انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » فیلم و کلیپ » سخنرانی » *حتما ببینید* /نظری ندارم/

*حتما ببینید* /نظری ندارم/

نمیدونم دیدین یا نه! http://www.saaer.org/62/song-reverse-of-sinderela.html http://www.saaer.org/553/23-reverse-of-23-songs.html http://www.saaer.org/59/-.html   به ترتیب آهنگ وآهنگ برگردان : -سیندرلا-از-کامران-و-هومن آهنگ-شیطانی- وخیلی جالبتر این یکی که کفر میشه خدایا منو ببخش حالم-بده-از-بنیامین-بهادری
*pjlh ffdkdn* /kzvd knhvl/

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

نمیدونم دیدین یا نه!

به ترتیب آهنگ وآهنگ برگردان :
-سیندرلا-از-کامران-و-هومن
آهنگ-شیطانی-

وخیلی جالبتر این یکی که کفر میشه خدایا منو ببخش

حالم-بده-از-بنیامین-بهادری

ویرایش موضوع توسط : محمدELE
در تاریخ : پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر

دلیل ویرایش : لینکها خراب بود

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

خیلی خیلی جالب بود ممنون /شیطان پرستان بی دین چه کارهایی که نمیکنن 

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

در مورد هومن و کامران که  کلاً خواننده اونور آبی بودن و هستن  حرفی نیست

اما در مورد بنیامین بهادری :  که یک ترانه رو بر عکس کنی دلیلی نمیشه که خواننده اش کفر می گفته
خواننده تویه ترانه اش میگه حالم بده حالم بده  منظورش این نبوده که این کلمات رو ازآخر به اول بخونین ! ! نه ترانه رو خونده کلمات ترانه هم توهیین و کفر نیست ( من این ترانه اش رو نشنیدم که با چه سبکی میخونه اما اینکه کلمات روبر عکس کنی که دلیل نمیشه طرف منظوری داشته)

اگه اینجوری باشه که خیلی جملات رو برعکس کنی یه چیز دیگه میشه / من روم نمیشه بگم اما  اسم یه سریال پر طرفدار رو از اخر به اول بخونی خیلی بی تربیتی میشه / سریال خیلی پر طرفدار و طنز بود چندبار هم باز پخش شده از تویه تلویزیون به خاطر استقبال مردم /  پس چون اسمش قشنگه اما  از اخر به اول بخونی یه حرف زشت است پس طرف منظوری داشته ؟ ؟ ؟ ؟ بنیامین بهادری خواننده ی با شخصیتی هست و این شاید فقط یه اتفاق بوده که ترانه اش رو از اخر به اول بخونی یه چیز دیگه میشه  ،  هی دوست دارم بگم اسم اون سریال رو که بر عکسش کنین و بگین نه چه ربطی داشته سریال به اون خوبی اسمش هم خوب اما اتفاقی از آخر به اول یه فحش میشه ولی باز میترسم بگین احسان خجالت بکش هم اشاره میکردی کافی بود

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ قبل از ظهر نمایش پست [3]
rating
حالت :

نوشته شده توسط : احسان فقط خدا »

در مورد هومن و کامران که  کلاً خواننده اونور آبی بودن و هستن  حرفی نیست

اما در مورد بنیامین بهادری :  که یک ترانه رو بر عکس کنی دلیلی نمیشه که خواننده اش کفر می گفته
خواننده تویه ترانه اش میگه حالم بده حالم بده  منظورش این نبوده که این کلمات رو ازآخر به اول بخونین ! ! نه ترانه رو خونده کلمات ترانه هم توهیین و کفر نیست ( من این ترانه اش رو نشنیدم که با چه سبکی میخونه اما اینکه کلمات روبر عکس کنی که دلیل نمیشه طرف منظوری داشته)

اگه اینجوری باشه که خیلی جملات رو برعکس کنی یه چیز دیگه میشه / من روم نمیشه بگم اما  اسم یه سریال پر طرفدار رو از اخر به اول بخونی خیلی بی تربیتی میشه / سریال خیلی پر طرفدار و طنز بود چندبار هم باز پخش شده از تویه تلویزیون به خاطر استقبال مردم /  پس چون اسمش قشنگه اما  از اخر به اول بخونی یه حرف زشت است پس طرف منظوری داشته ؟ ؟ ؟ ؟ بنیامین بهادری خواننده ی با شخصیتی هست و این شاید فقط یه اتفاق بوده که ترانه اش رو از اخر به اول بخونی یه چیز دیگه میشه  ،  هی دوست دارم بگم اسم اون سریال رو که بر عکسش کنین و بگین نه چه ربطی داشته سریال به اون خوبی اسمش هم خوب اما اتفاقی از آخر به اول یه فحش میشه ولی باز میترسم بگین احسان خجالت بکش هم اشاره میکردی کافی بود

