انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اطلاعیه ها » اطلاعیه های کاربران » دوستان گلم و عزیزان عضو در انجمن و چتروم حتما بخونید. خداخیرتون بده

دوستان گلم و عزیزان عضو در انجمن و چتروم حتما بخونید. خداخیرتون بده

بسم الله الرحمن الرحیم یه چیزی که معصمومین ع اونو دوست ندارند اشتغال به بیهودگی است. چندبار شده اومدم تو چتروم دیدم دارند بعضی از اعضا درمورد شامشون صحبت میکنن! انصافا اینکه من بدونم شام امشب کدوم خانم امشب چیه به چه دردم میخوره؟   یه کم باید به خودمون بیایم ما الان داریم تو چتروم و انجمن چیکار میکنیم؟ داریم به دین خدا کمک میکنیم و همدیگرو میسازیم یا داریم درمورد چیزای الکی صحبت میکنیم ؟.از مسابقه دو گرفته تا عکس ناهار چه وضعشه ؟  با کمال جدیت و ناراحتی میگم که مواظب
n,sjhk 'gl , ucdchk uq, nv hk[lk , ]jv,l pjlh fo,kdn. onhodvj,k fni

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 395
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 872
پسند ها : 46
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:1
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

بسم الله الرحمن الرحیم

یه چیزی که معصمومین ع اونو دوست ندارند اشتغال به بیهودگی است.

چندبار شده اومدم تو چتروم دیدم دارند بعضی از اعضا درمورد شامشون صحبت میکنن! انصافا اینکه من بدونم شام امشب کدوم خانم امشب چیه به چه دردم میخوره؟

یه کم باید به خودمون بیایم ما الان داریم تو چتروم و انجمن چیکار میکنیم؟ داریم به دین خدا کمک میکنیم و همدیگرو میسازیم یا داریم درمورد چیزای الکی صحبت میکنیم ؟.از مسابقه دو گرفته تا عکس ناهار چه وضعشه ؟ 

با کمال جدیت و ناراحتی میگم که مواظب باشیم مطالبی که میگذاریم تو انجمن یا میگیم توی چتروم مفید باشن و گرنه خخخخخ این شاید مرحله آخرش باشه

خداخیرتون بده مطلب واضحیه اینکه نباید به چیز بیهوده مشغول شد و گرنه خسرانه تو اخرت"""" ان الانسان لفی خسر...

می پسندم 2     1  1 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :9 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :7 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

با سلام وعرض امتنان وتشکر خدمت برادر پیرو عاشورا

با توجه به این که در این انجمن تمام نظرات وپست ها برای بنده قابل احترام وتوجه است به جز موارد خاص ،بسیا ر ممنون هستم از اظهار نظرتون در مورد پست های نام برده،اجازه بدین بنده ی حقیر هم نظر خودم رو بیان کنم.
شما به عنوان یک فرد مذهبی قبول دارید که خداوند در تمام لحظات ناظر وشاهد بر اعمال ماست وتنها اوست که بر نیات ظاهر وباطن  ما آگاهی داره.زندگی در این دنیا خیلی محدوده مثل رحم مادر والبته دنیایی عظیم وشگفت در انتظار ماست .جاده ی آخرت از دنیا می گذره واین ما هستیم که با اعمال ورفتارمون می تونیم عاقبت عقبی مون رو مشخص کنیم وبرادر من می دونید که ترک دنیا وترک تمام لذات مشروع در  دین ما به شدت نهی شده واسلام دین ریاضت کشی نیست پس بهتره دقت کنید اگه مطلبی اینجا گذاشته میشه مغایرتی با اندیشه های دینی ما نداره وچه بسا می تونه کمک کنه
 مطمئن باشید کسانی که اینجا هستند اگه طالب باشند مطلب وافره ومیتونن استفاده کنن مثال می زنم  مگه در اسلام به تحکیم روابط خانوادگی تاکید نشده ؟خواهرم اگه عکس نهار میزاره قصدشون خیره (
برای مثال من از سلیقه وکار ایشون استفاده کردم)خدا شاهده از قلب های پاک این دوستان خجالت زده میشم گاهی یا اگه مسابقه وسرگرمی گذاشته میشه همه در پیشبرد اهداف اینجا میتونه موثر باشه .
البته من صد در صد موافق برخی از این برنامه های فکاهی فان یا سرگرمی ها نیستم اما فکر نمیکنم اشکالی پیش بیاره قسمتی از زندگی روزمره رو اختصاص بدیم به سرگرمی های حلال ومشروع.
یک مطلب دیگه .چه بسا مطالبی از این دوستان نوشته شده که برای خود بنده بسیار تکان دهنده وآموزنده وموثر بوده .چرا به بقیه ی مطالبشون توجه نمی کنید ؟یه سوال مهم تر شما به عنوان یک عضو انجمن چقدر در راه پیشبرد اهداف انتظار مهدوی واندیشه های مهدویت موثر وفعال بودید؟ .شما چقدر سماجت وپشتکار داشتید در این امر مهم .؟؟مثل معرو ف هست که ابتدا تغییر رو باید از خودتون شروع کنید نه از یک جمع چندین هزار نفری (
اینو به خودمم متذکر میشم).به هر حال قصد جسارت نداشتم .ما اگه قبول کنیم که یک واحد هستیم در یک کلیت عام وهمه داریم به یک سمت حرکت می کنیم بقیه راه هموار خواهد شد.
به همه کسانی که مطلب میزارن مطلب میخونن نظر می دن تشکر واعتبار میزنن خسته نباشید وخدا قوت می گم .امیدوارم بتونیم در یک محیط پر نشاط به کمالات ودرجات بالای معنوی برسیم.
اگه پست بنده اشکال وایرادی داره لطفا نظرتون رو بفرمایید خوشحال میشم نقایص کارم  رو بدونم. ممنون با تشکر
:حریم قدس
                                                                                                                                   ومن الله التوفیق   

