انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » اکبر صالحی : افتخار میکنم آقای ظریف در راس امور دیپلماتی است این تقدیر الهی بود

اکبر صالحی : افتخار میکنم آقای ظریف در راس امور دیپلماتی است این تقدیر الهی بود

رئیس سازمان انرژی اتمی در هنگام ورود به کشور و در نشست خبری  تصریح کرد: آینده را بسیار روشن و تابناک می‌بینم.   علی‌اکبر صالحی با اشاره به اینکه فرصت زیادی وجود خواهد داشت که درباره جزئیات آنچه گذشت با مردم صحبت کنیم افزود: ابتدا می‌خواهم به سهم خود از مقام معظم رهبری تشکر کنم، از حمایت‌های رئیس جمهور و پشتیبانی‌های ملت که گروه مذاکره‌کننده با اتکا به خداوند متعال و برخورداری از این پشتیبانی‌ها توانست با قدرت، سرافرازی و عزت و سربلندی، دستاوردهای چشمگیری به دست آورد.   وی گفت: به
h;fv whgpd : htjohv ld;kl Hrhd zvdt nv vhs hl,v nd\glhjd hsj hdk jrndv hgid f,n

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

رئیس سازمان انرژی اتمی در هنگام ورود به کشور و در نشست خبری  تصریح کرد: آینده را بسیار روشن و تابناک می‌بینم.

علی‌اکبر صالحی با اشاره به اینکه فرصت زیادی وجود خواهد داشت که درباره جزئیات آنچه گذشت با مردم صحبت کنیم افزود: ابتدا می‌خواهم به سهم خود از مقام معظم رهبری تشکر کنم، از حمایت‌های رئیس جمهور و پشتیبانی‌های ملت که گروه مذاکره‌کننده با اتکا به خداوند متعال و برخورداری از این پشتیبانی‌ها توانست با قدرت، سرافرازی و عزت و سربلندی، دستاوردهای چشمگیری به دست آورد.

وی گفت: به عنوان یک هموطن افتخار می‌کردم که می‌دیدم برادر بزرگواری مانند آقای ظریف با درایت کامل و برخورداری از تجارب چند دهه که در سازمان ملل متحد و وزارت امور خارجه بود، این تقدیر الهی بود که در چنین زمانی چنین شخصی در رأس دیپلماسی کشور باشد که بتواند با همت و تجارب خود، این ملت را از این گردنه‌ها به زیبایی عبور دهد.

صالحی افزود: ما پس از انقلاب اسلامی یک بار دیگر شاهد طلوع خورشید علم و فناوری و چالش‌های سیاسی جمهوری اسلامی در این عرصه هستیم.

وی گفت: ما می‌رویم و بر سکوی پرش قرار گرفته‌ایم چه در تعاملات بین‌المللی و چه درخصوص مسائل تکنولوژی، فناوری، تجارت و اقتصاد.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از این به بعد در فضای دیگری سیر خواهد کرد افزود: همه این دستاوردها محصول مقاومت‌ها، استقامت‌ها، رشادت‌ها و خون شهداست که امروز سربلند در مقابل قدرت‌های جهانی ایستادیم.

صالحی با اشاره به اینکه یک طرف میز، ایران و طرف دیگر شش قدرت جهان است ادامه داد: ای کاش روزی به طور تصویری یا گفتاری برای مردم شرح داده شود تا مردم بیش از این احساس غرور کنند و هر قدر احساس غرور کنند باز هم جا دارد.

وی افزود: از اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران که همراه تیم بودند و تا صبح بیدار بودند تشکر می‌کنم.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: این نصرت الهی وعده‌ای است که خداوند متعال به مردمی داده است که قدم در راه کسب رضای او گذاشتند و آنانی که گفتند خدایی جز خدا نیست و قدرتی جز او نیست و استقامت بر این امر کردند، صاحب قدرت و عزت و سربلندی هستند که این عزت و سربلندی را به ملت بزرگ ایران تبریک عرض می‌کنم.

گفتنی است؛ وزیر امورخارجه، رئیس سازمان انرژی اتمی و دیگر اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان پس از 9 روز رایزنی فشرده در لوزان سوئیس صبح امروز از طریق فرودگاه مهرآباد وارد تهران شدند.

