انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بازی و سرگرمی » صندلی داغ » مهمان ویژه صندلی داغ: «شبگرد عاشق»

مهمان ویژه صندلی داغ: «شبگرد عاشق»

مهمان ویژه ی اين قسمت :   قبل از شروع مسابقه لطفا قوانين رو بخوانيد        لطفا در هنگام برگزاری صندلی ها به موارد زیر توجه کنید:     1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.   2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.   3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش و... باشه.   4-  هرکسی فقط مجاز به پرسیدن سوالات خودشه و اظهار نظر درمورد گفته ها یا تفسیر جواب های مهمان صندلی مجاز نیست.   5- مهمان صندلی مجازه هرجور که دوست داره
lilhk ,dCi wkngd nhy: «af'vn uhar»

موضوع بسته
صفحه 1 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
اسپانسر
اسپانسر
مدال تخصص
مدال تخصص
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

مهمان ویژه ی اين قسمت :

لطفا در هنگام برگزاری صندلی ها به موارد زیر توجه کنید:

1- سوالات باید درمورد شخص پاسخ دهنده باشه نه افراد دیگه.

2- سوالاتی که مطرح میشه نباید حرمت افراد رو نقض کنه.

3- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش و... باشه.

4-  هرکسی فقط مجاز به پرسیدن سوالات خودشه و اظهار نظر درمورد گفته ها یا تفسیر جواب های مهمان صندلی مجاز نیست.

5- مهمان صندلی مجازه هرجور که دوست داره (طنز یا کنایه یا رک و پوست کنده) به سوالات جواب بده اما جواب ها بهتره با واقعیت هم خوانی داشته باشه.

-6  اگر مهمان صندلی داغ به مدت 24 ساعت به صندلی سر نزد صندلی جمع میشه.

7- مهمان صندلی میتونه به سوالی که دوست نداره جواب نده اما در سوال پرسیدن همه آزادند پس بهتره سوالات رو با اسم مستعار یا رمزی ننویسین.(البته هر سوالي که پاسخ داده نشه جاگزين کسي که سوال رو از مهمان پرسيده ميتونه ياسم براي مهمان انتخاب کنه ( بارعايت اينکه انجمن ياران منتظر).

8- صندلی تا ۳ روز پابرجاست. البته احتمال تمدید زمانش وجود داره... هر مهمان بعد از پایان صندلی مهمان بعدی صندلی رو انتخاب میکنه .

9- مهمان صندلی حتی الامکان پاسخ های مختصر وکوتاه به هر سوال بدهد.

10- سوالاتی که دیگران از مهمان صندلی پرسیده اند تکرار نشود!

11- هر شخص فقط 5 سوال ميتونه از مهمان بپرسه .

لطفا از گذاشتن پيشنهاد انتقاد و چاق سلامتي پرهيز کنين فقط سوال و جواب همين

در غير اين صورت براي ايجاد نظم مجبور به حذف ميشم

دلیل بسته شدن : اتمام زمان صندلی داغ

ویرایش موضوع توسط : admin
در تاریخ : سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ قبل از ظهر

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

سلام به خانم شبگرد عاشق..خوبین خوشین...میبینم که اومدین صندلی داغ

میبینم که نیت هایی که برای من داشتین وقصد سوزوندن واین حرفا الان سر خودتون میخاد پیاده بشه...

اولین سوال-اگر قدرت داشتی کشیده آب داربزنی تو زندگیت اون کیه؟لطفا با دلیل

2- چرا قانونه صندلی داغ و کسی رعایت نمیکنه وشونصتا سوال میپرسن؟

3-یه بیوگرافی مختصر و مفید تا حد امکان از خودتون؟

4-اگر قدرت داشتی یکی از مسئولین رده بالای سیاسی کشور رو عوض کنی چه کسی رو عوض میکردی؟

5-یه جوک خیلی خنده دار بگین دور همی بخندیم؟

شیش-یه خاطره ی خیلی گریه دار بگین دور همی گریه کنیم؟

7-فلسفه ی زندگی چیه؟

هشت-گناه حضرت آدم چی بود؟

نه-گناه حوا چی بود؟

10-ما چرا باید تاوان گناه آدم و حوا رو بدیم؟

11-به چه جمله ای بیشتر از همه اعتقاد دارین و بهش عمل میکنین؟

12-یه جمله ی فلسفی ؟

13-معنی سوختن یعنی چی؟

14-با این کلمات جمله بسازین -

من-همراه اول- پارک -ایرانسل-غاز-خریدم-تخم مرغ -تابه-گذاشتم-رفتم-بودید-نبودم-اومدید

15-عطر مورد علاقه؟

شونزده-گل مورد علاقه؟

17-دلتون برای کی و چه کسی و برای چی تنگ شده از همه بیشتر؟

هیجده- یه خاطره از سفر راهیان نور که خیلی خنده دار باشه اگه دارین بگین؟

نوزده -ارزش انسان ها به چیه؟

20-شخصی که دوسداشته باشین به دیدارش برین کیه؟

21-آخرین بار کی خندیدین؟

22-آخرین بار کی دعوا افتادین و کتک خوردین؟

23-غذای مورد علاقه؟

24-دنیا چه رنگیه از نگاه شما؟

25-چرا دخترا شرایط ازدواج رو برای پسرا سخت میکنن؟

بیست وشیش-آخرین کتابی که خوندی؟

27-قبل اینکه به سوالای من جواب بدین مشغول چه کاری بودین؟

بیست و هشت-بهترین پستی که تو انجمن خوندین چی بود؟

بیست و نه-بدترین پستی که تو انجمن خوندین چی بود؟

30-بهترین دوستاتون توی روم یاران؟

31-چطور با روم یاران آشنا شدین و توسط چه کسی؟

32-بهترین دوست؟

33-مونس و غمخوار؟

34-مادر؟

35-پدر؟

سی و شیش-برادر؟

37-بزرگترین آرزوی شبگرد عاشق؟

3و هشت-آرزوی محال شبگرد عاشق؟

40-آرزوهایی که به تحقق پیوستن؟

41-اص.لا آدم خوش شانسی هستی یا کم شانس؟

42- چرا خانوما دوبل پارک و یاد نمیگیرن؟

43-نظرتون در مورد این جمله : کارد بخوره شکمت..بترکی هعی...

