انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » استناد ظریف در برنامه زنده تلوزیونی به یک نامه تکذیب شده

استناد ظریف در برنامه زنده تلوزیونی به یک نامه تکذیب شده

محمدجواد ظریف در برنامه "نگاه یک" شبکه اول سیما که شب گذشته (شنبه) به صورت زنده پخش شد، در لابه لای مطالبی که ارایه می کرد، از نامه محبت آمیز خانواده شهدای هسته ای نسبت به وی برای توافق لوزان تشکر کرد؛ نامه ای که البته قبل از سخنان ظریف، تکذیب شده بود. به گزارش پایگاه 598 به نقل از "خیبرآنلاین"، طی روزهای گذشته و پس از اعلام مذاکرات هسته ای لوزان، رسانه های زنجیری تلاش کردند تا برای ایجاد موج اجتماعی در حمایت از توافق شکل گرفته، نامه
hsjkhn zvdt nv fvkhli ckni jg,cd,kd fi d; khli j;bdf ani

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

محمدجواد ظریف در برنامه "نگاه یک" شبکه اول سیما که شب گذشته (شنبه) به صورت زنده پخش شد، در لابه لای مطالبی که ارایه می کرد، از نامه محبت آمیز خانواده شهدای هسته ای نسبت به وی برای توافق لوزان تشکر کرد؛ نامه ای که البته قبل از سخنان ظریف، تکذیب شده بود.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از "خیبرآنلاین"، طی روزهای گذشته و پس از اعلام مذاکرات هسته ای لوزان، رسانه های زنجیری تلاش کردند تا برای ایجاد موج اجتماعی در حمایت از توافق شکل گرفته، نامه ای تشکرآمیزی منتسب به خانواده شهدای هسته ای را دست به دست کرده و آنان را حامی آنچه که در لوزان سوییس واقع شده، نشان دهند.

براساس این گزارش، این اقدام غیراخلاقی اما به سرعت با موضعگیری خانواده های شهدای هسته ای مواجه گشت و آنان ضمن تکذیب اصل نامه، نسبت به رفتار رسانه های زنجیری انتقاد کردند.

خانم بهجت قاسمی همسر شهید شهریاری از دانشمندان هسته‌ای کشورمان در گفت‌وگو با تسنیم،‌ درباره نامه منتسب به خانواده شهدای هسته‌ای در رابطه با بیانیه لوزان سوئیس، اظهار داشت: یک سایت خبری از قول ما و همسران شهدا نامه‌ای مبنی بر تشکر از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای منتشر کرده که امضای ما در زیر نامه وجود دارد. وی با اشاره به نامه همسران شهدا در یک سال قبل ادامه داد: ما نامه‌ای را یک سال و نیم قبل یعنی در زمان توافق‌نامه ژنو تهیه کرده بودیم؛ بنابراین اخلاقی نبود که برخی این نامه را همزمان با بیانیه لوزان منتشر کنند.

همچنین، همسر شهید مسعود علیمحمدی با رد هرگونه نامه‌نگاری تشکرآمیز درباره بیانیه لوزان از سوی خانواده‌های شهدای هسته ای گفت:‌ قضاوت در این رابطه فعلا زود است. منصوره کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر با تکذیب خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و مجازی در روز گذشته درباره حمایت همسران شهدای هسته‌ای از بیانیه لوزان گفت: ما اصلا هیچ بیانیه و نامه ای نداده ایم و این موضوع برای سال ۹۲ بوده است. کرمی تاکید کرد: ما معتقدیم الان برای قضاوت کردن درباره مذاکرات و این بیانیه زود است و باید تا زمان مشاهده نتیجه عملی آن صبر کنیم.

خانواده شهید احمدی روشن نیز قبل از این، بارها نسبت به نحوه مذاکرات هسته ای جاری موضع انتقادی و مخالفت گرفته بودند.

با این همه، وزیر خارجه دولت راستگویان در اثنای سخنان خود در توجیه فاجعه ملی هسته ای لوزان در برنامه زنده تلویزیونی از انتشار نامه خانواده شهدای هسته ای به وی درباره این توافق تقدیر و تشکر کرد و خود را مدیون خون شهدا دانست.

باید دید که آقای ظریف از نامه کدام خانواده شهدای هسته ای تشکر کرده است؟

4 تشکر شده از کاربر عباس خادم برای ارسال مفید :
هدی , سید یزدان , mohadeseh , پسرآفتاب ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

هوالناظر
ضمن اینکه اقای دکتر ظریف در این برنامه بیشتر سخنان فرافکنانه داشتند تا تبیین وتشریح مذاکرات به قول خودشان سوئیس نه لوزان

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif

خواب بودم دیشب ندیدم برنامه شو

می پسندم        0 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [3]
آقا
rating
شماره عضویت : 13
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 1115
پسند ها : 158

این نامه از سوی همسران شهدای هسته‌ای در ۴ آذر ۱۳۹۲ نوشته‌شده است و به نتایج فعالیت‌های تیم مذاکره‌کننده در مقطع فعلی مرتبط نیست .... که این نامه در روزنامه اصلاح طلب شرق چاپ شد که بلافاصله توسط روزنامه های دیگر منتشر شد 

ولی یکی از این همسران شهدا گفته 
ما معتقدیم الان برای قضاوت کردن درباره مذاکرات و این بیانیه زود است و باید تا زمان مشاهده نتیجه عملی آن صبر کنیم.

.............................................................................................................................................................

و اصل حرف بنده : چه شده دهه 90 خون شهدا اینقدر مقدس شده ... و همسران شهدا اینقدر محترم؟؟!!
تا به حال کجا بودید؟... که الان سر رسیده اید. ....... گویا الان منافع و نان در حمایت و علم کردن خانواده های شهداست ...
ان هم خانواده های شهدای هسته ای.
به خانواده های شهید همت و باکری که می رسند ، انها از اصل دور شده اند ... ولی این خانواده های هسته ای که با انها همسو هستند ، خاااانواااده شهههید اند. و حرف هم حرف انها.
اصلا قداستی به راه انداخته اند .
اصلا کسی هست بپرسد چرا همسر حاج حسین خرازی یک باااااار حااااضر نشد مصاحبه کند؟؟؟؟؟؟؟
 کسایی که همیشه با شهید خرازی و حاج احمد کاظمی و شهید ردانی پور بودن امروز ساکت شدن .... خب چراااااا؟؟؟؟؟؟؟
نه .... به من چه .... من دنبال همون خاله بازی خودم باشم بهتره ... اصلا بازی در ارودن و یه قل دوقل بازی کار منه ..... صم بکم 

اگر شهدا امروز بودند به ما می گفتند : جمع کنید که حال ما رو بهم زدید ...
چرا که همین رفقا و همرزمان اصلی حاج حسین خرازی... رفقای شهید ردانی پور ... شهید علمدار و امثالهم اینها را گفته اند .... 
ولی اینها رو به کی میتونی بگی؟ .... اقا شهید علمدار ... شهید خرازی ... شهید کاظمی ... اینها از چی می نالیدند؟ ... از مردم ...از جوونا ... ... نه داداش ... از همین هایی که امروز شده اند صاحب ... ( سانسور ) ... مسئول ... صاحب پست و مقام ... و... همان هایی که امروز به اسم شهید هر سو استفاده ای می کنند و بعد دلسوز ملت و خادم شهدا هم هستند ...  بعد با این ها همسو هم میشیم و فقط به یکی گیر میدیم که چرا از قول همسراشون تشکر کردی ...خب اگه راست می گفتیم ..بیا .. این همه سو استفاده .. تا حالا کجا بودی که حالا برای رسیدن به مقاصد سیاسی برات مهم شده شهید ... این دروغه ... هوای نفسه ... ریااا...
خب ما دنبال چی هستیم ...؟.... چرا اینقدر سو استفاده می کنیم از نام شهدا...چرا برای رسیدن ب مقصود حرمت شهید رو می شکنیم ... بعد این حرمت شکستن رو فقط در قالب یک دختر بی گناه بی حجاب نشون میدیم که تو داری رو خون شهدا راه میری.... والله اصل کسانی که خون شهدا را لگدمال کردند کسان دیگری هستند. بس اااااست
 یقین دارم خیلی ها اعتراض می کنند به نوشته های من .
این اصل حرف شهدا و بقیه الشهداست ... اگه نمیخوایم بشنویم بهتره دور شهدا رو هم خط بکشیم .
این ها رو نوشتم چون دیدم باز هم از شهید و اسم شهید داره سو استفاده میشه ... ممکنه به خاطر این متن برای یک بار دیگه برای خودم دردسر درست کنم چرا که بارها در جاهایی که نام نمیبرم بازخواست شدم ... اما میگم چون نفسم تنگ امده از این همه دروغ و نیرنگ .
البته خیلی هامون نمیدونیم این حقایق رو.
اون روزی که شهید ردانی پور تو سنگر قبل عملیات زار زار گریه می کرد که ..آی رفقاااا ... مراقب خودتون باشید.... خودتون رو بسازید ... نفس هاتون رو تربیت کنید و گرنه بعد از جنگ به بلای بزرگی    گررفتار می شیم ..... اون زمان همه حیرون نگاه می کردن این چی میگه .... ولی شهید ردانی پور امروز رو میدید... اینکه خیلی از همون بچه ها امروز شدن همون چیزی که حاج اقا مصطفی پیش بینی می کرد .... بعد من ساده هم فکر می کنم شهید و راه شهید اینه ...
... و اینها رو برای تعریف و تمجید ننوشتم ... ترسی هم نیست... فقط یک مقدار سرسبته گفتم که به خاطر حفظ یک سری مصالح بود.
یا علی مدد...

