سلام خدمت دوستان عزیز

راستش یه پسر 22 ساله هستم
یه چند وقتی هست تو خانواده اقوام یه سری بحث ها میکنن که رو اعصابمه !!! (( دختر عمه - پسر عمه ))

اینکه
در این سن باید تجربه دوستی با جنس مخالف رو داشته باشم و اگه نداشته باشم ضرر میکنن
و چون تجربه ندارم بعد ها موقع ازدواج برای پیدا کردن دختر مورد نظر آسیب میبینم
مثلا اینکه دخترها الان همه از این دوستی ها دارن (( البته این نظر من نیست ))و خیلی واردن و در آینده اگه پسری که تاحالا همچین دوستی نداشته سرش کلاه میره ...

راستش من خودم به شخصه تو اقوام یه ذره با بقیه فرق دارم
مثلا نماز و روزه رو کامل به جا میارم و شاید خیلی از اون (( به جرائت میگم همشون )) این اعمال رو انجام نمیدن !!
و به نوعی حالا چه به شوخی یا جدی اذیت هم میکنن !!!

و خیلی با اعتقادات من مخالفن و مسخرم میکنن !!

مثلا
من رو سنگین بودن دختر اعتقاد زیادی دارم و معتقدم دختر نباید تو جمعی که پسر نامحرم هست راحت باشه و با انجام هرکاری به چشم بیاد !! (( حرکاتی که بعضی دخترها انجام میدن تا بیشتر به چشم بیان ))
و یا اینکه خیلی راحت با نامحرم شوخی میکنن و به قول معروف ریلکس هستن ولی از نظر من این کار غلطه !!!

و یا اینکه
با پوشش نامناسب میگردن و لباس های که تو تو مهمونی ها و یا بیرون از خونه میگردن مناسب نیست
چیزی که من به شدت باهاش مخالفم !!

در مقابل همچین حرکاتی هم که من انجام میدن و حرفایی که میزنم جواب هایی مثل امل - پشت کوهی - و یه آدم معتقد دینی خشک نصیبم میشه !!!
راستش نمیدونم مشکل از منه یا اونا !!!

و اما سوالی که از کارشناس محترم دارم (( بعد از مطالعه حرفای بالا ))

1 - واقعا رفتار من با همچین اعمالی بده ؟؟؟
2 - آیا واقعا باید در دوران جوانی با جنس مخالف ارتباط داشت و اگه این کار رو نکنم موقع ازدواج ضرر میکنم ؟؟

خیلی از این حرف ها منو میترسونه
اینکه شاید در موقع ازدواج چون تجربه همچین دوستی هایی رو نداشتم ضرر کنم !

لطفا کمک کنید
با تشکر