44-اصل 110 قانون اساسی چی میگه و به چه کار میاد؟

45-تو انتخابات ریاست جمهوری دوره ی قبل به چه کسی رای دادین؟

چهلو شیش- طرفدار چه جناح سیاسی هستین؟اصلا سیاسی هستین؟

47-شیرینی مورد علاقه؟

چهل وهشت -اموزش یه غذای بوشهری؟

چهل ونه-فلافل چیه؟چرا جدیدا انقدر زیاد شده؟

50-اصل 31 قانونه اساسی چی میگه؟یکم توضیح بدین لطفا؟

51-دعای مورد علاقه؟

52-از چه کاری بدتون میاد؟

53- از چه کاری خوشتون میاد؟

54-چه حیوونی رو دوست دارین بکشین؟

55-این همه اسم چرا شبگرد عاشق؟

فعلا همینارو جواب بدین لطفا تا سری بعد

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]
ناظر بخش زبان
rating
شماره عضویت : 947
حالت :
دعوت شدگان : 6
اعتبار کاربر : 13181
پسند ها : 1464
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpg

سلام به خواهرعزیزم
خوب بریم سراغ سوالا:
1:هیجان انگیزترین کاری که کردی؟
2:بهترین تجربه درزندگیت ؟
3:وقتی ناراحت وعصبانی میشی چه کاری بهت ارامش میده؟
4:خودتو تو یه کلمه توصیف کن.
5:یه بیت ازشعری که خیلی دوسش داری؟
6:ودراخریه دعا؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : mohadeseh
هر عشقـــــــ بے مجوز حَســـــڹ و حُسیـــن خطاستـــ

**یــــا زهـــــــــرا**

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 417
حالت :
اعتبار کاربر : 4820
پسند ها : 1345
حالت من :  Mehraboon.gif

به به سلام عزیز دلم تبریک میگم نشستنت رو صندلی رو غمت نباشه
واست کلی پماد خریدم پست میکنم واست

ان شاالله با افتخار تمام از رو صندلی بلند بشی

بریم سراغ سوالا:

1. اگه دونفر لب یه پرتگاه در حال افتادن باشن کدومشونو نجات میدی؟

اونی که دوستش داری یا اونی که دوستت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-یه جمله واسه کسی که خیلی دوستش داری بنویس

3-اگه میلیاردر بودی اولین کاری که میکردی چی بود؟

4- پسته خندون تورو یاد چی میندازه؟

5-میگن  جوراب آقایون هم قابلیت شستشو دارن!!به نظرت  راست میگن یا دروغ ؟؟؟

6- چرا سر عقد عروس دفعه سوم میگه بله؟

7-بزرگترین سوتی که دادی چی بوده واسمون تعریف کن البته بدون سانسور

8-اگه قرار باشه بری مسافرت کجا رو انتخاب میکنی؟ و چرا؟

9- به نظرت بزرگترین درد یه دختر چیه؟

.
10-اگر یه روز از خواب بیدار بشی و ببینی تموم زندگیت یه فیلم بوده ،
اسم فیلمت رو چی میذاری؟

11-اگه قرار باشه یه نسبت دیگه با من داشته باشی ،
دوست داری من چیت باشم ؟

12-یه جمله در مورد من بگو

13-منو چندتا دوس داری؟

دیگه سوالی به ذهنم نمیرسه بعدا میام بازم ازت سوال میکنم آخه این همه پماد باید استفاده بشه یا نه؟ حیفه اسراف کنی خخخ موفق باشی گلم تا بعد

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : باران عشق

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1143
حالت :
اعتبار کاربر : 1102
پسند ها : 174

سلاااااااااااااااااااام
یا ابوالفضللللللللللللل
این صندلیه که چیزی ازش نمیمونه با این اتیش
دوستان من همون پایین رو چمن میشینم
کلا من ادم خاکی هستم
صندلی واسه چیه اخه
همون پایین دور هم میشینیم یه گفتمان دوستانه و خوب با هم داشته باشیم اینجوری بهتر خوش میگذره
با اجازه شما امشب رو درس بخونم فردا شروع میکنم جواب دادن

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : شبگرد عاشق

بر روي جلد دفتر شعرم نوشته‌امـــــــــــــــــــــــ نابرده رنج، گنج به من داده‌اي حسين عليه السلام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

عجب صندلی داغی...معلومه نیومده سوختگی اثرشو گذاشته...چی فک میکردیم چی شد

خب جواب بدین دیه

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ قبل از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : بلاغ مبین »
سلام به خانم شبگرد عاشق..خوبین خوشین...میبینم که اومدین صندلی داغ

سلام جناب بلاغ مبین ممنونم خوب باشید

میبینم که نیت هایی که برای من داشتین وقصد سوزوندن واین حرفا الان سر خودتون میخاد پیاده بشه...

من نیتم خیر بود .... اما کسی نمیتونه منو بسوزونه

اولین سوال-اگر قدرت داشتی کشیده آب داربزنی تو زندگیت اون کیه؟لطفا با دلیل

قدرتشو که دارم ولی دلم نمیاد کسی رو بزنم (فقط یه بار یکی از دوستام رو زدم که اشک تو چشاش جمع شد دلم آتیش گرفت خداییش چون خیلی دوسش داشتم و خیرش رو میخواستم زدمش )

2- چرا قانونه صندلی داغ و کسی رعایت نمیکنه وشونصتا سوال میپرسن؟

خب باید یکی و از یه جایی شروع کنه ..... وقتی شما که نفر اولید میاید اون همه سوال می پرسید بقیه هم دنباله رو شما میشن شما کم می پرسیدید تا بقیه هم یاد بگیرن

3-یه بیوگرافی مختصر و مفید تا حد امکان از خودتون؟

من تیام ، امال ، شبگرد عاشق ، ..... ،...... ، ...... ، و ........ هستم 28 ساله از بوشهر رشته تحصیلی مددکاری قضایی در حال حاضر در مقطع کارشناس هستم و ازورزشکاران قهرمان کشوری در رشته دو میدانی

4-اگر قدرت داشتی یکی از مسئولین رده بالای سیاسی کشور رو عوض کنی چه کسی رو عوض میکردی؟

اصلا از سیاست و شخصیت های سیاسی خوشم نمیاد و هیچ کدوم رو نمیشناسم

5-یه جوک خیلی خنده دار بگین دور همی بخندیم؟

* یارو با زنش میره شکار ، شب که میشه چادر میزنن ، یارو نصف شب زنش رو بیدار میکنه ، زنه میگه  : خیر باشه ؟؟ شوهره میگه :  توی آسمون چی میبینی ؟؟ زنه میگه : ماه و ستاره . شوهره میگه معنیش چیه ؟ ؟ زنه میگه عشق ، عاطفه دوس داشتن ؛ شوهره میگه : جون عمیت پاشو چادر رو دزدیدن

*پلیسه به یارو میگه : گواهینامه داری ؟؟ طرف جواب میده ، بزار داشبورد رو ببینم شانس بیاری که داشته باشم ، کارت راه بیفته

* یارو بعد از سه سال یه پازل رو کامل میکنه ازش می پرسن فکر نمیکنی خیلی طول کشیده ؟؟؟؟ میگه : نه رو جلدش نوشته پنج تا هفت سال

جک های با حالی بلدم ولی واسه سن تو خوب نیست به همین ها اکتفا کردم

شیش-یه خاطره ی خیلی گریه دار بگین دور همی گریه کنیم؟

بدترین خاطره ام مال زمانیه که یه دونه عموم  توی دو ماه سرطان تمام وجودش رو فرا گرفت و لحظه ای که توی بیمارستان رفتم بالای سرش از پرستار پرسیدم عموم کدوم یکی و بهم نشونش داد و ایقد چهره و هیکلش تغییر کرده بود که با دیدنش داغون شدم و خورد شدم و هیچ زمانی نیست که اون لحظه و اون منظره از ذهنم پاک بشه و دقیقا یه ماه بعدش بابام سکته مغزی کرد و حافظش رو از دست داد و دو سه ماه بعدش پسر هفده ساله خواهرم فوت کرد و دقیقا یه ماه بعدش دایی عزیزم از خونه ای که تازه ساخته بود پرت شد پایین و فوت کرد بدترین روزهای عمرم اون روزها بود که لحظه ای اشک از رو چشام پاک نمیشد و شرایط زندگیم ایقد سخت شده بود که غیر قابل تصور

7-فلسفه ی زندگی چیه؟

در جواب این سوال فقط این به ذهنم میرسه   
* زندگی بافتن یک قالی است /نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی /نقشه را اوست که تعیین کرده / تو در این بین فقط میبافی / نقشه را خوب ببین / نکند آخر کارقالی زندگیت را نخرند *

هشت-گناه حضرت آدم چی بود؟

گناهی نداشت بیچاره

نه-گناه حوا چی بود؟

اون که دیگه هیچ گناهی نداشت

10-ما چرا باید تاوان گناه آدم و حوا رو بدیم؟

کدوم گناه آخه گیر دادی به این بیچاره هااااااا خوبه وقتی خودت مردی بشینن پشت سرت حرف بزنن ؟؟؟؟؟ خب حرف نزن دیگه واااااااااا

11-به چه جمله ای بیشتر از همه اعتقاد دارین و بهش عمل میکنین؟

یه جمله هست که من خیلی دوسش دارم و رو آینه نوشتم و روبروی خودم دارمش و همیشه تکرارش میکنم که یادم بمونه که وقتی خودم رو بسپارم به خدا و تلاش خودم رو کنم خدا خودش بهم راه رو نشون میده و منو به مقصد میرسونه
و اما اون جمله اینه     * من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم ، من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دو راهی ها دلهره مرا میگرفت ، تا اینکه جایمان را عوض کردیم ، حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا میرویم ؟ بر میگردد و با لبخند می گوید : تو فقط رکاب بزن . *

اینم یه  جمله دیگه هست که سالهای سال است که سرلوحه کار خودم قرار دادم و خیلی دوسش دارم و اون اینه ( هیچ چیز از دست نرفته و همه چیز در دست ماست تو جسور باش و مایوس نشو مالک همه چیز خواهی شد . )

12-یه جمله ی فلسفی ؟

*   دل نیست کبوتر که چو برخواست نشیند ، از گوشه بامی که پریدم .... پریدم .

*   آدمی اگر بخواهد فقط خوشبخت باشد ، به زودی موفق می گردد...

ولی او می خواهد خوشبخت تر از دیگران باشد و این مشکل است ...

زیرا او دیگران را خوشبخت تر از آنچه که هستند تصور می کند ....!

13-معنی سوختن یعنی چی؟

سوختن زمانی است که باعث باختن توی زندگیت کسی باشه که هیچ وقت طاقت دیدن یه لحظه ناراحتی و اخمش هم نداشتی

14-با این کلمات جمله بسازین -

من-همراه اول- پارک -ایرانسل-غاز-خریدم-تخم مرغ -تابه-گذاشتم-رفتم-بودید-نبودم-اومدید

من که خونه نبودم شماها اومدید و دور همی اون غاز که من خریدم رو شکم گرفتید و با چه اشتهایی خورید ، من که اومدم با کلی ظرف نشسته روبرو شدم و غاز از فریزر پریده ، از گرسنگی تابه رو با عصبانیت روی  اجاق گاز گذاشتم و یه تخم مرغ توش شکوندم اینم که خراب بود ، عه عه عه ، رفتم تو اتاقم و خواستم بهتون زنگ بزنم که بی مروتاااااا خوب نبود شما که خونه ما بودید و اون همه غذا هم درست کرده بودید یه خورده از اون غذا برای من میزاشتید که دیدم خط ایرانسلم شارژ نداره با همراه اول هم خواستم زنگ بزنم اونم شارژ نداشت هیچی دیگه طبق معمول همیشه یه گرجه خورد کردم و با نون و اشک خوردم

15-عطر مورد علاقه؟

wood     و   chemystery      و  اسپری love    و   لوسیون ها رو زیاد استفاده میکنم مخصوصا robee خیلی دوس دارم این ها رو در حال حاظر دارم ولی حقیقتش وود رو کم استفاده میکنم دلم نمیاد آخه گرون خریدمش گاهی وقتا یواشکی در کمد رو باز میکنم یه کم ازش میزنم و دوباره در کمد رو قفل میکنم و کلیدش رو برمیدارم که دور از دسترس باشه

شونزده-گل مورد علاقه؟

همه گل ها رو بسیاررررررررر دوس دارم شقایق و رز و یاس رو بیشتر از بقیه

17-دلتون برای کی و چه کسی و برای چی تنگ شده از همه بیشتر؟

دلم برای ماه رمضون های بچگیم وقتی بارون میومد و سحر که بیدار میشدیم هنوز خواهر برادرام ازدواج نکرده بودن برای سبزی پلو با ماهی که مادرم برای سحری درست میکرد و میزاشت رو بخاری نفتی که تا سحر دم بشه و عطرش تا هفت خونه اون ور تر میرفت  ، و برای دوستای گلم توی دوران دانشگاه و دبیرستان و برای خیلی خوشی هایی که الان نمیتونم داشته باشمشون به خاطر یه سری شرایط

هیجده- یه خاطره از سفر راهیان نور که خیلی خنده دار باشه اگه دارین بگین؟

قرار بود این خاطره رو بعد از اینکه از اردو برگشته بودم توی انجمن بزارم ولی دیگه جور نشد و حالا که موقعیتش پیش اومده براتون تعریف میکنم  ، ( همه گفته هام حقیقت داره و به دور از شوخی برام پیش اومده بود همچین چیزی )

