انجمن یاران منتظر

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش کاربران چت روم » انتقادات و پیشنهادات » انتقاد کنید لطفا!(حرف دل علی20)

انتقاد کنید لطفا!(حرف دل علی20)

سلام به کاربران چتروم یاران منتظر من در حدی نیستم که بخوام نصیحت کنم اما میشه گفت یه انتقادی باشه از یه جور اخلاقی که خیلی از ماها ممکنه داشته باشیم و این رو من بشدت توی چتروم هم حس کردم.اینه که متاسفانه ما بعضی هامون اصلا انتقاد پذیر نیسیم و هیچ جور زیر بار انتقاد نمی خوایم بریم و بحث من این نیست. و این قضیه باعث شده که خیلی ها از انتقاد و تذکر سرد شده و این خیلی بده چون مسئله امر به معروف و نهی
hkjrhn ;kdn gxth!(pvt ng ugd20)

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 16
حالت :
اعتبار کاربر : 6846
پسند ها : 960
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (24).jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب

مدال ها:3
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|
سلام به کاربران چتروم یاران منتظر

من در حدی نیستم که بخوام نصیحت کنم اما میشه گفت یه انتقادی باشه از یه جور اخلاقی که خیلی از ماها ممکنه داشته باشیم و این رو من بشدت توی چتروم هم حس کردم.اینه که متاسفانه ما بعضی هامون اصلا انتقاد پذیر نیسیم و هیچ جور زیر بار انتقاد نمی خوایم بریم و بحث من این نیست. و این قضیه باعث شده که خیلی ها از انتقاد و تذکر سرد شده و این خیلی بده چون مسئله امر به معروف و نهی از منکری که در دین ما سفارش شده از همین مقوله سرچشمه می گیره
به طور مثال ما از فردی بی منطق و انتقاد ناپذیر یه تذکری یا انتقادی می کنیم و با موظه گیری طرف مواجه میشیم هیچ اشکالی در این نیست و ما وظیفه خودمون که تذکر بود رو انجام دادیم اما مشکل کار وقتیه که این مسئله ما رو به جای اینکه تنها انتقاد رو از اون طرف سرد کنه متاسفانه نسبت به بقیه هم ما بی تفاوت میشیم و حال ممکنه این فردی که خطایی انجام داده فقط با دو کلمه ای که ما بهش گفتیم به فکر میره و به اشتباهش پی میبره.

خب این رو مقدمه ای کردم که حرف اصلیمو بزنم که یه جور دغدغه آمیخته با حرف دله
همونجور که می دونید چتروم یاران منتظر مذهبیه و افراد داخلش هم همین طورمخصوصا با این فشارهایی که ادمین وارد کرده(تشکر) دیگه وجود آدم غیر مذهبی توی چتروم در حد نیست هستش(البته غیر من رو سیاه)
خب توی چتروم مذهبی هم اگه فردی خطاکار باشه بیشتر افراد میرن توی خط جذب طرف به این فضاها تا اخراج و تحریمش از روم
خب در اینجا باید بگم ناظر یک چتروم مذهبی فقط یک چیز نمادین هست و بس
خب اما نه! ناظر می تونه با اخراجش یه جور از فرد انتقاد کنه و حتی طرف رو جذبه به روم!
و این یک خلاقیت در این حوزه به حساب میاد که مقوله ای جداست...........

خب اگه فهمیده باشید کلمه انتقاد در اینجا به نوعی تغییر یافته (نهی از منکره) میشه و مسئله مهم و حساسی وقتیه که این انتقاد بر ما واجب میشه
و همین جا بگم اگه ما نتونیم توی این فضای مجازی نهی از منکر کنیم دیگه توی واقعیت اصلا و ابدا ازمون بر نمیاد این کار......
متاسفانه دیده میشه که توی این روم اصلا هیچ نهی از منکری نمیشه
دوست من...برادر من...خواهر من...
وقتی مسئله دین وسطه آدم باید از همه چیش گذشت حتی خون
آخه مگه اینجا قراره خون بدیم؟! نه!!!!!!!!!والا
یه فضاییه که شناختمون از هم فقط چندتا نوشتس و اصلا مگه نهی از منکر رو شدن میخواد که متاسفانه یکی از حربه های شیطان توی این قضیه اینه که ما رو خجالتی میکنه.....
بحث دینه از خون باید بگذریم ولو آدم رو هم مسخره کنن و هزار فحش هم خوردیم......مگه این قضیه که این روزها توی خیابون ها اتفاق میوفته نیست؟ که به قول دوستی جدیدن مد شده!!!!!!!! آیا این دخترانی که کتک خوردند سر این قضیه امر به معروف نباید مارو کمی به فکر فرو ببره؟ و به ما درس بده!!!!!!!!! ما کجایه کاریم!!!!!!!
انقدر که دلم پر بود هنوز نتونستم حرف اصلیمو بزنم.........پوزش از دوستان
دوست من...برادر من...خواهر من...
اینجانب علی20(چتگری با سابقه 8 ساله) اعلام میکنم  که به عنوان فردی مثلا مذهبی در واقعیت و یک آدم سکولار و بی دین در فضای مجازی می باشم و پذیرای هر گونه امر به معروف و نهی از منکر از هر تک تک شما خادمان و منتظران مولا می باشم و با دیده منت می پذیرم و عمل می کنم(اینو جدا میگم)
و همین جا اصن برای اینکه حجت خودم رو هم تموم کنم یه حدیثی از خودم میگم

علی20 می فرماید:
بی شک نزد من دوست ترین دوستان آنکسی است که عیب های من رو بگه و خطاهایم رو نزد من آشکار کنه و دشمن ترین دشمنان کسی است که با وجود علم به خطایم از این امر سر باز زند و مرا در گمراهی خویش رها سازد.

بازم حرف داشتم اما تا همین جاشم خیلی زیاده گویی کردم
از همه عذر میخام ........... حلالم کنید

خداوند پشت و پناهتون ............ امام عصر یار و یاورتون

ویرایش موضوع توسط : عـلـی۲۰
در تاریخ : یکشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ قبل از ظهر

6 تشکر شده از کاربر عـلـی۲۰ برای ارسال مفید :
انی ظلمت نفسی.. , admin , الما , mosafer , , یگانه 313 ,

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : عـلـی۲۰

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
انتقاد کنید لطفا!(حرف دل علی20)
یکشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 75
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 605
پسند ها : 258
حالت من :  Vaaaaay.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/73.jpg
وبسایت من : وبسایت من

بسم الله الرحمن الرحیم   هست کلید در گنج حکیم

من زیاد با شما بحث نکردم و انتقاد خواهم کرد و زد و خوردی با شما خواهم داشت در اولین فرصت تا دشمن شما نشوم

من در انتقاد معمولا از خودم شروع میکنم و مانند ایشون از هر کسی انتقاد میطلبم.

درعمل کاربرآید....

هرکی دوسته خودشو با یه انتقاد نشون بده تا بفهمم دوسته.حتی غلط املایی!

من پاسخهای کمی ارسال نکردم در این انجمن.پس کجاست انتقادات!
ایمیلم که دادم.کسی که در جایی بتونه حرف بزنه ولی سکوت کنه ...وای بر آخرتش.

ویرایش ارسال توسط : Sajjadiyya
در تاریخ : یکشنبه ۱۳ امرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : Sajjadiyya
خدا تو مرا به خود شناسا کن که اگر تو شناسایم به خویش نفرمایى رسولت را نخواهم شناخت اى خدا تو رسولت را به من بشناسان و گرنه حجتت را نخواهم شناخت خدایا تو حجتت را به من بشناسان و گرنه از دین خود گمراه خواهم شد.

یا أَللّه  يا رَحْمانُ يا رَحِيمُ! يا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ، ثَبِّتْ قَلْبِى عَلى دِينِكَ.
اى خدا، اى رحمت گستر، اى مهربان، اى گرداننده ى دل ها، دل مرا بر دينت ثابت و استوار بدار.

اگه کسی ازدستم ناراحت یادلخوره با من درمیان بگذاره-پیام خصوصی به پروفایلم داخل انجمن بفرسته-داخل چت روم بیان کنه-sajjadiyya313@gmail.com   
  ***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
انتقاد ، کنید ، لطفا!(حرف ، دل ، علی20) ،

« انتقادددددددددددد | *یک انتقاد مهم* »

هم اکنون 10:36 پیش از ظهر