می پسندم 7     0  7 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ بعد از ظهر نمایش پست [2]
آقایون انجمن
rating
شماره عضویت : 940
حالت :
اعتبار کاربر : 4149
پسند ها : 540
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (28).jpg

ببخش داداشم چن لحظه پیش پست دادی برا بیهودگی مطالب الانم این پستو دادی که تقریبا شبیه همه میتونستی تو همون پستت این مطلبو بزاری الان این پستت بیهودس اول خودت عامل به حرفت باش بعدا بقیه رو نهی کن

بیانیه بر ضد لغودر چتروم و انجمن یاران منتظر المهدی ع 
با احترامات فراوان

یا علی

ویرایش ارسال توسط : میثاق واقعی
در تاریخ : یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ بعد از ظهر

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : میثاق واقعی

روی ok کلیک کنین ببینین چی میشه

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

سلام علیکم 
دوست عزیز اقای پیرو عاشورا یک سوال دارم از خدمتتون اگه روی همین نوار همش مطلب مذهبی باشه و ظنزی تو کار نباشه مایل هستی همرو بخونی و نظر بدی یا حداقل یه نگاه بندازی مسلما خسته میشی و زده میشی
در ضمن زیاده روی در هر کاری درست نیست حتی سایت های مذهبی هم از طنز استفاده میکنند 
دوست خوبم لطفا دین رو چپکی مورد بررسی قرار نده 
خدا وکیلی از مطالبی که من میزارم انجمن تقریبا اکثرا در مورد شهداست من ندیدم یدونش نظر یا تایید شما روش باشه 
شما که خودت هیچ حرکتی نشون نمیدی چرا به بقیه نصیحت میکنی اخوی
از حرفام ناراحت نشو من حرفمو رک میزنم از پشت سر حرف زدن بیزارم 
اگه انتقادی هم از مطالبم و خودم داشتی با کمال میل قبول میکنم 
خدانگهدار
و من الله توفیق

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : حریم قدس »
با سلام وعرض امتنان وتشکر خدمت برادر پیرو عاشورا

با توجه به این که در این انجمن تمام نظرات وپست ها برای بنده قابل احترام وتوجه است برای منم قابل احترامه به جز موارد خاص ،بسیا ر ممنون هستم از اظهار نظرتون در مورد پست های نام برده،اجازه بدین بنده ی حقیر هم نظر خودم رو بیان کنم.
شما به عنوان یک فرد مذهبی قبول دارید که خداوند در تمام لحظات ناظر وشاهد بر اعمال ماست وتنها اوست که بر نیات ظاهر وباطن  ما آگاهی داره بله درسته.زندگی در این دنیا خیلی محدوده مثل رحم مادر والبته دنیایی عظیم وشگفت در انتظار ماست .جاده ی آخرت از دنیا می گذره واین ما هستیم که با اعمال ورفتارمون می تونیم عاقبت عقبی مون رو مشخص کنیم وبرادر من می دونید که ترک دنیا وترک تمام لذات مشروع در  دین ما به شدت نهی شده بله درستهواسلام دین ریاضت کشی نیست بقول اقای خوشوقتریاضت همون انجام واجبات و ترک محرماته پس میبینید که اسلام دینیه که میخاد مردم حرف خدارو اطاعت کنن پس بهتره دقت کنید اگه مطلبی اینجا گذاشته میشه مغایرتی با اندیشه های دینی ما نداره وچه بسا می تونه کمک کنه
 مطمئن باشید کسانی که اینجا هستند اگه طالب باشند مطلب وافره ومیتونن استفاده کنن مثال می زنم  مگه در اسلام به تحکیم روابط خانوادگی تاکید نشده ؟خواهرم اگه عکس نهار میزاره قصدشون خیره (
برای مثال من از سلیقه وکار ایشون استفاده کردم)خدا شاهده از قلب های پاک این دوستان خجالت زده میشم گاهی یا اگه مسابقه وسرگرمی گذاشته میشه همه در پیشبرد اهداف اینجا میتونه موثر باشه .بله درسته
البته من صد در صد موافق برخی از این برنامه های فکاهی فان یا سرگرمی ها نیستم اما فکر نمیکنم اشکالی پیش بیاره قسمتی از زندگی روزمره رو اختصاص بدیم به سرگرمی های حلال ومشروع.این فکرتون درست و قابل تحسینه همونطوریکه تو روایات بهش اشاره شده
یک مطلب دیگه .چه بسا مطالبی از این دوستان نوشته شده که برای خود بنده بسیار تکان دهنده وآموزنده وموثر بوده .چرا به بقیه ی مطالبشون توجه نمی کنید ؟اینکه ازشون تعریف نکردم نشونه این نیست که تحسینشون نمیکنم من به خوبیهای زیاد این انجمن تاکید دارم یه سوال مهم تر شما به عنوان یک عضو انجمن چقدر در راه پیشبرد اهداف انتظار مهدوی واندیشه های مهدویت موثر وفعال بودید؟سعیمو تو اینراه کردم از مشاوره گرفته تا سوالات اعتقادی و احکام و بقهای دینی .شما چقدر سماجت وپشتکار داشتید در این امر مهم .؟؟مثل معرو ف هست که ابتدا تغییر رو باید از خودتون شروع کنید نه از یک جمع چندین هزار نفری منم ازخودم شروع کردم و به وظیفمم هم دارم عمل میکنم خواهرمحترم (
اینو به خودمم متذکر میشم).به هر حال قصد جسارت نداشتم بله.ما اگه قبول کنیم که یک واحد هستیم در یک کلیت عام وهمه داریم به یک سمت حرکت می کنیم بقیه راه هموار خواهد شد. درسته
به همه کسانی که مطلب میزارن مطلب میخونن نظر می دن تشکر واعتبار میزنن خسته نباشید وخدا قوت می گم .امیدوارم بتونیم در یک محیط پر نشاط به کمالات ودرجات بالای معنوی برسیم.
اگه پست بنده اشکال وایرادی داره لطفا نظرتون رو بفرمایید خوشحال میشم نقایص کارم  رو بدونم. ممنون با تشکر
:حریم قدس
                                                                                                                                   ومن الله التوفیق   

ویرایش ارسال توسط : پیروعاشورا
در تاریخ : یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ بعد از ظهر