* حمله عراقی ها به امال *
شب اول هنگامی که به سمت اردوگاه در حرکت بودیم آقای .... در مورد زمان جنگ و (مارد ) همین اردوگاهی که قرار بود بریم برامون تعریف میکرد .
به اردوگاه رسیدیم منزه زودتر از همه وارد خابگاه شد و اول از همه برای من بهترین جا که کنار پریز برق باشه و کنار کمد دیواری و خلاصه همه چی تموم باشه گرفت منم که از دو شب قبل همش در رفت و امد به شیراز بودم واسه معالجه چشم پدرم و خواب به چشام نیومده بود تشنه یک ساعت خواب ، به منزه گفتم تا قبل از اینکه شام بدن من یه چرت کوچولو بزنم بیدارم کن ، خلاصه منزه عزیزم هم تخت رو برام آماده کرد و ملحفه های خودم رو از کوله در اورد و جایگزین ملحفه های تخت کرد ، همه چیز برای یه خواب راحت آماده بود ، به رخت خواب رفتم و چشم هام رو که روی هم گذاشتم خواب مرا با خود برد ، خواب نگو ، ورود به بهشت بود انگار همه دنیا رو بهم داده بودن ، لحظه به لحظه این خواب شیرین و شیرین تر میشد که صدایی تو گوشم پیچید ، داشتم از ترس میمردم ، نمیدونم خواب میدیدم یا بیدار بودم ، بهشت و رویای من داشت به جهنم تبدیل میشد ، خوب گوش دادم ، درست بود حمله کرده بودن ، خدای من صدای بیسیمشون میومد نزدیک بود ایست قلبی بدم ، میترسیدم چشمام رو باز کنم ، نفس هم دیگه نمیکشیدم ، پیش خودم میگفتم هیچی نگم نفس هم نکشم تا فکر کنن من مردم و کاری باهام نداشته باشن تو همین اوضاع بود که یکی دستم رو گرفت و تکونم داد ، خدااااااای من مرگ رو جلو چشام دیدم گفتم دیگه مقاومت فایده نداره باید چشام رو باز کنم ، دوباره صدای بیسیم اومد ، نه من خواب نبودم و عین واقعیت بود ، مردی داشت با عصبانیت و به فارسی حرف میزد ، گفتم واااااای عراق با این همه حمله ای که بهش میشه چقد جون داره این همه پیشرفت کرده داره به زبان فارسی روان صحبت میکنه ، از ترس یه جیغ بلند کشیدم ، میترسیدم چشام رو باز کنم  که یه هو صدای منزه و زهرا دو تا از دوستای صمیمیم رو شنیدم که پشت سر هم صدا میزدن امال امال با گریه چشام رو باز کردم و گفتم بهمون حمله کردن ؟ ؟؟؟ هر دو مات و مبهوت بهم نگاه کردن و یک صدا گفتن حملههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونستم چی بگم زبونم بند اومده بود
یه هو دوباره صدای بیسیم اومد همون مرد بود داشت خانم سرپرست گروه رو صدا میزد سرم رو با گیجی و منگی برگردوندم دیدم خانم .... سرپرست گروه بیسیم به دست بالای سرم ایستاده و میگه امال تو رو خدا هزیون نگو پاشو بریم دختره مرد ، گفتم کدوم دختر ؟ چی شده ؟ کجا بریم ؟
گفت : خانم .... مسموم شده حالش خیلی بده بلند شو می خوایم ببریمش بیمارستان
اینجا بود که فهمیدم چی شده ....
با صدای بلند داد زدم تو بودی دیوونه فکر کردم عراقی ها بهمون حمله کردن یه هو سه تایی گفتن چی ؟ من شروع کردم به تعریف کردن جریان ، اینجا بود که منزه و زهرا و خانم سرپرست سه تایی افتادن رو تخت من و از خنده اشکشون در امده بود و دیگه مریض رو فراموش کرده بودن ،  یه هو صدای بیسیم در اومد اقای ..پ... داشت میگفت کجایید مریض رو بیارید بیرون تا کی دم در منو معطل میکنید .... وااااای خدای من مگه کسی میتونست بلند شه جواب اینو بده ، مگه میتونستیم مریض رو ببریم از خنده روده بر شده بودیم .

نوزده -ارزش انسان ها به چیه؟

از صمیم  قلب همدیگه رو دوس داشتن و به هم محبت کردن و احترام گذاشتن

20-شخصی که دوسداشته باشین به دیدارش برین کیه؟

الان فقط وفقط میخوام باران عشقققققققققققققققققققققققققققققققققق رو ببینم ،  بیشتر از هر وقتی مشتاق دیدارش هستم دلم براش بال میزنه نمیدونم چطور خودم رو بهش برسونم ای خداااااااااااا

21-آخرین بار کی خندیدین؟

من همش در حال خندیدن هستم

22-آخرین بار کی دعوا افتادین و کتک خوردین؟

دعوای فیزیکی نداشتم ولی کلامی این روزا بدجور درگیرشم

23-غذای مورد علاقه؟

همه غذاها رو دوست دارم غیر از خورشت بامیه و همبر و کالباس و سوسیس و از این قبیل

24-دنیا چه رنگیه از نگاه شما؟

رنگا رنگ

25-چرا دخترا شرایط ازدواج رو برای پسرا سخت میکنن؟

چون با سختی انسان ورزیده تر و مقاوم تر میشه و زندگی مشترک هم نیاز به یه فرد قوی داره که وسط راه جا نزنه ،
ببینید فرضا شما یه بیل که اصلا هیچ کاری باهاش انجام نمیدن رو در نظر بگیر و یه بیل که همیشه باهاش کار میکنن و سختی کشیده است ، اون بیل که  باهاش کار نمیکنن بعد مدتی زنگ میزنه و اصلا بدرد نمیخوره و ارزش نداره ولی اون بیل که زیاد کار کرده و سختی ها رو هموار کرده لبه سیقلی تر و براق تری داره و خیلی برای کندن زمین تیز تره و کار کردن باهاش راحت تره و همه میپسندنش ، پس مرد هم باید سختی بکشه تا برای هموار کردن موانع زندگی اماده باشه و وسط راه جا نزنه و اینده خوبی رو برای خودش و فردی که قراره باهاش زندگی کنه بسازه

بیست وشیش-آخرین کتابی که خوندی؟

کتاب   * میتوانی و باید همه چیز را تغییر دهی وقتی همه چیز تغییر میکند *

27-قبل اینکه به سوالای من جواب بدین مشغول چه کاری بودین؟

طبق معمول هر دو هفته یه بار یا بعد از امتحان همیشه میرم تو کار تمیز کاری مشغول لباس و ملحفه و روبالشی شستن بودم

بیست و هشت-بهترین پستی که تو انجمن خوندین چی بود؟

بیشتر خوشم از پست هایی میاد که خاطراتشون رو به طور طنز بیان میکنن ( مثل اینایی که پونه تعریف میکنه )

