انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » مطالب جالب » تصویری که با شما حرف میزند، شخصیتتان را لو میدهد!

تصویری که با شما حرف میزند، شخصیتتان را لو میدهد!

تست شخصیت شناسی  تصویری که براتون خوشایند تر از بقیه هست رو انتخاب کنید و نتیجه اش رو بخونید : 1- شما بخشنده و سخاوتمند هستید. شما برای همیشه برای پیشرفت خود تلاش می کنید. شما ایده آل هایی بسیار بالاتر از حد افراد عادی دارید. برخی افراد ممکن است تصور کنند ارتباط با شما دشوار است اما برای شما بسیار آسان نیست که کسی باشید که هستید. شما بسیار تلاش می کنید و خودخواه نیستید. شما کار و تلاش می کنید چون پیشرفت برایتان مهم است. شما توانایی فوق
jw,dvd ;i fh alh pvt ldcknT aowdjjhk vh g, ldnin!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 705
حالت :
اعتبار کاربر : 193
پسند ها : 31

|

تست شخصیت شناسی 
تصویری که براتون خوشایند تر از بقیه هست رو انتخاب کنید و نتیجه اش رو بخونید :

1- شما بخشنده و سخاوتمند هستید. شما برای همیشه برای پیشرفت خود تلاش می کنید. شما ایده آل هایی بسیار بالاتر از حد افراد عادی دارید. برخی افراد ممکن است تصور کنند ارتباط با شما دشوار است اما برای شما بسیار آسان نیست که کسی باشید که هستید. شما بسیار تلاش می کنید و خودخواه نیستید. شما کار و تلاش می کنید چون پیشرفت برایتان مهم است. شما توانایی فوق العاده ای در دوست داشتن و عشق ورزیدن به دیگران دارید تا زمانی که آنها دل شما را نشکنند. اما حتی پس از اینکه آنها با شما چنین کنند، شما هنوز در دل دوستشان خواهید داشت. افراد کمی هستند که آن چنان که شایسته شماست، از شما بابت کارهایی که برایشان انجام داده اید، تشک می کنند.

2- شما بامزه، راستگو و رو راست هستید. شما بسیار مسئولیت پذیر هستید. شما وجدان کاری دارید و مسئولیت های مرتبط و متعددی را می پذیرید. شما شخص بسیار خوبی هستید و دیگران به راحتی به شما اعتماد می کنند. شما شوخ هستید و باطنی درخشان دارید. به سرعت فکر می کنید و همیشه ماجرا و داستانی دارید که برای دیگران تعریف کنید.

3- شما بسیار باهوش و متفکر هستید. افکار و ایده های مهمی دارید. شما دوست دارید که به تنهایی راجع به ایده ها و تئوری هایتان فکر کنید. شما خویشتن گرا هستید اما دوست دارید با افرادی باشید که فکر کردن و یاد گرفتن توجه دارند. شما بیشتر اوقات را با تفکر در مورد اخلاقیات سپری می کنید. شما سعی می کنید چیزی که درست است انجام دهید حتی اگر اکثریت جامعه با آن مخالف باشند.

4- شما شخصیتی فلسفی، با گیرایی بالا دارید. شما فردی خاص هستید که کسی همانند شما به راحتی پیدا نمی شود. دیگران حتی ذره ای هم به شما شباهت ندارند. خیلی از اوقات دیگران در مورد شما اشتباه قضاوت می کنند و یا برداشت نادرستی از گفتار و اعمال شما دارند و این شما را آزار می دهد. شما به حریم شخصی احتیاج دارید. خلاقیت درون شما باید شکوفا شود و رشد کند و برای این کار شما به نیاز دارید که سایرین به آن احترام بگذارند. شما به راحتی می توانید روی تاریک و روی روشن زندگی را به وضوح بببینید. شما فردی بسیار احساساتی هستید.

