انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » دانستنی ها » *ارتباط اسرائیل باجومونگ,خرم سلطان,ميکي ماوس و...*

*ارتباط اسرائیل باجومونگ,خرم سلطان,ميکي ماوس و...*

جومونگ خرم سلطان ميکي ماوسجومونگ و نجات‌بخشي بني‌اسرائيل   چندي پيش به مقاله اي با عنوان" جومونگ و نجات‌بخشي بني‌اسرائيل" در سايت موعود نوشته استاد ارجمندم جناب آقاي دکتر شفيعي سروستاني برخوردم.   تحليل ايشان خصوصا اين مطلب که" شايد اين يادداشت ذهن بسياري از جوانان علاقمند را براي کشف حقايق اين مجموعه و کشف ساير مشابهت ها ياري دهد" بنده را بر آن داشت تا تحليلي ترمينولوژيکال، تاريخي و تطابقي  بر اين افسانه کره اي بنويسم.   شايد تاسف بار به نظر برسد که برنامه هاي پر محتوايي همچون "اين شبها" دررسانه ملي
*hvjfhx hsvhmdg fh[,l,k' ovl sgxhk lX;X lh,s ,...*

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ قبل از ظهر
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

جومونگ خرم سلطان ميکي ماوسجومونگ و نجات‌بخشي بني‌اسرائيل

چندي پيش به مقاله اي با عنوان" جومونگ و نجات‌بخشي بني‌اسرائيل" در سايت موعود نوشته استاد ارجمندم جناب آقاي دکتر شفيعي سروستاني برخوردم.

تحليل ايشان خصوصا اين مطلب که" شايد اين يادداشت ذهن بسياري از جوانان علاقمند را براي کشف حقايق اين مجموعه و کشف ساير مشابهت ها ياري دهد" بنده را بر آن داشت تا تحليلي ترمينولوژيکال، تاريخي و تطابقي  بر اين افسانه کره اي بنويسم.

شايد تاسف بار به نظر برسد که برنامه هاي پر محتوايي همچون "اين شبها" دررسانه ملي هيچ تکراري نداشته باشند و بعضا ساعاتي از پخش تلويزيوني را به خود اختصاص دهند که همزمان در شبکه اي ديگر برنامه پربيننده اي مانند سريال رستگاران در حال پخش است و در عوض سريال جومونگ دو بار تکرار شود.

بررسي تحرکات يهود در زمينه فرهنگ سازي و قلب واقعيات از طريق رسانه ، نه در اين مجال که خود فرصتي بسيار  مي طلبد ،اما مقدمه  پيش از پرداختن به افسانه جومونگ به عنوان نمونه و جهت آشنايي با رويه کاري آنها ذکر چند  مورد را مفيد مي دانم.

عبارت "موش کثيف" که سالها در اروپا خطاب به يهوديان گفته  مي شد  ، نه با مقابله به مثل يهود ، بلکه در يک جريان فرهنگي- رسانه اي طي چند سال عملا از بين رفت.

براي نمونه اکثر ما انيميشن "ميکي ماوس" که باز گو کننده ماجرا هاي موشي زيرک در مقابله با توطئه هاي دشمنانش بود را ديده ايم .بخش اول عبارت   mici mouse  که به معناي "ميکي موشه" است يعني  mici در ذهن واژه mike مخفف ميکائيل که از اسامي عبراني است را متبادر مي سازد و از سويي ديگر واژه mice به معني صورت جمع کلمه mouse،يعني موش ها است،و در کل در دل نام اين انيميشن ارتباطي چند گانه بين موش و يهود نهفته است .

اين موش زيرک و دوست داشتني آن چنان در دل هاي بينندگان نفوذ مي کند که ديگر ترکيب موش کثيف ترکيبي
نا خوشايند و نا چسب به نظر مي آيد.

در موردي ديگر که بي شک شاهکار تاريخ انيميشن سازي جهان است يعني "تام و جري "، پيروز بلا منازع هميشه داستان "جري " يا کاراکتر موش است . تا جايي که  بيننده آرزو مي کند کاراکتر گربه يا "تام"  نيز هر از چندگاهي پيروز شود ولي گويا قرار است اين يک سرنوشت محتوم و لم يتغير تاريخ باشد که هميشه موش پيروز خواهد بود ، موشي که در خود بار معنايي يهودي را نهفته دارد .

به هر حال کودکاني که طي دو يا سه دهه پيش اين انيميشن ها را نگاه مي کردند اکنون بزرگ سالاني هستند که  ديگر برايشان  عبارت موش کثيف به معناي" يهودي" مفهومي ندارد و در اروپاي antisemitist  (ضد يهود) موش کثيف ترکيبي نامأنوس بوده و موش به عنوان موجودي دوست داشتني ، زيرک و مهربان بار معنايي جديدي يافته است اما نكته جالب اين ماجرا  متوليان  محترم فرهنگي  کشور ما هستند که  اکنون اقدام به جلوگيري از پخش گسترده اين انيميشن ها کرده اند که  به نظر حقير ، نوش دارويي پس از پوسيدن کفن نوادگان سهراب است.

نمي دانم شايد بيست سال آينده هم  نگه داشتن سي دي هاي افسانه جومونگ جرم محسوب شود.
جومونگي که همچون موسي(ع) در خانه فرعون(امپراطور) رشد و نمو مي کند ، بر عليه وي مي شورَد و در نهايت مردم آواره را با گذراندن از رودخانه اي پهناور (گذر موسي از رود نيل)به سرزمين خالي از سکنه ! پدرانشان يعني چوسان قديم (ارض موعود ) وارد مي کند.

چو سان در ذهن ، عبارت(جوسان)  "jew sun"يعني خورشيد يهود را متبادر مي سازد و ماجرا آنجا شگفت آور مي شود که خورشيد در تورات نماد ارض موعود يا سرزمين مادري باشد.

چوسان که ارض موعود شد ،  منجي اين قوم – جومونگ- نيز راهبي يهودي مي شود.=jew Monk) راهب يهودي (و پايه هاي ابتدايي امپراطوري خود را در "جولبن" (جو + لبن) مي گذارد. در اکثر واژه هاي کليدي اين افسانه کره اي "جو" و يا چيزي شبيه آن ، که  دقيقا با همين تلفظ در زبان لاتين يهودي معني مي دهد، استفاده شده است.

شايان ذکر است لازم نيست دقيقا إملاء اين لغات صحيح باشد چراکه در عمل هم ممکن نيست، بلکه نويسندگان اين افسانه کوشيده اند از اسامي و يا کلماتي بهره ببرند که حداکثر ممکن با اسامي و مفاهيم يهود شباهت داشته و تلفظ مشابه آنها ـ نه الزاما املاءـ اهداف صهيونيستي عناصر پشت پرده اين مجموعه را در ذهن بينندگان نهادينه کند.

جالب اينکه  بيشتر اين عبارات اسامي خاص هستند تا در صورت ترجمه و دوبله به زبانهاي ديگر تغييري نيابند
البته آنچه ذکر شد سواي موارد متعدد نمادگرايي تصويري- صهيونيستي اين سريال است .
جا که اولين بار با نقشه چوسان قديم که بر روي پوست ترسيم شده  مواجه مي شويد فقط کافي است نقشه فرضي أرض
موعود صهيونيست ها(نيل تا فرات) را قبلا ديده باشيد تا از اين شباهت بي اندازه به شگفت آييد . در پس زمينه سکانس هاي مختلف اين سريال ستاره شش گوش و يا تصاوير متعدد پرچم هايي با نقش خورشيد که نماد ارض موعود صهيونيست ها است  مواجه مي شويد .

از اين ها که بگذريم نقش "کابالا "يا عرفان و سنت شفاهي  يهود و پيشگويي هايشان در اين سريال غوغا مي کند، گويا قرار نيست هيچ تصميمي بدون اذن پيشگوهاي زن اين سريال گرفته شود . لابد آن ها هم حداقل يک "نوستراداموس" يا "ربي يهودا "،"أري مقدس"،" ربي شمعون "و ديگر کاباليستي يهودي  لازم دارند تا براي شان واقعه يازده سپتامبر، آرماگدون و... را پيشگويي کند و از آينده روشن قوم شان بگويد.

آري تاکيد بسيار بر مسئله پيشگويي ،پرده از نيتي شوم وشيطاني بر مي دارد که آن چيزي جز نام گذاري دهه دوم قرن بيست و يکم به نام دهه کابالا  نيست . آنچه در اين سريال و ديگر فعاليت هاي فرهنگي – رسانه اي  يهود به آن پرداخته مي شود آماده سازي ذهن مردم جهان براي پياده شدن مفاهيم دلخواه شان است. همان گونه که فيلم ها ، سريال ها و آوازه خواني هاي سبک متال و... دهه نود، جهان را براي ورود به عصر ترانس مدرنيسم که همان Satanism و يا شيطان پرستي بود آماده کرد.

