انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار فرهنگی » حرمت شکنی ها ادامه دارد... تلاش برای جابجا کردن خط قرمزهای اعتقادی

حرمت شکنی ها ادامه دارد... تلاش برای جابجا کردن خط قرمزهای اعتقادی

حرمت شکنی ها ادامه دارد... تلاش برای جابجا کردن خط قرمزهای اعتقادی   در ادامه حرمت شکنی های اخیر در عرصه موسیقی گروهی در حال آزمون و خطا برای سنجش آستانه تحمل مردمان انقلابی ایران بوده و سعی می کنند با حرکت های منقطع واکنش شهرمندان معتقد را ارزیابی کرده و به این روش به خیال خود خط قرمزها را بالاتر ببرد.   به گزارش گروه فرهنگی فرهنگ نیوز، حواشی مربوط به بحث آوازخوانی بانوان برای مردان نامحرم در حالی ادامه دارد که اخیرا ورود فقها به قضیه نیز باعث نوعی روشنگری
pvlj a;kd ih hnhli nhvn... jgha fvhd [hf[h ;vnk ox rvlcihd hujrhnd

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:5
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال ازدواج
مدال ازدواج
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

حرمت شکنی ها ادامه دارد...
تلاش برای جابجا کردن خط قرمزهای اعتقادی

در ادامه حرمت شکنی های اخیر در عرصه موسیقی گروهی در حال آزمون و خطا برای سنجش آستانه تحمل مردمان انقلابی ایران بوده و سعی می کنند با حرکت های منقطع واکنش شهرمندان معتقد را ارزیابی کرده و به این روش به خیال خود خط قرمزها را بالاتر ببرد.

به گزارش گروه فرهنگی فرهنگ نیوز، حواشی مربوط به بحث آوازخوانی بانوان برای مردان نامحرم در حالی ادامه دارد که اخیرا ورود فقها به قضیه نیز باعث نوعی روشنگری برای مخاطبان شده است. تقریبا تمامی فقها متفق القول بر این امر تاکید کرده اند که آوازخوانی زنان برای مردان نامحرم مفسده برانگیز است و باید از آن جلوگیری شود. 

در همین شرایط اتفاقی در اختتامیه جشنواره تصویرسال رخ داده که واقعا اسفناک است؛ مساله اینجاست که در جمعه شب گذشته و اختتامیه تصویرسال حضور که به صورت مختلط در سالن حضور داشتند شاهد تک خوانی یک زن بودند!

این تک خوانی هرچند از سوی حاضران در سالن هم مخالفانی را به همراه داشت تا پایان ادامه یافت و هیچ کدام از برگزارکنندگان مراسم کوچکترین عذرخواهی به این واسطه از مخاطبان به عمل نیاورد.

حال اینکه عمل خلاف عرف و مفسده برانگیز در زمانی مقارن با ایام عزاداری حضرت فاطمه(س) بزرگ بانوی اسلام صورت گیرد گناه را دوچندان می کند.

این گونه اقدامات که بی بروبرگرد زیر پا گذاشتن عقاید مذهبی مردمان است در دراز مدت به دلگیری شهروندان از سیستم فرهنگی کشور می انجامد. این یک واقعیت است که مردمان کشور ما مردمانی مسلمان هستند که برای استقرار حکومتی که به شعائر مذهبی آنها احترام بگذارد تعداد بی شماری شهید، جانباز و مفقودالاثر دادند حالا اینکه در جشنی که مرتبط است با یکی از چهره های سیاسی اصلاح طلب این گونه حریم ها زیرپا گذاشته شود جای بخشش ندارد.

قبل از هر کس دیگر این مسئول تماشاخانه ایرانشهر است که باید پاسخگوی چنین توهینی باشد. مجید سرسنگی مدیر تماشاخانه ایرانشهر که در گپ و گفتهای مختلف خود مرتب بر حفظ شعائر اسلامی در تماشاخانه ایرانشهر تاکید کرده باید پاسخگوی این باشد که چطور است در شب عزاداری فاطمیه باید چنین هتک حرمتی در مجموعه ذیربطش صورت گیرد.

ریشه این حرمت شکنیها کجاست؟

حرمت شکنیهای مربوط به حیطه موسیقی در حالی رخ می دهد که چندی قبل هم آلبومی با تک خوانی یک زن به بازار موسیقی عرضه شده بود و تنها واکنش وزارت ارشاد در برابر این انتشار، تغییر تصویر روی جلد آلبوم بود.

مدتی بعد هم ماجرای کنسرت یک گروه راک به نام پیکلاویه با حضور یک خواننده زن پیش آمد که البته اعتراضات رسانه ها باعث به تعلیق افتادن این کنسرت شد.

البته این گونه تعلیق ها اعتراضات معدودی از رسانه های جریان خاص را که سعی دارند با طبیعی جلوه دادن تک خوانی زنان اسباب اباحه گری در عرصه فرهنگ را موجب شوند با این حال بخش عمده رسانه های انقلابی و ارزشی در برابر این روند ایستادگی کرده اند و همین باعث شده است که وزارت ارشاد روزهای پردغدغه ای را پشت سر گذارد.

سنجش آستانه تحمل مردم انقلابی؟
به نظر می رسد در پشت پرده این حرمت شکنی ها گروهی باشند که در حال آزمون و خطا برای سنجش آستانه تحمل مردمان انقلابی ایران هستند. آنها سعی میکنند آرام و آرام و با حرکتهای منقطع هم ببینند زیرپا گذاشتن اله مانهای اعتقادی جامعه چقدر شهروندان را به واکنش وامیدارد و هم اینکه به این روش به خیال خود خط قرمزها را بالاتر ببرد. 

دقیقا برای همین است که می بینیم وزیر ارشادمان نه تنها در مجلس تکخوانی یک خواننده زن حضور می یابد که در بیاناتی ساختارشکنانه از این می گوید که آوازخوانی زنان ایرادی هم ندارد! از آن طرف آوازخوانی یکی دو خواننده زن در جشنواره موسیقی فجر تسهیل می شود و در نهایت نیز در ایام فاطمیه یک خواننده زن و یک بازیگر زن سینما در خانه هنرمندان به آوازخوانی می پردازند!

ای کاش ارشاد قاطعیت داشت...
 شکی نباید داشت که اگر وزارت ارشاد در برخورد با این پدیده قاطعیت به خرج می داد و وزیر ارشادش با بیانات دوپهلو درباره خوانندگی زنان، آب به آسیاب رسانه های معاند نمی ریخت این را شاهد نبودیم که در نهایت وقاحت در خانه هنرمندانی که امورش منطبق با سیاستهای ارشاد پیش می رود این قدر راحت از خوانندگان زن دعوت شود که روی سن رفته و آواز بخوانند. اگر وزارت ارشاد ما قاطعیت لازم در برخورد با همان اولین مجالس آوازخوانی زنان را داشت امروز شاهد این بی حرمتی نبودیم. 

انتظار اصلی قاطبه مردم مسلمان
این انتظار اصلی مردمان مسلمان ایران از وزارت ارشاد کشوری اسلامی است که بیش از پیش برای حفظ شئونات اسلامی ارزش قائل شود. اگر این اتفاق نیفتد مطمئنا در درازمدت اثرات سوء فرهنگی برجای خواهد گذشت.

10 تشکر شده از کاربر پسرآفتاب برای ارسال مفید :
عقیق , محمدELE , مهتاب1 , شیدای شهادت , ایلیا110 , بانوی آفتاب , تلاطم خاموش , منتظرتم , یه پلاک , روزهای سخت 01 ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :0 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

حرفی ندارم

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1977
حالت :
اعتبار کاربر : 10712
پسند ها : 241

قلبمممممممممممممممم به درد میاد اینها را که میخونم  در حین خوندن با خودم فکر کردم انگار نه انگار که میلیونها شهید دادیم انگار نه انگار که حاج حسین خرازی دستش رو جونش رو خونش رو در راه اسلام  داد انگار نه انگار که شهید حاج همت سر خود را در راه خدا داد اینها همه باید جوابگو باشند جوابگوی تن بی سر شهید همت جوابگوی شهید خرازی شهید زین الدین شهید بابابیی و شهیدان دیگر اینها باید جوابگوی غربت و تنهایی مولا امام زمان و جوابگوی تنهایی رهبر مظلوم ما باشند  این از خدا بیخبران را به خون شهدا میسپارم ان شالله که رو سیاه خون شهدا باشند اگر قابل هدایت بودند هیچ وقت حاضر نمیشدند با قاون خدا و اسلام و خون شهدا رویارویی و مقابله به مثل کنن داریم بر میگریدم به عصر پاره سنگی چرا باید این اتفاقات تو مملکتی بیفته که داعیه اسلام دارند ما شهید دادیم اون  زمانی که شهید همت و امثال ایشون تو رگبار و تو زمینی که یک لحظه از اتش خمپاره و توپ و تانک خالی نمیشد همه روشن فکرانی که الان در راس هستند و داعیه انقلاب و امام دارند کجا بودند تو بهترین دانشگاهها و تو کشورهای خارجی برا خودشون صفا سیتی راه انداخته بودن چرا بادی خون به دل شن خوش به خودشون میگن اییم و زندگی دنیا بیخیال شهدا و خون شهدا همه اینها رو سیاهند هم اینهایی که این جفاا در حق تنهایی اقا امام زمان و مظلومیت رهبری کردن هم اونهایی که تو راس مملکت هستن و دل رهبری رو خون میکنند ان شالله که رو سیاه خدا و امام زمان و شهید همت و شهدای دیگر باشنددددددددددددد.... ممنوووووووووووووووووووووووون اقا پسر آفتاب

