؟؟

میخواستین برین دریا رفتین ؟؟؟ زودتر بجنبین اجازه نامه رو ردیف کنین الان وقتشه

رفتم...خیلی هم خوش گذشت..خاطرشو تو یکی از همین سوال جوابا گذاشتم

موفق و سربلند و پیروز و پایدارو خوشبخت و سر افراز باشید
آینه برعکس

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ قبل از ظهر نمایش پست [44]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

بلاق سلام خوبی خوشی سلامتی
چه خبر ؟
زنده ای هنوز؟این همه سوال جواب دادی 
بلاق من نمی خوام سرتو درد بیارممممممممم
فقط چند تا کلمه می گم هرچی به ذهنت اومد بگو
0) بهترین ورزش((اینو نمی خواد بگی خودم می گم)--فوتسال-والیبال)
1) سید یزدان
2)ادمین
3) ربات

خب یه کم جدی اش کنم
4)ترم تابستانه
5)اینترنت
6)جیب خالی جوانان
7)به روز شده ی هفت خان رستم((ازدواج))
8)جوانی
9)مد های عجیب غریب این دوره زمونه

جدی تر بشیم
10)حجاب
11)چشم چرانی
12)پارتی بازی
13)مناسب ترین لباس واسه پسرا

جدی ترررررررررررر
14) مشهور ترین صفات امام علی ع
15)ستار العیوب
16)غفارالذنوب
17)چند ثانیه  قبل از مرگ
18) عاقبت به خیری

19)ایران
20)امام زمان عجل الله تعالی و فرجه الشریف

ویرایش ارسال توسط : جواد 110
در تاریخ : شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ قبل از ظهر

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۰ قبل از ظهر نمایش پست [45]
بانو
rating
شماره عضویت : 1143
حالت :
اعتبار کاربر : 1102
پسند ها : 174

( ولی تو این رشته ها دوست دارم افتخار کسب کنم : پرتاب اسب با نیزه-شطرنج با ویلچر-دو 400متر نابینایان   )
جناب بلاغ فکر کنم فقط اولی خنده اور باشه وگر نه دو تای بعدی وجود داره من خودم چند تا ورزشکار نابینای مطلق داشتم دو دو  هزار متر کار میکردن یه دوره اوردمشون  تنکابن و دوره بعد هم تهران برای مسابقه  ، روی ویلچر هم میشه شطرنج بازی کرد چیز دور از ذهن و جالب و عجیبی نیست .

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : شبگرد عاشق

بر روي جلد دفتر شعرم نوشته‌امـــــــــــــــــــــــ نابرده رنج، گنج به من داده‌اي حسين عليه السلام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [46]
بانو
rating
شماره عضویت : 1047
حالت :
اعتبار کاربر : 23972
پسند ها : 1433
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (18).jpg

سه باره سلام
 شما که قصد ازدواج ندارین چرا خواستگاری میرین؟؟
شما که میگین سوالی نمونده که نپرسیده باشن پس این شصت نفر چیه ردیف کردین اینا بیان چی بپرسن
تا حالا دوس دختر داشتین البته من میدونم سوال بیندگان برنامه است
راستی آقا بلاغ ادبیات شما و دایی چقد شبیه همه خدا برای هم حفظتون کنه
دایی که هر وقت بخواد الکی قسم بخوره جون شما رو قسم میخوره شمام که روزی چهار نوبت تخته سرش میکنین چشم میخورین اینقد بهم ابزاز علاقه نکنید
دلنوشته های یسنا جونو خوندم همیشه غم و غصه دیگران باعث میشه آدم ناراحتی خودشو فراموش کنه
امیدوارم از این به بعد سهمش تو زندگی شادی و خوشی باشه
آقا بلاغ اینقد سوختنتونو انکار نکنید یهو ته دیگ میشین ها خخخخخخخ البته دور از جون مثلا گفتم

دفه اول که نمره تون منفی شد
دفه دومم 8\50 با انفاق 10\50 اما عیب نداره حالا ترم بعد جبران میکنین
  آورین آورینببینم این دفه چیکار میکنین

اینم جایزتون

http://fun.sdinet.de/flash/find_the_three_errors.swf

امیدوارم از حرفای  من خاطرتون مکدر نشده باشه ممنون که جواب دادین
خدا نگهدار

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : یاسمن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [47]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

سلام 

چنبار قلیون کشیدی ؟ ؟>؟ ؟    ای خاک عالم ..................

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [48]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : مهدی313 »
به نام خدا
من این سوال رو از همه بچه هایی که روی صندلی داغ قرار میگیرن میخوام بپرسم و در پایان همه جواب های دوستان رو در یه پست جدید قرار بدم
و اما سوال

حداقل ده خط (تو فرق داری
حداقل بیست خط کامل خخخ )

نوشته شده توسط : مهدی313 »
به نام خدا
سلام داداش من...خوبی روله...درمونده نباشی
و اما سوال

حداقل ده خط (تو فرق داری
حداقل بیست خط کامل خخخ )
ای خدا حالا چیشی بگم...پناه بر خدا...

بسم رب المهدی...

راستیتش نمیدونم چی بگم...چجور حرف دل رو بگم...کلی متن مینویسی بعد آخرش میبینی نه...اونی که باید بشه نیست...دوباره دکمه ی بک اسپیس رو میزنی...دوباره

سرخط...اول هرنامه ای رو معمولا با سلام خدمت صاحب نامه شروع میکنن منم به رسم ادب واحترام مینوسیم :

دلنوشته ای از غریب الی الحبیب...

سلام آقای غریبی که قریبِ به همه ی ماست...

خاستم این دلنوشته رو شب بنویسم...اما با خودم گفتم غریبی شما که شب و روز نداره...مولای من...هرچقدر تلاش میکنم تا به این ذهن وامونده فشار بیارم و کلمه هارو در وصف شما طوری بچینم که دلنوشته بشه و حرف دل،نمیشه که نمیشه...اما همچین وقتی که بخام برای یه رییسی یه آقایی یا حتی رهبرم نامه بنویسم قطار کلمات هست که پشت هم ردیف میشه...مولاجان...حتی در دلنوشته های ما هم غریبی...حتی همین الان که دارم برای شما مینویسم...آخه با ذهن و فکر پریشون و دنیا زده که نمیشه از شما گفت،از شما نوشت...این همه دلنوشته...این همه حرفای قشنگ،این همه پیمک های زیبا...اگه میخاست تلنگر بزنه اگه میخاست بیدارم کنه اگه میخاست هوشیارم کنه تا الان باید با خوندن این همه دلنوشته و حرفای قشنگ از جمله عشاق و محبینت بودم...پس معلومه یه جای کار میلنگه...یه جا اشکال داره که در من اثر نمیزاره...یه طرف معادله مجهوله برام...البته شما میدونی منم میدونم...اینا همش توجیه و بهونست برای از زیر کار در رفتن..شونه خالی کردن از زیر این مسیری که تهش شما هستی...
مولا جان...شما غریبی منم غریبم...شما غریبی چون هنوزم که هنوزه یار و یاوری نداری...غریبی بین شیعیانت...غریبی چون برات کاری نکردیم...نه اینکه به کار ما احتیاج داشته باشی نه...ولی حداقلش میشد بعد ظهورت یه حرفی برا گفتن داشته باشیم...بگیم که آقاجان ماهم اینجا بخاطر دلخوشی شما این کارو انجام دادیم...از یه بزرگی شنیدم برای اهل بیت حتی اگر یک نخود هم جابه جا کنی اثر عجیبی داره...
بگذریم...غریبی چون برای ظهورت فقط دعا کردیم...فقط گفتیم اللهم عجل لولیک الفرج...مثلا دیگران و نصیحت میکنیم که مثلا به جمع محبینت اضافه کنیم..غافل از این که کونوا دعاة الناس بغیر ألسنتکم با غیر زبان هآیتان مردم را دعوت کنید...اما من خودم بهتر از حال خودم خبر دارم...خودمو که نمیتونم گول بزنم...من غرق شدم...غرق تو گناه و معصیت..غرق تو لجن زار دنیا...حتی جونی برام نمونده که صدات بزنم و بگم بیا دستمو بگیر...هرچند میدونم خیلی از جاها بدون اینکه بدونم و خبر داشته باشم دستمو گرفتی و من گذاشتم به حساب شانس...اما تورو جون مادرت بیا و آقایی کن و به زورم که شده آدمم کن...بیا که دیگه بدجور دارم درجا میزنم...سالهاست موندم جای خودم و هیچ پیشرفتی نداشتم..عقب گرد داشتم که پیشرفتی نداشتم...میدونم شاید حتی این دلنوشته رو هم با اخلاص ننوشته باشم..نوشتم که مثلا یه جوابی داده باشم...اما تو بیا و آقایی کن و من و از این حس و حالی که دارم نجاتم بده...حتی به زور...آخه من اینجوری نبودم...مولا جان شما رو به جوونی علی اکبر قسم میدم که منم یکاری کن بشم همونی که میخای...من فقط میتونم بگم که شرمندتم...شرمنده ی این همه لطف و کرمت هستم...من خودم میدونم هر دوشبه و جمعه که میشه چقدر برای گناهان شیعیانت گریه میکنی و از خدا میخای اونا رو ببخشه...اما امان از این نفس وقتی که بخاد یکاری رو بکنه کلی توجیه و تفسیر و هزارتا راه پیش پات میزاره تا تورو بندازه تو آتیش جهنم...از همه بدتر اینکه تو غصمو میخوریتو دلت میشکنه مولا...تو برامگریه میکنی...آخ که چقد دلم میخاد همین الان زمین دهن وا کنه از برم ناپدید بشم از فرط خجالت....کجایی الان؟پیش کی هستی؟تنهایی؟کسی رو داری براش درد و دل کنی؟یاد داستان مرد صابونی میوفتم که دلش پیش صابوناش بود و فقط در ظاهر آرزوی دیدارت و داشت...ما خیلی جوگیریم مولا...خیلی...منتظر یه مراسم...یه دعا ندبه...یه دعا کمیل هستیم...4 تا قطره اشک میریزیم..اما به محض اینکه پامونو گذاشتیم بیرون میشیم همونی که بودیم...بدون هیچ تغییری..بدون هیچ تحولی...چرا؟چون یه لحظه یه حال خوب بهمون دست داد و اشکی اومد...اما مهم ثابت موندن تو اون حال خوب هست...
خدا کنه بتونیم یه روز یه جا به همین زودی هممون حالمون خوب بشه...

جدا از این برکات سحر شدن کافی است

بیایی و بروی... بی خبر شدن کافی است

عزیز فاطمه تا کی به هر دری بزنم

بیا بیا که دگر در به در شدن کافی است

ز نان شبهه ببین تحبس الدعا شده ام

دعای هر سحرم بی اثر شدن کافی است

خودت به ترک گناهان مرا بده یاری

که غصه های دلت بیشتر شدن کافی است

چگونه گریه کنم تا به من نگاه کنی ؟

بس است ، این همه دور از نظر شدن کافی است

تو رحم کن به دلی که فقط تو را دارد 

به من سری بزن  ، این خونجگر شدن کافی است