انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » """سیاسی"""

"""سیاسی"""

به احترام ظریف پاشو بایست چون که: اوباما این را رابطه تاریخی با ایران دانست و کاملا خوشحال است. ◄فردو کامل تعطیل شد. ◄اراک تعطیل شد. ◄دوسوم سانتیفیوژها از بین رفت. ◄غنی سازی ازبیست درصد به سه درصد کاهش یافت. ◄طرح جدید اب سنگین اراک باید به تایید امریکا باشد. ◄تحریمها تدریجی و به گفته امریکا طی 25سال برداشته میشود. ◄طبق کارشناسان که در بی بی سی گفتند بین 15تا25سال صنعت هسته ای ایران به عقب رفت. ◄تمام کارشناسان در بی بی سی گفتند باورمان نمی شد ایران اینقدر عقب نشینی کند.واظهار کردند ایران بیشتر از حق قانونیش
"""sdhsd"""

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

عضو غایب ب امید ظهور

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

به احترام ظریف پاشو بایست چون که:

اوباما این را رابطه تاریخی با ایران دانست و کاملا خوشحال است.

◄فردو کامل تعطیل شد.

◄اراک تعطیل شد.

◄دوسوم سانتیفیوژها از بین رفت.

◄غنی سازی ازبیست درصد به سه درصد کاهش یافت.

◄طرح جدید اب سنگین اراک باید به تایید امریکا باشد.

◄تحریمها تدریجی و به گفته امریکا طی 25سال برداشته میشود.

◄طبق کارشناسان که در بی بی سی گفتند بین 15تا25سال صنعت هسته ای ایران به عقب رفت.

◄تمام کارشناسان در بی بی سی گفتند باورمان نمی شد ایران اینقدر عقب نشینی کند.واظهار کردند ایران بیشتر از

حق قانونیش عقب نشینی کرده.

◄فقط نطنز برایمان ماند .ان هم با طراحی جدید زیر نظر امریکا

◄طبق بیانیه ایران باید بیشتر کشورهای دیگه تحت نظارت باشد.

◄همه چیز رفت .اما تحریمها ماند.

◄نمی دانم اگه شهدای هسته ای بودند چه می گفتند.

◄راستی چرا دیشب مجریان خبر بی بی سی و کارشناسان انها خندان بودند؟

◄چرا امریکا واروپا خوشحالند؟

◥یاد امام بخیر که گفت هروقت انها راضی بودند. ببینید که به ضرر ماست◣

ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿

کلام های فراموش شده امام خمینی رحمت الله علیه

◄ما آنقدر که از آمریکا صدمه دیدیم از هیچ کس ندیدیم

◄آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است

◄همه گرفتاری هایی که ما داریم از دست آمریکاست

◄آمریکا این تروریست بالذات دولتی است که سراسر جهان را به آتش کشیده

◄مهمترین و درد آور ترین مسئله ای که ملت های اسلامی و غیر اسلامی کشورهای تحت سلطه با آن مواجه است موضوع آمریکاست

◄آنهایی که خواب آمریکا را می بینند خدا بیدارشان کند

◄مملکت اسلامی عار است که دستش را دراز کند طرف آمریکا

◄اگر ما را صد بار بکشند و زنده شویم دست از مبارزه با آمریکا بر نمیداریم

◄الان در راس همه مسائل اسلامی ما مواجهه با آمریکاست الان دشمن و باید تمام تجهیزات ما به طرف این دشمن باشد...

ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿ܓ✿

لطفا دقت کنید 

امام خامنه‌ای :

من معتقدم حتی اگر در مسئله هسته‌ای نیز همان خواسته‌هایی را که آنها دیکته می‌کنند، قبول کنیم،

باز هم تحریم‌ها برداشته نخواهد شد زیرا انها با اصل انقلاب مخالفند.

┘◄۱۳۹۳/۱۱/۲۹

◥وَلَن تَرضیٰ عَنکَ الیَهودُ وَلاَ النَّصاریٰ حَتّیٰ تَتَّبعَ مِلَّتَهم....◣

┘◄سوره بقره - آیه ۱۲۰

◥و هرگز یهود و نصاری از تو خشنود نخواهند شد تا آنکه از آیین آنان پیروی کنی...◣

جناب وزیر محترم امور خارجه و تیم مذاکره کننده هسته ای ایران

بابت تمام زحماتی که در این مدت کشیدید تشکر ویژه داریم خدا قوت.

اما ما هم مثل رهبرمان امام خامنه ای(مدظله العالی)

به این مذاکرات و بیانیه خوشبین نیستیم

5 تشکر شده از کاربر غروب کربلا 313 برای ارسال مفید :
محمدELE , sadaf , پسرآفتاب , سینا , سید یزدان ,

می پسندم 2     2  0 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

می پسندم 1     1  0 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا بِطَانَةً مِّن دُونِكُمْ لَا يَأْلُونَكُمْ خَبَالًا وَدُّوا مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاءُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُ‌هُمْ أَكْبَرُ‌ ۚ قَدْ بَيَّنَّا لَكُمُ الْآيَاتِ ۖ إِن كُنتُمْ تَعْقِلُونَ ﴿١١٨
هَا أَنتُمْ أُولَاءِ تُحِبُّونَهُمْ وَلَا يُحِبُّونَكُمْ وَتُؤْمِنُونَ بِالْكِتَابِ كُلِّهِ وَإِذَا لَقُوكُمْ قَالُوا آمَنَّا وَإِذَا خَلَوْا عَضُّوا عَلَيْكُمُ الْأَنَامِلَ مِنَ الْغَيْظِ ۚ قُلْ مُوتُوا بِغَيْظِكُمْ ۗ إِنَّ اللَّـهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ‌ ﴿١١٩
إِن تَمْسَسْكُمْ حَسَنَةٌ تَسُؤْهُمْ وَإِن تُصِبْكُمْ سَيِّئَةٌ يَفْرَ‌حُوا بِهَا ۖ وَإِن تَصْبِرُ‌وا وَتَتَّقُوا لَا يَضُرُّ‌كُمْ كَيْدُهُمْ شَيْئًا ۗ إِنَّ اللَّـهَ بِمَا يَعْمَلُونَ مُحِيطٌ ﴿١٢٠

آل عمران

اى كسانى كه ايمان آورده‌ايد، از غير خودتان، [دوست و] همراز مگيريد. [آنان‌] از هيچ نابكارى در حق شما كوتاهى نمى‌ورزند.
آرزو دارند كه در رنج بيفتيد.
دشمنى از لحن و سخنشان آشكار است؛
و آنچه سينه‌هايشان نهان مى‌دارد، بزرگتر است.
در حقيقت، ما نشانه‌ها[ى دشمنى آنان‌] را براى شما بيان كرديم،
اگر تعقل كنيد. (118)

هان،
شما كسانى هستيد كه آنان را دوست داريد،
و [حال آنكه‌] آنان شما را دوست ندارند،
و شما به همه كتابها[ى خدا] ايمان داريد؛
و چون با شما برخورد كنند مى‌گويند: «ايمان آورديم.»
و چون [با هم ]خلوت كنند، از شدت خشم بر شما، سر انگشتان خود را مى‌گزند.
بگو: «به خشم خود بميريد» كه خداوند به راز درون سينه‌ها داناست. (119)

اگر به شما خوشى رسد آنان را بدحال مى‌كند؛
و اگر به شما گزندى رسد بدان شاد مى‌شوند؛
و اگر صبر كنيد و پرهيزگارى نماييد،
نيرنگشان هيچ زيانى به شما نمى‌رساند؛
يقيناً خداوند به آنچه مى‌كنند احاطه دارد.(120)

وقتی این ایات رو میخونم یاد مذاکرات
و دولت سازش میفتم

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif

هاآرتص نوشته است که توافق حاصل شده نیز تا حدودی منافع اسرائیل را تامین می نماید. به نوشته نویسنده هاآرتص ایران تا پیش از توافق های کنونی سه ماه فرصت رسیده به بمب اتمی را داشت، اما اکنون و با وضع این بیانیه حداقل یک سال زمان برای فرار ایران به بمب اتمی وجود دارد.

