انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » حجاب و پوشش اسلامی » دخترگفت: من را میخواهی؟

دخترگفت: من را میخواهی؟

دخترگفت: من را میخواهی؟ اگر بلد نباشم غذا بپزم و خوب لباس بشویم باز هم مرا میخواهی؟ پسرگفت : بلد هستی خدای مهربان را خوب بپرستی و او را اطاعت کنی ؟ دخترگفت: تنها از او میترسم و بندگی او را میکنم پسرگفت: همین برایم کافیست ... من میخواهم تو نصف دینم باشی نه خدمتکارم  
nojv'tj: lk vh ldo,hid?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

|

اگر بلد نباشم غذا بپزم و خوب لباس بشویم باز هم مرا میخواهی؟

پسرگفت :

بلد هستی خدای مهربان را خوب بپرستی و او را اطاعت کنی ؟

دخترگفت:

تنها از او میترسم و بندگی او را میکنم

پسرگفت: همین برایم کافیست ...

من میخواهم تو نصف دینم باشی
نه خدمتکارم

11 تشکر شده از کاربر یگانه 313 برای ارسال مفید :
مهتاب1 , صبا , محمدELE , ایلیا110 , سید یزدان , بهار14 , *زینب* , سولماز19 , یازهرااا , حضور 313 , جوادالائمه69 ,

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :7 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1977
حالت :
اعتبار کاربر : 10712
پسند ها : 241

اجی یگانه اگه ادم اینجوری دیدی سلام منو بهش برسوووووووووووووووووووووووون خدا بیامرزه ادمهای اینجوریو

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [2]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg
وبسایت من : وبسایت من

ابجی مهتاب شما هم اگه دختری دیدید که بتونه کار های زیرو بکنه سلام یاران منتظرو بهش برسونید:
1.غذا بپزه
2.لباسارو خودش بشوره
3. پارک دوبل انجام بده
4. اسم همه اقلام و لوازم ارایشی رو ندونه
5.و....
 بله همونطور که میدونید  فقط شوخی بود و گرنه بنده خودمم میدونم که دخترا اصلا اینطور نیستن.
شوخی بودا!!!!
جدی دارم میگم شوخی بود

می پسندم 2     1  1 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

واقعا خانمی هست که از اقلام ارایشی چیزی ندونه؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
ناظر انجمن زبان
rating
شماره عضویت : 1207
حالت :
دعوت شدگان : 5
اعتبار کاربر : 18927
پسند ها : 1249
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg

من که خیلی دوست دارم باشه ولی فکر نکنم داداش  یعنی شایدم باشه خدا میدونه  ما میگیم نیست مگر اینکه خلافش ثابت شه

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : ایلیا110
شهید رسول پور مراد - مدافعین حرم- شهادت1394/7/23

-خدایا ! می دانم که شهادت گنج ارزشمندی است و نعمت والایی که مخصوص بندگان مخلص وعاشق توست...

می دانم که شهادت هنر مردان خداست، می دانم که شهادت ورود در حرم امن الهی است و...

می دانم که من لیاقت داشتن این نعمت را ندارم! اما خدایا! می دانم که گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، می دانم که از مولا و سرور باید چیز های بزرگ خواست، پس خدایا به شهدای عزیزت قسم و به حسین(ع) سیدالشهدا قسم؛ مرگ مرا هم شهادت در پای رکاب امام زمان (عج) قرار بده و مرا از این نعمت بهرمند ساز و مرا عزیز گردان.

«الهم عجل لولیک الفرج»
«...الهم ارزقنا شهاده ...»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ قبل از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

خیلی ببخشیدا اینکه یه دختر یا خانم از اقلام لوازم آرایش خبر نداشته باشه هنر نیست 
به عقیده من یه خانم باید اتفاقا این چیزا رو خوب بشناسه و خوب هم استفاده کنه اما نه در حضور نامحرم تو خونه خودش یا تو مجالس زنانه
هنر اینه که خودتو و آرایشتو از نامحرم بپوشونی 
نه اینکه ندونی و استفاده درست هم نکنی

می پسندم 7     0  7 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ قبل از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

اقایون محترم وقتی ازیه وسیله  استفاده میشه خودبه خود ویااصلا به صورت ناخوداگاه همه باهاش اشنامیشن ....فک میکنم این یه امربدیهی باشه ونیازی به توضیح اضافه نداشته باشه

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ قبل از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1992
حالت :
اعتبار کاربر : 8737
پسند ها : 570
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

لوازم آرایش؟ وای خدای من چی هست؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!من نمیدونم  شمامیدونید؟نمیدونم چون خداییش ارایش کرده از شکم مادرم متولدشدم اما شنیدم دختراازرژلب وریمل ورژگونه وسایه چش وخط چش وخط لب وخط کوچیک کردن دماغ وداروی لاغری وMP3دریک دوم ثانیه وبلندکردن قددریک صدم ثانیه و100در100طبیعی وگیاهیو.............خب سرتون دردنیارم اماجدای ازشوخی حرف خانوم بانوی افتاب درسته برامحارم وبجاش................اماچرا-آمار ها نشان مي‌‌دهد، حدود ۱۴ ميليون نفر از زنان شهرنشين ايراني در گروه سني ۱۵ تا ۴۵ سال ماهانه به طور متوسط هفت دلار صرف خريد لوازم آرايشي مي‌‌کنند، که البته بعضي از آمارها ۱۲ دلار را نشان مي‌‌دهند.
بنا به گزارش سايت ويکي پديا جمعيت خاورميانه در سال ۲۰۰۶ ،۳۱۱ ميليون و ۱۱۱هزارو ۲۶ نفر بوده است. با اين همه ۱۴ ميليون خانم ايراني از نظر مصرف لوازم آرايشي گوي سبقت را تقريبا ازکل کشورها منطقه ربوده‌اند به نحوي که تقريبا ۲۹ درصد يا يک سوم کل مصرف کنندگان منطقه خاورميانه را تشکيل مي‌دهند. به عبارت ديگر اگر جمعيت زنان خاورميانه ۱۵۵ ميليون نفر باشد، ۹ درصد اين زنان يعني ۱۴ ميليون نفر زنان ايراني حدود يک سوم يعني ۲/۱ ميليارد دلار هزينه لوازم آرايشي از ۷/۲ ميليارد دلار بازار لوازم آرايشي خاورميانه را پرداخت مي‌کنند. ‌............!!!!!!!!!۱اگه ایناهمش برامحارم باشه عجب جهادی میکنن خانومای اینجا باخوب شوهرداریشون.

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : بهار14معصوم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ قبل از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
شماره عضویت : 1977
حالت :
اعتبار کاربر : 10712
پسند ها : 241

جناب ایلیا110 ... اره بزرگواررر درست میگشیددد باور کنید هزاران بار گفتم تو خیلی وضعیت جامعه امروزی 95 در صد تقصیرات رو گردن خانومها میندازم با دلیل و مدرک  اما یه مسلمان حال چه خانوم چه اقا باید بایدددد باید تو یه دستش تسبیح باشه تو یه دستش مجله البته بگما تو دست من نیست ولی وظیفه همه ما همینه من خودم خیلی چیزها رو استفاده نمیکنمم ولی چه اشکال داره بدونم بهم میگن اطلاعاتت تو خیلی زمینه ها خیلی زیاددد البته دیگرون اینو بهم میگن باید هم اینجور باشه من که خوب و مومن نیستم ولی یه ادمی که خوب و مومن باید اطلاعاتش زیاد باشه در همه زمینه ها تا نگن کم میاره تا از ادمهای خوب و متین به عنوان امل عقب مونده نام نبرن خیلی خوب ادم تو خیلی زمینه ها حتی زمینه های بددد که اصلا استفاده نمیکنه اما اطلاعاتش قوی باشه مثل من

می پسندم 4     3  1 

تعداد آنلایک ها ( 3 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ قبل از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 1713
حالت :
اعتبار کاربر : 40235
پسند ها : 563
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (3).jpg