الله اعلم
ممنون برادر. اول از همه توی اسمش گفتم که نظری ندارم

اما درباره ضمیر ناخود آگاه یه کم مطالعه بفرمایید به جاهای جالبی خواهید رسید فقط چند خط بگم
تاثیر اینها برناخودآگاه هست/ وقوی ترین نیرو در بدن انسان همین ناخودآگاه هست وهمچنین مدیریت کل بدن را برعهده دارد همچنین دروقت خواب نیز روشن است برعکس خودآگاه. نیرویی که قلب شما باآن ضربانش مشخص میشودو...
ضمیر ناخودآگاه همه چیز چه منطقی چه غیر منطقی چه مستقیم و چه وارون باشد می پذیرد مثلا *خدا گر زحکمت ببندد دری* مصرع بعدیش میشه چی؟ خودآگاه شما میگه :/ز رحمت گشاید در دیگری/  حالا من میگم ((زند بر درش قفل محکم تری))خب دراین حالت بین خودآگاه وناخودآگاه شما درگیری ایجاد میشه چون ناخودآگاهتون جمله من روهم میپذیره- و... حالت جالب دیگه

و درضمن نگفته که کلمات رو برعکس کرده گفته نحوه خوندن رو برعکس کنیدمثلایه چیزی توی مایه های این:
بطور مکرر بگویید نیما حالا یه اسم دیگه از توش درمیاد((مانی))درسته؟؟؟
حالا بایه نرم افزار که آهنگ رو برعکس پخش میکنه این آهنگها رو پخش کنید به نتایج جالبی میرسید

ویرایش ارسال توسط : محمدELE
در تاریخ : جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
rating
حالت :

امیدوارم جوابی که دادم مورد پسندتون قرار بگیره وقانع کننده باشه

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

سلام محمد آقا

من متوجه حرفاتون نشدم  و گفتین که اول نوشتم نظری ندارم 

من از چی باید قانع بشم ؟ ؟ ؟ از اینکه نظری ندارین یا اینکه نه با یه قصدی خواننده خونده ؟
اینکه خواننده با این نیت خونده که مردم برن با یک دستگاهی که ترانه رو برعکس میکنه از اخر به اول گنن ببینن چی میشه   رو قبول ندارم و گفتم که خیلی جملات رو بر عکس کنی معنیش عوض میشه

اما متن ترانه بنیامین رو من از آخر به اول نوشتم که معنی خاصی نداره 

مثلا بیت آخرش میگه 

یا که بودم از اولش برای اون یه عشق خارج از رده

حالم بده

حالا برعکس

هدب ملاه هدر زا جراخ قشع هی نوا یاری شلوا زا مدوب هک یا

معنیش چی میشه ؟ ؟ ؟ حالا به سبک بنیامین شاید معنی بده اما متن درستش که معنی نمیده بر عکسشم معنی نمیده 

پس از اخر به اول خوندشن کاملا به معنی است   و فقط  بعضی جاهای ترانه اینجور است مثل چند بیت اول

من از این سبک که سعی میکنه با یه نفس بخونه  یا تیکه تیکه و  اِ اِ اِ میکنه خوشم نمیاد و کلاً اهنگ با ریتم ملایم  مثلا  یه اهنگ با ریتم ملایم بنیامین آهنگ گل یاس خوشم میاد

ولی من خوشم نمیاد  از این سبکش که دلیل بر کفر گفتن خواننده نیست  //  اونم باز از آخر به اول و بعضی قسمتاش

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ بعد از ظهر

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 901
حالت :
اعتبار کاربر : 8583
پسند ها : 894

پیشنهاد میکنم سخرانی استاد رائفی پور* رو درمورد موسیقی حتمااا گوش بدید تا بعد...