5- شما فردی مسئول هستید و همین طور مسئولیت پذیر است. شما بسیار مستقل و متکی به خود هستید و به خوبی میدانید که چطور برای خود و کسانی که دوستشان دارید قوی و با استقامت پیش بروید. شعار شخصی تان در زندگی این است که " من آن را به روش خودم انجام خواهم داد." شما دقیقا می دانید که چه می خواهید و از اینکه به دنبال رویاهایتان بروید، ترسی ندارید. تنها چیزی که شما از دیگران می خواهید، صداقت است. شما به اندازه کافی شجاع هستید تا حقیقت را بپذیرید.

6- شما مهربان و حساس هستید. مردم ارتباط خیلی خوبی با شما دارند. دوستان زیادی دارید و عاشق کمک کردن به آنها هستید. درون شما بسیار درخشان است و روابط تان گرم و صمیمانه که موجب می شود دیگران از زمانی که در کنار شما سپری می کنند لذت ببرند. هر روز به اینکه چه کاری برای بهبود و پیشرفت خود می توانید انجام بدهید، فکر می کنید. می خواهید که جذاب و خارق العاده باشید. بیشتر از هر کس دیگری در این دنیا به عشق ورزیدن نیاز دارید. شما حتی آمادگی دوست داشتن کسانی را که محبت و دوستی به شما نشان نمی دهند را نیز دارید.

7- شما شاد و خونسرد هستید. شما بسیار حساس هستید و سایرین را به خوبی درک می کنید. شما شنونده خوبی هستید که به خوبی می دانید چطور بی طرفانه و بدون اینکه راجع به دیگران قضاوت کنید، به صحبت ها و درد دل هایشان گوش بدهید. معتقد هستید که هر کس برای زندگی خودش راه و ماجرایی دارد که در انتظار اوست تا به دنبال آن برود. به خوبی به استقبال افراد تازه ای که وارد زندگی تان می شوند همین طور اتفاقات تازه در زندگی تان می روید. بسیار نادر است که مضطرب یا نگران شوید. معمولاً ریلکس هستید و به خوبی می توانید لحظاتی خوب را برای خود پدید بیاورید.

8 - شما بسیار پر انرژی و بامزه هستید کسی که می داند چطور دیگران را بخنداند. هرگز فرصت ماجراجویی را از دست نمی دهید. گاهی اوقات به طرز غافلگیرانه ای به امور پایان می دهید که همه حیرت زده می شوند. همیشه با خودتان رو راست هستید. چیزهایی زیادی جزو علائق شما هستند و اگر متوجه شوید چیزی در حیطه علائق شماست، آرام نمی گیرید تا اطلاعات کافی در خصوص آن کسب کنید.

9- شما خوش بین و خوش شانس هستید. باور دارید که زندگی موهبتی ست که به شما داده شده است و تلاش می کنید تا هر چه بیشتر بدست آورید و از این موهبت بهتر استفاده کنید. به دستاوردهایتان افتخار می کنید. آماده اید تا برای همیشه در کنار کسانی که دوستشان دارید، بمانید. سلامتی برای شما بسیار مهم است. از هر فرصتی برای بخشیدن دیگران، یادگیری، و رشد و پیشرفت استفاده می کنید چرا که باور دارید زندگی بسیار کوتاه است و باید از این فرصت کم برای این کارها استفاده کرد.

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 530
حالت :
اعتبار کاربر : 2647
پسند ها : 488
حالت من :  Khaste.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

1
درست بودااااااااا
ممنون

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : ترنم باران68
دلم خواب میخواهد
آنقدر عمیق
که صبح فردا
عکسم را قاب کنند...
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

