انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اوقات فراغت » طنز » و اینک سردار با لطیفه های نسبتا ناب وارد میشود

و اینک سردار با لطیفه های نسبتا ناب وارد میشود

بخندید شاد باشید خدارو تو هنگام شادیاتون فراموش نکنید همونطور که موقع غمهاتون یادش میافتین یادتون باشه برای شاد بودن نیاز به دلیل نیست پس شاد باشید امروز داشتم رادیو مجلس رو گوش میدادم ، لاریجانی پشت بلندگوی مجلس : آقایان لطفا بنشینید آقایان لطفا جای خودتون بنشینید آقا برو بنشین سر جات آقای میرزایی بنشین کریمی بنشین عباسی انقدر حرف نزن آقاااا.... ندو وسط مجلس موسوی ساندویچ حسینیان رو پس بده حیدری موهای حسینی رو نکش ...  . . . مجلس نیست که دبستانه...^_^ ﺭﻭﺯﯼ ﺷﺨﺼﯽ ﻧﺰﺩ ﺣﮑﯿﻤﯽ ﺭﻓﺖ ﻭ
, hdk; svnhv fh gxdti ihd ksfjh khf ,hvn lda,n

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

بخندید شاد باشید خدارو تو هنگام شادیاتون فراموش نکنید همونطور که موقع غمهاتون یادش میافتین
یادتون باشه برای شاد بودن نیاز به دلیل نیست پس شاد باشید

امروز داشتم رادیو مجلس رو گوش میدادم ، لاریجانی پشت بلندگوی مجلس : آقایان لطفا بنشینید آقایان لطفا جای خودتون بنشینید آقا برو بنشین سر جات آقای میرزایی بنشین کریمی بنشین عباسی انقدر حرف نزن آقاااا.... ندو وسط مجلس موسوی ساندویچ حسینیان رو پس بده حیدری موهای حسینی رو نکش ...  . . . مجلس نیست که دبستانه...^_^

ﺭﻭﺯﯼ ﺷﺨﺼﯽ ﻧﺰﺩ ﺣﮑﯿﻤﯽ ﺭﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ
:
ﻋﺮﺿﯽ ﺩﺍﺭﻡ
ﺣﮑﯿﻢ ﻓﺮﻣﻮﺩ:
ﻋﺮﺿﺖ ﺭﺍ ﺑﮕﻮ

.
.
.
.
.
.
.
.
ﺷﺨﺺ ﮔﻔﺖ:
78ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ
ﺣﮑﯿﻢ ﻓﺮﻣﻮﺩ:
ﻃﻮﻟﺖ ﺭﺍ ﻫﻢ ﺑﮕﻮ
ﻭ ﺷﺨﺺ ﮔﻔﺖ:
186 ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ
ﻭ ﺣﮑﯿﻢ ﻣﺴﺎﺣﺖ ﺷﺨﺺ ﺭﺍ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﺮﺩ
.
.
.
سرعتی که تعطیلات تو سپری شدن داشت
مرحوم میگ میگ نداشت

یه جوری میگن پول میخای چیکار ” تنت سلامت ”
انگار همه پولدارا قطع نخاع هستن

شخصیتی که هیچوقت چهره اش دیده نشد :
” بازرس آموزش و پرورش ”

گربه ها یجوری آدمو نگاه میکنن
که انگار همه چیو فهمیدن
الان هم میخوان برن به همه بگن

پشت سر یه مرد موفق یه زن زیبا هست
پشت سر یه زن زیبا یه مرد توانمنده
پشت سر یه مرد توانمند یه زن سن بالا
و پشت سر زن سن بالا یک پسر باهوش
و پشت سر پسر باهوش من هستم
پشت سر منم یکی زنبیل گذاشته رفته . . .

ببخشید تو صف نون سنگکی ام حوصلم سر رفته
گفتم دوستان رو معرفی کنم خدمتتون

ﺍﻻﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ  ﺩﺭ ﯾﻤﻦ ﻋﻠﯿﻪ ﻫﻢ ﻣﯽﺟﻨﮕﻨﺪ . ﺩﺭ ﭘﺎﻛﺴﺘﺎﻥ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻫﻢ ﻣﻴﮕﺮﺩﻥ . ﺩﺭ ﺗﺮﻛﻴﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻣﻌﺎﻣﻠﻪ ﻣﻴﻜﻨﻦ . ﻭ ﺩﺭ ﺳﻮﺋﯿﺲ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ.  ﺧﺪﺍ ﺷﺎﻫﺪﻩ ﻣﺎ ﮐﻪ ﮔﯿﺞ ﺷﺪﯾﻢ ﺧﻮﺍﻫﺮﻡ ﺷﻤﺎ ﺣﺠﺎﺑﺘﻮ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﮐﻦ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ.