بیست و نه-بدترین پستی که تو انجمن خوندین چی بود؟

وقتی بچه ها پست هایی رو میزارن که با هم کل  کل میکنن و بیخودی به هم تیکه میپرونن انگار دشمن خونی هم هستن  از این جور پست ها خیلییییی بدم میاد

30-بهترین دوستاتون توی روم یاران؟

منزززززززززززززززززه - نازنین زهرا - باران عشق - هستی - ترنم باران  - پلاک (وروجک من ) - باران 313 - ابجی قمر گلم - پونه - صدفی گلم - فاطمه 1 - هدی -مبشره -و خیلیییییی از بچه های قدیمی دیگه با بیشتر دخترا دوستم و باهاشون بگو بخند دارم

31-چطور با روم یاران آشنا شدین و توسط چه کسی؟

مدتی بود منزه و نیایش بهم میگفتن همچین جایی هست و بیا ولی من زیاد از این فضا ها خوشم نمیومد و گرفتاریم خیلی زیاد بود و نمیومدم تا اینکه یه روز رفته بودم خونه منزه اینا دیگه هیچی منزه برای بار اول گذاشت رایگان با سیستمش بیام تو روم و با چند تا از بچه های روم حرف زدم و با محیطش اشنا شدم و خوشم اومد و تا شب اونجا نشستم و چت کردم و وقتی که خوووووووووووب معتاد شدم منزه منو از خونشون پرت کرد بیرون و گفت برو پی کارت عملی الان هم بخاطر اعتیادم مدت هاست که منو تنها گذاشته و رو قلبم پا گذاشته به این میگن دوست نا باااااااااااب

32-بهترین دوست؟

دوست های خوب زیااااااااااااد دارم تا دلت بخواد همشون بهترینن

33-مونس و غمخوار؟

فقط    خداااااااااااااااااااااااااااااا

34-مادر؟

جونم براش در میره ( لطیف ترین آفریده خداوند )

35-پدر؟

اینم حاضرم براش بمیرم ( کوه درد ولی دم نمیزنه و سکوتش منو بیچاره کرده )

سی و شیش-برادر؟

تکیه گاه ، رفیق - مررررد - همدم خواهر - وجودش واسه خواهر خیلی با ارزشه خیلییییییییییی

37-بزرگترین آرزوی شبگرد عاشق؟

بزرگترین آرزوم اینه که توی این شبگردی ها به معشوق و معبودم برسم و ایقد توی عشقش ثابت قدم و استوار باشم که حتی برای لحظه ای به بزرگیش  شک نکنم

3و هشت-آرزوی محال شبگرد عاشق؟

آرزوی محالی ندارم چون ایمان دارم خدا هست پس دگر غصه چراااااااااااا

40-آرزوهایی که به تحقق پیوستن؟

خیلیییییییییییییییییییی زیادن چند تاش رو برات بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

41-اص.لا آدم خوش شانسی هستی یا کم شانس؟

اووووووووووم ، فکر کنم خوش شانس باشم ، البته گاهی پیش میاد که بگم ای بخت سیاه من دیدی بد شانسی اوردم ، ولی فکرش رو که میکنم از شانس و اینا نیست فقط خودم در اون مواقع کوتاهی کردم

42- چرا خانوما دوبل پارک و یاد نمیگیرن؟

خدای من شاهده که ایقد خوب دوبل پارک میکنم که همه مرد ها انگشت به دهن میمونن امتحان شهری که میدادم سه بار پارک دوبل ازم خواست و درست انجام دادم و با همون اولین بار امتحان دادن قبول شدم و گواهینامه گرفتم

43-نظرتون در مورد این جمله : کارد بخوره شکمت..بترکی هعی...

منو یاد خامه عسل میندازه
خدا ازش نگذره منم نمیگذرم یه شب یا نامروت  گفت دلت بسوزه دارم خامه عسل میخورم  منم شام نخورده بودم ایقد دلم خواست ولی تو خونه خامه عسل نداشتیم هنوزم یادم نرفته و دلم میخواد ای کارد بخوره به شکمش ، بترکه ایشالله

44-اصل 110 قانون اساسی چی میگه و به چه کار میاد؟

اوه اوه اوه ایقد که از این درس قانونه بدم میادااااااااا بدبختی هر ترم هم باید یه چیزایی از این حقوق لعنتی پاس کنم لحظه ای که سر کلاسش میشینم انگار اجل رو نفسم نشسته

45-تو انتخابات ریاست جمهوری دوره ی قبل به چه کسی رای دادین؟

اصلا رای ندادم شناسنامه و کارت ملی م گم شده بود

چهلو شیش- طرفدار چه جناح سیاسی هستین؟اصلا سیاسی هستین؟

عرض کردم خدمتتون که از سیاست بدم میاددددددددد شدیدددددددددد

47-شیرینی مورد علاقه؟

کلا زیاد فرقی برام نمیکنه شیرینی خاصی رو زیاد دوس ندارم
اما پولکی هایی که ابجی باران عشق وقتی رفته بودم خونشون بهم داد و هنوزم یه کوچولو ازشون دارم و کم کم میخورم که تموم نشه خیلی خوشمزه هستش اووووووم

چهل وهشت -اموزش یه غذای بوشهری؟

حوصله آموزش دادن رو ندارم شاید در روزهای آتی اموزش دادم امشب که نت لعنتی بدجور داره با من تا میکنه حالم رو گرفته از بس قطع و وصل میشه

چهل ونه-فلافل چیه؟چرا جدیدا انقدر زیاد شده؟

فلافل هم یه نوع ساندویچ هستش که از نخود چرخ شده تهیه میشه و شهر ما  خیلی استفاده میشه و ارزون قیمت و خوشمزه هستش مخصوصا فلافل های جاسو عرب که سر فلکه دکه داره من یکی از مشتریای همیشگیشم

50-اصل 31 قانونه اساسی چی میگه؟یکم توضیح بدین لطفا؟

عرض کردم اسم این قانون ها رو پیش من نیار کلاس دانشگاه کمه اینجا تو افتادی به جونم عه

51-دعای مورد علاقه؟

زیارت عاشورا - حدیث کسا - زیارت امین الله - دعای عهد - کلا همه دعا ها رو خیلیییییییییییی دوس دارم و بهم ارامش میده ولی ارزوم اینه که یه روزی توی حرم امام حسین زیارت عاشورا بخونم

52-از چه کاری بدتون میاد؟

کلا بیکاری رو دوس ندارم دلم میخواد همیشه در جنب و جوش و شیطونی کردن و سر به سر این و اون گذاشتن باشم

53- از چه کاری خوشتون میاد؟

از اینکه من و پرپروک سر به سر منزه و نیایش بزاریم و بخندیم و مثل سابق بریم کافی شاپ ویه دونه آب انار ملس سفارش بدیم با چهار تا نی و اونوقت سر تو سر هم بزاریم و تا ته اب انار رو سر بکشیم که صدا از نی ها بلند شه وشب ها بریم  گلزار شهدای گمنام و تا دیر وقت اونجا باشیم و تا دلمون وا نشده بر نگردیم خونه خیلیییییییییییی خوشم میاد
راستی سوتی های پرپروک و مادرش توی گلزار شهدا دیگه اخرشه

54-چه حیوونی رو دوست دارین بکشین؟

خاک به سرم دلم نمیاد حیونی رو بکشم
بزار یه خاطره براتون تعریف کنم یه بار وقتی کلاس دوم راهنمایی بودم از درخت نخل توی حیاط بالا رفتم و همون جا دونه دونه خارک میچیدم و میخوردم یه دونه بز هم داشتیم زیر این درخت بسته بودیمش همین طور که من خارک میچیدم و میخوردم رطب های درخت میریخت زیر و این بز هم از این رطب ها تناول میفرمود و من اصلا به این موضوع توجهی نداشتم تا اینکه سیر شدم و از درخت پایین اومد وعصر بود که بز بیچاره از دلدرد صداهای عجیب و غریبی از خودش در می اورد تا شب حالش لحظه به لحظه وخیم تر میشد که  بابام و مامانم و داداش بزرگم وزنش که رفته بودن خونه عموم اومدن رسیدن،،،یه هو بابا که بز رو دید گفت این چشه منم میخواستم زرنگی کنم که دردش رو میفهمم از چیه پریدم جلو و قضیه رو تعریف کردم بابام هیچی نگفت و رفت یه مشت دارو محلی درست کرد و خورد این بز بیچاره داد اما افاقه نکرد وااااای اگه بدونید این بز چه ناله هایی میکرد تا ساعت سه شب داداشم بالا سرش نشسته بود و دارو بهش میداد و هر ناله ای که اون میداد داداشم میگفت حناق بخوری دختر،  دردی بخوری دختر ، زهرت بشه دختر مرض بگیری ورپریده و همین جور با ناله های این بز گریه میکرد
خلاصه هیچی دیگه ساعت سه و خورده ای بود که بز بیچاره جان به جان افرین تسلیم کرد

55-این همه اسم چرا شبگرد عاشق؟

یه جورایی جواب این سوال رو توی بزرگترین ارزوم دادم

فعلا همینارو جواب بدین لطفا تا سری بعد

ویرایش ارسال توسط : شبگرد عاشق
در تاریخ : چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ قبل از ظهر

می پسندم        0 

بر روي جلد دفتر شعرم نوشته‌امـــــــــــــــــــــــ نابرده رنج، گنج به من داده‌اي حسين عليه السلام
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ قبل از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : mohadeseh »
سلام به خواهرعزیزم

سلام جونم

خوب بریم سراغ سوالا:

بفرمایید در خدمتم

1:هیجان انگیزترین کاری که کردی؟

یه بار توی خوابگاه یه تیم از یکی از شهرستان های استانمون اومده بودن واسه اعزام به مسابقات کشوری ما هم توی اردو بودیم خلاصه این دخترا از ساعتی که اومدن آهنگ گذاشته بودن و حرکات موزون و شب و روز رو از ما گرفته بودن ما هم که توی اردو بودیم هر روز صبح و عصر تمرین داشتیم و خورد و خسته که میرسیدیم خوابگاه و میخواستیم استراحت کنیم اعصاب برای ما نمیزاشتن این دخترا یه روز بعد از تمرین با دو تا از دوستام رفتیم یه عروسک فروشی حالا پول درست و حسابی هم نداشتیم از اون دو تا هر چی موجودی داشتم رو گرفتم و رو هم کردیم و یه مارمولک خریدم که وووووی خودم چندشم میشد دست بگیرم از بس یه جوری بود خیلی تکوت میخورد ، خلاصه رفتیم خابگاه ظهر بود برامون نهار اوردن و میخواستیم بخوریم که یه چیزی به ذهنم رسید رفتم در اتاق این دخترا در زدم پشت دری گفتن کیه گفتم من از بچه های اتاق بغلیتون هستم غذا برامون اوردن نمک نداره شما نمک دارید به ما بدید گفتن اره یکی از این دخترا اومد دم در که به من نمک بده به من که سلام کرد و دست داد من مارمولکی که تو دستم بود رو وقتی که باهاش دست دادم توی دستش جا گذاشتم یه لحظه دستش رو که عقب کشید و مارمولک رو توی دست خودش دید یه جیغ بلند کشید و افتاد رو زمین آیییییییی لحظه دیدنی بود ایقد خوشم اومد که حالشو گرفتم ، خدایا از بس خندیدیم که دلم میخواست بترکه همین موضوع باعث دوستی ما شد و الان پنج ساله که با هم دوستیم و همه اون دخترا با خوانواده هاشون با من رفت و امد دارن .

2:بهترین تجربه درزندگیت ؟

تو زندگیم به این نتیجه رسیدم که هر کسی ارزش دوستی با من رو نداره و نباید به همه گرگ های ادم نما اعتماد کنم که بسیاررررررر تعدادشون هم روز به روز در حال افزایشه

3:وقتی ناراحت وعصبانی میشی چه کاری بهت ارامش میده؟

با خدا حرف بزنم - گریه کنم - نقاشی بکشم - دلنوشته بنویسم - یکی رو ارایش کنم - برم توی خیابون و قدم بزنم و دوستای عزیزم منزه و پرپروک و نیایش رو ببینم - برم گلزار شهدای گمنام - با دوستام برم کافی شاپ و شیطونی کنم و سر به سر این و اون بزارم .

4:خودتو تو یه کلمه توصیف کن.

یک کلمه نمیشه
بسیارررررررررررر شیطون  - زودرنج - احساساتی - خنده رو - بیش فعال - دوست داشتنی - عزیز دل دوستان - گرم کننده محفل های خانوادگی و دوستانه - خلاصه همه چی تموم .