جومونگ که گويا ماشيح (منجي قوم يهود) و قومش همان فرزندان برتر خداوند هستند ارتباطي تنگاتنگ با تورات و تلمود دارد  آنگونه که همواره مورد عنايت الهي است و حتي همچون پيامبران بني اسرائيل(طالوت و داوود) خداوند به او روش بافت و ساخت زره را آموخته وسربازانش را با تعدادي کم بر دشمنان بسيار خود از امپراطوري چيني ها يا "هان"  پيروز مي گرداند.

نقش زنان در اين سريال اعم از کارکتر هاي مثبت و منفي  انسان را به ياد پيامبران زن سبعه- هفت گانه- يهود و يا حد اقل ديگراني چون ريوقا ، ساره ، يائل و... مي اندازد.

شخصيت  بانو "سوسانو" بسيار شبيه به" دبورا" نبيه يهودي است که بنا بر  فصل هاي 4 و 5 کتاب شوفطيم از مجموعه عهد عتيق  بر سربازان سيسرا پيروز مي گردد .و يا اقدامات تجاري وي "گراسيا ناسي"ز ن تاجر معروف يهودي و عامل اصلي نفوذ يهوديان در دربار عثماني را در خاطر زنده مي کند.

بانو سويا (همسر جومونگ) نيز که ابتدا  به اسارت مي رود ولي  پس از باز گشت به خاطر اهداف عاليه قوم همسرش از معرفي مجدد خود سرباز مي زند شما را با داستان هدسه که بنا بر فيلم صهيونيستي "يک شب با پادشاه " به زور از خانه عمويش مردخاي ربوده شد و به همسري خشايار شاه در آمد همراه مي کند.

در بررسي شخصيت هاي زن اين سريال از هدسه که با نفوذ در دربار ايران مقدمات قتل 77000 ايراني را فراهم کرد  بگذريم  (شرح آن  در دفتر استر از مجموعه عهد عتيق  آمده است)  به ياد "رکسلانه" يا "خرم سلطان"  يهودي مي افتيم که با نفوذ در دربار سليمان، پادشاه عثماني  به همسري وي در آمد و با قتل وليعهد "مصطفي " بالاخره منجر به پادشاهي سلطان  سليم دوم و شعله ور شدن آتش فتنه جنگ هاي ايران و عثماني شد.

در ديالوگ هاي اين سريال فراوان عبارات آوارگي ،اسارت ،سرزمين مادري  و تاريخي ،  کوچ و غيره و غيره به چشم مي خورد که همگي يا د آور فراز هايي از تورات است.

جومونگ براي دفاع از خود حق دارد از سلاح هاي نا متعارف زمان خودش مانند شمشير فولادي و بمب هاي آتش زا و... بر عليه دشمنانش استفاده کند تا جايي که بيننده اين برتري تسليحاتي را نوعي حق مسلم وي مي داند که حاصل هوشمندي و تخصص کارگزاران  اوست  همان گونه که بايد صدها کلاهک اتمي اسرائيل را به رسميت بشناسد.

دشمن اصلي جومونگ امپراطوري چيني ها  يا همان "هان" است که سربازانش با پري که بر روي کلاه خُودهاي شان دارند بي شباهت به جنگ آوران مسلمان نيستند. خوب منطقي هم به نظر مي رسد بايد در مقابل نفوذ روز افزون اقتصادي چيني هاي کمونيست در مقابل ايالات متحده که 80 در صد ثروتش در اختيار جمعيت حد اکثر 6 در صدي يهوديان است ايستاد . يکي از اين راه ها قدرت گرفتن کره به عنوان متحدامريکا و اسرائيل درحياط خلوت چين است.

توجه بيش از حد اين سريال به مقوله تجارت، بي شک زيبنده يهوديان زر پرست  است تا شينتويست ها و مائويست هاي روح گراي شرق آسيا. شايد هم  صهيونيسم نمي تواند  قبول کند پيروان مکتب کمونيسم(چين) امروز اينگونه در اقتصاد آزاد جهان جولان دهند. لابد کره هم به عنوان هم پيمان ايالات متحده  و اسرائيل با توجه بيش از حد به مقوله تجارت در اين افسانه تازه ساخت(!) به دنبال ايجاد مقدمات فرهنگي جهت سرازير کردن هر چه بيشتر توليدات خود در کشور هاي هدف همچون ايران است .

چرا که مناسبات  اقتصادي دوازده ميليارد دلاري بين ايران و کره و نيز داشتن مقام سوم صادرات به ايران، چشم طمع چشم بادامي هاي کره اي را هرچه بيشتر به سوي اين مرز پر گهر جلب کرده است.