برام اس ام اس اومده... از اتاق دویدم سمت گوشیم بابام تا منو دیده میگه  اس ام اس اومده برات، استخوون که پرت نکردن!!!!!  . . . . . . . . . . . . نابود شدم...ميفهمى؟؟!!!نااااااااااااااااابود

مردی از همسرش میپرسه :   چه احساسی داری وقتی چهار ساعت میشینی سمبوسه میپیچی و من در عرض یک دقیقه میخورمشون ؟   زنش میگه :   همون احساسی که تو بعد از یک ماه کار حقوقت رو میاری و من در عرض چند دقیقه تو بازار خرجش میکنم .   يكى نيست بگه آخه برادرمن سمبوستو بخور چرا روی اعصاب خودت راه میری ؟

وقتي انسانها به طبيعت احترام نگذارند و حيوانات نادر را شکار کنند ميدونيد چي  ميشه؟؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

نادر خيلي ناراحت ميشه..

زنه به شوهرش گفت اقا میدونی برای روز مرد چی خریدم ؟ شوهرش گفت نه  . زنه گفت صبر کن برم بپوشم ببین  

سرعت اينترنت به قدري پايينه که اگه الان شخصا پياده برم از رييس گوگل سوال کنم زودتر به نتيجه ميرسم تااينکه سرچ کنم!!

سر کوچمون يه ساندويچي باز شده روي شيشه اش زده:اسنک اسنک کتلت!

انصافا دست و بالم خاليه وگرنه بغلش يه مغازه ميزدم و مي نوشتم:کتلت کتلت به گوشم!

اين اعضامون که قراره تو اون دنيا عليه مون شهادت بدن اگه اهداشون کنيم به يکي ديگه تکليف چيه؟

تو هيستوريش ميمونه ؟!

يا فقط جديده رو شهادت ميده؟!!

دوستان گرامي

لطف کنيد وقتي تو تاکسي با گوشيتون دعوا ميکنيد بزاريد رو اسپيکر

که مجبور نشيم يکطرفه قضاوت کنيم

بابام ميگه زمان ما بچه حق نداشت دست به کنترل بزنه

.

.

.

.

.

.

.

الان سه روزه دارم قانعش مي کنم زمان شما کنترل نبوده

میگه حرف نزن احترام که بوده

فقط یه مرد ایرانیه که  بعد از چپ کردن ماشین و  قطع چند تا درختو  تیر چراغ برقو  کندن چندین متر گاردريل  با اعتماد به نفس از ماشین پیاده شه و بگه : جم نکررررررررده بودم مرده بودیما. ......

یه جمله هم از ایت الله بهجت (ره)...جوری زندگی کنید که شرمنده عمرتون نشید

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

می پسندم 3     0  3 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

داداش من من هر چی خوندم اصلا یکی از اونها خده دار نبود تلاشت رو بیشتر کن شاید بتونی منو بخندونی البته فضای مجازی اینطوریه ها واقعیتم با حساب کتاب خنده داریم الکی که نمیشه نیشت باز باشه

می پسندم 0     3  -3 

تعداد پسند های ( 0 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

چشم داداش سینا گلم والا من سعیمو میکنم شما هم سعی کن بخندی دیگه 

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1977
حالت :
اعتبار کاربر : 10712
پسند ها : 241

خنده دار بود دیگه مخصوصا اون یکی که می گفت  ﺍﻻﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ  ﺩﺭ ﯾﻤﻦ ﻋﻠﯿﻪ ﻫﻢ ﻣﯽﺟﻨﮕﻨﺪ . ﺩﺭ ﭘﺎﻛﺴﺘﺎﻥ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻫﻢ ﻣﻴﮕﺮﺩﻥ . ﺩﺭ ﺗﺮﻛﻴﻪ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻣﻌﺎﻣﻠﻪ ﻣﻴﻜﻨﻦ . ﻭ ﺩﺭ ﺳﻮﺋﯿﺲ ﺑﺎ ﻫﻢ ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ.  ﺧﺪﺍ ﺷﺎﻫﺪﻩ ﻣﺎ ﮐﻪ ﮔﯿﺞ ﺷﺪﯾﻢ ﺧﻮﺍﻫﺮﻡ ﺷﻤﺎ ﺣﺠﺎﺑﺘﻮ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﮐﻦ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ.  خداایشششششششششششش خیلی بانمکه این یکیه ممنوووووووون جناب سردار

می پسندم 3     0  3 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 605
حالت :
اعتبار کاربر : 1894
پسند ها : 371
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

عالی بود دست شما درد نکنه ما که کلی خندیدیم

روزی مردی رو به حکیمی کردوگفت:
ای حکیم چرا همسرم یک گل رز را که یک روز زنده است وروز دیگر میمیرد اینقدر دوست دارد
ولی من که هررروز برایش میمیرم وزنده میشوم دوست ندارد؟
حکیم لبخندی زدوگفت:
.
.
.
.
.
قشنگ بود با واتساپ برام بفرستش

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : یاس زهرا

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد