انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » وقایع التفاقیه » دلنوشته های واقعی و خاطرات اعضاء یاران » یه روز از زندگی من + آموزش آشپزی کاملا تصویری

یه روز از زندگی من + آموزش آشپزی کاملا تصویری

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز یه روز که از خواب پا میشین دوربرتون رو نگاه میکنین با این وضعیت رو به رو هستین با خودتون میگن دیشب چه خبر بوده ؟ خوابم یا بیدار   ؟  این باند ها چی میگه اینجا ؟ ؟ چشتون که میفته به اون طرف خونه میگین  آهام جشن ولادت حضرت علی اکبر بوده دیشب  *** دیروز کلا خانواده رفتن بودن پیش بابا بزرگم من بودم و دادشم تک و تنها و جشن هم خونه ی ما ، صبحش که جمعه بود و روز خواب تا ساعت
di v,c hc ckn'd lk + Hl,ca Ha\cd ;hlgh jw,dvd

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

یه روز که از خواب پا میشین دوربرتون رو نگاه میکنین با این وضعیت رو به رو هستین

با خودتون میگن دیشب چه خبر بوده ؟ خوابم یا بیدار   ؟  این باند ها چی میگه اینجا ؟ ؟

چشتون که میفته به اون طرف خونه میگین  آهام جشن ولادت حضرت علی اکبر بوده دیشب 

دیروز کلا خانواده رفتن بودن پیش بابا بزرگم من بودم و دادشم تک و تنها و جشن هم خونه ی ما ، صبحش که جمعه بود و روز خواب تا ساعت 10 خواب خخخ بعدش هم مدیر یه سایتی زنگ زد گفت بیا نماز جمعه چنتا عکس بگیر ، بعدش هم یه موضوع داد که تا شب برام آماده کن و ایمیلش کن ، شیرینی و جارو کردن خونه و تزئیین خونه هم که مونده بود

داداشم خونه رو جارو کرد منم با مجتبی ( دوست عزیزم) خونه رو برای جشن شب تزئئی می کردیم ، خانواده هم بعد از اذان برگشتن خونه  و هی گفتن به به افرین ،  کی خونه رو جارو کرده ؟ من من  ، کی خونه رو تزئین کرده  ؟ من من ،  به به چه پسرهای خوبی خخخخ آخر شب هم برای اون مدیر ایمیل کردم موضوعش و بعد هم باند و وسایل رو جمع کردم ساعت یک شب خوابیدم 

ادامه داستان

صبح که بیدار شدین دیدن تک وتنها هستین اول صورت تون رو میشورین بعد میرین سمت قوری  بعد سمت یخچال  و وقتی نا امید شدین خودتون دست به کار میشین خخخ

اول میرین سمت گاز

بچه ها اول کبریت رو وشن کنین بعد گاز رو باز کنین ، نکات ایمینی رو جداً جدی بگیرید خخخ

بعد یه قابلمه کوچیک رو اندازه دو لیوان اب میکنین و میزارین روی گاز

تا وقتی آب جوش میاد میتونین سیمتم رو روشن کنین و برین اول ایمیل رو چک کنین مدیر اون سایت چی گفته ، می بینین با کمال پرویی گفته کوتاه است گزارشت خخخخ

بعد هم انجمن خودمون و صفحه ی اول روزنامه ها رو یک چک میکنین

به همین صورت صفحه ی اول همه روزنامه های صبح رو نگاه میکنین هر کردوم جالب بود میری سایت روزنامه و کامل می خونین یه هزاری هم برای  خرید روزنامه پول نمیدی خخخ

به به آب هم جوش اومده و یه لیوان این قدی انتخاب میکنین

تقریباً یک هفته ای هست تویه ترک هستم و چایی نمیخورم مگه چایی سبز یا چایی گیاهی ، چند روز  پیش رفتم مغازه گفت چای سبز نداریم میوه ای داریم ، گفتم میوه ای ؟ ؟ مگه چای میوه ای هم هست ؟؟ خخخ گفت آره خودم نخوردم اما ببر امتحان کن خوب بود بسته ی کاملش رو بگیر

کنار چایی دوتا خرما می زاریم 

من چایی رو با قند میخورم اما داداشم خیلی قبل تراز من رفته توی ترک ،  قند هم نمیخوره با کشمش یا خرما خشک و اینجور چیزایی چای میخوره ، پس خرما رو برمی داریم و 3تا قند میزاریم کنار چایی و کلاس بازی رو میزاریم کنار خخخ

بعد از نوش جان کردن چایی میریم سمت صبحانه 

یه ظرف در ابعاد اینقد در اینقد مطابق شکل زیر انتخاب میکنیم خخخ

این نوع تخم مرغ رو ما میگیم تخم مرغ  خونگی یعنی مرغ های خودمون تخم میکنن و از اون تخم مرغ های بازاری نیست (راستی 2 شب پیش شغال یکی از مرغ هامون رو خورد یه مرغ قشنگی بود حیفش  )

برای اینکه مهارت خودتون در آشپزی رو نشون بدین می تونین زرده رو از سفیده سه صوته جدا کنین بعله خخخ

بعضی ها تخم مرغ رو همینجوری میریزن داخل ماهیتابه بعضی ها مثل من قبلش زرده و سفیده رو قاطی میکنن

بعد هم به اندازه ی کافی روغن و اضافه کردن تخم مرغ در روغن

اینا دوتا تخم مرغ هست ، یه هویی دیدی داداشی اومد گفت بزار منم یه لقمه بخورم و کم کم همه ی غذاتو خورد پس بیشتر درست کن ضرر که نداره خخخ

بعد هم نوش جان فقط بگم ما نون مون هم نون محلی است ( خدا بهموتون یه زن بده که یاد داشته باشه نون محلی درست کنه یاد داشته باشه انواع آب گوشت درست کنه من که نا امید شدم فک نکنم وجود داشته باشه چنین چیزی خخخخ  الان فقط لیست میدن خخخ  کم کم آب گوشت نیم اماده هم به بازار میاد بعد از 2 دقیقه میل کنین خخخ )

اینا تافتون هست مادر محترم با دست های خودشون درست میکنن ، بسیار بسیار خشمزه.....  با ماست و کشک خیلی خشمزه  تر میشه  ( اینم بگم ما کشک محلی داریم اقوام عشایر داریم و برامون میفرستن شماها کشک خرم می خورید خخخ بعله بزار بگم شما ها یه برج میلاد داری اینقد قیافه میگیرین خخخخ ماست هم ماست محلی است خودمون گوسفند داریم تویه برنامه چه خبرام یه قسمت مراغامون رو نشون دادم یه جا هم با بزغاله ام هستم 

حالا شما بگین غذای من خوشمزه تر است یا اون که ادعای میکنه آشپز نمونه است نمیخوام اسم بیارم ها اما اول اسمش یگانه 313 است خخ سالاد اولویه خشمزه تر است یا تخم مرغ خخخخ آقا من ساکت شما بگین..... خواهش میکنم دیگه زیادی هم تعریف نکنین خخخ

شوخی کردم هر روز که نمیشه تخم مرغ خورد خخخ برای خوردن اونجور غذاها حمله میکنیم خانه دامادمون ، آبجی 10 تا چیز قاطی پاتی  میکنه در نهایت خوشمزه میشه شام خخخ 

بعد هم یه موضوعی که دغدغه شو داریم میزارین انجمن 

بعد هم پیش به سوی بانک برای واریز شهریه وگرنه نمیشه رفت امتحان داد و منتظر یه معجزه تا چهارتا جمله از کتاب رو بخونیم خخخ

ویرایش موضوع توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ بعد از ظهر

می پسندم 7     0  7 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

خیلی خوبه که جوونها در متن خبرها باشند  ودر مناسبتهای اجتماعی شرکت کنند این نشانه هوشیاریه .
 میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مبارک.

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92776
پسند ها : 4934
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

نوشته شده توسط : احسان فقط خدا »

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

سلام آقا احسان خدا قوت

اشتباه نکنم ظرفتون مسیه خیلی خوبه ولی حالا چرا آب برا چایی تو قابلمه؟
تقریباً یک هفته ای هست تویه ترک هستم و چایی نمیخورم مگه چایی سبز یا چایی گیاهی ، چند روز پیش رفتم مغازه گفت چای سبز نداریم میوه ای داریم ، گفتم میوه ای ؟ ؟ مگه چای میوه ای هم هست ؟؟ خخخ گفت آره خودم نخوردم اما ببر امتحان کن خوب بود بسته ی کاملش رو بگیر
اینکه خوردن چایی رو ترک کردین عالیه
چای میوه ای هم خوشمزست

کنار چایی دوتا خرما می زاریم 

من چایی رو با قند میخورم اما داداشم خیلی قبل تراز من رفته توی ترک ،  قند هم نمیخوره با کشمش یا خرما خشک و اینجور چیزایی چای میخوره ، پس خرما رو برمی داریم و 3تا قند میزاریم کنار چایی و کلاس بازی رو میزاریم کنار خخخ

عه چرا خرما خوبه که آقا احسان
خرما ضد سرطانه
روش سالم رو آموزش بدین لطفا

این نوع تخم مرغ رو ما میگیم تخم مرغ  خونگی یعنی مرغ های خودمون تخم میکنن و از اون تخم مرغ های بازاری نیست
خوشبحالتون
ما هم تخم مرغ خونگی استفاده می کنیم ولی می خریم

آقا احسان یکم زرچوبه و فلفل می زدین خوشرنگ می شد
اینا تافتون هست مادر محترم با دست های خودشون درست میکنن ، بسیار بسیار خشمزه.....
خداوند مادر محترمتون رو حفظ کنه ان شاءالله و طول عمر با عزت و پر خیر و برکت بهشون بده.
دستشون درد نکنه

قدر این نونای خونگی و غذاهای سالمی که می خورین رو بدونین
در کل عالی بود ممنون

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

واقعا آموزش کامل جامع وبی عیب ونقصی بود /
ممنون ار اموزش تصویریتون حتما تصویر مرغ های نایابتون رو هم بزارین چون درحکم کیمیا هستن دردوره ای که خوراکمون شده مرغ های هورمونی سبزیجات ومیوه هایی که اغشته به انواع سموم هستن ومحصولاتی  که اصلا نمیشه بهشون اعتماد کرد .

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627

ممنون

بعضی از بزرگوارا گفتن آب رو چرا تویه قابلمه ،  آخه دوتا استکان که لازم نیست سماور رو روشن کنی یا کتری رو بزاری ، با  قابلمه کوچیک سه سوته جوش میاد نیت جوش اومدن آب هست حالا با چای ساز با قوری  سماور فرقی نمیکنه من خودم تنها که باشم تویه قابلمه کوچیک آب میریزم و سریع آب جوش میاد

قمر خانم  چایی با خرما خوب نیست الانی سرج کردم نوشتن جدیداً متوجه شدن خرما با چایی خوب نیست ، با کشمش عالی هست ، از باغ و  کشمش هم گزارش ویژه قبلاً گذاشتم انجمن