باشگاه خبرنگاران

این عکس رو از اینستاگرام عراقچی پیدا کردم 

همین آقای عراقچی در مصاحبه ای میگه در حال حاضر  آقای ظریف  بهترین فرد برای مذاکره  هست

آقای منصوری (اولین فرمانده سپاه ) میگه قوی تر از ظریف برای مذاکره نداریم

این ظریف همه رو داره به ستایش از خودش میکشونه خخخ به جز من و اقای خاص (فردوسی پور) که در بدترین شرایط ازش حمایت کردیم با کلی فیلم دانلود کردن  از خبرگذاری ها جواب سوء تفاهمات رو دادیم و باید هوامون رو داشته باشه خخخ (شوخی بود) آقای قلعه نوعی هم گفته بود بازیکنان خارجی میترسن بیان به ایران و اقای عراقچی و ظریف موفق شدن نگاه دنیا رو به ایران عوض کنن 
حمایت مردم از نماینده هاشون و حمایت مقام معظم رهبری از مذاکرات به قول ظریف بزرگترین پشتوانه  بوده

فقط مذاکرات رو جناحی نکن و یه عده نگن ما ما گروه ما این کار رو کرد خوب هست که غیر ممکن است و مطمئناً یه عده از سیاسیون هنوز میگن مذاکره بد بود و است خواهد بود و یه عده میکوبن که مذاکرات از طیف سیاسی ما است / در حالی که در مذاکرات هم آقای صالحی وزیر خارجه ی سابق هم آقای عراقچی مذاکره کننده ی سابق هم آقای ظریف وزیر خارجه فعلی و مذاکره کننده ی ایران در دوره های قبلی  حضور دارن 
در کل دم آقای ظریف و نماینده هامون گرم که نگاهشون ملی است نه جناحی  ختم کلام خخخخ 

3 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
بانوی آفتاب , سید یزدان , یاسمن ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 338
حالت :
اعتبار کاربر : 18023
پسند ها : 1309
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

زحمات قابل تقدیر تیم مذاکره کننده اىران:

بیست ماه تلاش برای رسانىدن بیست هزار سانتریفیوژ به پنج  هزار.  

بیست ماه تلاش برای رسانىدن غنی سازی بيست درصد به کمتر از چهار درصد.  

بیست ماه تلاش برای برداشتن تحریم هاى هسته ای  که اصلا نىازی به برداشتنش نبود چون صددرصد تاسیسات هسته ای ما بومی بود.

بيست ماه تلاش برای تعطیلی تاسیسات فردو.

بىست ماه تلاش برای تغییر کاربرى تاسىسات اب سنگین اراک.

بیست ماه تلاش برای تاىىد تمامی تحریمهاى اقتصادی و سیاسى.

بیست ماه تلاش برای افزایش  اعتبار پاسپورت ایرانى در حدی که بعضی کشورها دانشجویان اىرانى را اخراج کرده و سازمان ملل ویزاى نماىنده کشورمان را تایىد نکرد.

بيست ماه تلاش برای پایمال کردن خون شهدای هسته ای.

بىست ماه تلاش برای نشان دادن محرمانه ترىن تجهیزات و تاسیسات به دشمنان قسم خورده اىران.

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : sadaf

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 338
حالت :
اعتبار کاربر : 18023
پسند ها : 1309
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

- ایران موافقت کرده دستکم به مدت 15 سال، بالای 3.67درصد غنی‌سازی نکند. 

- ایران موافقت کرده است که به مدت دستکم 15 سال، ذخایراورانیوم غنی‌شده خود را از مقدار 10000 کلیوگرم کنونی، به 300 کیلوگرم کاهش دهد. 

- تمامی سانتریفیوژهای اضافی ایران تحت نظارت آژانس ذخیره شده و تنها برای جایگزینی سانتریفیوژهای فعال مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

- ایران موافقت کرده است که تا 15 سال هیچ تأسیسات غنی‌سازی تازه‌ای نسازد.

غنی سازی واقعی ایران تقریبا متوقف شده و تعداد 19000 هزار سانتریفیوژ به حدود 6000 تا کاهش و آنهم از نوع عقب افتاده خواهد بود. بنابراین کاهش بیش از دوسوم ظرفیت غنی سازی را پذیرفته ایم. 

بیش از 90 درصد ذخایر اورانیوم ایران نابود شده و از 8500 کیلو به 300 کیلو کاهش خواهد یافت.

مرکز فوق پیشرفته فردو رسما تعطیل و فقط به مرکزی براى مطالعه و پژوهش تبدیل خواهد شد. 

ایران به مدت 15 سال حق ساخت نیروگاه و مرکز هسته ای جدید را ندارد.

رآکتور آب سنگین اراک بطور کامل تغییر ماهیت داده و با طراحی و نظارت امریکا به مجموعه ای جدید بدل خواهد شد.

...............................

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : sadaf

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

|
روایت کاخ سفید از تفاهم لوزان؛

کاخ سفید در پایان مذاکرات لوزان، فکت شیت منتشر کرد.

به گزارش فرهنگ نیوز، کاخ سفید در پایان مذاکرات لوزان، بیانیه‌ای حاوی «مولفه‌های برنامه اقدام مشترک جامع»، منتشر کرد. پیشتر هم بیانیه‌ای از سوی ایران منتشر شده بود.

