انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » رهبری » کلام رهبری » رهبر انقلاب: اولا غلط میکنید...

رهبر انقلاب: اولا غلط میکنید...

دوران بزن و دررو تمام شده                     رهبر انقلاب ، امروز چهارشنبه 16 اردیبهشت : همین چند روز گذشته دو مسئول رسمی آمریکا تهدید کردند که حمله‌ی نظامی می‌کنیم؛ اولاً که غلط می‌کنید. ثانیاً من در زمان رئیس‌جمهور قبلی آمریکا که تهدید می‌کرد هم گفتم کهدوران بزن و دررو تمام شده ملت ایران کسی را که تعرضی بکند رها نمی‌کند.
vifv hkrghf: h,gh ygx ld;kdn...

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:5
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال ازدواج
مدال ازدواج
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

دوران بزن و دررو تمام شده

رهبر انقلاب ، امروز چهارشنبه 16 اردیبهشت :
همین چند روز گذشته دو مسئول رسمی آمریکا تهدید کردند که حمله‌ی نظامی می‌کنیم؛
اولاً که غلط می‌کنید.
ثانیاً من در زمان رئیس‌جمهور قبلی آمریکا که تهدید می‌کرد هم گفتم کهدوران بزن و دررو تمام شده
ملت ایران کسی را که تعرضی بکند رها نمی‌کند.

9 تشکر شده از کاربر پسرآفتاب برای ارسال مفید :
بهار14 , عباس خادم , یازهرااا , قمرخانم , باران 313 , عقیق , محمدELE , سینا , mohadeseh ,

می پسندم 8     0  8 

تعداد پسند های ( 8 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1992
حالت :
اعتبار کاربر : 8737
پسند ها : 570
حالت من :  Konjkav.gif

ممنون ازشما و ولایتمداریتون که به موقع در صحنه اید وسخنان نایب امام زمانمون رو مخابره میکنید

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : بهار14معصوم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

حالا باز بگید مذاکره
باز بگید نمیشه در برابرشون موضع داشت چون داریم مذاکره میکنیم
جمع کنید بابا

جوووووووووووونم فدای ره بر که مثل شیر وایستاده و سینه سپر کرده .............

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92888
پسند ها : 4935
حالت من :  Sepasgozar.gif

سلام علیکم

تصویر امروز پوستری است با عنوان «دوران بزن‌ و دررو تمام شده» که بر گرفته از بخشی از بیانات امام خامنه ای در دیدار جمعی از معلمان و فرهنگیان است.

ایشان در این دیدار فرمودند:

دشمن تهدید میکند، همین چندروزه، دو نفر از مقامات رسمی آمریکا تهدید نظامی کردند؛ حالا کار به آن افرادی که مسئولیّتهای خیلی مهم و حسّاسی ندارند، نداریم. من نمیفهمم مذاکره در زیر شبح تهدید چه معنایی دارد؟ مذاکره کنیم زیر شبح تهدید! مثل اینکه یک شمشیری بالای سر [ما باشد]. ملّت ایران این‌جوری نیست؛ ملّت ایران مذاکره‌ی زیر سایه‌ی تهدید را برنمیتابد. چرا تهدید میکنند؟ چرا غلط زیادی میکنند؟ میگوید اگر چنین نشود، چنان نشود، ممکن است ما حمله‌ی نظامی به ایران بکنیم؛ اوّلاً که غلط میکنید؛ ثانیاً من در زمان رئیس‌جمهور قبلی آمریکا -  آن‌وقت هم تهدید میکردند – گفتم دوران بزن‌ودررو تمام شده؛ این‌جور نیست که شما بگویید میزنیم و درمیرویم؛ نخیر، پاهایتان گیر خواهد افتاد و ما دنبال میکنیم. این‌جور نیست که ملّت ایران رها کند کسی را که بخواهد به ملّت ایران تعرّضی بکند؛ ما دنبال خواهیم کرد.

۱۳۹۴/۰۲/۱۶

برای دریافت تصویر، یک صلوات برای تعجیل در ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بفرستید.
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم واحشرنا معهم واهلک اعدائهم اجمعین

دوران بزن‌ و دررو تمام شده

برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید.
-
لینک کمکی – پیکوفایل
-

برای دریافت فایل لایه باز (psd) تصویر اینجا کلیک کنید.

-
لینک کمکی – پیکوفایل
-

هر گونه استفاده از تصاویر (در قالب بنر ، پوستر و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.

یا علی مدد

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران از سه فوریت طرح توقف مذاکرات تا قطع تهدیدات آمریکا، در مجلس خبر داد.

قدوسی در خصوص جزییات این خبر گفت: در صورت تصویب، این طرح دولت را موظف می‌کند، صریحاً مذاکرات خود با 1+5 را به علت ادامه تهدیدات نظامی در روند مذاکرات قطع کند و تا زمانی که آمریکایی‌ها رسماً توسط سخنگوی خود اعلام نکنند که در حین و بعد از مذاکرات دیگر درباره تهدیدات علیه ایران اظهاراتی به میان نخواهند آورد، این مذاکرات قطع شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: سه فوریت این طرح فردا یکشنبه در اختیار هیأت رئیسه مجلس قرار خواهد گرفت.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
حالت :

جانشين فرماندهي کل سپاه پاسداران با بيان اينکه توصيه ما به تيم هسته اي اين است که اگر آمريکا مجددا با ادبيات ارعاب، تهديد و تحقير در مذاکرات به دنبال برتري طلبي سياسي بود، ميدان مذاکرات را ترک کند، تاکيد کرد که کار را به ما بسپاريد تا در فضاي تهديد با آنها تعيين تکليف کنيم.
    سردار «حسين سلامي» جانشين فرماندهي کل سپاه پاسداران در خبر سراسري شبکه يک سيما در واکنش به تهديد نظامي مقامات آمريکايي اظهار داشت: دوران به کار بردن قدرت نظامي پايان يافته و آمريکا نبايد پيروزي هاي گذشته خود بر ارتش هاي پوسيده که شبيه مانور بدون دشمن و شوي نظامي بود را با درگيري با ايران عزيز و اسلامي مقايسه کرده و دچار خطا در محاسبه و اشتباه در برآورد شوند.
    سردار سلامي ادامه داد: بنده به عنوان يک فرمانده نظامي جنگ ديده که در دوران جواني در جنگ بزرگ شده ام و جنگ برايم پديده اي واقعي و نه ذهني است، به آنها هشدار مي دهم و مي گويم ما بيش از آنکه براي صلح، سازش و تعامل با آنها قدرت ساخته باشيم براي جنگ هاي گسترده و طولاني مدت با امکان حقيقي پيروزي و غلبه بر آنها قدرت سازي کرده ايم.
    جانشين فرماندهي کل سپاه پاسداران با بيان اينکه اگر آمريکا بخواهد از پايگاه هوايي روي زمين استفاده کند بايد بداند که آنجا به آتش کشيده خواهد شد، افزود:
اگر هواپيماهاي آنها مي خواهند در آسمان پرواز کنند بدانند تمام طبقات و سقف هاي مختلف آسمان سراسر آتش خواهد شد.
    وي خاطرنشان کرد: ما به خلبان هاي آنها هشدار مي دهيم که اولين پرواز آخرين پرواز خواهد بود و هيچ کس سالم بازنخواهد گشت و بايد پروازهاي خود را به نام پرواز آخر نامگذاري کنند.
    سردار سلامي تصريح کرد: ما براساس فرض
خطرناکترين سناريو که به زبان لاتين آن براي فهم بهتر آمريکايي ها Worst Case Scenario است، آماده شده ايم و اين براي ما يک مفهوم ساده است؛ ما از جنگ با آمريکا استقبال مي کنيم چرا که معتقديم آنجا ميدان موفقيت ها و عرض اندام پتانسل هاي حقيقي قدرت ماست.
    جانشين فرماندهي کل سپاه پاسداران يادآور شد: اگر آمريکا بلوف مي زند و عمليات رواني مي کند ما باز هم با اين قضيه جدي برخورد مي کنيم و اگر واقعي هم مي گويند ما آماده ايم تا واقعيت ها را در ميدان به رخ يکديگر بکشيم.
    وي درباره تيم هسته اي کشورمان گفت:
تيم مذاکره کننده ايراني حامل يک امانت الهي و بار عزت، کرامت، حيثيت و استقلال يک ملت است و در واقع آنها نمايندگان اين ملت در عرصه نبرد ديپلماتيک هستند.
    سردار سلامي بر همين اساس اظهار داشت: ما به تيم مذاکره کننده توصيه مي کنيم با آرامش، وقار و اعتماد به نفس و تکيه بر يک قدرت عظيم و بي پايان که ملت ايران و نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي اندوخته اند در مذاکرات حاضر شوند.
    وي تاکيد کرد:
تيم مذاکره کننده نبايد هيچ گونه توافقي که ذره اي به عزت و باورهاي اصيل ملت ايران مي زند، داشته باشد.
    جانشين فرماندهي کل سپاه پاسداران با اشاره به ماجراي مک فارلين در طول دوران دفاع مقدس ادامه داد: ما آمريکايي ها را سال 65 و در ماجراي مک فارلين آزموده ايم از اين رو اگر نياز عامل مذاکره بود ما در اوج نبرد نابرابر با عراق و متحدان آن از جمله آمريکا، شوروي، اروپا و اعراب، مک فارليني که با پاسپورت جعلي به فرودگاه مهرآباد آمده بود و در آن شرايط اخراج نمي کرديم.
    وي تصريح کرد:
ملت ايران يک ملت کارآزموده و جنگ ديده است و آزمودن دوباره آنها خطاست.
    سردار سلامي با بيان اينکه توصيه ما به تيم هسته اي اين است که اگر آمريکا مجددا با ادبيات ارعاب، تهديد و تحقير در مذاکرات به دنبال برتري طلبي سياسي بود، ميدان مذاکرات را ترک کند، گفت: آنها اين قضيه را به ما بسپارند تا در فضاي تهديد با آنها تعيين تکليف کنيم و کار را ادامه دهيم.
    به گزارش فارس،جانشين فرماندهي کل سپاه پاسداران با اشاره به اشتباه آمريکا تصريح کرد: آمريکا وقتي در منطق سياسي کم مي آورد از اعمال قدرت نظامي استفاده مي کند و منطق آنها از زبان لوله تفنگ خارج مي شود در حالي که ما گلوله هايمان از زبان منطق خارج مي شود.
    وي يادآور شد:
ما اگر آمريکا را تهديد نمي کنيم به اين دليل نيست که قدرتمند نيستيم بلکه به اين دليل است که معتقديم در فضاي تعاملات ديپلماتيک و سياسي بايد اجازه داد سياست مسير خود را طي کند.

می پسندم 1     0  1 

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
حالت :

خطيب جمعه تهران:آمريكا دست از پا خطا كند ملت ايران آنها را به روز سياه مي نشاند

آيت الله سيداحمد خاتمي خطيب نماز جمعه تهران خطاب به دولت آمريکا گفت: شما غلط مي کنيد که متعرض ملت ايران شويد. آمريکا دست از پا خطا کند ملت ايران آنها را به روز سياه مي نشاند. درسي به شما مي دهيم که تا ابد پشيمان شويد.
دوره بزن دررو گذشته است؛ اگر قرار باشد متعرض ملت ايران باشيد ملت ايران تا آخر تعقيبتان مي کند و شما را به روز سياه مي کشاند. شما يک بار تجربه کرديد 8 سال ملت بزرگ ايران با شما جنگيد با امکاناتي که به صدام داديد در مقابل شما ايستاد آيا مي خواهيد شانس خود را بار ديگر امتحان کنيد. درس ملت ايران به شما پشيماني ابدي در پيش خواهد داشت.
به تعبير امام خميني(ره) ملت ايران دندان هاي آمريکا را در دهانش خرد خواهد کرد

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif

جانشين فرماندهي کل سپاه پاسداران با بيان اينکه توصيه ما به تيم هسته اي اين است که اگر آمريکا مجددا با ادبيات ارعاب، تهديد و تحقير در مذاکرات به دنبال برتري طلبي سياسي بود، ميدان مذاکرات را ترک کند، تاکيد کرد که کار را به ما بسپاريد تا در فضاي تهديد با آنها تعيين تکليف کنيم

ای کاش انروزهایی که رای میخواستند بیاورند وگفتند ما سرهنگ نیستیم حرفشان را قبول میکردند .وان یکی نمیگفت امریکا با دوبمب سیستم دفاعی ایران را ازبین میبرد.وان یکی نمیگفت مگر اقتدار ایران به موشک است..دقیقا همان زمانی این حرف رازدندکه ارتش جمهوری اسلامی ایران رزمایشی در خلیج فارس انجام میداد...واین کار یعنی همان دخالت در امور فوق تخصصی نظامی

اگر نمیدانند اقایان بدانند اگر امریکا میتوانست ایران را با دوتا بمب ازبین ببرد تا الان حتما این کار را کرده بودواگر نکرده با وجود توانایی واقعا دولت نادانی دارد امریکا.ودرمورد دوم موقعی که رزمایش دریایی است اقتدار نیروبه ایمان وصلابت نیروهای ان یگان است و به همان موشک وناو وناوچه وهمه تجهیزات مادی است که در پناه ایمان چنان بزرگان دلیری با قوه ایمان موثر وکارامد تراز غول های اهنینی است که با موشک خلیج فارس به قعر ابها خواهد رفت دوره جنگهای اتمی تمام شده است وایران ژاپن والمان نیست جنگ طلب نبوده ونیست ولی از اقتدار کشورش تا پای جان وموجودیت ان نگهبانی میدهد وانقلاب را بدست حضرتش خواهد رساند ان شالله
واگرمیدانند دولت مردان نمیتوانند در برابر زیاده خواهی امریکا بایستند کنار بروند تا با زبان خودشان با انها حرف بزنیم زور جایی جواب نمیدهد بخصوص در برابر ملت بزرگ ایران

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
رهبر ، انقلاب: ، اولا ، غلط ، میکنید... ،

« سخنان رهبر معظم له | یه یاد آوری..... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 09:51 پیش از ظهر