انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » شهدا و جنگ » وصایا » وصیت نامه یک شهید و تاکید بر اطاعت از ولی فقیه

وصیت نامه یک شهید و تاکید بر اطاعت از ولی فقیه

ر ارزش شهدا همین بس که ولی امرمسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه‌ای چندی قبل فرمودند: سلام خداوند و بندگان شایسته‌اش به آنانکه جان خود را مشتاقانه به میدان دفاع از دین خدا و عزت استقلال میهن اسلامی، بردند. عاشقانه هستی خود رانثار کردند تا هستی امت اسلامی، استقرار و قوام بگیرد، و از لذت‌ها و هوس‌های زندگی چشم پوشیدند تا چشمشان به جمال محبوب ازلی روشن شود و در راه شهادت گام نهادند تا راه خدا و راه سعادت خلق، همواره باز و به روی مردم گشوده
,wdj khli d; aidn , jh;dn fv hxhuj hc ,gd trdi

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1001
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 69947
پسند ها : 5815
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (4).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
مدال پیشرفت
 مدال پیشرفت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

ر ارزش شهدا همین بس که ولی امرمسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه‌ای چندی قبل فرمودند: سلام خداوند و بندگان شایسته‌اش به آنانکه جان خود را مشتاقانه به میدان دفاع از دین خدا و عزت استقلال میهن اسلامی، بردند. عاشقانه هستی خود رانثار کردند تا هستی امت اسلامی، استقرار و قوام بگیرد، و از لذت‌ها و هوس‌های زندگی چشم پوشیدند تا چشمشان به جمال محبوب ازلی روشن شود و در راه شهادت گام نهادند تا راه خدا و راه سعادت خلق، همواره باز و به روی مردم گشوده بماند. حق شهیدان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نه فقط بر مردم کشور ما، بلکه بر همهٔ دوستداران اسلام و بر همه ِ طرفداران از آزادی و ارزشهای الهی، بسی عظیم است. استکبار، جنگ هشت ساله را بر ملت ما تحمیل کرد برای اینکه بتواند اسارت را به ایران تحمیل کند، و شهیدان عزیز و دیگر فداکاران جبهه‌های نبرد، ترفند دشمن را باطل ساختند.

از این روست که این روز‌ها که یادآور شروع تحمیل جنگ بر ملت ماست مناسبت مغتنمی است برای تجلیل از شهدای بزرگوار و جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز و مفقودالاثرهای مظلوم و همه رزمندگان مومن و دلاور، تکریم و تعظیم به پدر و پیشوای شهیدان حضرت امام خمینی قدس سره الشریف.

نکته جالب بین شهدا و ولایت عشق دوطرفه بین این دو نور الهی است، برای تاکید ادعای فوق کافی است وصیت نامه شهدا را ورق زد تا عشق و تاکید آن عزیزان بر مقام ولایت و اطاعت از ولایت فقیه مشاهده شود.برای نمونه یکی از شهدای بزرگ کرمان شهید سید رضا صمدانی ضمن تاکید اطاعت از ولی زمان خود بر با بصیرت بی نظیر خود از کمک به کشورهای منطقه یاد می کند که این امر امروزه با توجه به تحولات منطقه ضرورت آن مشخص شده است.

بسم الله الرحمن الرحیم
یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فدخلی فی عبادی ودخلی جنتی
سلام علیکم
وصیت نامه خود را با سلام ودرود خدمت فرمانده عزیزم آقا امام زمان ونائب برحق آن بزرگوار خمینی بت شکن آغاز می‌کنم سلام و درود خدمت شهدای جنگ تحمیلی سلام بر شهید طالبی شهید اصالت سلام برشهید یزدانی... اول از همه وصیت می‌کنم شما را به اطاعت از اوامر امام امت خمینی بت شکن از شما می‌خواهم که هرگز دست از این امام عزیز و بزرگوارمان بر ندارید تا آخرین لحظات عمرتان گوش به فرمان ولایت فقیه باشید و اما بعد برادران عزیزم سعی کنید که با سپاه، بسیج، جهاد و دیگر ارگانهای مملکتی همکاری داشته باشید و مساجد را مساجد را خالی نگذارید. سعی کنید در هر مسجد یک گروه مقاومت تشکیل بدهید. توصیه می‌کنم شما را به نماز شب اطاعت از اوامر رهبر انقلاب و خواندن قرآن و دعاهای معروفه و شرکت در سپاه، بسیج، جهاد جهت کمک و باسازی مناطق جنگی، کمک به مسلمانان (چون اسلام مرز و حد نمی‌شناسد) برایم در پرسه و هفتمان شربت و شیرینی بدهید و در روز چهلمان خود مختارید بگیرید و یا اینکه پول خرج را به حساب ۱۰۰ امام جهت باسازی مناطق جنگی بریزید.
و اما بعد خواهران وبراداران مسلمان در نماز شب‌هایتان و در نماز جمعه‌هایتان ودر نماز‌های یومیه‌تان ودر دعا‌هایتان (دعای کمیل، ندبه و توسل) و زیارت عاشورایتان در دعا‌هایتان امام عزیز را دعا کنید برای فرج آقا و مولا امام زمان دعا کنید برای پیروزی رزمندگان اسلام در سرتاسر جبهه‌ها (لبنان، فلسطین و ایران)...... دعا کنید. برای آزاد سازی تمام مسلمانان و ومستضعفان جهان بپاخیزید و قیام کنید. ومن یک وصیتی به شما خواهران وبراداران ایمانی می‌کنم مبادا از این وصیت من غمگین شوید و حال این وصیت این است که اگر خدا ناکرده خدا ناکرده عمر امام عزیزمان تمام شد و رهبر اسلام و مسلمین به شهادت رسید. شما از رهبر یا شورای رهبری که مجلس مقدس خبرگان تعین می‌کند اطاعت کنید و خدای ناکرده موجب تفرقه بین مسلمانان نشوید. از اینکه بگوید این رهبر بهتر است و یا آن یکی بهتر است بپرهیزید. و همین جور که گفتم همیشه و در همه جا ودر هر حال ذکر خدا از یادتان نرود و این دعا هم به همچنین (خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار) و هم چنین تا می‌توانید به جبهه‌ها کمک کنید چه مالی و چه جانی و چه بروید و جهاد کنید چه پول و وسائل بفرستید وبرای آمرزش من بنده گنهکار هم دعا کنید.
مقداری کتاب دارم از آن‌ها استفاده کنید و هرکدام را که لازم ندارید به کتابخانه شهید باهنر اهداء کنید و اما برادران، من که کاری برای اسلام عزیز انجام نداده‌ام ولی شما سعی کنید همه کار‌هایتان برای رضای خدا باشد و اگر هریک از عزیزان شهید می‌شوند مسئولیت شما زیاد‌تر می‌شود و شما باید اسلحه خونین این عزیزان وهزاران شهید گلگون کفن دیگر این آب وخاک را بردارید وتا پیروزی نهایی دست از مبارزه برندارید. سعی کنید هر هفته به نماز جمعه بروید و در این نماز عبادی و سیاسی شرکت کنید و سلام مرا به آقای شوشتری امام جمعه محترم شهرمان برسانید.
پدر ومادر عزیزم اگر خبر شهادت مرا شنیدید برایم گریه نکنید چون من نمرده‌ام بلکه به زندگی ابدی و جاوید رسیده‌ام. دوستان سعی کنید همه کار‌هایتان فقط و فقط برای خدا باشد چون همه ما در این دنیا در حال امتحان هستیم و اگر خدای ناکرده کسی از این امتحان بد بیرون آمدجایگاه آن حتما جهنم است. و اما کوردلان و منافقین بدانند که شهادت برای ما همچون علاقه و محبوبیت مادر به فرزند است شهادت برای ما همچون عسل شیرین و گواراست. در ضمن خواهران و برادرانی که توانایی رزمی دارند به جبهه‌ها بشتابند و اگر تئانایی رزمی ندارید سعی کنید در پشت جبهه را محکم نگه دارید تا این منافقین و کوردلان نتوانند ضربه‌ای به اسلام بزنند و در آخر از شما می‌خواهم که اگر از من بدرفتاری دیده‌اید به بزرگواری خودتان مرا ببخشید و هرگز دست از روحانیت مبارز برندارید. و برای سلامتی امام دعا کنید و همچنین برای ظهور آقا امام زمان و سعی کنید تا می‌توانید به خانواده‌های عزیز شهداء و معلولین و مجروحین و اسراء و مفقودالاثرهارسیدگی کنیددیگر عرضی ندارم
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار از عمر ما بکاه وبر عمر رهبر افزا
مرگ بر رجوی، مرگ بر صدام، مرگ بر بنی صدر، مرگ بر ریگان
درود بر خانواده‌های عزیز شهداء و درود بر صابران
خداحافظ به امید دیدار در روز رستاخیز
السلام علیکم و رحمه الله و بر کاته
سیدرضا سید علیزاده (صمدانی) زرندی
بسیجی اعزامی از زرنــــد کرمان

،

3 تشکر شده از کاربر صبا برای ارسال مفید :
یه پلاک , ایلیا110 , محمدELE ,

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : صبا

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« دعا کنید که خداوند شهادت را نصیب شما کند که در غیر این صورت زمانی فرامیرسد | سخنی از شهید در آخرین لحظات زندگی... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:06 بعداز ظهر