بندهای این بیانیه در ادامه آمده است: 

غنی‌سازی

- تعداد سانتریفیوژهای ایران از 19000 کنونی به 6104 دستگاه میرسد، که در 10 سال آینده تنها 5060 عدد از آن‌ها اورانیوم غنی‌سازی خواهد کرد. تمامی سانتریفیوژها از نوع IR-1 خواهد بود.

- ایران موافقت کرده دستکم به مدت 15 سال، بالای 3.67درصد غنی‌سازی نکند. 

- ایران موافقت کرده است که به مدت دستکم 15 سال، ذخایر اورانیوم غنی‌شده خود را از مقدار 10000 کلیوگرم کنونی، به 300 کیلوگرم کاهش دهد. 

- تمامی سانتریفیوژهای اضافی ایران تحت نظارت آژانس ذخیره شده و تنها برای جایگزینی سانتریفیوژهای فعال مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

- ایران موافقت کرده است که تا 15 سال هیچ تأسیسات غنی‌سازی تازه‌ای نسازد.

- زمابندی گریز ایران (زمانی که طول می‌کشد ایران مواد غنی‌شده کافی برای یک سلاح داشته باشد) در حال حاضر بین 2 تا 3 ماه ارزیابی می‌شود. این زمانبندی ذیل این چارچوب، برای دستکم 10 سال، به دستکم یک سال افزایش می‌یابد. 

ایران تأسیسات خود در فردو را تبدیل می‌کند، به نحوی که دیگر برای غنی‌سازی اورانیوم به کار نرود

- ایران موافقت کرده تا به مدت دستکم 15 سال در تأسیسات فردو غنی‌سازی اورانیوم انجام ندهد.

- ایران موافقت کرده تا تأسیسات فردو را به نحوی تبدیل کند که تنها برای اهداف صلح‌آمیز به کار گرفته شود (به مرکز تحقیقات هسته‌ای، فیزیک، فناوری)

- ایران موافقت کرده تا دستکم به مدت 15 سال در فردو تحقیقات و توسعه مرتبط با غنی‌سازی اورانیوم انجام ندهد. 

- ایران به مدت دستکم 15 سال هیچ مواد شکافت‌پذیری در فردو نخواهد داشت. 

- تقریبا دو سوم سانتریفیوژها و زیرساخت‌های فردو حذف خواهد شد. سانتریفیوژهای باقی‌مانده نیز اورانیوم غنی نخواهد کرد. تمامی سانتریفیوژها و زیرساخت‌های مربوطه تحت نظارت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرار می‌گیرد. 

ایران برای 10 سال، تنها در تأسیسات نطنز و با تنها 5060 سانتریفیوژ نسل اول (IR-1) اورانیوم غنی‌سازی می‌کند.

- ایران موافقت کرده تا برای 10 سال، تنها با استفاده از سانتریفیوژهای نسل اول خود (IR-1) در نطنز غنی‌سازی کرده و تمامی سانتریفیوژهای پیشرفته خود را برمی‌دارد.

- ایران 1000 سانتریفیوژ IR-2M خود را که در حال حاضر در نطنز نصب شده، برداشته و به مدت 10 سال آن‌ها را در انبار تحت نظارت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرار می‌دهد. 

- ایران برای دستکم 10 سال از مدل‌های IR-2، IR-4، IR-5، IR-6 یا IR-8 برای تولید اورانیوم غنی‌شده استفاده نمی‌کند. ایران بر اساس یک زمانبندی و مولفه‌هایی که با 1+5 مورد توافق قرار می‌گیرد، با سانتریفیوژهای پیشرفته خود، فعالیت‌های تحقیقات و توسعه خواهد داشت.

- برای 10 سال، غنی‌سازی و تحقیقات و توسعه غنی‌سازی محدود خواهد بود، تا از زمان گریز یک ساله اطمینان حاصل شود. پس از 10 سال، ایران به طرح غنی‌سازی و تحقیقات و توسعه غنی‌سازی که به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه شده و مطابق با برنامه اقدام مشترک جامع و ذیل پروتکل الحاقی مقید خواهد بود،‌ که منجر به محدودیت‌های مشخص بر ظرفیت غنی‌سازی می‌شود. 

