انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دلنوشته » دلنوشته های عاشق کربلا » درد و دل با اقا

درد و دل با اقا

ريحانه سلام اقاجانم اقاي خوبم بريشونم حال ندارم اقا جان نگرانم اقا دلم ميخاد ازم راضي باشيد اما خيلي ميترسم. نتونم راضيتون كنم يا مولا يا صاحب الزمان كمكم كن اقا جونم هوامو دا شته باش مولااي مهربونم اقا جان ادركني ادركني ادركني اقا ميخام اخلاق و رفتار و اعمال و نياتم فقط برا خدا جون خالص خالص بشه اقا جون من و به خداي مهربون بون بدجوري حالم از خودم و غفلتهام كرفتس اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم عاشق مهدی بسم رب المهدی سلام مولا جان آقا نگرانم
nvn , ng fh hrh

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 498
حالت :
دعوت شدگان : 7
اعتبار کاربر : 1438
پسند ها : 293

مدال ها:2
مدال پشتکار
مدال پشتکار
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

ريحانه

سلام اقاجانم اقاي خوبم بريشونم حال ندارم اقا جان نگرانم اقا دلم ميخاد ازم راضي باشيد اما خيلي ميترسم. نتونم راضيتون كنم يا مولا يا صاحب الزمان كمكم كن اقا جونم هوامو دا
شته باش مولااي مهربونم اقا جان ادركني ادركني ادركني اقا ميخام اخلاق و رفتار و اعمال و نياتم فقط برا خدا جون خالص خالص بشه اقا جون من و به خداي مهربون بون بدجوري حالم از خودم و غفلتهام كرفتس
اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم

عاشق مهدی

بسم رب المهدی
سلام مولا جان آقا نگرانم ودلواپسم واسه اینکه خیلی ازتون دور شدم و مدام دورتر میشم .میترسم چون به خودم جرات نمیدم برگردم وباهاتون آشتی کنم غرق در منجلاب گناهم .اینکه میگم غرق شدم تعارف یا اغراق نیست آقا واقعا غرق شدم .ارادشو ندارم که یام بیرون تواناییشو هم ندارم .میشه منو کشی بیرون /حالم خیلی بده میدونی آقاجون چون یه زمانی اینقدر عاشقت بودم ولی حالا.....به جان مادرتون حضرت فاطمه زهرا(س) دوباره عاشقم کن...التماس میکنم فقط خودت میتونی مولا جون از همه فارغم کن و به خودت عاشقم کن ...بیقرارت شم به جان مولام و سرورم حضرت اباعبدالله.....دستمو بگیر..دستمو بگیر....دستمو بگیر ...یا قطب العالم ادرکنی
گناهکار

یا امام زمان
منا کمک کن. ببین اومدم در خونه خودت. مثل خیلی ها نرفتم توی صفحه های چت تا درد دل به غریبه بگم. یا امام زمان کمکم کن. من دیگه کم آوردم. نمیدونم باید چیکار کنم. حتی به زور هم که شده منا آدم کن. هر چقدر سختی داره به جون میخرم

یه ادم ساده ک فریب شیطانو خورد ,خدا لعنت . . .

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا امام زمان مهدی ادرکنی (عج)
سلام بر امام زمان ,یا مهدی خسته و شرمنده ام از گناهی ک موجب شد از خدا و امامان دور شوم
و موجب بی ابروگی خانواده ام شوم ,یا امام زمان ظهور کن تا یکی از یارانت شوم ,تصیمیم گرفتم ادم شوم و
یکی از یارانت باشم ,یا امام زمان قسمت میدم کمکم کن بی ابرو نشوم تو رو خدا کمکم کن _دیگه ب اخر خط رسیدم
تو کمک نکنی از کی کمک بخام .امام زمان خیلی گند زدم خیلی خراب کردم دیگه رسیدم ب جایی ک اخرشه
یا امام زمان التماست میکنم کمک کن ابروم نره .یا امام زمان دارم دیوونه میشم دردمو به کی بگم یا امام زمان
دردم بی ابرو شدنمه یا امام زمان دستمو بگیر یا امام زمان کمکم کن
چیکار کنم بدجور فریب شیطانو خوردم پشیمونم میشه کمکم کنی پیرو هوای نفسم بوده یا امام زمان نفهمی کردم
یا امام زمان نجاتم بده یا امام زمان این دیگه یه درس بزرگ تو زندگیم ک گول ادمای شیطان صفتو نخورم یا امام زمان کمکم کن قسمت میدم نزار ناامید شم ,یا امام زمان امیدمو ناامید نکن .
محمد ___ عاشق حرفی ..

سلام ..
یادش بخیر ..
چقدر خوب بود ..
وقتی هر شب قبل خواب با شما صحبت می کردم ..
لیاقت دیدن شمارو کداشتم اما میدونم که گوش می کردین ..
نمیدونم با خودم چند چندم ..؟؟
آقا کمکم کن ..
میخوام ببینمت ..
به خاطر شما تا جایی که شده خودمو نگه داشتم ...
چشامو ..
قلبمو ..
بدنمو ..
آقا کمک کن ..
میگن : مهدی فاطمه (ع) خیلی مهربونه ..
دست جوانان رو می گیره ..
من فقط 17 سالمه ..
میخوام تو جوونی ببینمت ...
میخوام سربازت بشم ..
میشه آقاجون ؟؟؟
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و جعلنا من خیر اعوانه و انصاره
و المستشهدین بین یدیه ...

خدا کنه باز رفیق بشیم ...

بهاره

سلام اقا.خيلي دلم براتون تنك شده دلم ميخواست زمان برميكشت عقب و من اون كاره زشت رو انجام نميدادم.ميدونم خيلي بدم و شما رو ناراحت كردم.به خطر همينم خيلي از خودم بدم مياد.دلم ميخواد يا خوب بشم يا بميرم.اقاجون خيلي دلم ميخواست اينجا بوديد و باهاتون حرف ميزدمو ازتونياري ميخواستم.تا شما نياين هيجي درست نميشه.و تا ما درست نشيم شما نمياين.اي اقا دلم ميخواد زودتر بياين.از اين دنياي خسته كننده خسته شدم.دوستتون دارم.به اميد ديدار.يا مهدي

سلام آقا جون
همون مزاحم همیشگی ام یه گدای پررو که به هیچ وجه حاضر نیست تا حتجتشو نگیره از در خونتون بره.هرروز کاسه گداییمو برمیدارم و در خونتون می شینم تا آخر روز منتظر میمونم همیشه دیدم یه سری آدما دست پر برمیگرند و نذر و نیازاشونو به پیشگاهتون تقدیم می کنند.منم ته دلم آرزو میکنم و نذر میکنم که اگه دعام مستجاب شد... درسته که دست خالی ام اما...
خلاصه آخر شب که میشه به کاسه ام نگاهی میکنم و میبینم که مثل همیشه خالیه ولی بازم ناامید نمیشم با خودم میگم امشبم همین جا میمونم شاید صبح که از خواب بیدار شدم این کاسه خالی نباشه.هرروز و هر روز تکرار میشه اما من هنوز ناامید نیستم...
نمیدونم چرا نمیتونم چشممو از این در برگردونم.اینو نمیدونم

4 تشکر شده از کاربر عاشق کربلا برای ارسال مفید :
جمعه موعود , قمر , زهرابانو , کوثر ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد