انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » بحث و گفتگو » داستان مسافرت یاران منتظر به خانه ادمین

داستان مسافرت یاران منتظر به خانه ادمین

سلام خواهش میکنم از دانش و طنز خود استفاده کنید و این داستان را ادامه بدید با تشکر روزی روزگاری  یگانه و zahra خانم تصمیم میگیرن  برن مشهد خونه ادمین اینا زنگ میزنن به قمر خانم و محمد طاها و  حریم قدس و پونه  به اون ها هم پیشنهاد میدن که برای تولد امام رضا یه چند روزی بریم مشهد و خانه ی ادمین اینا مستقر بشیم ولی به ادمین نمیگیم که ما داریم میایم خونتون چون قراره سوپرایز بشن بعد ...... ( خواهش میکنم ادامه بدید داستان و
nhsjhk lshtvj dhvhk lkjzv fi ohki hnldk

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 11 از 11 < 1 8 9 10 11 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [121]
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

15 مهر إن شاءالله همه با هم بریم
ما که جا داریم
شما رو نمیدونم
(البته هر کی دلش هوائیه
یه کاروان میبره، چند نفری جا داری، نفری 175 هزار تومان، 4 روز، هتل سوئیت، ده دقیقه پیاده روی تا حرم، هر روز سه بار ماشین رایگان هست واسه حرم و ...
اینم شماره تماس 09100756375

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ بعد از ظهر نمایش پست [122]
عضو
rating
شماره عضویت : 1227
حالت :
اعتبار کاربر : 44
پسند ها : 19

من که دیدم کاروان راه افتاد سریع بار و بندیل می کنم که بریم پابوس آقا امام رضا و قبلش به همشهریم غریبه آشنا زنگ می زنم میگم خاخر چه هنیشتویی که وچا درشوننه... جم هکان بوریم...
خلاصه طبق برنامه ریزی محرمانه با بچه ها همگی ابتدا رو سر سعید 313 خراب میشیم...خوب که رفتیم خونشون یکی دو هفته موندیم و اجر جاسوسیشونو دادیم و متنبهشون کردیم در حالی که دو هفته گذشته و ادمین فکر میکنن سعید313 خالی بسته بودن با خیال راحت خونه نشستن که یهو ما یاران منتظر قشنگ میریم غافلگیرشون می کنیم... البته اونجا هم یه ماهی می مونیم..و خوب هر روز زیارت میریم آخه معلوم نیست که دیگه کی قسمت بشه آقا بطلبه...والاااااااااااااا

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [123]
بانو
rating
شماره عضویت : 1224
حالت :
اعتبار کاربر : 555
پسند ها : 121
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

حالا بچه ها زیاد ناراحت نباشید ادمین که انقدر تعارف کرد برین اونجا همه شرمنده شدن انقدر

براتون گشتم تا بالاخره با پارتی تونستم اینجارو براتون جور کنم نترسین بابا 4 ستاره ی
 دوتایم اتاق داره پسرها جدا دخترام جدا

ای بابا مگه نگفتم شلوغ نکنین جا برای همه هست     حالا اگرم جا نشدین یک تماس بگیرین

یک 5 ستارشو مثل هتل پردیسان براتون به خرج یگانه مدیر محترم کاروان جور میکنم جهنمو

ضررررر  حالا توشم ببینین این تازه یک اتاقشه

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : گل همیشه بهار

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [124]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20549
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

نوشته شده توسط : یگانه 313 »
بله ما که دیشب اصلا معلوم نبود کجا خوابیدیم یا توی خیابون خوابمون برده یا توی لابی خوابیدیم یا  خونه ی اقا سعید اینا بودیم یا توی حرم بودیم یا وایساده خوابیده بودیم 

والا اصلا معلوم نبود کجا خوابیده بودیم کسی میدونه منو راهنمایی کنه 

خب بله امروز روزه تولده امام رضاس اگه خدا قبول کنه رفتیم زیارت به قول پونه جون گروه گروه شدیم و رفتیم  حالا تو راه شیطنت های کردیم بماند خدا مارو ببخشه تو راه حرم چه کارا که نکردیم 

ما قبل اینکه راه بیوفتیم خیلی معطل شدیم همش به خطر این پونه ی خیر دیدس  تا لحظه اخر میگفت چی بپوشم بیام حرم  اخر من رفتم با مهربانی راهنمایشش کردم 

گفتم پونه یا اینو میپوشی میای بریم یا من میدونم تو خشم اژدهام 
دیگه پونه هم که دستو پاش میلرزید گفت چشم چشم یگانه تو جوش نیار اومدم به یه ثانیه نکشید پونه ملحق  شد به گروه 