بازرسی و شفافیت
آژانس بین‌المللی به تأسیسات هسته‌ای ایران، از جمله به تأسیسات غنی‌سازی این کشور در نطنز و تأسیسات غنی‌سازی پیشین آن در «فوردو» دسترسی منظم خواهد داشت و در این راستا از پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین فناوری‌های نظارتی استفاده خواهد کرد.‎

- بازرس‌ها به زنجیره تأمین که پشتیبان برنامه هسته‌ای ایران است، دسترسی خواهند داشت. سازوکارهای بازرسی و شفافیت‌ جدید با نظارت دقیق بر اجزا و مواد هسته‌ای ایران از انحراف این برنامه به سمت برنامه‌ای مخفیانه جلوگیری خواهد کرد. بازرس‌ها به زنجیره تأمین که پشتیبان برنامه هسته‌ای ایران است، دسترسی خواهند داشت. سازوکارهای بازرسی و شفافیت‌ جدید با نظارت دقیق بر اجزا و مواد هسته‌ای ایران از انحراف این برنامه به سمت برنامه‌ای مخفیانه جلوگیری خواهد کرد.‎

- بازرس‌ها به معاون اورانیوم دسترسی خواهند داشت و در کارخانه‌های اورانیوم که ایران به مدت 25 سال اقدام به تولید کیک زرد کرده پایش مستمر انجام خواهد داد.‎

- بازرس‌ها از روتورهای سانتریفیوژ ایران نظارت مستمر به عمل خواهند آورد و تأسیسات تولید و ذخیره اورانیوم ایران را برای 20 سال در معرض نظارت قرار خواهند داد. پایگاه ساخت سانتریفیوژ ایران متوقف شده و تحت نظارت مستمر قرار خواهد گرفت.‎

- تمامی سانتریفیوژها و زیرساخت‌های برداشته شده از فوردو و نطنز تحت نظارت مستمر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرار خواهند گرفت.‎

- یک کانال تدارکاتی انحصاری به منظور نظارت و تأیید تک تک موارد مربوط به تأمین، فروش و انتقال مواد و فناوری‌های هسته‌ای و مواد دارای استفاده‌های دوگانه به ایران ایجاد خواهد شد.‎

- ایران با اجرای پروتکل الحاقی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی موافقت کرده که به آژانس امکان اطلاعات و دسترسی بیشتر به برنامه هسته‌ای ایران، هم در تأسیسات اعلام شده و هم در تأسیسات اعلام‌نشده فراهم می‌آورد.‎

- ایران ملزم خواهد بود به آژانس دسترسی‌های لازم برای تحقیق درباره تأسیسات مشکوک این کشور یا تحقیق درباره ادعاهای وجود تأسیسات غنی‌سازی پنهان، تأسیسات تبدیل (اورانیوم)، تأسیسات تولید سانتریفیوژ یا تأسیسات تولید کیک زرد در هر نقطه از آن کشور فراهم کند.‎

- ایران موافقت کرده کد اصلاحی 3.1 که مستلزم اطلاع‌رسانی زودهنگام درباره ساخت تأسیسات جدید است را اجرا کند.‎

- ایران اقدام به اجرای مجموعه‌ای مورد توافق از اقدامات برای پرداختن به نگرانی‌های آژانس بین‌الملل انرژی اتمی درباره جنبه‌های نظامی احتمالی برنامه هسته‌ای خود خواهد کرد.‎

رآکتورها و بازفرآوری

- ایران موافقت کرده رآکتور تحقیقاتی آب سنگین در اراک را بر اساس طراحی مورد توافق با 1+5، بازطراحی و بازسازی کند، به نحوی که دیگر پلوتونیوم سطح تسلیحاتی تولید نکرده و تحقیقات و تولید رادیو ایزوتوپ را امکان‌پذیر کند.

- هسته اصلی رآکتور که می‌توانست مقادیر قابل توجه پلوتونیوم سطح تسلیحاتی تولید کند، نابود شده یا از کشور خارج می‌شود. 

- ایران در طول عمر رآکتور، تمام سوخت مصرف‌شده رآکتور را به خارج از کشور منتقل می‌کند.

- ایران به صورت نامحدود، متعهد شده است که دست به بازفرآوری یا تحقیق و توسعه بازفرآوری بر سوخت هسته‌ای مصرف‌شده، انجام ندهد.

- ایران به مدت 15 سال، فراتر از نیازهای رآکتور اصلاح‌شده اراک، آب سنگین انباشت نکرده و تمامی آب سنگین باقی مانده را در بازارهای بین‌المللی به فروش می‌رساند.

- ایران به مدت 15 سال، هیچ رآکتور آب سنگین دیگری نمی‌سازد.

تحریم‌ها

- ایران در صورتی که به صورتی قابل راستی‌آزمایی به تعهدات خود پایبند باشد، تخفیف تحریمی دریافت خواهد کرد. 

- آمریکا و اتحادیه اروپا زمانیکه آژانس تائید کند ایران تمام گام‌های کلیدی مرتبط با هسته‌ای را برداشته، تحریم‌های مرتبط با هسته‌ای را تعلیق خواهند کرد. در هر زمان که ایران به تعهدات خود عمل نکند، این تحریم‌ها فورا به جای خود باز می‌گردند. 

- معماری تحریم‌های مرتبط با هسته‌ای ایالات متحده در بخش اعظم دوره توافق حفظ شده و امکان بازگشت فوری آن‌ها درصورت بروز مورد جدی عدم-کارایی را فراهم می‌کند.

- تمامی قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت سازمان ملل مرتبط با مسئله هسته‌ای ایران همزمان با تکمیل اقدامات مرتبط با هسته‌ای که نگرانی‌های کلیدی (غنی‌سازی، فردو، اراک، ابعاد احتمالی نظامی و شفافیت) را پاسخ دهد، برداشته می‌شود. ‎

- با این حال، مجوزهای اصلی در قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل (آن‌هایی که مربوط به انتقال فعالیت‌ها و فناوری‌های حساس است)، با یک قطعنامه‌های جدید شورای امنیت سازمان ملل که برنامه اقدام مشترک جامع را تائید می‌کند، بار دیگر برقرار می‌شوند. این (قطعنامه) همچنین کانال اکتساب فوق‌الذکر را ایجاد می‌کند، که یک تمهید شفاف‌سازی کلیدی به شمار می‌آید. در این قطعنامه، محدودیت‌های مهم بر تسلیحات متعارف و موشک‌های بالستیک و همچنین مجوزهایی که اجازه بازرسی محموله‌ها و بلوکه دارایی‌ها را می‌دهد، وجود خواهد داشت.

- یک روند حل مناقشه تعریف می‌شود که تمامی طرف‌های برنامه اقدام مشترک جامع را قادر می‌سازد برای حل اختلاف نظرها در مورد اجرای برنامه اقدام مشترک جامع، تلاش کنند.

- در صورتی که یک مسئله عدم-کارایی قابل توجه را نتوان از طریق آن روند حل کرد، آنوقت تمامی تحریم‌های پیشین سازمان ملل می‌توانند بار دیگر اعمال شوند. 

- ذیل توافق، تحریم‌های ایالات متحده مرتبط با مسئله تروریسم، نقض حقوق بشر و موشک‌های بالستیک پابرجا خواهند بود.

زمابندی

- به مدت 10 سال، ایران ظرفیت غنی‌سازی و تحقیق و توسعه خود را محدود می‌کند، که این امر زمان گریز دستکم یک ساله را تضمین می‌کند. فراتر از آن، ایران به طرح‌های غنی‌سازی بلندمدت و تحقیق و توسعه غنی‌سازی که با 1+5 به اشتراک گذاشته شده، مقید خواهد بود. 

- به مدت 15 سال، ایران عناصر اضافی برنامه خود را محدود خواهد کرد. به عنوان نمونه، ایران تأسیسات غنی‌سازی جدید یا رآکتورهای آب سنگین نساخته و ذخایر اورانیوم غنی‌شده خود را محدود کرده و فرآیندهای پیشرفته شفافیت را می‌پذیرد. 

- تمهیدات مهم بازرسی و شفاف‌سازی پس از 15 سال نیز ادامه خواهد داشت. پایبندی ایران به پروتکل الحاقی آژانس بین‌المللی انرژی انمی، از جمله دسترسی قابل توجه و تعهدات شفاف‌سازی، دائمی خواهد بود. بازرسی‌های قدرتمند زنجیره تأمین اورانیوم ایران برای دستکم 25 سال، ادامه خواهد داشت. 

- حتی پس از دوره سخت‌ترین محدودیت‌های برنامه هسته‌ای ایران، ایران همچنان عضوی از پیمان منع گسترش هسته‌ای است، که ایران را از توسعه و دستیابی به تسلیحات هسته‌ای منع کرده و اعمال پادمان‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بر این برنامه را ضروری می‌کند

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

سلام 

در مورد سخنان آقا سینای بزرگوار

من نمیودنم چرا بعضی ها کشته مرده حرف های آمریکایی ها هستن تا اونا بگن مذارکرات به نفع ما بود  ما هم تکرار کنیم چون امریکا گفته بد پس بد بوده / آمریکا حرفش درست اما خودی ها دروغ ! ! ! ! !