5:یه بیت ازشعری که خیلی دوسش داری؟

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم ... همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم ... شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم ... شدم آن عاشق دیوانه که بودم
این شعریه که همیشه با خودم تکرارش میکنم و دوسش دارم وکلا عاشق شعرم

6:ودراخریه دعا؟

خدایا عاقبت همه ما رو ختم به خیر بگردان الهی آمین

در تاریخ : چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ قبل از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : باران عشق »
به به سلام عزیز دلم تبریک میگم نشستنت رو صندلی رو غمت نباشه
واست کلی پماد خریدم پست میکنم واست

سلام سلام صد تا سلام بارانی خوب و نازنین فرشته روی زمین .... قربونت برم عزیز دل ...بارانی گلم من نیاز به پماد ندارم جونم بازم بی اجازه من رفتی ولخرجی کردی فدات شم

ان شاالله با افتخار تمام از رو صندلی بلند بشی

فدای تو بهت قول میدم کاپ قهرمانی صندلی رو بگیرم بدون زره ای سوختگی بزار حالا میبینی

بریم سراغ سوالا:

بفرما عزیزم در خدمتم

1. اگه دونفر لب یه پرتگاه در حال افتادن باشن کدومشونو نجات میدی؟

من کی باشم بخوام کسی رو نجات بدم خدا نجات دهنده همه ماست به خدا میسپارمشون ان شاالله همه عزیزا در پناه حق سالم و تندرست باشن

اونی که دوستش داری یا اونی که دوستت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من همه انسان ها رو بی برو برگرد دوس دارم چون آفریده پروردگار یکتا هستند هیچ کس رو بد نیافریده... منم که محبوب همه دل ها همه دوسم دارن والله

2-یه جمله واسه کسی که خیلی دوستش داری بنویس

خصوصیه بعدا در گوش خودت میگم باااااااااش   هههههههه

3-اگه میلیاردر بودی اولین کاری که میکردی چی بود؟

دوس ندارم میلیاردر باشم ادم وقتی به اندازه داشته باشه ارامشش بیشتره ، پولدار ها ارامش ندارن ، در کل از پول بدم میاد موجود کثیفیه ، انسان ها دارن بردش میشن

4- پسته خندون تورو یاد چی میندازه؟

بابای گلم و مامانی قشنگم  ( یاد سفر به اصفهان که به یه رویا میموند الهی دوباره تکرار شه )

5-میگن  جوراب آقایون هم قابلیت شستشو دارن!!به نظرت  راست میگن یا دروغ ؟؟؟

شاید داشته باشه باید به طور جدی این موضوع بررسی بشه

6- چرا سر عقد عروس دفعه سوم میگه بله؟

خواهرمن دفعه چهارم رد شد و چیزی نگفت یه هو دختر همسایمون گفت ببببببللللللههههههه حاج اقا خندید گفت عروس خانوم دیدی هنوز هیچی نشده ازت دزدیدنش حالا شما تکلیف منو روشن کنید اسم شما رو تو شناسنامش ثبت کنم یا اونی که بله داده
به نظرت دفعه چندم بگی بله خوبه ؟

7-بزرگترین سوتی که دادی چی بوده واسمون تعریف کن البته بدون سانسور

باران جان بعدا برا خودت تعریف میکنم دو تایی حسابی بخندیم بااااااااش ، اینجا مختلطه نمیشه اگه قصد اخراج منو کردی بگواااااا اصلا شرم نکن

8-اگه قرار باشه بری مسافرت کجا رو انتخاب میکنی؟ و چرا؟

سالهاست ارزوی سوریه و کربلا رو به دل دارم به امید روزی که ازاد شه و نصیب منم بشه بتونم برم

9- به نظرت بزرگترین درد یه دختر چیه؟

این که اونو با همه قابلیت ها و توانایی هاش ضعیف بدونن

10-اگر یه روز از خواب بیدار بشی و ببینی تموم زندگیت یه فیلم بوده ،
اسم فیلمت رو چی میذاری؟

وصال شبگرد عاشق
ان شاالله که به وصال معبودم برسم

11-اگه قرار باشه یه نسبت دیگه با من داشته باشی ،
دوست داری من چیت باشم ؟

مادرشوهرم

12-یه جمله در مورد من بگو

یه شعر دوس دارم بنویسم برات با اجازه
تو را من دوست می دارم
و می دانم که می دانی
تو را عاشق تر از خویشم
نمی دانم که می دانی
تو را مجنون تر از لیلا
تو را شیرین تر از فرهاد
بدان من دوست می دارم
ولی اما…ولی اما …
نمی دانی .
تورا مستم در این لحظه
تورا شیدای بیدارم
تو را نالان همی خوانم
نمی دانم
که
می دانی ؟
دلی در شوق دیدارت
دلی در دام گیسویت
دلی محصور آن چشمت
دلی در دام ابرویت
حریفا
مهترا این جا منم
مجنون …
تویی لیلی آیا؟
من نمی دانم ،
تو میدانی ؟

13-منو چندتا دوس داری؟

به اندازه تمام خوبی هایی که خداااااااااا در وجود انسان ها قرار داده

دیگه سوالی به ذهنم نمیرسه بعدا میام بازم ازت سوال میکنم آخه این همه پماد باید استفاده بشه یا نه؟ حیفه اسراف کنی خخخ موفق باشی گلم تا بعد

من در خدمتم تا هر وقت و هر چند تا سوال که داشته باشی عزیز دلم

در تاریخ : چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ قبل از ظهر

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ قبل از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : بلاغ مبین »
عجب صندلی داغی...معلومه نیومده سوختگی اثرشو گذاشته...چی فک میکردیم چی شد

چی فکر میکردی ؟؟؟؟؟ حالا چی شده ؟؟؟؟ چرا کولی بازی در میاری هااااااان ؟

خب جواب بدین دیه

جواب دادم که .....اگه تو هم به اندازه من نتت قطع و وصل میشد همین اندازه برای جواب دادن لفتش میدادی تازشم همون دیروز عرض کردم خدمتتون که امتحانم تموم بشه از شرمندگی دوستان در میام و جواب میدم

در تاریخ : چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ قبل از ظهر

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ قبل از ظهر نمایش پست [10]
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 6
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 12915
پسند ها : 1948
حالت من :  Mashkookam.gif

چطوری دوستم خوبی خوشی سلامتی رو به رشدی؟

خب خب من اومدم با سوالات بی جوابم آماده‌ای؟

1- چرا بارون میاد، ترافیک میشه؟

2- چرا به هرکی مسن تره بیشتر اعتماد می کنن؟

3- چرا از در که میخوان رد بشن تعارف میکنن ولی سر تقاطع به هم رحم نمیکنن؟

4- چرا وقتی باطری کنترل تلوزیون تموم میشه دکمه هاشو محکمتر فشار میدن !؟

5- چرا شهر شما انقدر گرمه؟

6- چرا فیلم زیاد می بینن ولی کتاب نمی خونن؟

7- چرا زنها بچه برادرشون رو بیشتر از بچه خواهرشون دوست دارند؟

8- چرا تو کیش میخوان مغازه دارها تبلیغ کنن همش با آهنگ و دسته؟ (چرا زیادی شادن)

9- چرا وقتی پشت سر یکنفر صحبت میکنن اصلا فکر نمیکنن این غیبته؟

10- چرا وقتی شکلات تعارف میکنن اگه بیشتر از یکی بردارن زشته؟

11- چرا شبگرد عاشقی؟(نمیشد روزگرد عاشق باشی)؟

12- چرا منزه تو انجمن پروگرامر؟

13- نظرت راجع به من چیه؟ (صادقانه لطفا) اگه ایرادی دارم بگو من ادم کاملا منطقی هستم

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : پونه

کاش ....
وقتی خدا در حشر بگوید : چه داشتی؟

سر بکند حسین .... بگوید : حساب شد....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ قبل از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

با سلام سردار امده و بسیار هم خوش امده
برویم سراغ سوال
راستش الان سوالم نمیاد
چون اصلا نمیشناسمتون
فقط یه سوال میپرسم
شما اخلاقتون چطوریه؟(خالی نبندینا)چون هر چی بگین به سوالات بعدیم مربوط میشه

می پسندم        0 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif

سلام ..
.من اولین باره شما رو اینجا میبینم ...پس پیز زیادی برا سوال کردن ندارم ....

