انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار فرهنگی » فعالیت جریان ضد دین در هنرهای تجسمی / تصویر «زن محجبه» در هنرهای تجسمی کشور را ببینید

فعالیت جریان ضد دین در هنرهای تجسمی / تصویر «زن محجبه» در هنرهای تجسمی کشور را ببینید

فعالیت جریان ضد دین در هنرهای تجسمی / تصویر «زن محجبه» در هنرهای تجسمی کشور را ببینید این‌ها گوشه‌ای بود از وضعیت هنر تجسمی ایران. تنها بخشی از صدها تصویری که فقط با هدف تخریب «حجاب» و «بانوان محجبه» منتشر شده‌اند و اگر هدف جمع‌آوری کل اثار «ضددین» یا «ضدانقلاب» باشد باید ده‌ها مطلب مجزا منتشر شود و هزارها تصویر به نمایش دربیاید. به گزارش فرهنگ نیوز ، در سال‌های اخیر در رسانه‌های مختلف درباره‌ی «سینما» بسیار بحث شده است و از وجوه مختلفی محصولات داخلی و خارجی این حوزه
tuhgdj [vdhk qn ndk nv ikvihd j[sld / jw,dv «ck lp[fi» nv ikvihd j[sld ;a,v vh ffdkdn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92776
پسند ها : 4934
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
نفر اول مسابقه
نفر اول مسابقه
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

فعالیت جریان ضد دین در هنرهای تجسمی / تصویر «زن محجبه» در هنرهای تجسمی کشور را ببینید

این‌ها گوشه‌ای بود از وضعیت هنر تجسمی ایران. تنها بخشی از صدها تصویری که فقط با هدف تخریب «حجاب» و «بانوان محجبه» منتشر شده‌اند و اگر هدف جمع‌آوری کل اثار «ضددین» یا «ضدانقلاب» باشد باید ده‌ها مطلب مجزا منتشر شود و هزارها تصویر به نمایش دربیاید.

به گزارش فرهنگ نیوز ، در سال‌های اخیر در رسانه‌های مختلف درباره‌ی «سینما» بسیار بحث شده است و از وجوه مختلفی محصولات داخلی و خارجی این حوزه مورد بررسی قرار گرفته‌اند. از جمله  تصویری که سینمای ایران از ایران در جهان ارائه می‌دهد، یا نسبتی که آثار تولیدشده در سینمای مملکت با باورها و اعتقادات مردم-به ویژه اعتقادات مذهبی- بر قرار می‌کنند یا.....  و با این‌همه همچنان موضوع برای بحث و گفتگو بسیار است.

رجانیوز نوشت : اما ظاهرا تمرکز بر روی مدیوم سینما و بررسی و دقت در محصولات و خروجی‌های این حوزه، رسانه‌ها و کارشناسان را از بررسی و دقت در سایر مدیوم‌ها و حوزه‌ها بازداشته، در حالی که تصویری که برخی از مثلا عکاس‌ها و عکس‌های ایرانی- به ویژه عکس‌های خبری- از ایران در جشنواره‌ها و مسابقات و محافل جهانی عکس و همچنین رسانه‌ها و ژورنال‌های غربی به نمایش در می‌آورند به مراتب بدتر و سیاه‌تر از فیلم‌های سینمایی است و جز این مبارزه‌ای که در حوزه هنرهای تجسمی؛ عکاسی، نقاشی، گرافیک و.... با عقاید و باورهای مذهبی انجام می‌شود بسیار حادتر و شدیدتر از مدویم‌هایی مثل سینما یا کتاب است و متاسفانه رسانه‌ها هم هیچگاه به این حوزه ورود جدی نمی‌کنند.

برای روشن‌تر شدن اوضاع وخیم فضای هنری کشور، به خصوص فضای هنرهای تجسمی؛ گرافیک و نقاشی و عکاسی و ... که در نشریات و جشنواره‌ها و گالری‌های مختلف داخل و خارج بروز و ظهور فراوانی نیز دارد، مشاهده نمونه‌های زیر شاید کمی مفید باشد. آثاری که تنها از میان مجموعه‌ها و پروژه‌هایی که صرفا با محوریت «چادر» و «زنان محجبه» اجرا شده‌اند انتخاب شده‌اند و همین می‌تواند نشانه‌ای باشد ازحجم عظیم تولیدات هنری «ضددین» که هر روزه دارد در داخل و خارج تواید می‌شود و به نمایش درمی‌آید.

در ابتدا اما شاید بد نباشد از مجموعه عکس‌هایی آغاز کنیم که از قضا در برخی از رسانه‌های داخلی نیز با اندک واکنشی مواجه شد و نقدهایی را برانگیخت. مجموعه «مثل هر روز» از آثار «شادی قدیریان» از مطرح‌ترین فعالان هنری جماعت فمنینیست که پیش از این با مجموعه «زنان قاجار» توانست دل بسیاری از محافل هنری غربی را بیرد و پس از آن اکثر آثارش با اقبال جشنواره‌ها و محافل هنری غرب مواجه شد، از جمله مجموعه «مثل هر روز» که در تخریب زن متدین سنتی خانه‌دار ایرانی اجرا شد و کشورهای مختلفی هم نمایش داده شد.

(رجانیوز پیشاپیش بابت نمایش این تصاویر از مخاطبان خود، به‌ویژه بانوان محترم عذرخواهی می‌کند. همچنین لازم به ذکر است به دلیل قبح‌شکنی فراوان در برخی از تصاویر قسمتی از آن‌ها حذف شده یا برروی آن‌ها از فیلتر استفاده شده است.)

بخشی از مجموعه «مثل هر روز» اثر شادی قدیریان

جز این‌ها اما با مراجعه به صفحه فیسبوک انجمن هنرمندان تجسمی زیرزمینی ایران که بسیاری از اعضای آن از خروجی‌های مراکز آموزشی هنر در کشور هستند و از فعالان این عرصه به شمار می‌ایند به اثاری برمی‌خوریم که نمایش برخی از آن‌ها می‌تواند به خوبی فضای هنری کشور را منعکس کند.

تعدادی از آثار توهین آمیز «مصطفی هروی» که سابقه همکاری با شاهین نجفی را هم در کارنامه دارد

هم نشینی توهین آمیز زن محجبه و عقرب در آثار «میلاد شریف زاده»

آثار «هدی افشار» در تخریب زنان محجبه و خانه دار 

برخی از طرحهای «همراز بیان» در توهین به زنان محجبه

اما از سال ۸۸ به این‌سو جشنواره‌ای به نام «پرسبوک» برای رقابت هنرمندان تجسمی در فضای مجازی به راه افتاد که مشاهده برخی آثار آن-از جمله برخی آثار برگزیده که سر از جشنواره‌های غربی نیز درآوردند- می‌تواند جالب باشد.

«پرسبوک» در واقع نخستین مسابقه اینترنتی هنرهای تجسمی در ایران است که توسط «ندا درزی» بنیان‌گذاری شد و ادوارد لوسی اسمیت مورخ و منتقد هنری انگلیسی هم به عنوان دبیر دائمی با آن همکاری دارد. شخصی که دوره‌های گذشته درواقع نقش رابط را برای ورود برگزیدگان «پرسبوک» به محافل و جشنواره‌های غرب را برعهده داشته است. 

جالب است که لوسی اسمیت بعد از نمایش برخی از آثار تجسمی داخلی در یکی از نمایشگاه‌های لندن در یادداشتی چنین نوشته است: «هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی هنر معاصر دو دنیای کاملا متفاوت است. دنیایی که هم اکنون در لندن وجود دارد و دنیایی که در طول سال‌های بعد از سرنگونی شاه در سال ۱۹۷۹ در ایران شکل گرفته است.» و رسما اعلام می‌کند که هدف او از دبیری یک جشنواره ایرانی ارائه تصویری از ایران توسط هنرمندان داخلی و در سطح بین‌اللملی است. اما تصویری که این جشنواره و دبیرش از ایران ارائه می‌دهند چیست؟ برخی از آثار پرسبوک را در زیر می‌بینیم.