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : تنهاترین سردار »
سلام علیکم علیکم السلام ورحمة الله برادرگلم
دوست عزیز اقای پیرو عاشورا یک سوال دارم از خدمتتون اگه روی همین نوار همش مطلب مذهبی باشه و ظنزی تو کار نباشه مایل هستی همرو بخونی و نظر بدی یا حداقل یه نگاه بندازی مسلما خسته میشی و زده میشی اره راست میگین
در ضمن زیاده روی در هر کاری درست نیست حتی سایت های مذهبی هم از طنز استفاده میکنند بله درسته
دوست خوبم لطفا دین رو چپکی مورد بررسی قرار نده اشتباه منظورمو فهمیدید من دینو چپکی معرفی نکردم از این حرفتونم ناراحت شدم من دارم میگم لغو رو بذاریم بیرون چون فک میکردم که لغوه این کارا مثل همین عکس ناهارو... ولی دوباره که بررسی کردم از یک بُعد دیگه دیدم لغو نیست بلکه توکار فضله  و فضل هم مورد نکوهش نیست بلکه مهم هست ولی اهل نیست و اهم هم علمه وعلم هم چیزی جراخلاق و احکامو عقاید نیست منظورم رو اشتباه فهمیدید داداش گلم
خدا وکیلی از مطالبی که من میزارم انجمن تقریبا اکثرا در مورد شهداست من ندیدم یدونش نظر یا تایید شما روش باشه داداش گلم هرجاییکه من نظر ندم بمعنی مخالفتم بااون نیست شما اینجا هم داری زود قضاوت میکنید
شما که خودت هیچ حرکتی نشون نمیدی چرا به بقیه نصیحت میکنی اخوی استغفرالله داداش گلم شما موضوعاتمو دیدید که اینطوری میگین ؟ شما همه جاهاییکه نظر دادمو دیدید؟ دیدید انصافا؟
از حرفام ناراحت نشو من حرفمو رک میزنم از پشت سر حرف زدن بیزارم منم بیزارم داداش گلم
اگه انتقادی هم از مطالبم و خودم داشتی با کمال میل قبول میکنم 
خدانگهدار خداخیرت بده داداش گلم
و من الله توفیق

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : میثاق واقعی »
ببخش داداشم چن لحظه پیش پست دادی برا بیهودگی مطالب الانم این پستو دادی که تقریبا شبیه همه میتونستی تو همون پستت این مطلبو بزاری الان این پستت بیهودس اول خودت عامل به حرفت باش بعدا بقیه رو نهی کن خداخیرت بده داداش گلم که این نکته رو متذکر شدی ولی زین پس سعی کن زودقضاوت نکنی چون شاید باقضاوتت به کسی اتهام وارد بشه کسی ناراحت بشه دلش بشکنه من وقتی میخاستم مطلب ومو بذارم اصلاحتی1درصد هم مطلبع و متوجه این قضیه نبودم اصلایادم نبود ولی ممنونم کهم تذکر شدی منم سعی میکنم اول خودم عامل به حرفام باشم ازشماهم پوزش میطلبم

بیانیه بر ضد لغودر چتروم و انجمن یاران منتظر المهدی ع 
با احترامات فراوان خداخیرتون بده داداش گل

یا علی

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 1077
حالت :
اعتبار کاربر : 1186
پسند ها : 596

ممنون داداش پيرو عاشورا و بقيه بچه ها ولي ميثاق اون چه امضاييه بابا كمي لطافت داشته باش

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : شیخ صفی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

بسم الله الرحمن الرحیم

خداخیرتون بده همه برادران و خواهران خوبی که یا نظرشونو گفتن یا به شیوه های دیگه ای حرفشونو رسوندن خداخیرتون بده

متاسفانه دوباره نتونستم منظورمو واضح و درست برسونم

داداشای گلم و خواهرای خیرخواه متاسفانه برخی فک کردنکه من لغو رو با لذت حلال یکی میدونم ولی اینطور نیست چیزی که مذمومه لغوه و نه لذت حلال بلکه بهش سفارشم شده
 اشتباه من اینجا بود که چون با دید علم یا غیرعلم نگاه میکردم فک میکردمکه هرچی علم نیست تو انجمن پس لغوه اینم از عمدنبود بلکه حواسم به مقوله فضل نبود برا همین این عینک روچشمم بود منو ببخشید شرمندم

امیدوارم اشتباهمو درک کنیدو منظورمو بگیرید خداهمتونو جزای خیر عنایت کند برای سلامتی همتونم یه صلوات میفرستم

اللهم صل علی محمد و ال محد و عجل فرجهم و اهلک و العن اعدائهم اجمعین 

ویرایش ارسال توسط : پیروعاشورا
در تاریخ : یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ بعد از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

با سلام خدمت جناب پیرو عاشورا و همه کاربرای عزیز
(با گذاشتن این پست دقیقا برجک بنده رو هدف گرفتینا)
حالا با اجازتون بنده هم نظر شخصی خودمو خدمتتون عرض میکنم.
اینکه پستهایی توی انجمن گذاشته میشه که نه تنها مفید نیستن بلکه اصلا در شأن انجمن هم نیستن رو بنده هم کاملا موافقم هر چند اندکند...
اما همونطور که در قرآن هم اومده(سوره اعراف آیه 32)
اسلام دین نشاط و پویاییه(البته طبیعیه که خدا در دنیا شادی و نشاط رو در کنار غم آفریده)اما
اصولاً تفریح یکی از نیازهای طبیعی بشره و یه  نظام اجتماعی و مکتب زندگی باید برای ارضای این خواسته طبیعی فکر کنه. چه کسی می تونه  درباره اسلام بگوید اسلام دین غم و اندوه و گریه و زاری و بی نشاطیه در حالی که قرآن با صراحت میگه  
(بگو: چه کسی آرایشی را که خدا
برای بندگان خود پدید آورده و روزیهای پاکیزه را حرام کرده است؟ بگو: اینها