خلاصه راه افتادیم و رفتیم  به حرم رسیدیم همه هوایی شده بودن هیچ کس حواسش به هیچی نبود به غیر از
گنبد طلا و و در نظر گرفتن حاجات هاشون 

همه از دم اشک تو چشماشون جمع شده بود و محو تماشای
گنبد بودن 

خانم ها و اقایون از هم جدا شدن  رفتن سوی خودشون همه رفته بودن برای خودشون با
امام رضای خودشون خلوت کنن  

تا نماز ظهر اونجا بودیم نماز و خوندیم و و شروع کردیم به پیدا هم دیگه 

اقا من زنگ بزن پونه زنگ بزن بلاغ زنگ بزن همه به همه زنگ میزدن تا یه جا وایسن تا همو پیدا کنیم 

خب خداروشکر تونستیم همو پیدا کنیم  ولی متاسفانه یه نفر پیداش نبود کسی نبود جز
جمعه موعود 

گفتم وای خدایا این افسردگی کار دسته دایی داد فکر کنم قش کرده 

هی زنگ زنگ زنگ زنگ زنگ زنگ انتن نمیداد 

ولی ما خسته نمیشدیم هی زنگ میزدیم اخرش پونه برای اخرین باز زنگ زد دایی برداشت چی شده چی نشده دایی کجایی 

خبر رسید که بله
ضغری خانوم داره بچش به دنیا میاد پونه خودت و برسون 

امام رضا همون لحظه حاجت دله دایی جمعه رو داد 

ما خوشحال و خندان خودمونو رسوندیم  به دایی و صغری خانوم

بعد .....
...

بله...داشتیم میرفتیم پیش دایی ضغری و جمعه خانوم...آخ ببشقید مظورم همون صغری خانومو  دایی جمعه بود خخخخ

یه لحظه احساس کردم به واقعیت برگشتم خخخ

خب برگردیم به داستان...

البته تا ما برسیم بچه ی جمعه به دنیا اومده بودش...اگه ضد حال داستانی خوردین ببخشید یگانه خانوم

بعد گفتیم خب الان ما برا اینا چی چش روشنی ببریم...جمعه خودش چه تحفه ای بود که بخای برا بچش ببریم با اون ونگ وونگش امه سر و کله ره در ورنه

تو این گیر و دار بودیم که قرار شد یه ماه پول پوشک بچشو رایگان بهش بدیم تا اول کار یهو پس نیوفتهالبته باس بدونی که الان یه پوشک بچه 50 تایی

نزدیک به 20 تومنه...یه بچه روزی 3 دست پوشک عوض میکنه...میشه به عبارتی هیژده تا...چرا هیژده تا؟پس چنتا؟21؟چرا 21؟پس چنتا؟وا...خخخخخ

عجب بازی هستشا...خب معلومه دیگه جمعه تعطیله بچشم جمعه تعطیلعه خخخخخخخخخخخخ بهترین جمله فلسفی عمرمو گفتم خخخخخخخخخخخ

خلاصه قرار شد یک ماه رایگان پول پوشک بچه ی جمعه و که هنوز نمیدونیم دختره یا پسره رو بهش بدیم...

حین راه پونه خانوم خیلی ناراحت بودش...میگفتیم چیشده آخه چرا گریه...شگون نداره ...پشت سر بچه گریه کنی...

اما اون همش گریه میکرد...

.بعد یهو داد زد گفت من پولموووووووووووووو میخامجمعه ی نامردددددددددددددددددددددددددددد پولمو بدههههههههههههههههه

پولتو میخای؟؟؟پول چی؟ جمعه برا چی؟چیشده؟نکنه از توهم پول قرض کرده بابت بچه به دنیا آوردنش

بعد گفت نه بابا...قرار شد من بچشو به دنیا بیارم...آخرشم ازش شیرینی بگیرم و یه پول اضافه ورگنه بچشو بهش ندیم

اما الان تمومه نقشه هام نقش برآب شدش

گفتیم خب بابا گفتیم چی شده حالا...این سری نشد..سری بعدی..بچه ی بعدی.... پول دو تارو باهم حساب کن

رسیدم دم بیمارستان...

آقا رفتیم پیش جمعه...جمعه رو دیدیم که بدو بدو یه چش اشک و یه لب خنده اومد پیشمون...

منو کشید کنار گفتش :

جمعه : برار دوندی که من تره خله خله دوس دارمه..ته شه دوندی که من ته خاطر خله خله خامبه...دوندی یا نا؟ته ناز بخرم..ته عسل بخرم...ته مه خار رفق هسسی

جمهه در ظاهر اینجوری بود اما در باطن اینجوری بود

ترجمه : داداش میدونی که من تورو خیلی خیلی دوست دارم...خودت میدونی که من خاطرتو خیلی میخام...میدونی یانه؟نازتو بخورم..عسلتو بخورم...

تو بعرتین رفیق منی

من :

جمعه : بوین پیمان جان...مه آبرو در خطر دره برار...هیچ پولی شه همراه نیاردمه...اتا لطف هکن اتا دست بگردون مسسه پول جمع هاکن...شه زن و وچه ره بیمارستانه جا مرخص هاکنم

ترجمه :ببین پیمان جان..آبروم در خطره داداش...هیچ پولیم همرام ندارم...یه لطفی بکن..یه دست بگردون برای من پول جمع کن تا زن و بچمو مرخص بکنم

جمعه در ظاهر جمعه در باطن

من : بوووووووووووووووووور پسر...من شه هف خط روزگار هسسمه..ته خانی مه سر کلاه بیللینا من پولی ندارمه...همچین کاریم نکمبه...

به جون ته اتا وچه راسسه گمبه

ترجمه : بروووووووووووووووو پسر جان...من خودم هفت خط روزگارم..تو میخای سر منو کلاه بزارینه...من همچین پولی ندارم...همچین کاریم نمیکنم

جمعه : ینی من بورمینی خداره خش انه...ته دست درد نکنه...خوب رفاقت هاکردی..خوب احسان پلی مره ضایع هاکردی..خوب یاران منتظر پلی مه آبرو رو بخری

خندش برا اینه که داره نقشه ای که کشیده برا در رفتن از مخارج بیمارستان و شیرینی گرفتن از بچه ها جواب میده

ترجمه : ینی من برم...ینی خدارو خوش میادش...دستت درد نکنه...خوب رفاقت کردی در حقم...خوب پیش احسان منو ضایع کردی...خوب پیش یاران منتظر آبرومو خریدی

من وقتی جوگیر میشم : باشه برار...من ته نوکرمه...ته فدا بومبه...مگه من تومبه تره تینار بییلم....ته ناز بخرم..برمه نکن که اشکات بدجور مره خراب میکنه

من در حین گفتن این جمله ی آخر این بودم در باطن اما در ظاهر این بودم

باشه الان شومبه تسسه پول جور کمبه...ته بور غصصه نخر پسسته بخر

ترجمه : باشه داداش...من نوکرتم..من فدات بشم...مگه من میتونم تنهات بزارم...نازتو بخورم...گریه نکن که اشکات بدجور خرابم میکنهباشه الان میرم برات پول جور میکنم..تو برو غصه نخور...پسته بخور

جمعه : برار هیچ کسه خور ناوی مسسه پول خانیا..باوش اتا گرفتاری پیش بیمو..اتیاج به پول دارمه...مره ضایع نکنیا..اکی

ترجمه : داداش به هیچکس نگی برا من پول میخایا...بگو یه گرفتاری برا خودت پیش اوم احتیاج به پول پیدا کردی..منو ضایع نکنیا..اکی

من : اکی

جمعه وقتی از پیش ما رفت داره میره پیش خانومش در ظاهر و باطن

جمعه پیش خانومش عزیزم صغری باجی طلایی من..مرغ حنایی من...این بلاغ یکم بهم بدهی داشتش رفتم ازش گرفتم...نامرد مگه میداد...به زور رفتم ازش گرفتم

من وقتی دارم میرم پیش بچه ها پول بگیرم

من به بچه ها : بچه جمعه پول بیمارستان نداره بده اومده ازم پول میخاد...من در باطن :خوب ضایع شدش

بهش پول میدین؟در ضمن به من ربطی نداره ها...هرکس خاست خودش بده،بده..بعد با جمعه طرف حسابینا نه من

بچه ها :پول نداریم...همون پول پوشک بچشم از سرش زیادیه2 روز بره پیش افغانیا کار بکنه پولش جور میشه

پونه : واااااااااااای خدایاااااااااااا شکرت..دیدین دیدین....آه جگر سوز من آخر جمعه رو گرفتش..جز جگر بزنه...ایششششششششششش چقد بش گفتم بیار خودم بچت و به دنیا میارم...قبول نکرد...الان حقشهههواااااااااااای شکرت خدا...دیدین آهم گرفتتش..شماها هم حواستون بشه...اگر اینکارو بکنین آهم دامن شماهارو هم میگیره

همه ی بچه ها :

پونه : ایشششششششششششششششششششششششششششششششش

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ بعد از ظهر نمایش پست [125]
بانو
rating
شماره عضویت : 655
حالت :
اعتبار کاربر : 6586
پسند ها : 418
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

دایییی مبارکهههههههههههههههه

اینم عکس بچه
ونگ ونگ میکنه

حالا نمیخواین برین عیادت ادمین؟؟؟؟؟؟؟؟؟(الان دوباره غش میکنه)