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : سید

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [7]
rating
حالت :

سلام محمد آقا

من متوجه حرفاتون نشدم  و گفتین که اول نوشتم نظری ندارم 

من از چی باید قانع بشم ؟ ؟ ؟ از اینکه نظری ندارین یا اینکه نه با یه قصدی خواننده خونده ؟
اینکه خواننده با این نیت خونده که مردم برن با یک دستگاهی که ترانه رو برعکس میکنه از اخر به اول گنن ببینن چی میشه   رو قبول ندارم و گفتم که خیلی جملات رو بر عکس کنی معنیش عوض میشه

اما متن ترانه بنیامین رو من از آخر به اول نوشتم که معنی خاصی نداره 

مثلا بیت آخرش میگه 

یا که بودم از اولش برای اون یه عشق خارج از رده

حالم بده

حالا برعکس

هدب ملاه هدر زا جراخ قشع هی نوا یاری شلوا زا مدوب هک یا

معنیش چی میشه ؟ ؟ ؟ حالا به سبک بنیامین شاید معنی بده اما متن درستش که معنی نمیده بر عکسشم معنی نمیده 

پس از اخر به اول خوندشن کاملا به معنی است   و فقط  بعضی جاهای ترانه اینجور است مثل چند بیت اول

من از این سبک که سعی میکنه با یه نفس بخونه  یا تیکه تیکه و  اِ اِ اِ میکنه خوشم نمیاد و کلاً اهنگ با ریتم ملایم  مثلا  یه اهنگ با ریتم ملایم بنیامین آهنگ گل یاس خوشم میاد

ولی من خوشم نمیاد  از این سبکش که دلیل بر کفر گفتن خواننده نیست  //  اونم باز از آخر به اول و بعضی قسمتاش

سلام
بازهم ممنون از نظر ولطفتون

خب نکته اینه هر حرفی نوشته ای یا هرچیزی برای ضمیرناخودآگاه همه معنایی داره چه منطقی چه غیر منطقی باشه شاید کلمه های که تا الان شنیدیم ناخودآگاه ازآنها چندین برداشت مختلف داشته وخودآگاه مافقط یک معنی استاندارد وتعریف شده را درک میکند(اگه عمری باقی بود حتما درباره ضمیرناخودآگاه تاپیک میزنم تابیشترآشنایی پیدا کنید)وپی به این قدرت خارق العاده که خداوند به ماعطا کرده ببریم
 شما بازهم دارید کلمات رو برعکس میکنید. نه باید طرزخوندن عکس بشه اگه این کلیپی که برادر سید زحمتشو کشیدن تماشا کنید متوجه عرض بنده خواهید شد
برادر سید  بسیار متشکرم

ویرایش ارسال توسط : محمدELE
در تاریخ : جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ بعد از ظهر

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

47 دقیقه ؟! ! فیلم 2 دقیقه ای نگاه کردنش کلی وقت میبره باید هر 10 ثانیه ای 1 دقیقه صبر کنم تا فیلم لود بشه 
ولی چشم سخنرانیشون رو پیدا میکنم یکی از دوستام عاشق ایشون هست و همه سخنرانی هاشون رو داره و به احتمال 100 درصد این سخنرانی رو هم داره

ولی اگه سخنانشون درباره بد بودن  موسقی است  که بنده هم میگم موسقی تا موسقی داریم بعضی موسقی ها رو گوش کنی فقط هاج و واجت میکنن و نا امید و بعضی اوقات جوگیر میشی رگ دستت رو میزنی  
اما بعضی ها هم آرامت میکنه و یه جاهایی بهت غرور میده و....

موسقی خیلی تاثیر گذار است هم تاثیر خوب هم تاثیر بد / موسقی تا موسقی داریم توجه کردین  نزدیک انتخابات یا تظاهرات یا پیروزی تیم کشورمون یا موفقیت های ملی تلویزیون همیشه چنتا از اهنگ های چاووشی رو پخش میکنه چون باعث غرور طرف به ایرانی بودنش میشه یا ترانه وطنم با صدای سالار عقیلی یا ترانه معروف مرحوم محمد نوری یعنی در اون موقعه موسقی مردم رو خوشحالتر میکنه یا باعث امیدشون میشه که بیان در فلان جشن ملی شرکت کنن

موسقی هم تاثیر بد داره هم تاثیر خوب اما این سخنرانی رو چشم از دوستم میگیرم چون انلاین نگاه کردنش که غیر ممکن است و ساعت ها طول میکشه و هی قطع و وصل میشه درست هم متوجه نمیشم  و دانلودش هم خیلی طول میکشه / از دوست عاشقم به آقای رائفی پور میگیرم/ خیلی ها ایشون رو دوست دارن