با اجازه ....

1-نظرت در مورد رنگ قرمز؟؟؟

2-رنگ آبی.....؟؟؟

3-عشق و در چی میبینی ؟؟؟

4-دریا رو چه رنگی میبینی؟؟؟

5-هواپیما یا کشتی؟؟؟

6-مشهدو در دوخط توصیف کن؟؟؟

7-بغضو معنی کن؟؟؟

8-احساست نصبت به اشک؟؟؟

9-لبخند به نظرت چه رنگیه؟؟

-10 تا حالا خواب امام زمانو دیدی؟؟

11-برا ظهور اماده ای؟؟؟

12-دوس داری با ازرائیل دوس بشی ؟؟چرا؟؟

13-نظرت در مورد آدمین؟؟؟

14-میگن مرد به سبیلشه نظرت چیه؟؟

15-اگه الان زمان جنگ بود میرفتی ؟؟؟

16-درد دل داری ؟؟؟

17-زندگی رو معنی کن؟؟؟

18- با خواهر برادرات دعوا میکنی ؟؟؟کی میبره؟؟

19-موتور یا ماشین ؟؟؟

20- نظرت درمورد خر وگاری؟؟؟

21-روستا یا شهر؟؟؟

22- بارون که میزنه چه احساسی داری ؟؟؟

23- میدونی جیکه چیه؟؟؟

24-خدا رو چجوری میبینی ؟؟؟

25-کتابخونه تو اتاق داری ؟؟؟چه کتابایی؟؟؟

26-زیبایی درون یا ظاهر؟؟؟صادقانه بگو؟؟؟

27-مهریه چیه؟؟؟

28-زیر بارون راه رفتی؟؟؟

29 -لحظه ای که داغونی چی ارومت میکنه ؟؟؟

30-دماغ باید عملی باشه نظرت چیه ؟؟؟

31-هوای ابری دوس داری ؟؟؟

32-اشک زیباست موافقی ؟؟؟

33 - شب اول قبرو توصیف کن؟؟؟

34-کدوم ویژگی خدا رو بیشتر از همه دوس داری ؟؟؟

35- تو زندگی شکست خوردی ؟؟؟

36-امروز نهار چی دارین؟؟؟

37- ه اشپزی علاقه داری؟؟؟

39-مرد ایده آل؟؟؟

40 - ذوق هنری داری ؟؟؟

41-تعقل و تفکر.....؟؟؟

42-چی با عث میشه دلت بگیره؟؟؟

43-به قسمت اعتقاد داری؟؟؟

45-اینجا ر.و تو صیف کن ؟؟؟

46- یه شعر از خودت بگو غمگین باشه ؟؟؟

47-به کی میگن مومن؟؟؟

48 - سادگی وقناعت یعنی چه؟؟؟

49-
کدام عمل سیر باطن شما را میبرد بالا بسوی خداوند؟؟؟

50-
چقدر به فکر مرگی؟؟

51-
رسم روزگار بده؟؟

52-
تا حالا بهتون گفتن اُمُل؟ چی گفتید اون لحظه؟؟؟

53-اگه بتونید یه دعایی کنید که همین الان براورده بشه , اون دعا چیه؟؟؟

54-ارزشمندترین چیزی که تو این دنیا دارید از نظر خودتون چیه؟؟؟

55-بی راهه کجاست؟؟؟

56-بنظرتون دیوانه کیست؟!؟

57-حاضر اگه اقا ظهور کنه پیاده بری تا کوفه؟؟؟

58-دروغ مصلحتی خوبه ؟؟؟

59-ارومی یا شلوغ؟؟؟

60-دلت بشکنه چیکار میکنی /؟؟

61-ستاره ها رو شمردی؟؟؟چندتا شد؟؟؟

62-یه درد دل با امام زمان کن ؟؟؟

63-اگه یکی از شهدا یه شب بیاد تو خوابت بهش چی میگی ؟؟

64-دوس داری عاشق بشی ؟؟؟

65-یه ایه از قران که ارومت میکنه ؟؟؟

66-شده از مرگ بترسی ؟؟

67- شده خود به خود بزنی زیر گریه ؟؟؟

68-دوست خوب به کی میگن؟؟؟

69-بی قرارشدی برا ظهور؟؟

70 - تا حالا اشک چند نفر و در اوردی بعد پشیمون شدی ؟؟/

71- قیمت اشک زیاده یا لبخند؟؟؟

72مهربونی؟؟؟

73-چقد فداکاری ؟؟؟؟

74-با کلمات پایین با هر کدوم یه جمله کوتاه بساز....

...محبت
....نابینا
....گمراهی
....خدا
...ابالفضل العباس.
....لیاقت
...حسرت
...مرداب
...مرگ
...عذاب
...تقاص
...جوجه
...دیوانه
...عروسک
...دریا
...اسب
...آهو
..زیبایی
...زشت
...تنها
...قلب
...ذهن
...انتقام
..صندلی داغ

75-خواستگار توصیفش کن؟؟

76-دوس داری پرنده بشی ؟؟؟

77-سعادت یعنی چه؟؟

78-فک میکنی خدا چقد دوست داره؟؟

79 -یه نصیحت و یه انتقاد به هرکی که دوست داری ؟؟

80-از امام زمان یه چیزی برا بچه های اینجا بخاه.....؟؟؟

71-برا من خسته دعایی .....

....موفق باشی خواهر گلم ..

می پسندم        0 

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

موضوع بسته
صفحه 1 از 4 < 1 2 3 4 > آخرین »

برچسب ها
مهمان ، ویژه ، صندلی ، داغ: ، «شبگرد ، عاشق» ،

« مهمان ويژه‌ي صندلي داغ: «بلاغ مبين» | مهمان ویژه‌ی صندلی داغ: « یاران مهدی» »

انجمن یاران منتظر