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1353
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 2589
پسند ها : 156
حالت من :  Ashegh.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (19).jpg

ممنونم ازتون ولی کو گوش شنوا وقتیم تذکر میدن میفرمایند ما اهالی ارشاد را ارشاد نفرمایید

می پسندم        0 

امضای کاربر : شیدای شهادت

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری شهدای ایران؛ مدتی پیش پایگاه خبری شهدای ایران نسبت به خروج اعضای گروه ماه بانو به سرپرستی "مجید درخشانی" به کنسرت "لندن" و بزرگداشت "زنان خواننده قبل از انقلاب" به مناسبت روز جهانی زن هشدار داد. اما وزارت ارشاد به خصوص اداره کل حراست این وزارتخانه که بیش از هر ارگانی باید به عملکرد هنرمندانش توجه کند، هیچ واکنشی نشان نداده و به جای رفع مشکلات فرهنگی در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال "فرهنگ" نامیده‌اند، تلاش کردند تا به "حاشیه سازی" و "جنجال رسانه ای" با رسانه های منتقد به عملکرد وزارت ارشاد بپردازند!

در این میان، گروه "ماه بانو" در لندن حاضر شده و بعد از اجرای کنسرت با تک خوانی "سحر محمدی" خواننده‌ای که پیش از این، سابقه "کشف حجاب" و "روابط آزاد با نامحرمان و بهائیان خارج از کشور" را داشت و با افتخار به انتشار تصاویر خود در رسانه های گروهی پرداخته بود، پاسداشت زنان کاباره ای را در سالروز روز جهانی زن برگزار نمودند و بعد از آن به صورت گروهی به "کشف حجاب" و "انتشار" تصویر خود در شبکه های اجتماعی نمودند.

تصویر زیر برداشته شده از اینستاگرام گروه "ماه بانو" است که چند روز پیش یعنی همزمان با شهادت حضرت زهرا (س) و ایام فاطمیه انجام شده است.

وزارت ارشاد باید آگاه باشد که وظیفه نظارت بر عملکرد این هنرمند نما ها بر عهده این دستگاه است و مردم شهید پرور ایران خواستار واکنش و برخورد جدی این وزارتخانه و دستگاه های قضایی با چنین خوانندگانی هستند که نقش اول تروریسم فرهنگی را علیه نظام بر عهده داشته اند.

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
حالت :

حیف این همه خون شهدا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.. اینها ابروی زنان مومن رو بردن حیف اسم انسان  حیف و صد حیفففف

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif

هاشمی رفسنجانی در آخرین گفت وگویی که از او در روزنامه شرق به چاپ رسید درباره انتخابات ریاست خبرگان رهبری گفته بود: “بعضی ها هستند که من مصلحت نمی دانم در راس خبرگان باشند.

روز رای گیری مشخص می شود چه کسانی می خواهند بیایند و همانجا تصمیم می گیرم”، او بالاخره تصمیم گرفت، آمد و با اختلاف زیاد از آیت الله محمد یزدی شکست خورد. آیت الله یزدی تقریباً دو برابر هاشمی رای آورد تا “هاشمی قهرمان” تجربه شکست در همه انتخابات های جمهوری اسلامی را در کارنامه داشته باشد.

طعم نخستین شکست از اصلاح طلبان
نخستین شکست هاشمی را اصلاح طلبان به او چشاندند، انتخابات مجلس ششم با ۷۴۹٬۸۸۴ رای و جایگاه سی ام برای هاشمی رفسنجانی و هواداران معدودش کابوسی بود که آینده ای مبهم را نوید می داد.