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065

با اجازه صاحب نظران.
من این مطلب رو به دلیل اینکه دانلود بود ندیدم  اما در مورد موسیقی و القای کفر و مضامین کفر امیز دوست دارم نظرم رو بدم .
 بانظر جناب محمد ELE در مورد ضمیر ناخود اگاه موافقم . موسیقی چه خوب وچه بد تاثیرش رو در ضمیر نا خود اگاه ما میگذارد . یک گروه موسیقی امریکایی به نام  pink floyd هر بار که کنسرت اجرا می کردند در سالن اجرای اونها چند نفر خودکشی می کردند تحقیقات پلیس در این زمینه وربطش به این کنسرتها انجام داد که  وقتی هجا ها واواها و نتها رو تفکیک کردند دیدند یک صدای اضافه ای علاوه بر متن و اهنگ هست که این صدا زیر استانه شنوایی افراد پخش می شده (  استانه شنوایی 20 تا 20 هزار هرتز هست ) این صدا با استانه 8 هرتز پخش می شده . سوالی که ایجاد شد این بود که چطور این صدا که پایین تر از 20 هرتز هست شنیده می شده . و پاسخ  : به وسیله ضمیر نا خود اگاه .
قسمتی از متنی که القا می شده این بود : ای انسانها ایا می دانید که شیطان در مقابل خدا به خاطر شما ایستاد ؟ خدا شما را بنده می خواهد  ولی شیطان شما را ازاد می خواهد . ایا نمی خواهید ازاد باشید ؟ ایا کسی هست که با فرو بردن خنجری در قلبش جان خود را تقدیم شیطان کند؟
این چند نفری که خودکشی کردند زمینه رو داشتند و صدا در ضمیرشان به طور نا خود اگاه اثر کرده بوده.
اینکه میگن به طور مداوم موسیقی گوش ندید این هست که موسیقی در طولانی مدت و پیوسته اثر گذاری ان بیشتر از مواقعی هست که به صورت پالس کوتاه و زمان کم  هست .و اینکه به موسیقیهایی که در رسانه سراسری پخش میشه ایراد انچنانی وارد نمی کنند به خاطر این هست که تداوم نداره و منقطع هست . البته این مربوط به برنامه رسانه ها در سالهای گذشته هست

استغفر الله ربی اتوب و الیه .

واما یک کلاس کوتاه پزشکی هم در مورد موسیقی  داریم .
هر مطلبی که در اسلام عنوان حرام به خود گرفته حتما ضرری برای انسان در بر داشته است . تحقیقات علمی ثابت کردند که صداهای بلند و دوبس دوبس یکی از علل سکته های قلبی هست .
ما دو نوع عصب سمپاتیک و پارا سمپاتیک داریم . کار عصب سمپاتیک : بدن رو اماده حمله یا دفاع می کند . در نتیجه بدن به هم می ریزد و مغز تعطیل می شود .
و عصب پارا سمپاتیک : کارش برگشت بدن به حالت اول .
موسیقی باعث به کار افتادن سمپاتیک ودر نتیجه تعطیلی مغز میشود .
 گرایش و گسترش موسیقی  از ابتلائات مردم در اخر الزمان هست  و جنگ نرمی هست که دشمن به وسیله ان ذهن و فکر جوانان  رو از کار می اندازد . واگر بخواهیم عاقلانه فکر کنیم باید بگم که تدبیر دشمن در این زمینه بسیار هوشمندانه است
مختل کردن ذهن و فکر جوونهایی که  پشتوانه اینده اسلام هستند .واینگونه هست که در اخر الزمان از اسلام فقط نامی از ان باقی می ماند .