ویرایش ارسال توسط : اسمونی
در تاریخ : یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ بعد از ظهر

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : اسمونی
1398.02.24
به این خاک نظر شده
دشمنان داخلی و خارجی همه زورشون رو زدن 
 جنگ،اختلاس، احتکار، تحریم و...
پایداری پرچم این آب و خاک، حسابیه که با دودوتا چارتا جور در نمیاد 
نگران شایعات و حرف ها نباش، همه چی دست خداست :)
 همه چی درسته :)

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif

منم مصاحبه رو ندیدم و اما دانلودش میکنم  تا نبینم در این رابطه حرفی نمیزنم 

اما به نظر من خانواده عزیز شهدا یه عده اشون موافق هستن یه عده مخالف و هر دو طرف عزیز

هم اصلاح طلبش هم اصولگراش به فکر خودشون هستن از شهدا به نفع خودشون استفاده میکنن

اگه ظریف این حرف رو زده باشه و نامه ای در کار نبوده ، اشتباه ظریف بوده مثل روز روشن است که باید تحقیق میکرده و خاطر جمع میشده نامه ای که بهش دادن مال چه موقعه است ،  اما اگه گفته باشه ..... من ندیدم مصاحبه رو اما منابعی که تویه این خبر استفاده شده معتبر است خبرگذاری تسنیم ، خبر انلاین اینا از خبرگزاری های معتبر هستن

در این مواقعه همه چیز قاطی پاتی میشه و طرف باید حواسش حسابی جمع باشه / الان ثانیه به ثانیه از ظریف میگن فلان کار رو کرد فلان کار نکرد  مثلا همین الان  میگن با قدوسی (نماینده محترم مجلس و منتقد سر سخت مذاکرات و همیشه هم ظریف ر وبه مجلس فرا میخونه ) بین این دوتا یه درگیری لفظی شدیدی انجام شده و ظریف که همیشه آروم هست  دیگه خیلی عصبی شده و به قدوسی گفته تو دروغ میگی ، رهبر این حرف رو نزده ، شما داری به رهبر ظلم میکنی  و به آقا تهمت میبندی، آقا اینجور چیزی از من نخواسته....  * مثلا این خبر دقایقی پیش است حواسا باید حسابی جمع باشه هر سایتی چون بازدیش بره بالا یه چیز میگه

در ضمن هم اونوری ها هم اینوری ها یه زمانی تویه جبهه بودن و به قول خودشون انقلابین ، مثلا آقای الیاس حضرتی مدیر مسئول روزنامه  
اعتماد( شدیداً اصلاح طلب) یکی از سرداران دفاع مقدس بودن و سپاهی و .....
یا این طرف مدیر مسئول روزنامه کیهان آقای حسین شریعتمداری (شدیداً اصولگرا ) خودشون از انقلابی ها بودن

حتی من جدیداً فهمیدم صادق زیباکلام که حرفاشو دیگه خیلی خیلی رک میزنه  چند وقتی زمان انقلا اب خنک میخورده و تویه زندان های شاه بوده

دیگه علی جنتی وزیر ارشاد از یاران اما بوده و امام ایشون رو می فرستاده فلان جا برای صحبت

محمود احمدی نژاد همینجور تویه کردستان زمان جنگ فعال بودن

ظریف در مذاکرات که آتش بس قبول شد به قطعنامه ی 598 معروف است از مذاکره کننده ها بوده  از اون تاریخ به بعد از انقلاب 57 به این طرف همیشه تویه کارای دیپلماسی یه کاره ای بوده 

همه اینا برا خودشون نظر متفاوت دارن

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif

هر چی که میکشیم از قطعنامه 598 هست
لعنت به اونایی که جام زهر و به امام نوشاندند

می پسندم        0 

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
استناد ، ظریف ، در ، برنامه ، زنده ، تلوزیونی ، به ، یک ، نامه ، تکذیب ، شده ،

« ممنوعیتهای رئیس جمهور اسبق اشتباه است ... | خیال مردم را با یک تکذیب راحت کنید »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:28 بعداز ظهر