همین امروز ظهر شبکه یک خبر نمیروزی از کارشناسشون میپرسید که امریکا یه جور دیگه تفسیر کرده مفاد  بیانیه رو و آقای ظریف گفته نه تمام نیروگاهای ما در حال انجام کار هستن و هیچ کدوم تعلیق و تعطیل نخواهد شد نظر شما چی است / کارشناس میگه من حرف ظریف رو قبول میکنم چون ظریف نماینده ما است و توضیح میده که هیج جا تعطیل نیست

در مورد اعداد و ارقام من حرف آقای صالحی رو میگم (( حرف های افراد متخصص در همون رابطه نه احزاب طیف های که به فکر منصب خودشون هستن  )) وقتی ایران از 20 درصد اومد به 5 درصد آقای صاحی میگه نیاز امروز ما 20 درصد نیست 
**
 (( این رو بهتر از من میدونین کشوری که بتونه 2 درصد غنی سازی کنه 5 درصد هم میتونه 20 درصد هم میتونه 50 درصد هم میتونه 90 درصد هم میتونه غنی سازی کنه ، بسته به نیازش هر چی دوست داشته باشه غنی سازی میکنه یا میگه بهش میدن / و  کشوری که بتونه 5 درصد غنی سازی کنه یک سال با ساخت  بمب اتم فاصله داره و از اونجایی که ما تنها کشوری هستیم که گفتیم یک کشور دیگر( اسرائیل) باید نابود بشه و کلاً محو بشه همین دلیلی شده که اونا بگن ایران به بمب اتم دست پیدا کنه اسرائیل و هزاران یهودی  در سراسر دنیا  نابود میشه! ! !  از یه طرف چنتا کشور عربی هم گفتن ما هم کنار ایران احساس امنیت نمیکنیم اگه به بمب اتم برسن منطقه نا امن خواهد شد / دنیا رو علیه ما کردن و قطع نامه هاشون با رای بالا ثبت میشه / چین و روسیه میتونستن در بعضی جاها وتو کنن اما نظارت کردن

سئوال من از شما آقا سینای بزرگوار

به نظر شما دلیل مخالفت سر سخت اسرائیل و عربستان با توافق چی هست ؟ می ترسه ما به بمب اتم برسیم ؟ اون که میدونه ما دنبال بمب اتم نیستیم  ؟ دلیلش رو شما بفرمائید / 
جواب من این هست یه موضوعی که سالها باعث تبلیغش علیه ایران و مانع رابطه ی این کشور با کشورهای دیگه شده  داره از دستش خارج میشه 

آقا محمد عزیز سلام

کاریکاتورها اول  شما میگه این مذاکرات همچنان ادامه خواهد داشت اما به نظر من نماینده هامون دیگه نمیزارن این موضوع باعث تبلیغ علیه ما بشه

کاریکاتور دوم هم گفته مذاکره بهانه است ............ به نظر منم بهانه است باید این بهانه رو از دستشون بگیریم اما اینکار آدم های بزرگی می خواد 

کاریکاتور سومتون که سخن مقام معظم رهبری سال 88 هست و عکس ظریف و کری در سال 92 رو گذاشتین / اما محمد عزیز ، جان من برو سخن ظریف در دور اول مذاکرات در اوایل کار نگاه کن ظریف چی میگه ؟ ؟ شروع به کار مذاکرات سخنان ظریف درباره اعتماد به امریکا چی هست ؟ /سخنان ظریف در مصاحبه هاش رو گوش کنیم نظرش درباره اعتماد به امریکا چی هست ؟ ؟ کاریکاتور هم خوبه اما ببینیم طرف چی میگه هم بد نیست

**

صدف خانم سلام

من فقط یه سئوال دارم اگه ظریف یه حرف بگه کری یه حرف بگه شما کدوم رو قبول میکنین و نشرش میدین ؟ ؟ ؟

و اینکه خواهشاً حرف های آقای ظریف رو گوش کنین ظریف هم از اعداد و امار میگه 

و اینکه فرمودین ایران به مدت 15 سال بالاتر از 3/67 درصد غنی سازی نکنه ، فقط سئوال من اینه اگه همین 3 و خورده درصد بشه 4 درصد چی میشه ؟ ؟یا اگر از0/67 درصد بیاد به 0/65 درصد تا روند بشه یا بشه 70صدم درصد که رند باشه چی هست؟ 
شما توضیح بدین تا من متوجه بشم فرق 3/67 با 4 درصد مگه چی هست ؟ ؟

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ بعد از ظهر

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 38
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 5903
پسند ها : 869
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/12.jpg

عاقوووو میخواین اصلا سند ایران رو بنامتون بزنیم تا تحریم ها برداشته بشه چطوره؟؟؟

می پسندم 5     3  2 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : ملیسا70
انسان 2 سال نیاز دارد
که حرف زدن بیاموزد
و 50 سال نیاز دارد
تا سکوت را بیاموزد..
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
حالت :

نمیدونم چرا بعضا وقتی انتقاد میشنوین بعضیهاتون مثل اقای روحانی حرف میزنید بی سوادین وبرید به جهنم وتازه به دوران رسیده ها واین حرفا ((والانم چرا بعضیامن نمیودنم چرا بعضی ها کشته مرده حرف های آمریکایی ها هستن))