منبع : مامان بزرگ

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [10]
rating
حالت :

نوشته شده توسط : عقیق »
با اجازه صاحب نظران.
من این مطلب رو به دلیل اینکه دانلود بود ندیدم  اما در مورد موسیقی و القای کفر و مضامین کفر امیز دوست دارم نظرم رو بدم .
 بانظر جناب محمد ELE در مورد ضمیر ناخود اگاه موافقم . موسیقی چه خوب وچه بد تاثیرش رو در ضمیر نا خود اگاه ما میگذارد . یک گروه موسیقی امریکایی به نام  pink floyd هر بار که کنسرت اجرا می کردند در سالن اجرای اونها چند نفر خودکشی می کردند تحقیقات پلیس در این زمینه وربطش به این کنسرتها انجام داد که  وقتی هجا ها واواها و نتها رو تفکیک کردند دیدند یک صدای اضافه ای علاوه بر متن و اهنگ هست که این صدا زیر استانه شنوایی افراد پخش می شده (  استانه شنوایی 20 تا 20 هزار هرتز هست ) این صدا با استانه 8 هرتز پخش می شده . سوالی که ایجاد شد این بود که چطور این صدا که پایین تر از 20 هرتز هست شنیده می شده . و پاسخ  : به وسیله ضمیر نا خود اگاه .
قسمتی از متنی که القا می شده این بود : ای انسانها ایا می دانید که شیطان در مقابل خدا به خاطر شما ایستاد ؟ خدا شما را بنده می خواهد  ولی شیطان شما را ازاد می خواهد . ایا نمی خواهید ازاد باشید ؟ ایا کسی هست که با فرو بردن خنجری در قلبش جان خود را تقدیم شیطان کند؟
این چند نفری که خودکشی کردند زمینه رو داشتند و صدا در ضمیرشان به طور نا خود اگاه اثر کرده بوده.
اینکه میگن به طور مداوم موسیقی گوش ندید این هست که موسیقی در طولانی مدت و پیوسته اثر گذاری ان بیشتر از مواقعی هست که به صورت پالس کوتاه و زمان کم  هست .و اینکه به موسیقیهایی که در رسانه سراسری پخش میشه ایراد انچنانی وارد نمی کنند به خاطر این هست که تداوم نداره و منقطع هست . البته این مربوط به برنامه رسانه ها در سالهای گذشته هست

استغفر الله ربی اتوب و الیه .

واما یک کلاس کوتاه پزشکی هم در مورد موسیقی  داریم .
هر مطلبی که در اسلام عنوان حرام به خود گرفته حتما ضرری برای انسان در بر داشته است . تحقیقات علمی ثابت کردند که صداهای بلند و دوبس دوبس یکی از علل سکته های قلبی هست .
ما دو نوع عصب سمپاتیک و پارا سمپاتیک داریم . کار عصب سمپاتیک : بدن رو اماده حمله یا دفاع می کند . در نتیجه بدن به هم می ریزد و مغز تعطیل می شود .
و عصب پارا سمپاتیک : کارش برگشت بدن به حالت اول .
موسیقی باعث به کار افتادن سمپاتیک ودر نتیجه تعطیلی مغز میشود .
 گرایش و گسترش موسیقی  از ابتلائات مردم در اخر الزمان هست  و جنگ نرمی هست که دشمن به وسیله ان ذهن و فکر جوانان  رو از کار می اندازد . واگر بخواهیم عاقلانه فکر کنیم باید بگم که تدبیر دشمن در این زمینه بسیار هوشمندانه است
مختل کردن ذهن و فکر جوونهایی که  پشتوانه اینده اسلام هستند .واینگونه هست که در اخر الزمان از اسلام فقط نامی از ان باقی می ماند .

منبع : مامان بزرگ

ممنون از شما خواهر عقیق شما لطف دارید
بله همینطورهست که میفرمایید
واما چند موضوع دیگه درباره موسیقی:
http://www.forum.roq.ir/t35195(*مهم*تاثیرات موسیقی بر جسم)
و
http://www.forum.roq.ir/t34202(استفاده از موسيقي به عنوان ابزار شكنجه روحي رواني ؟)
که قبلا گذاشته بودم که مرتبط با این بحث هست

کم کم موسیقی هم داره ماهیتش معلوم میشه

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
حالت :

موسقی به نظر شما دوستان کلاً بد هست ؟ ؟ ؟ یا نه موسقی تا موسقی داریم ؟ ؟ 

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [12]
rating
حالت :

موسقی به نظر شما دوستان کلاً بد هست ؟ ؟ ؟ یا نه موسقی تا موسقی داریم ؟ ؟ 

ممنون برادر اگه مراجعه بفرماییدhttp://www.forum.roq.ir/t35195)متوجه خواهید شد که موسیقی داریم تا موزیک

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
*حتما ، ببینید* ، /نظری ، ندارم/ ،

« استاد پناهیان / نگاه نو بر مشکلات دنیا | استاد پناهیان / نقشه های خدا »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:51 بعداز ظهر