او آن روزها البته آنقدر هوش سیاسی داشت که وارد مجلسی نشود تا مانند یک نماینده عادی از صندلی های مجلس به جایگاه هیات رئیسه چشم بدوزد. در شلوغی ابطال چند حوزه و اعتراضات، هاشمی بی سر و صدا انصراف داد.

هاشمی اما تلخ ترین شکستش را در رقابت با محمود احمدی نژاد چشید، با کمتر از ۱۱ میلیون رای میدان را به رقیب جوان و گم نامش واگذار کرد. او در بیانیه ای در اعتراض به انچه “تخلف ها” در انتخابات نامید نوشت: ” در مرحله نخست انتخابات، حضور مردم حماسه‌ای عظیم را رقم زد و اگر اشکالاتی بروز کرد غفلت مدیریت و نظارت بود که در نتیجه، شاهد برخی تخلف‌ها از جمله تخریب‌های زننده و دخالت‌های ناروای سازماندهی شده بودیم.

متأسفانه همان تفکری که در دوران مبارزه در مقابل امام (ره) و همراهان ایستادگی می‌کرد و امام(ره) را مسئول خون‌های ریخته شده در راه انقلاب معرفی می‌کرد، امروزه پوستین اسلام را وارونه پوشیده و ریاکارانه به فریبکاری مشغول است و اصرار دارد که افکار معیوب خود را به جای معارف اصیل اسلام به دیگران تحمیل کند”

رفسنجانی البته دو سال بعد توانست سرانجام با شکست آیت الله یزدی جانشین مرحوم آیت الله مشکینی در ریاست خبرگان بشود. ریاستی که سه سال بعد آن را به مرحوم آیت الله مهدوی کنی تحویل داد.

عملکرد دو پهلو و به نعل و به میخ هاشمی در کوران فتنه ۸۸ جبهه انقلاب را به طور کلی از او ناامید کرد تا سرانجام در انتخابات روز گذشته با رویگردانی فقهای خبرگان باز شکست تلخ دیگری را چشید.

حالا هاشمی رفسنجانی تنها کسی است که سابقه شکست طی سه انتخابات در سطوح مختلف را دارا است.
هم مردم تهران به وی در انتخابات مجلس رای نداده اند ، هم ایرانی ها در انتخابات ریاست جمهوری او را انتخاب نکردند و هم در خبرگان دست رد به سینه اش زده اند، به غیر از مُهر رد صلاحیتی که بر پرونده اش خورد، حالا در روزهای منتهی به اعلام رای دادگاه مهدی هاشمی آیت الله احتمالاً به سختی خواهد توانست با تلخی این شکست کنار بیاید. به هر حال اعلام حکم برای فرزند رئیس مجلس خبرگان سخت تر هم بود و شاید اندکی انتظار طولانی تر هم می شد.
اما حالا شاید بهتر باشد وابستگان رسانه ای هاشمی به جای ساختن وازه هایی همچون، استوانه و شناسنامه برای او به دنبال فضای آرامتری برای پذیرش حکم مهدی هاشمی باشند. حکمی که دستگاه قضا قول داده به زودی ان را اعلام خواهد کرد.

راستی خوب شد حاج خانوم به دفاع از حاج آقا مردم را تشویق به ریختن توی خیابان ها نکرد!

افکار نیوز

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

نوشته شده توسط : مهتاب1 »
حیف این همه خون شهدا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.. اینها ابروی زنان مومن رو بردن حیف اسم انسان  حیف و صد حیفففف
چه خبرته ابجی ؟!!!!؟پیاده شوباهم بریم!!!!

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : مهتاب1 »
چه خبرته ابجی ؟!!!!؟پیاده شوباهم بریم!!!!.....
  هیچ خبری نیست هر چی خبر پیش این از خدا بیخبران ملاک حقیقت  قبول داشتن من و یا تو نیست معیار حق .. والسلام  من پیاده نمیشم  چون  بر این فکری که دارم معتقدم.... اینها با این کاراشون دارن دهن کجی به دستورات خدا و اسلام و خون شهدا میکنن مگه غیر از این ... همه انسان هستن ولی همه ادم نمیشن.. مساله اینجاست که اینها انسان هم نیستن

می پسندم 0     2  -2 

تعداد پسند های ( 0 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
حالت :

چن وقت پیش رفته بودم پیش یکی از دوستام..  شبکه اونور ابی رو داشت میدید من که  در جریان نبودم گفتم این چیه طبق گفته دوستم ظاهرا  برنامه  فینال بهترین رقاص و بهترین خواننده بود   بهش گفتم اینها چیه نگاه میکنی  حالا قبول کرد حرفمو یا نه این بماند... ولی روی سخنم اینه همین چند لحظه ایی که دیدم اون خانوم از خدا بیخبری که میاد رو سن جلو روی هزاران نفر با یه مرد غریبه میرقصه و میخونه این به ظاهر چیزی نیست اینم مثل خیلیای دیگه ولی تفاوتش در اینه که با روسری  و حجاب کامل میاد و خودشو پوشونده برمیگرده میگه من در هیچ جای قران ندیدم که خدا گفته زن نباید خوانندگی کنه یکی نیست بهش بگه خب از خدا بیخبر پس اون  ایه قرانی که خدا فرموده حتی صدای خود را نازک نکنین  یا با لحنی که موجب مرض در دل بعضیا شه پس اون چیه یا این حدیث که فرمودن غنا غذای شیطان و خوانندگان لشکریان شیطان هستن ....  این خانوم  با حجاب اومده بود رو صحنه دوستم برام گفت  بهش گفتن تو باحجاب نیستی چون تو یه صحنه دیگه حجابش رو کاملا رعایت نکرده بود  ببخشید بی پرده بگم حرف من اینه اونهایی که خوش زده زیر دلشون  هر سال تو مسابقه بهترین خواننده و بهترین رقاصه تو اکادمی گوگوش و محمد خردادیان  شرکت میکنن حالا به هر دلیل اینها با هر وضعی دلشون بخاد پوشیده  یا برهنه یا نیه برهنه  میرن کسیم کاریش نداره اما چرا بین این همه ادم این خانوم که محجبس باید رای بیاره چرررررررررررررا چه هدفی دارن از این کاررر وقتی برمیگرده میگه من هیچ جای قران ندیدم که خدا بگه خوانندگی حرام چجوری دارن ظریف و تیز وارد میشن که حتی زنان محجبه و مومن رو به سمت خودشون بکشن و کشیدن چنانچه تو این کار هم موفق بودن وقت  میپیوندن به شبکه بهایی من و تو شبکه ایی که حتی خدا رو هم زیر سوال میبره دیگه چه .جای توقع ..... .الگوی جوان نوزده ساله ما بجای حسین فهمیده شده جاستین بیبر خواننده س.ک .س اروپایی چرا این یه حقیقت تلخ که خودم دیدم با چشمهای خودم دیدم کاری ندارم به تو خوابگا و دانشگامون دوستم رشته زبان  تحقیق خارجی داشت تو شهر خودشون پخش کرده بودن  دختر میاد بجای اینکه اسم خودش بنویسه میاد مینویسه سلنا گومز خب اینها یعنی چه اینها همه درد  الگوی نوجونهای ما شده خوانندگان و مدلهای س..ک.س غربی حیف که نمیتونم بیشتر  از این باز کنم... کافی نیست این همه که گفتم دشمن با جنگ موفق نشد اما الان داره موفق میشه اونم با راهبردی که خودش در پیش گرفته و بدون ریختن خون و خونریزی و جنگی

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
حالت :

یادم رفت اینو اضافه کنم  در پرونده سیاه و کثیف (( شبکه بهایی من و تو))   ازدواج رها اعتمادی مجری  همجنس باز شبکه مزخرف من و تو با شاهین نجفی ....     ازدواجی که تو دفتر همجنس بازان انگلیس با سند هم ثبت شد 

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ بعد از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
حالت :

باید تیترررررررررررر ازدواج شاهین نجفی و رها اعتمادی  میزدن بازگشت قوم لوط در هزاره سوم ..... البته دو سه سالی هست این دو تا با هم ازدواج کردن

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
حالت :

لازم شددددد بگم به بچه ها تو روم در باره نظر که میگم میگن خب چه ربطی به همجنس بازی داره .......بابا رها اعتمادی یه مرددددددددددددددددد. یه مرد

می پسندم        0 
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
حرمت ، شکنی ، ها ، ادامه ، دارد... ، تلاش ، برای ، جابجا ، کردن ، خط ، قرمزهای ، اعتقادی ،

« آیت‌الله یزدی رئیس مجلس خبرگان شد | نگاهی به بُعد معنوی شخصیت «حاج قاسم سلیمانی» »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:44 بعداز ظهر