در زندگی دنیا برای مومنان است
 ولی کفار هم بهره مندند.)

این آیه قرآن از محکمات قرآن و خیلی صریحه
 لازمه شادی و شاد بودن چیزی نیست جز مثبت اندیشی و جست وجوی خوبی ها و زیبایی ها. انسان با نگرش منفی به دنیا چیزی جز روحیه ای افسرده، چهره ای غمگین و حالتی خشمگینانه نداره و این نگرش منفی، تخریب گر جامعه ست. در جامعه غم زده، انرژی افراد صرف برطرف کردن اندوه و ناراحتی شده و دیگه  فرصتی برای تولید و توسعه باقی نمی مونه. به تجربه ثابت شده شادی و نشاط، ماده اولیه تغییر جامعه و تحول و تکامل درونی انسان ها هستش.
حالا خیلی فلسفیش نکنم
اما اینو بگم که  در جامعه غم زده افراد مایوس و غمگین زندگی را سیاه و تاریک می بینند و معمولاً نگرش بدبینانه نسبت به امور زندگی دارند

امیدوارم که سعی کنید نگرش بدبینانه تون رو تغییر بدید 
و اگر بنده پستی به اسم ناهار امروزم گذاشتم هدفم هم تنوع در موضوعات بوده و هم اینکه به نوعی آموزش آشپزی ...
اگه شما مشکلی در گذاشتن این نوع پستها میبینید لطفا با توجه به آیه قرآن به خودتون مراجعه کنید
بازم ممنونم از انتقادتون و امیدوارم که از انتقاد بنده هم دلخور نشین
التماس دعا 
یا حق...

می پسندم 9     0  9 

تعداد پسند های ( 9 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ قبل از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : بانوی آفتاب »
با سلام خدمت جناب پیرو عاشورا علیکن السلام و همه کاربرای عزیز
(با گذاشتن این پست دقیقا برجک بنده رو هدف گرفتینا) شرمنده قصد برجک زنی نبود انتقادی بود که متاسفانه من با دید اشتباهم کارشما رو از مصادیقش شمردمم معذرت اگه ناراحت شدید خواهر گرامی
حالا با اجازتون بنده هم نظر شخصی خودمو خدمتتون عرض میکنم.
اینکه پستهایی توی انجمن گذاشته میشه که نه تنها مفید نیستن بلکه اصلا در شأن انجمن هم نیستن رو بنده هم کاملا موافقم هر چند اندکند...پس خوبه که اصل قضیه رو قبول دارید که مطالبی که مفید نیستن پیدا میشن خداروشکر
اما همونطور که در قرآن هم اومده(سوره اعراف آیه 32)
اسلام دین نشاط و پویاییه(البته طبیعیه که خدا در دنیا شادی و نشاط رو در کنار غم آفریده)اما
اصولاً تفریح یکی از نیازهای طبیعی بشره و یه  نظام اجتماعی و مکتب زندگی باید برای ارضای این خواسته طبیعی فکر کنه. چه کسی می تونه  درباره اسلام بگوید اسلام دین غم و اندوه و گریه و زاری و بی نشاطیه در حالی که قرآن با صراحت میگه  
(بگو: چه کسی آرایشی را که خدا
برای بندگان خود پدید آورده و روزیهای پاکیزه را حرام کرده است؟ بگو: اینها

در زندگی دنیا برای مومنان است
 ولی کفار هم بهره مندند.)

این آیه قرآن از محکمات قرآن و خیلی صریحه
 لازمه شادی و شاد بودن چیزی نیست جز مثبت اندیشی و جست وجوی خوبی ها و زیبایی ها خداخیرتون بده درسته ولی من از دید بدی نگاه نکردم به مطالب از دید خوب و خوبتر بود که من از دید بهترین نگاه کردم و براهمین این پست هارو گذاشتم خواهرم نگاه منفی و غم و اندوه تو ذهنم نبوده شما هم اشتباه منظورمو گرفتین من با غم و اندوه غیراز سرجاش موافق نیستم. انسان با نگرش منفی به دنیا چیزی جز روحیه ای افسرده، چهره ای غمگین و حالتی خشمگینانه نداره و این نگرش منفی، تخریب گر جامعه ست. در جامعه غم زده، انرژی افراد صرف برطرف کردن اندوه و ناراحتی شده و دیگه  فرصتی برای تولید و توسعه باقی نمی مونه. به تجربه ثابت شده شادی و نشاط، ماده اولیه تغییر جامعه و تحول و تکامل درونی انسان ها هستش.
حالا خیلی فلسفیش نکنم خخخخ شکست نفسی نکنید خخخخ
اما اینو بگم که  در جامعه غم زده افراد مایوس و غمگین زندگی را سیاه و تاریک می بینند و معمولاً نگرش بدبینانه نسبت به امور زندگی دارند

امیدوارم که سعی کنید نگرش بدبینانه تون رو تغییر بدید متاسفانه شما هم زود قضاوت کردید نگرشی بدبینانه تو کار نبوده بحث خوب و خوبتره اشتباه کردید
و اگر بنده پستی به اسم ناهار امروزم گذاشتم هدفم هم تنوع در موضوعات بوده و هم اینکه به نوعی آموزش آشپزی ...
اگه شما مشکلی در گذاشتن این نوع پستها میبینید لطفا با توجه به آیه قرآن به خودتون مراجعه کنید این نشون از همون اشتباه دوستانه که فک کرده بودند که من خودم عامل به حرفام نیستم خدامنو ببخشه اگه که اینطورم
بازم ممنونم از انتقادتون و امیدوارم که از انتقاد بنده هم دلخور نشین
التماس دعا 
یا حق...

می پسندم 2     0  2 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ قبل از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

جناب پیرو عاشورا بنده در نیت خیر شما اصلا شک ندارم اما بیانات خودتو باعث شد که من و بقیه بچه ها همچین قضاوتی کنیم مثل:
نوشته شده توسط : پیروعاشورا »
بسم الله الرحمن الرحیم

یه چیزی که معصمومین ع اونو دوست ندارند اشتغال به بیهودگی است.

چندبار شده اومدم تو چتروم دیدم دارند بعضی از اعضا درمورد شامشون صحبت میکنن!         من کی توی روم درباره شام و ناهارم حرف زدم؟ انصافا اینکه من بدونم شام امشب کدوم خانم امشب چیه به چه دردم میخوره؟

یه کم باید به خودمون بیایم ما الان داریم تو چتروم و انجمن چیکار میکنیم؟ داریم به دین خدا کمک میکنیم و همدیگرو میسازیم یا داریم درمورد چیزای الکی صحبت میکنیم ؟.از مسابقه دو گرفته تا عکس ناهار چه وضعشه ؟ 
با کمال جدیت
 و ناراحتی میگم که مواظب باشیم مطالبی که میگذاریم تو انجمن یا میگیم توی چتروم مفید باشن و گرنه خخخخخ این شاید مرحله آخرش باشه

خداخیرتون بده مطلب واضحیه اینکه نباید به چیز بیهوده مشغول شد و گرنه خسرانه تو اخرت"""" ان الانسان لفی خسر...

آیا اینا شواهد مناسبی برای قضاوت کردن نیستن؟؟
حالا شما خودتون قضاوت کنید

ویرایش ارسال توسط : بانوی آفتاب
در تاریخ : دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ قبل از ظهر

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ قبل از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
حالت :

بسم الله الرحمن الرحیم

خواهرم خانم بانوی آفتاب

خخخخخ

گفتمکه اون اشتباه من بود تو دیدم که عینکم بهترینهارو میدید همین منم به مشکلم اعتراف کردم از همه هم معذرت خواستم خداخیرتون بده من بازم نمیدونم براچندمین باره از همه و از شما خصوصا معذرت میخام بخاطر کار اشتباهی که عمدی هم نبوده و گناهی مرتکب نشدم خدایا منو ببخش

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
دوستان ، گلم ، عزیزان ، عضو ، در ، انجمن ، چتروم ، حتما ، بخونید. ، خداخیرتون ، بده ،

« کمککککککککککککک | انّا لله و انّا الیه راجعون »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:43 بعداز ظهر