اين در حالي است که نوادگان جومونگ بارها در مجامع بين المللي هم داستان با آمريکا و اسرائيل  فعاليت هاي صلح آميز هسته اي ما را محکوم کرده اند ، راستش من خودم هم نمي فهمم چرا بايد بازارمان را در اختيار کشوري بگذاريم که حقوق مسلم ما را قبول ندارد. البته اين تنها گزاره اقتصادي - تجاري اين مجموعه نيست بلکه موارد ديگري همچون نقش شرکت گوگل در القاء تبليغات غير مستقيم نيز در اين سريال مشهود است ، آنجا که قرار است امپراطوري نو بنياد جومونگ "گوگوري يو " نام گيرد بيننده را به ياد تبليغات و شايعات گسترده مبني بر تاسيس کشوري به نام گوگوريو يا گوگ لند در جزيره اي  G   شکل (لوگوي اصلي شرکت گوگل) در اقيانوس آرام از سوي مديران گوگل مي اندازد.

البته شايد بگوييد دچار توهم توطئه شده ام اگر بگويم حرف G از نمادهاي اصلي فراماسونري است و يا اينکه نرم افزار Google Earth  هيچگاه آنگونه که پايگاه اتمي  نطنز را به وضوح مشخص کرده پايگاه اتمي ديموناي اسرائيل را به دلايل امنيتي تصوير نکرده است. نمي دانم شايد اين هم از ترفندهاي  اقتصادي بانو سوسانو و جومونگ باشد!

البته با تمام  تلاش و زبردستي که نويسندگان و دست اندر کاران کره اي-اسرائيلي اين مجموعه به خرج داده اند ، هيچ گاه نخواهند توانست  اسامي برخي شخصيت ها و کارکترهاي اين سريال  مانند"مگول"، " يا گاک " و" ماگاک " را که از ديدگاه ترمينولوژي يا اصطلاح شناسي همان " مغول "، " يأجوج" و " مأجوج " خودمان هستند، با پوشش فرهنگي  بپوشانند چراکه همواره در پشت اين اسامي قتل و غارت ، خونريزي و توحش نهفته است .

البته بد نيست بدانند که مردمان اين سرزمين همان صاحبان فرهنگي  هستند که از مغول ها مسلمان ساختند و بنا بر برخي تفاسير اين ذوالقرنين يا کوروش ايراني بود که اسلاف و اجداد آن ها يعني يأجوج و مأجوج را از اين سرزمين بيرون راند. به هر حال اگر يکي از قسمت هاي اين سريال را از دست داديد چندان  نگران نباشيد چون صدا و سيما آنرا سه بار برايتان پخش خواهد نمود.

5 تشکر شده از کاربر محمدELE برای ارسال مفید :
سید یزدان , صبا , غروب کربلا 313 , سولماز19 , یاسمن ,

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [1]
rating
حالت :

من نمیدونم این صدا سیمایی ها خودشونو زدن به اون در یا اصلا نمیدونن
اسپایدر من و 2012 وبتمن وارباب حلقه ها و هابیت وکلی فیلم دیگه که نباید پخش میشد شد
آهان تا یادم نرفته بگم
جدیدا شبکه جهانبین شروع کرده به پخش جومونگ اگه کسی میخواد دوباره ببینه

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

یعنی من قبلا فک می کردم کی حالت مشکوک رو برای خودش ابتخاب می کنه؟اصلا کسی هم مشکوک هست؟
الان به طوریقین می گم بله

می پسندم        0 

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 1713
حالت :
اعتبار کاربر : 40235
پسند ها : 563
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (3).jpg

واقعن؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : روزهای سخت 01

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 1535
حالت :
اعتبار کاربر : 9930
پسند ها : 507
حالت من :  Movafagh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (6).jpg

عجب!!!!

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
rating
حالت :

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ قبل از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

نه بدون شوخی مشکوک بودن خیلی خوبه
لااقل سرت مث کبک زیر برف نیس
من مزاح کردم جو عوض بشه سخت نگیرید

می پسندم        0 

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [7]
rating
حالت :

نه بابا دیدم این شکلک مشکوک رو کسی استفاده نمیکنه دلم براش سوخت
بعدش هم من حالت اصلیمو نذاشتم چون جز اینا نیست
اتفاقا مشکوک بودن چیز خوبیه

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
*ارتباط ، اسرائیل ، باجومونگ,خرم ، سلطان,ميکي ، ماوس ، و...* ،

« *ابتلا به سرطان تنها يکي از عوارض استفاده از کودهاي شيميايي است* | اولین زن خلبان ایرانی + عکس »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 07:16 بعداز ظهر