ویرایش ارسال توسط : *زينب*
در تاریخ : دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ قبل از ظهر

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : *زينب*
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [126]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

خب میبینم که هیچ کی پیگیری نمیکنه

خب یاران آماده باید دا ریم بر میگردیم شهر های خودمون البته بگما چون برای امروز قطار
گیر نباووردم با اتوبوس میریم تا نیم ساعت دیگه حرکته دایی جان زنو بچتو جمع کن داریم میریم

حد اقل داستان و به خوبی خوشی تموم کنبد دیگه نیمه کاره نزارید

راستی ادمین قسمت دیدارت نصیب یاران منتطر نشد حداقل برای بدرقه بیا ترمینال راهیمون کن

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [127]
بانو
rating
شماره عضویت : 93
حالت :
اعتبار کاربر : 3025
پسند ها : 329
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (28).jpg

تهرانیا رسیدین خبر بدین من براتون گوسفند خریدم
بکشیمو گوشتشو کباب کنیم
البته اگه غیر تهرانیا هم دوس دارن تشریف بیارن در خدمت هستیم
ما مهمون نوازیم مثل بعضیها................

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : *فاطمه زهرا*

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [128]
ناظر بخش زبان
rating
شماره عضویت : 947
حالت :
دعوت شدگان : 6
اعتبار کاربر : 13181
پسند ها : 1464
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpg

من نمیامممممممممممممم
یگانه واقعا که ...........
دختره چیزززززززززززززز که ما رو از کار انداخت
من نمیام باید ادمین جز جگر نزده را ببینم
اقا سعید و ایلیا و مرتضی چرا ادمین نذاشت بیایم هااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
...................................................................................................

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : mohadeseh
هر عشقـــــــ بے مجوز حَســـــڹ و حُسیـــن خطاستـــ

**یــــا زهـــــــــرا**

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [129]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

خب یاران منتظر واقعا ممنونم که منو تو این سفر همراهی کردید الان ساعت 23:48 دقیقس فکر کنم نماز صبح رو خونه های خودمون میخونیم

قصد از این سفر زیارت امام رضا بود نه زیارت آقا علی )ادمین (
امیدوارم امام رضا حاجت دله همه شما یاران منتظر رو بده
خوبی و بدی اگه تو این سفر از من دیدید حلال کنید ای همسفران بی نظیر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ قبل از ظهر نمایش پست [130]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

یگانه جون من که حلالت نمی کنم حالا درسته ما زوج بودیم اما آخه این همه بی مهری این همه بی توجهی 
اون از حرم که منو کاشتین جلو ی سقا خونه زیر پام ورزشگاه آزادی سبز شد /قربون امام رضا برم که اونم غریبی منو درک کرد 

حلالت نمیکنم من هنوز اونجام هرجا رفتین منو با خودتون نبردین بچه هام هی گفتن کو این دوستات کو این یاران منتظر که خودتو کشتی واسشون کو این یاران انجمن که هی ازشون برامون تعریف میکنی وساعت ها از ما میزنی  وبه اون ها می رسی 
ومن شرمنده ی نگاهشون شدم .
  اگه پارک رفتین که جای بچه های من اونجا خالی بود فک میکردی اونا هم خواهر برادرای خودت بودن خب هتل دعوتتون کردن انگار نه انگار ما هم هستیم .اشکال نداره ما هم خدای بالا سری داریم .

منبعد دیگه اقامونم اجازه نمیده زیاد بیام این دوروبرا آخه پیشش کلی شرمنده شدم .
دفه بعد دعوت کردی ما زوجا رو دعوت نکن همون مجردا با هم باشین بهتره 
ومن الله التوفیق

ویرایش ارسال توسط : حریم قدس
در تاریخ : سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ قبل از ظهر

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ قبل از ظهر نمایش پست [131]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

الان ساعت3:30 صبحه چشام کور شد 12 صفحه و خوندم
اولا= زیارتتون قبول
دوما= خیییییییییییییییلی بی معرفتین. منو چرا با خودتون نبردین ها. این بلاغ و جمعه و سردار و قاصدک داشتین میرفتین چرا منو نگفتین هااااااااان؟ بازم معرفت یاسمن تو صفحه 6 اسممو آورد{ یاسمن فدایی داری اومدی شمال حتما منزل ما تشریف بیار خوشحالم میکنی}
سوما= سوغاتی من چی شد؟ نخود کشمش گرفتین؟

می پسندم 3     0  3 

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 11 از 11 < 1 8 9 10 11 > آخرین »

برچسب ها
داستان ، مسافرت ، یاران ، منتظر ، به ، خانه ، ادمین ،

« دوست دارید در چه سنی بمیرید ؟ | اینم عاقبت امر به معروف و نهی از منکر »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:02 بعداز ظهر