می پسندم 0     1  -1 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

اقای احسان خان یا شما نمیدونی امریکا واسرئیل وعربستان منافعشون یکیه، یکی باید اینطوری عمل کنه وامریکا هم برای اونا کار کنه که میکنه فکر میکنی امریکا به نفع ما کار میکنه اگر فکرتون اینه واقعا باید بهتون دست مریزاد بگم
بعدشم کدوم پیروزی بدست اوردیم من حرف اقای ظریف رو قبول دارم ولی ما همیشه شفاف سازی کردیم ولی اونا گفتن اگر این کار رو کردید تحریمها تموم میشه کدوم تحریم تموم شد.کدوم پیروزی رو بدست اوردیم که اینقدر خوشحال بشیم که از اونطرف بام نیفتیم پایین
فکر میکنید ما ایرانی نیستیم ما ایرانیم واز اینکه خون شهدای هسته ایمون پایمال نشه خیلیم خوشحال میشیم
شمابه من توضیح بده از وقتی که شفاف سازی کردیم کدام تحریم برداشته شدبفرما
من به اقای روحانی وظریف وهمه ایرانیایی که دلشون برای ایران متپه عشق میورزم ولی
برای خودم حق انتقاد رو کنار گذاشتم البته اگر به بی سوادی وجهنم رفتن وتازه به دوران رسیده متهم نشم
شما هم اقا احسان با اقای روحانی خیلی مچ هستی می ترسم حرفی بزنم بدت بیاد از انتقاد

می پسندم 0     2  -2 

تعداد پسند های ( 0 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

سلام آقا سینای بزرگوار 

بنده به روحانی هیچ کاری ندارم من شفاف سازی کردم قبلاً گفتم دوستدار ظریف هستم خخخ / نه از جناح چپ خوشم میاد نه از جناح راست اگه خوشم میومد مطمئناً شجاعتش رو داشتم بگم  همینجور که روزی که اینجا عضو شدم تک و تنها به مطالبی که باعث مسخره کردن ظریف بود و هیچ مبناعی نداش پاسخ دادم  الانم جواب میدم حالا میخوان درباره من هر فکری بکنین مختارین

اماشما دوست عزیز و بزرگوار هر بحثی پیش میاد گیر میدین به روحانی که گفته بی سواد بی شناسنامه خوب روحانی بد چه ربطی به بحث ما داره  آخه؟ ؟ ؟ شما بگو ظریف فلان جا به منتقدینش بی احترامی کرده نه اینکه از روحانی خوشتون نمیاد هر بحثی اسم اون رو میارین وسط  
 همین که گفتم متاسفانه فکر میکنین اگه مذاکرات خوب تموم بشه جناح چپ اینجور میشه اونجور میشه اما ظریف نماینده ایران است نه اصلاح طلبش نه اصولگراش نه میانه رو//   نماینده ایران است و حمایت مردم رهبری و به قول خودش حتی منتقدین هم برای تیم هسته ای دعا می کنن تونسته کار رو ادامه بده  

من ناراحت نمیشم اصلا و ابدا بحث میکنم زیاد ( از طرح صالحین بگیر تا هر جایی که حس کنم طرف مقابل اهل بحث است نه  داد و بیدا یکی از شب های که  در طرح صالحینمون بحث درباره مذاکره بود /  از شهرستان هم یه بنده خدایی اومدبود  که ساکت فقط صحبت ها رو گوش میکرد(مسئول سپاه شهرستان بودن و روحانی)  ، آخر صحبت ها مسئول بسیجمون گفت اگه سئوالی هست بپرسین و من یه سئوالی پرسیدم که اون بنده خدایی که سخنران بود یه توضیحی داد و گفت حرفت درسته بعد همون مسئول شهرستان اجازه گرفت و جواب من رو داد و اینکه حرفم درست نیست من گفتم قانع نشدم و باز گفتم به این دلیل باز اون توضیح داد من گفتم نه باز اون توضیح داد همینجوری بحث ادامه دار بود و آخر بنده خدا گفت اگه قانع نمیشی به زور قانع ات کنم خخخخ (شوخی کرد ) ریا نشه آخر کاری هم کلی از ما تعریف کرد که آقا برا سلامتیش صلوات مجدداً صلوات / متشکرم از دوست عزیزم که راحت حرفاش رو زد  و اطلاعاتتش بالا هست ...... شماره به هم دادیم و گاهی اوقات اس ام اس میدم بهشون/ از صبح میخوامن درباره مذاکره یه اس بهشون بدم  اما گوشیم نیست نمیدونم کجا گذاشتمش / فیلم های چه خبرا رو میبینن  انتقاد میکنن / 2 کتاب بهم هدیه دادهن که خاطرات شهدا است 
دیگه بسه از خودم تعریف کردم خخخ فقط خواستم بگم من ناراحت بشو نیستم / هر کی بخواد باشه باهاش بحث می کنم اما طرف مقابل هم باید با منطق صحبت کنه

آقا سینای بزرگوار حرف های روحانی رو بی خیال چون گفته بی سواد حرف های ظریف هم بی خیال چون مثل اون است حرف های منم بی خیال چون فرمودین مثل روحانی هستم  خیلی با هم مچیم  لابد شبا همش به فکرشم خخخخ و انتقاد پذیر نیستم ( تویه پرانتز حرفتون اصلاً درست نیست ) حرف عراقچی و صالحی هم بی خیال همینجوری یه چیز میگن که ظریف بیرونشون نکنه

اما سخنان امروز ظهر  امام جمعه ی محترم تهران رو گوش کنین درباره مذاکرات  ایشون چی میگن / ایشون که الکی از کسی تعریف نمیکنن و اون قضیه قدم زدن ظریف خیلی انتقاد کردن

کلیات توافق رو تقریباً همه قبول دارن که خوب بوده  فقط بحث سر پای بندی طرف مقابل است که نزنه زیر حرفش و در عمل صادق باشه و تیم ایرانی چیکار کنه طرف مقابل بد قولی نکنه 

فقط اینم بگم و تمام ،  اوباما گفته هنوز توافقی نشده و تا 3ماه دیگه مذاکرات ادامه دار است   روش نمیشه بگه ایرانی ها چیکارا که نمیکنن و فقط دوست دارن قضیه رو کش بدن اما بعد از 15_16 سال باید به فکر یه قضیه دیگه باشن برا گول زدن افکار عمومی جهان

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ بعد از ظهر نمایش پست [10]
آقا
rating
شماره عضویت : 13
حالت :
اعتبار کاربر : 1115
پسند ها : 158

برادر احسان عزیز خدا خیرتون بده ...
از اینکه اینقدر بی طرفانه روشنگری می کنید از شما تشکر می کنم ...

از برادر سینای عزیز هم تشکر می کنم که اینقدر دغدغه نظام و انقلاب و دین رو دارند ... 

شما برادران عزیز همه یک نیت دارید و یک هدف ... پس نباید اجازه داد  اختلاف ها موجب شکاف و تفرقه بشه ....  که با شرایط فعلی لازمه ی ان صبر حتی سکوته... اگه حرف حقی داریم بزنیم ولی حواسمان باشد ... اینکه اول تا به چیزی یقین نداریم قضاوت نکنیم و بعد اینکه اخلاص داشته باشیم ...

ان شا الله بدون هواهای نفسانی ... بدون غرض ... و با تفکر زندگی کنیم ...  

ویرایش ارسال توسط : اسمونی
در تاریخ : شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ قبل از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : اسمونی
1398.02.24
به این خاک نظر شده
دشمنان داخلی و خارجی همه زورشون رو زدن 
 جنگ،اختلاس، احتکار، تحریم و...
پایداری پرچم این آب و خاک، حسابیه که با دودوتا چارتا جور در نمیاد 
نگران شایعات و حرف ها نباش، همه چی دست خداست :)
 همه چی درسته :)

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

ما امتیازاتمون رو دادیم--اگه اون ها هم امتیازاتی که قول دادند بدهند خوب می شه-این تحریما رو بالاخره کی برمی دارن
ما که از گرونی و این همه تورم به ستوه امدیم

می پسندم        0 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ قبل از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
حالت :

سلام احسان خان اقای ظریف که وزیر امور خارجه همه ایرانیاس در نطقی همان قدیم قدیمها گفتن امریکا میتواند با دوتا بمب تمام سیستم دفاعی ایران رو از بین ببره اینم از اقای ظریف خان که در مسائلی نظامی که اصلا تخصص نداشتن وارد شدن ودل امریکاییها رو شاد کردن که با جواب سردار جعفری روبرو شدن حالا شما بفرمایین این را شما ان زمان چه تعبیری می کردید
اینکه شما اقای ظریف رو دوست دارید تنها وتنها اختصاص به شما ندارد همه ما ایرانی هستیم وعاشق اینکه نظاممون سر بلند بیرون بیاد از همه مسائل ومشکلات البته بغیر از اونهایی که سال88هر کاری کردند که نظام رو ساقط کنندوخداروشکر با درایت حضرت اقا وبه میدان امدن بسیج تمام ان فتنه ها از بین رفت.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
اکبر ، صالحی ، افتخار ، میکنم ، آقای ، ظریف ، در ، راس ، امور ، دیپلماتی ، است ، این ، تقدیر ، الهی ، بود ،

« روایت کاخ سفید ازتفاهم لوزان--چه کسی راست میگوید امریکاییها یا ایرانیها | ظریف: کسی برای حمایت به خیابان نیاید / دعوت ظریف به همدلی و همزبانی »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:43 پیش از ظهر