نوشته شده توسط : بانوی آفتاب »
خیلی ببخشیدا اینکه یه دختر یا خانم از اقلام لوازم آرایش خبر نداشته باشه هنر نیست 
به عقیده من یه خانم باید اتفاقا این چیزا رو خوب بشناسه و خوب هم استفاده کنه اما نه در حضور نامحرم تو خونه خودش یا تو مجالس زنانه
هنر اینه که خودتو و آرایشتو از نامحرم بپوشونی 
نه اینکه ندونی و استفاده درست هم نکنی

احسنت آبجی جان بنده هم موافقم
دختر باید هم آشپز خوبی باشه
هم هنرمند باشه
هم اطلاعات عمومی خوبی در همه زمینه ها داشته باشه
واز هر چیزی بجاش استفاده کنه

می پسندم 4     0  4 

امضای کاربر : روزهای سخت 01

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ بعد از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

نوشته شده توسط : مهتاب1 »
جناب ایلیا110 ... اره بزرگواررر درست میگشیددد باور کنید هزاران بار گفتم تو خیلی وضعیت جامعه امروزی 95 در صد تقصیرات رو گردن خانومها میندازم با دلیل و مدرک  اما یه مسلمان حال چه خانوم چه اقا باید بایدددد باید تو یه دستش تسبیح باشه تو یه دستش مجله البته بگما تو دست من نیست ولی وظیفه همه ما همینه من خودم خیلی چیزها رو استفاده نمیکنمم ولی چه اشکال داره بدونم بهم میگن اطلاعاتت تو خیلی زمینه ها خیلی زیاددد البته دیگرون اینو بهم میگن باید هم اینجور باشه من که خوب و مومن نیستم ولی یه ادمی که خوب و مومن باید اطلاعاتش زیاد باشه در همه زمینه ها تا نگن کم میاره تا از ادمهای خوب و متین به عنوان امل عقب مونده نام نبرن خیلی خوب ادم تو خیلی زمینه ها حتی زمینه های بددد که اصلا استفاده نمیکنه اما اطلاعاتش قوی باشه مثل من
اگه تقصیری هست گردن همست شمانمیتونی بگی 95 درصدتقصیراگردن خانوماست اشتباهات خانوم واقایه چیزنسبیه وهردو مقصرن ...

ویرایش ارسال توسط : ..دلآرام..
در تاریخ : جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ بعد از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ قبل از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
شماره عضویت : 1174
حالت :
اعتبار کاربر : 98
پسند ها : 17

سلام بزرگواران.... نظرات دوستان رو خوندم بعضیشون شوخی  بود و بعضی دیگه  جدی
 ولی  لازم میبینم نکته ی رو خدمت بزرگواران عرض کنم
 گذشته از اینکه  خانم  لوازم ارایش رو میشناسه یا نه
 غذا میتونه درست کنه یا نه
پارک دوبل میتونه بکنه یا نه
 یا اینکه اقا بچه ننه است یا نه 
  یا اینکه  میتونه جوراباشو  بشوره   یا نه
 ورای همه ی اینها
 باید بگم
 هر کسی به اندازه ی خودش  زن گیرش میاد و بالعکس
 اگر خوبی خوب گیرت میاد و اگر خدایی ناکرده بد   مطمئنا بد گیرت میاد
 البته  دیگه  آسیه ی در  در بار فرعون  پیدا نمیشه
 در ضمن
 از فاطمه ی زهرا س برای اقایون یه کنیزه ی حضرت زهرایی س  و برای خانوما یه غلام مولا امیر المونین ع خواستارم
 اگر   میخواید معنای عشق رو بفهمید  کافیست به زندگی مولا علی  ع و فاطمه س    نگاهی بندازید
 یا حق

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ قبل از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

نوشته شده توسط : پسرآفتاب »
واقعا خانمی هست که از اقلام ارایشی چیزی ندونه؟

نچ مورد نداشتیم

می پسندم        0 

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
دخترگفت: ، من ، را ، میخواهی؟ ،

« تخریب یا تربیت( چند عکس در مورد حجاب) | سرسفره ی عقد آروم تو گوشم گفت : »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:13 بعداز ظهر