عینه حقیقته من 7  را انتخاب کردم 

7- شما شاد و خونسرد هستید. شما بسیار حساس هستید و سایرین را به خوبی درک می کنید. شما شنونده خوبی هستید که به خوبی می دانید چطور بی طرفانه و بدون اینکه راجع به دیگران قضاوت کنید، به صحبت ها و درد دل هایشان گوش بدهید. معتقد هستید که هر کس برای زندگی خودش راه و ماجرایی دارد که در انتظار اوست تا به دنبال آن برود. به خوبی به استقبال افراد تازه ای که وارد زندگی تان می شوند همین طور اتفاقات تازه در زندگی تان می روید. بسیار نادر است که مضطرب یا نگران شوید. معمولاً ریلکس هستید و به خوبی می توانید لحظاتی خوب را برای خود پدید بیاورید.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 877
حالت :
اعتبار کاربر : 20548
پسند ها : 1963
حالت من :  Gig.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).gif
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب <br /> در این دیار ســـربی ، یک استکان، هـوا نیســــــت<br /> <br /> درد و غم و مرض هست؛ یک جرعه ی دوا نیست<br /> <br /> مــعشوقه هـــای این شهر بر چهره، مــاسک دارند<br /> <br /> اح

منم که شماره 1 بودم..خوب بود و جالب...ممنون

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : بلاغ مبین

و بر ما [وظيفه ‏اى] جز رسانيدن آشكار [پيام] نيست    

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 67
حالت :
اعتبار کاربر : 47753
پسند ها : 10840
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

من 8 رو انتخاب کردم

تا حدی درست بود ممنون

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : باران 313

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1443
حالت :
اعتبار کاربر : 2081
پسند ها : 291
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

دوتا انتخاب کردم,

5 , هی بگی نگی درست بود .
7 , اگه از خونسردی و شادی فاکتور بگیرم , بله درسته تا حدودی .

ویرایش ارسال توسط : چشمه
در تاریخ : شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ بعد از ظهر

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : چشمه

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک به حق فاطمه الزهرا
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 982
حالت :
اعتبار کاربر : 3214
پسند ها : 337
حالت من :  Mehraboon.gif

منم 2 بود.ممنون.جالب بود.درست بود

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : عاشق شهدا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1270
حالت :
اعتبار کاربر : 5071
پسند ها : 1155
حالت من :  Sepasgozaram.gif

من 1

... ممنون خواهرم خیلی عالی بود

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : زهرابانو
http://sahadat8529.blogfa.com/

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
شماره عضویت : 1094
حالت :
اعتبار کاربر : 11510
پسند ها : 1260
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

عضو غایب حلال ام کنید... یا علی

منم از یک خوشم اومد. میشه گفت بیشترش حقیقت داشت

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : زهرایی

لطفا یه صلوات برای شادی روحش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 476
حالت :
اعتبار کاربر : 10905
پسند ها : 1135

عضو غایب

منم 7
7- شما شاد و خونسرد هستید. شما بسیار حساس هستید و سایرین را به خوبی درک می کنید. شما شنونده خوبی هستید که به خوبی می دانید چطور بی طرفانه و بدون اینکه راجع به دیگران قضاوت کنید، به صحبت ها و درد دل هایشان گوش بدهید. معتقد هستید که هر کس برای زندگی خودش راه و ماجرایی دارد که در انتظار اوست تا به دنبال آن برود. به خوبی به استقبال افراد تازه ای که وارد زندگی تان می شوند همین طور اتفاقات تازه در زندگی تان می روید. بسیار نادر است که مضطرب یا نگران شوید. معمولاً ریلکس هستید و به خوبی می توانید لحظاتی خوب را برای خود پدید بیاورید

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : جمعه موعود

گفتی به عموی خود ارادت داری
این بار قسم به دست عباس بیا

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ بعد از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

منم 7 رو انتخاب کردم /بهم نمیخورد زیاد بخصوص اونجا که میگه بسیار نادر است که مضطرب یا نگران شوید. معمولاً ریلکس هستید

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [11]
مدیر انجمن آموزش زبان عربی
rating
شماره عضویت : 1116
حالت :
اعتبار کاربر : 4323
پسند ها : 713
حالت من :  Gerye.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

منم 6 

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : مطهره سادات

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
تصویری ، که ، با ، شما ، حرف ، میزند، ، شخصیتتان ، را ، لو ، میدهد! ،

« دوستی سنجاب‌های کوه‌های آلپ با پسربچه اتریشی+ عکس | شاعر "ک مثل کپل"یک روحانی است. »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 07:28 پیش از ظهر