انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » طنز/ سؤالات لو رفته کنکور سال ۹۵

طنز/ سؤالات لو رفته کنکور سال ۹۵

طنز/ سؤالات لو رفته کنکور سال ۹۵ سؤالات لو رفته کنکور داوطلبان ادامه تحصیل در رشته علوم سیاست‌زدگی منتشر شد.   به گزارش فرهنگ نیوز، حسن عبدالصمد نوشت: در ذیل نمونه‌ای از سؤالات لو رفته کنکور داوطلبین ادامه تحصیل در رشته علوم سیاست زدگی را برای بهره‌برداری کامل در دسترس داوطلبان گذاشته می‌شود. صفحه فیس بوک کدام مسئول بیشترین لایک را دارد؟ الف- وزیر محترم فیلتنرینگ ب- مسئولان ایرانی و فیس بوک؟! وامصیبتا ج- این سوال قصد تخریب شبکه‌های اجتماعی را دارد د- هر کسی عکس‌های 18 بذاره! شبکه‌های موبایلی وایبر، لاین و ... به رغم خطراتشان
xkc/ sVhghj g, vtji ;k;,v shg ۹۵

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب ب امید ظهور

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سؤالات لو رفته کنکور داوطلبان ادامه تحصیل در رشته علوم سیاست‌زدگی منتشر شد.

به گزارش فرهنگ نیوز، حسن عبدالصمد نوشت: در ذیل نمونه‌ای از سؤالات لو رفته کنکور داوطلبین ادامه تحصیل در رشته علوم سیاست زدگی را برای بهره‌برداری کامل در دسترس داوطلبان گذاشته می‌شود.

صفحه فیس بوک کدام مسئول بیشترین لایک را دارد؟

الف- وزیر محترم فیلتنرینگ
ب- مسئولان ایرانی و فیس بوک؟! وامصیبتا
ج- این سوال قصد تخریب شبکه‌های اجتماعی را دارد
د- هر کسی عکس‌های +18 بذاره!

شبکه‌های موبایلی وایبر، لاین و ... به رغم خطراتشان هنوز هم در ایران باز هستند، این یعنی چه؟

الف- علاقه وافر مسئولان به حضور در این شبکه‌ها تشکیل جلسات دور کاری و در نتیجه صرفه جویی در بیت المال
ب- زحمات طاقت فرسای بچه‌های بالا
ج- کی گفته خطر داره؟ سوال جهت‌گیرانه طرح شده است
د- تازه کجاشو دیدی!

علت تلاش دولتمردان یازدهم برای مذاکره با آمریکا به رغم افزایش تحریم‌ها حتی بعد از توافق مذاکرات چیست؟

الف- توجه جدی به اقتصاد مقاومتی
ب- آمریکا ما رو خیلی دوست داره، منتهی ما تا حالا باهاشون بد صحبت کرده بودیم
ج- نوشته شدن اسم دولتمردان در تاریخ!
د- زنده نگه داشتن یاد گذشتگان سیاسی

تیتر تعدادی از روزنامه‌ها و سایت‌های خبری دقیقا تیتر رسانه‌های غربی است علت این اتفاق چیست؟

الف- کم بودن خبرنگار در رسانه‌ها و اداره آن توسط آبدارچی به منظور کوچک سازی و اصلاح الگوی مصرف
ب- از کار خوب باید تقلید کرد، می‌خواد هر کی باشه!
ج- همه برای یکی، یکی برای همه ، همه برای حاجی، حاجی برای براندازی
د- تسهیل برای گرفتن ویزا برای اهل عیال

مجوز خوانندگی زن از چه زمانی کلید خورد؟

الف- از کلمه کلید به راحتی می‌شود به پاسخ رسید
ب- مجوز! من خبر ندارم
ج- از زمان عطاءالله مهاجرانی برنامه ریزی شده بود
د- هر کی ناراحته گوش نکنه!

مصرع برو کار کن مگو چیست کار  که سرمایه جاودانی است کار، کنایه از چیست؟

الف- هشت سال سازندگی
ب- هشت سال گفتگوی تمدن‌ها
ج- هشت سال سفرهای استانی
د- احتمالاً 4 سال تلاش برای مذاکرات «برد-برد»

عبارت «کلاه سرت گذاشتن تا زانو» به چه معناست؟

الف- انصراف از یارانه
ب- توافق مذاکرات بدون لغو همه تحریم‌ها
ج- مگه داریم همچین کلاهی
د- استفاده از شبکه‌های موبایلی وایبر و لاین و...

در سال فرهنگ و اقتصاد با مدیریت جهادی بیشترین کلمه‌ای که از دولت شنیده شده است «مذاکره» بوده است بین این دو چه رابطه‌ای وجود دارد؟

الف- سوال بودار است جواب نمی‌دهم
ب- توجه دولت یازدهم به اجرایی شدن سوال سال
ج- کلید همه مشکلات از جمله فرهنگ و اقتصاد«مذاکرات هسته‌ای» است
د- پارادوکس

با پایین آمدن قیمت جهانی نفت اقتصاد ما به هم می‌ریزد این به چه معناست؟

الف- همگام سازی اقتصاد با سیاست‌های پولی بین المللی
ب- بچه پولدار ملی با بوی نفت
ج- اقتصاد غیر مقاومتی
د- این سوال قصد تخریب دارد!

مذاکرات هسته‌ای دولت یازدهم...

الف- به مردم خیلی فشار می‌آورد
ب- به دولت قبلی کار یاد می‌دهد
ج- آفتابه خرج لهیم
د- تا الان خیلی هم نتیجه داده است

کدام دستگاه خودش را برای شعار سال کشت؟

الف- دولت یازدهم
ب- هیئت امنای مسجد پیامبر(ص)
ج- آمار دقیقی از کشته ها وجود ندارد
د- چون دولت معتقد است در همه سال ها باید این شعار نهادینه شود باید صبر کرد

چگونه می شود یک شبه مشهور شد؟

الف- نقص هرچی که وجود داره و مصاحبه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد
ب- قباحت دارد این چیزها امکان ندارد
ج- خوردن نان بازو
د- تأسیس روزنامه و توهین به مقدسات

چه فیلمی از حمایت 100درصدی دولت یازدهم برخوردار بوده است؟

الف- در مسیر جنگ نرم
ب- ما می‌توانیم در همه عرصه‌ها
ج- من دلواپس هستم
د- زیر پوست شهر
ه-صدور انقلاب شاید وقتی دیگر

عبارت ما تحریم را دور زدیم یعنی چه؟

الف- پیاده روی با جان کری و دور زدن خیابان های پاریس
ب- گرفتن دست پای اقتصاد مقاومتی و انداختن آن به دریاچه ارومیه
ج- واردات بنزین به منظور کاهش آلودگی
د- در دولت دهم یا یازدهم؟

برترین سایت‌های خبری سال 92 که شایسته دریافت سیمرغ بلورین شدند چه رسانه‌های بودند؟

الف- حزب باد نیوز
ب- بی‌بصیرت آن لاین
ج- پایگاه اطلاع رسانی هر چی حاج آقا بگه
د- بی بی سی پرس

انرژی هسته‌ای ...

الف- حق مسلم ما است
ب- به جان خریده‌ایم اما به نان بیات هم می‌فروشیم
ج- از علیرضا پسر شهید احمدی روشن بپرسید
د- خون دل‌‌ها خورده‌ایم

عبارت «برد- برد» در مذاکرات هسته‌ای به چه معنا است؟

الف- هر کی هر چی خواست ببره
ب- منظور برد و خورد است
ج- جمع اضداد باطل است
د- کاپیتولاسیون

5 تشکر شده از کاربر غروب کربلا 313 برای ارسال مفید :
آقا حسین , mohadeseh , محمدELE , *زینب* , شیدای شهادت ,

می پسندم 5     1  4 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 655
حالت :
اعتبار کاربر : 6586
پسند ها : 418
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

کاش اینا سوال کنکور بودن

می پسندم        0 

امضای کاربر : *زينب*
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
طنز/ ، سؤالات ، لو ، رفته ، کنکور ، سال ، ۹۵ ،

« ان شا الله همیشه شاد و سرحال باشین..... | پیام داعش ب کربلایی حیدر حبیب نژاد.....طنز »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 10:18 بعداز ظهر