تویه وبلاگم دیدم گفتین درباره نون محلی چنتا عکس بزارم با خودم گفتم این گزارش به همون بهانه چنتا عکس از تافتون بزارم ، اما انواع نون محلی داریم که ما یکی تافتون یکی نون سنتی (نونوایی ها می نویسن نون سنتی اما سنتی نیست با گاز درست میکنن و مزه نون محلی خیلی بهتر است ) یه نوع دیگه هم از نون کوچیک تر است از تافتون بزرگتر که خوشمزگیش به روغنش است ، روغن زرد نمیدونم میدونین چی هست یا نه اما روغن حیوانی حساب میشه و فک کنم کیلویی 60 هزارتومان باشه اما اقوام عشایر ما برامون می فرستن اما خیلی کم استفاده میکنیم ولی اونجا که میریم برنجشون با روغن حیوانی است فوق العاده است ، مادر بزرگم همیشه برنج درست می کردن با روغن حیوانی و یه چیزایی مثل رشته هم قاطی برنج می کردن ( خداوند همه ی رفتگان رو بیامرزه ) فوق العاده خوش مزه میشد 

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

سلام وعرض ادب اینکه شما واقعا اشپز قابلی هستی اصلا حرفی نیست مشخصا هم بعدا برای خانمت همین کارا رو انجام میدی وباعث میشه زندگیتون سرشاراز محبت باشه
ولی بحث نون خونگی رو گفتین منم موافقم نون خونگی فوق العاده خوشمزه است یعنی حتی 10 روز هم بمونه بازم خوشمزه تراز نون داغ بیرون از خونس
روزنامه های رو که داشتین میخوندین رو  یکیش  برام جالب بودخوشم اومد ازش بماند کدوم یکی
اما چایی با دوتا خرما خوردن رو اصلا قبول ندارم من هر وقت چایی با خرما میخورم حداقل 10 تا خرما باید بخورم وگرنه چایی بهم نمیچسبه..محل کارم بچه هامون دارن چاهایی مثل چای بِه چای پونه چای های مختلفی دم میکنند که همیشه چون بچه های خوبین وارادت دارن بهم تعارف میکنن(نگاه نکن اقای احسان فقط خدااینجا مارو بداخلاق میبینید ولی محل کار وخونه محبت ومهربونی از سرو روی من میباره قبول ندارین از اقامحمدطاها وقمر خانم که اومدن خونمون بپرسین تازه از چندنفر دیگه هم میتونین بپرسین که یواشکی تو خصوصیم بهتون میگم) جاتون خالی
اما در مورد تخم مرغ پختن که دیگه اینقدر توضیح نداشت ی اقایی میشناسم تو انجمن وچت روم خیلی دوستش دارم برای خودش اشپزیه چه کمکهایی هم به همسرش نمیکنه یه تخم مرغ پختیا ببین چقدر تعریف کردی از خودت ههههههههههههههه
  در کل کارت خوب بود

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [6]
معاون انجمن
rating
شماره عضویت : 179
حالت :
اعتبار کاربر : 2309
پسند ها : 317
حالت من :  Azkhodrazi.gif

یک سوال چرا چاییو ترک کردین مگه چشههههههههههههههههههههههه؟

و اگه ضرر داره من روزی نیم لیتر چای بخورم احتمال مرگم هست آیا ؟

ای کاش بچه شهری نبودمو طعم این مواد غذایی طبیعیو مثل احسان هر روز می چشیدم

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : مرتضی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

زن زلیل خوبی ازت درمیاد.
من هم معتاد چای هستم خوب و بدشو نمی دونم
سوژه خوبی بود یادم باشه من هم چنین گزارشی رو از زندگی بزارم

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب ب امید ظهور

بذارید منم تعریف کنم از ماددددددددددددددددددددددددددددر مهربون و زحمت کشم ک همه جوره و با همه سختیها داره میسازه

واقعااااااااااااااااااااااااااااا باید ب مادرم گف دستمریضاد

ایوووووووووووووووووول داری مادرجان

مادرم من هم ماست درست میکنه باشیر خونگی واقعااااااااااااااااااااا عالیه اصن عادت ب ماست بیرون نداریم

تامیبینه سطل داره خالی میشه فوری میزنه مام ک معتاد ماستیم

راستییییییییییییییییییییییییییییییییییی مادر پارسال برای اولین بار امتحانی کشمش درس کرد عالللللللللللللللللللللللللللی بود

ماددددددددددددددددددددر جان مرحبا ب شما عزیزممممممممممممممممممممممممممی فدااااااااااات شم ی دونه ای

دایی ام اومد خونمون گذاشتم بخوره گفتم مادر درست کرده

تعجب کرد

گفتم بعلهههههه مادرم ما اینه دیه 

مادرم اهل قناعت هس اهل تجملات نیس خدا حفظش کنه باسه بابام و بچه هاش الهی امین

ایول ایول مادر غروب ایول

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
اعتبار کاربر : 6220
پسند ها : 696
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

نوشته شده توسط : غروب کربلا 313 »
 بذارید منم تعریف کنم از ماددددددددددددددددددددددددددددر مهربون و زحمت کشم ک همه جوره و با همه سختیها داره میسازه

مادرم من هم ماست درست میکنه باشیر خونگی واقعااااااااااااااااااااا عالیه اصن عادت ب ماست بیرون نداریم

راستییییییییییییییییییییییییییییییییییی مادر پارسال برای اولین بار امتحانی کشمش درس کرد عالللللللللللللللللللللللللللی بود

ماددددددددددددددددددددر جان مرحبا ب شما عزیزممممممممممممممممممممممممممی فدااااااااااات شم ی دونه ای

تعجب کرد

ایول ایول مادر غروب ایول

دست مادرتون درد نکنه -خدا سایه شون رو رو سرتون نگه داره
و اما
به قول قدیمیا
گیریم که پدر(مادر)تو بود فاضل --از فضل پدر(مادر)تو را چه حاصل
');" title="میانبر شکلک">

خودتون (چند مرده حلاجین؟)به غیر از نیمرو چی بلدین

می پسندم        0 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

نقل قول
زن زلیل خوبی ازت درمیاد.

به نظر من فقط نون های دستپخت مادرش قابل خوردنه

حیف مواد غذایی طبیعی که باهاش غذا درست کرده نیمروش خیلی زشته

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [11]
مدیر انجمن مطالب جالب
rating
شماره عضویت : 658
حالت :
اعتبار کاربر : 31653
پسند ها : 1693
حالت من :  Sarbezir.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (22).jpg

مردا ی تخم مرغ ساده هم بلد نیستن درست کننا نچ نچ اخه این چ وعضشه ؟

یکم سلیقه به خرج بدین این چیه اخه ؟

ولی نه از شما اقا احسان بیشتر انتظار نمیره چون  درگیر خبر نگاری هستید و خیلی چیزا دیگهههههههههههههه

همین که بلدید گازو روشن کنین وتخم مرغ و بشکنید خودش خیلیه

احسنت مرحبا

می پسندم        0 

امضای کاربر : یگانه 313

صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین
ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ بعد از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب ب امید ظهور

نوشته شده توسط : سید یزدان »
نوشته شده توسط : غروب کربلا 313 »

تعجب کرد

ایول ایول مادر غروب ایول

دست مادرتون درد نکنه -خدا سایه شون رو رو سرتون نگه داره
و اما
به قول قدیمیا
گیریم که پدر(مادر)تو بود فاضل --از فضل پدر(مادر)تو را چه حاصل
');" rel="nofollow" title="میانبر شکلک">

خودتون (چند مرده حلاجین؟)به غیر از نیمرو چی بلدین

اقاسید خودم همه چی بلدم ازجمله: قورمه سبزی / قیمه / زرشک پلو بامرغ / خورشت بامیه / رشته پلو / اشگنه /

لوبیا پلو/ برانی اسفناج / کشک بادمجون/ ماهی پلو وغیره

مربا و ترشی هم بلدم

می پسندم        0 

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
یه ، روز ، از ، زندگی ، من ، آموزش ، آشپزی ، کاملا ، تصویری ،

« بی قرار پرواز از زندگیش میگوید | برگزاری جشن نیمه ی شعبان در روستای ما تصاویر »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:54 پیش از ظهر