آثار «امیرحسین کیهانی» از برگزیدگان پرسبوک اول که از این طریق در چند کشوربه نمایش درآمدند

هم نشینی توهین آمیز حجاب و عقب ماندگی در اثر «بهشته ذبحی»

اثری از «پریا کرمی»

اثری از «شهره گل آزاد»

اثری از «کاوه کاووسی»

مجموعه «زیبایی ممنوع» با محوریت یک زن محجبه افغان اثر «گلناز شهمیرزادی»

از آثار «محسن قنداق ساز»

این‌ها گوشه‌ای بود از وضعیت هنر تجسمی ایران. تنها بخشی از صدها تصویری که فقط با هدف تخریب «حجاب» و «بانوان محجبه» مسلمان و ایرانی در مجامع داخلی و بین‌المللی توسط برخی از هنرمندان به اصطلاح وطنی منتشر شده‌اند و اگر هدف جمع‌آوری کل اثار «ضددین» یا «ضدانقلاب» باشد باید ده‌ها کتاب مطلب مجزا در این زمینه منتشر شود و هزارها تصویر به نمایش دربیاید. تولیداتی که قطعا در پس پرده خود گردش مالی قابل توجهی داشته و مسیرهای خود را برای تامین مالی و دستمزد این پادوهای هنری غرب در داخل و خارج از کشور پیدا کرده است.

بنابراین به نظر می‌رسد رسانه‌های جریان انقلاب و کارشناسان و نهادهای فرهنگی باید بسیار بیشتر از وضعیت فعلی به حوزه هنرهای تجسمی ورود کنند و علاوه بر رصد نیروها و خروجی‌های این حوزه، هم‌سنگ مدیوم‌هایی مثل سینما و .... برای تولید محصولات مطلوب تلاش کنند.
  خداوند لعنتشون کنه ان شاءالله
اگر قابل هدایتن هدایت ، وگر نه نیست و نابودشون کنه ان شاءالله

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحفظ امام زماننا واحفظ قائدنا الامام الاخامنه ای

الهی بحق عمه ی سادات «عجل لولیک الفرج»
یا زهرا سلام الله علیها

التماس دعای فرج

5 تشکر شده از کاربر قمرخانم برای ارسال مفید :
سید یزدان , عقیق , صبا 20 , بلاغ مبین , زهرایی ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

ممنون از اطلاع رسانیتون
خدا لعنتشون کنه

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

از بس حرف دارم درباره این اهاناتی که به مقدسات اسلام می شه که نمی دونم چی بگم..........
با نهایت تاسف این نکته رو بگم که دیگه داره عادی می شه این جور مسائل
این نکته خیلی مهمی است که پا گذاشتن رو خط قرمز های ما  و ما هم همچنان ساکت ماندیم
من این تصاویرو الان دیدم ولی یه گزارشی که از اخبار تلویزیون خودمون ((بیست و سی))پخش شده بود بعد از گذشتن سه چهار ماه از اون من همچنان عصبی هستم
یه فروشگاه لباسی  رو به خاطر این که لباسهای زنانه با معیارهای ایرانی اسلامی رو عرضه می کرد پلمپ کردن
ادم شاخ درمیاره وقتی این خبرو می شنوه اونم تو یه کشور شیعه...............
این مسولان فرهنگی هم خودشون رو به خواب می زنن همیشه از اون وزیرش بگیر تا..............
خدایا پناه می برم به تو از جهل و نادانی.........

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

اگر قابل هدایتن هدایت ، وگر نه نیست و نابودشون کنه ان شاءالله
ان شا ءالله.

می پسندم 2     1  1 

تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ قبل از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1001
حالت :
اعتبار کاربر : 69947
پسند ها : 5815
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (4).jpg
وبسایت من : وبسایت من

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : صبا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 1077
حالت :
اعتبار کاربر : 1186
پسند ها : 596

شماهاهم ميتونين باهنراتون جوابه اينارو بدين

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : شیخ صفی

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
فعالیت ، جریان ، ضد ، دین ، در ، هنرهای ، تجسمی ، تصویر ، «زن ، محجبه» ، در ، هنرهای ، تجسمی ، کشور ، را ، ببینید ،

« آیا اگه حجاب اجباری نبود بعضی ها بازم حجاب داشتن ؟ تصاویر اختصاصی پیشاپیش معذرت | نامه ی سردار سلیمانی به ابراهیم حاتمی کیا »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 11:27 پیش از ظهر