هاارتص اظهار داشته اکنون مسئولین در تل آویو حداقل در یک بازه زمانی ده ساله (آنگونه که در بیانیه لوزان آمده است) خیال راحتی خواهند داشت، چرا که نظارت گسترده بین المللی بر برنامه اتمی ایران وجود دارد، نظارتی که با بودن آن احتمال سوق یافتن ایران به سوی اقدامات زیر زمینی دور از انتظار خواهد بود.

این نشریه صهیونیستی به نتانیاهو پیشنهاد داده به جای مقابله مستقیم با اوباما تلاش نماید بر مقوله امنیت اسرائیل در فرآیند این مذاکرات تاکید نموده و بر جلب حمایت های مالی، دیپلماتیک و تسلیحاتی آمریکا پافشاری نماید. نتانیاهو می بایست به جای رد هرگونه توافقی به گنجاندن خواسته های اسرائیل در توافق آتی هسته ای کوشش نماید، کوششی که نیازمند نزدیکی هرچه بیشتر به کاخ سفید است.

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif

می پسندم        0 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ قبل از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

یعنی اینجاهمه باتوافق مخالفن؟؟!!عجیبه !  به هرحال هر چیزی یه جنبه های منفی داره یه مثبت ...امیدوارم با این توافق وبرداشتن تحریما  یکم مشکلات رفع بشن...

ویرایش ارسال توسط : ..دلآرام..
در تاریخ : دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ قبل از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

اگه شماباجنبه های دیگه توفق موافق بودین بجز این پلمپ اونجا وبقیش به نظرت درست بودایا بازم این یه مورد اذیتت میکرد؟اگه اینجوری وپلمپ شدن اونجابه نفع مردم بود بازم باپلمپ شدنش  به این شدت دلخورمیشدی؟

ویرایش ارسال توسط : ..دلآرام..
در تاریخ : دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ قبل از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ قبل از ظهر نمایش پست [7]
آقا
rating
شماره عضویت : 13
حالت :
اعتبار کاربر : 1115
پسند ها : 158

امان از هوای نفس ... که حجب ظلمانی تمام وجود انسان رو میگیره ... 
کسانی که امروز نمیدانم چرا اینقدر شهدا برایشان مهم شده .... و یک نگاه به پیشینه ی ما مدعاین در این دو دهه گذشته کافیست تا ببینیم .... هیچ جا و هیچ کجا برای خون لگدمال شده ی شهدا قیام نکردیم.... و این اخلاص و یا رضای خدا نیست ... این نفس است که امروز حامی شهدا شدیم ... چرا که امروز حمایت از خون شهدا اب و نان دارد...... ... 
البته یک عده هم تقصیری ندارند .... فقط نقش ضبط صوت را دارند ، که حتی خیلی مواقع حتی خودشان از اصل ماجرا خبر ندارند و فقط لقمه های جویده شده از دهان ناپاک یک عده را قورت می دهند .... که این بی عقلی ست.

فقط علیرضا و ارمیتا شدند فرزندان شهید؟؟؟ .... پس این همه خانواده شهدایی که این سال ها میدیدم که خون پدرانشان را پایمال کردند وبه انها ظلم کردند و دل هایشان را شکستند ... ان موقع شما کجا بودید؟؟؟؟؟ .... 
این فرزندان شهدا که ظاهرا نقل تمام مجالس شده اند ...... چرا ؟..... چرا فقط فرزندان این شهدا؟
کسانی که از یک طرف بعضی از شهدا را شهید حساب نمی کنند ...به خانواده های انها ... به فرزندانشان ذره ای بها نمیدهند .... امروز برای  دو تا فرزند شهید اینقدر داغ  می کنند و یقه پاره می کنند ؟..... شما باور می کنید؟؟؟

ثمرات هسته ای قبل از اینکه نتیجه ی خون شهدای هسته ای باشد ... ثمره ی خون شهدای قبلی ماست ... حتی ما اینقدر هم نخواستیم بفهمیم .... چون دنبال بازی در اوردنیم .... چون دنبال رسیدن به یک سری مقاصدیم ... فکر می کنید مقاصد خدایی و اسلامیه؟.... نه بیچاره .... هم نفسانیه .....

خداشاهده هر بار می بینم این سو استفاده ها و مایه گذاشتن از مقدساتی مثل شهدا رو .... نفسم بالا نمیاد ... بعضی موقع قلبم میگیره .... که بدتر از اینها رو از بقیه الشهدا دیدم........

بصیرت یعنی اینکه بدون نیاز به لقمه های جویده شده ی جناح گراها ... خودم با دیدن عین جریانات توان تحلیل داشته باشم .... نه اینکه تنها هنرم خواندن و بازتاب  مطالب تفسیر شده ی جناح  گراها باشد .

رفقا نکنیم این کار رو ... این راه که داریم میریم جاده ی انحرافیه ...
در ضمن اگه پاسخی داشتید سعی کنید عقلانی و منطقی باشه ... چون بنده برای تک تک سخنانم دلیل دارم و به مبنای اعتقادی خود یقین دارم .... نه اینکه از چهار تا سیاسی کار خوراک بگیرم ... خوراکی که حتی زحمت جویدن هم برام نداره ... و همینه که گمراهم کرده . .... و پاسخ های بی معنی فقط خودمان و تفکرمان را تخریب می کند.

ویرایش ارسال توسط : اسمونی
در تاریخ : دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ قبل از ظهر

می پسندم 0     2  -2 

تعداد پسند های ( 0 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : اسمونی
1398.02.24
به این خاک نظر شده
دشمنان داخلی و خارجی همه زورشون رو زدن 
 جنگ،اختلاس، احتکار، تحریم و...
پایداری پرچم این آب و خاک، حسابیه که با دودوتا چارتا جور در نمیاد 
نگران شایعات و حرف ها نباش، همه چی دست خداست :)
 همه چی درسته :)

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ قبل از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

آقا اصن
نابودی هر کس
هر شخصیت
هر کسی که بخواد
ضد ایران
ضد شیعه خانه امام زمان
کاری کنه
حتی فکر کاری رو بکنه که ضد این مملکت باشه
خون به دل ره بر بکنه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

می پسندم        0 

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
"""سیاسی"""
دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

همه ما چه راست و چه چپ و چه بدون خط وحزب جزو همین مردم هستیم همه یک بافت هستیم .
حتی نمایندگان ما در اژانس اتمی هم جزو همین مردم هستند .هر اتفاق چه خوب و چه بد برای همه ماست .
اگر قرار باشه این توافق نفعی داشته باشه برای همه است و اگر ضرری هم باشه متوجه همه هست چه کسانیکه موافق و یا مخالف این توافق باشند . از اون گذشته این برنامه ها به خواست من و شما نیست که با خواست من و شما کنسل و یا اجرابشه .
بنابراین بعضی طلبکار نشوند که شما مخالفان نمی گذارید مردم به راحتی و اسایش برسند .
توافق لوزان هنوز مکتوب هم نشده اوباما از تعلیق وبرداشتن تحریمها بعد از انجام ایران به تعهداتش صحبت می کنه .
چه کسی نمی خواد مردم مشکلاتشون حل بشه ؟ اونچه که نگران کننده است این هست که امریکا به قولش وتعهداتش عمل نکنه .ایران سالهاست که در تحریم هست وبارها حرف مذاکرات پیش اومده وبارها ثابت شده که امریکا به تعهداتش پایبند نیست و قابل اعتماد نیست .
یک مسئله دیگر این هست چه کسی این تضمین رو به مردم داده که قراره با برداشتن تحریمها ارزانی بشه و اقتصاد بهبود پیدا کنه؟ چرا امریکا که هیچ گونه تحریمی نداره اقتصادش رو به شکست هست ؟
منکر این قضیه نیستم که برخی مشکلات ما حل خواهد شد اما اینکه  قراره چه بهایی پرداخته بشه مهمه.
ان شاءالله که این نظام دشمنانش فقط خارجی باشند و ان شاءالله که خداوند اونچه رو که خیر و صلاح وعزت نظام و مردم ما هست برامون مقدر کنه .

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
"""سیاسی""" ،

« هدیه ویژه رهبری به دولت روحانی | •••◆ تـاریـخ هـر روز در حال تـکـرار شـدن است.. ◆••• »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 03:03 پیش از ظهر