انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » باز هم داستان تکراری برهم زدن سخنرانی در سالگرد امام(اختصاصی)

باز هم داستان تکراری برهم زدن سخنرانی در سالگرد امام(اختصاصی)

سلام  داستان تکراری بر هم زدن سخنرانی مسئولین کشور در مراسم سالگرد امام  امسال هم  بنا به  رسم جا افتاده  در چند سال گذشته  بعضی از عزیزان همیشه در صحنه قصد برهم زدن سخرانی روحانی را داشتن  توجیه این کارشون هم حمایت از رهبری و ضد ولایت فقیه بودن اون سخنران است  پارسال این شلوغ کردن به حدی رسید که سید حسن خمینی بی خیال سخرانی شد پارسال عده ای نیز به بهانیه ی ضد ولایت فقیه بودن علی لاریجانی سخنرانی او در 22 بهمن قم  را برهم زدن ، البته علی لاریجانی
fhc il nhsjhk j;vhvd fvil cnk sokvhkd nv shg'vn hlhl(hojwhwd)

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سلام 

داستان تکراری بر هم زدن سخنرانی مسئولین کشور در مراسم سالگرد امام 

امسال هم  بنا به  رسم جا افتاده  در چند سال گذشته  بعضی از عزیزان همیشه در صحنه قصد برهم زدن سخرانی روحانی را داشتن 

توجیه این کارشون هم حمایت از رهبری و ضد ولایت فقیه بودن اون سخنران است 

پارسال این شلوغ کردن به حدی رسید که سید حسن خمینی بی خیال سخرانی شد

پارسال عده ای نیز به بهانیه ی ضد ولایت فقیه بودن علی لاریجانی سخنرانی او در 22 بهمن قم  را برهم زدن ، البته علی لاریجانی که حالا مشخص میشه مواضعش و ایستادگی او در برابر رئیس جمهور سابق درست بوده و عده ای که انتقاد از احمدی نژاد را ایستادگی دربرابر رهبر می دانستن ( من میگم فاجعه است این رفتار ها ) این فاجعه رو به بار آوردن

امسال هم در سخنرانی روحانی این اتفاق افتاد و عده ای با شعار دادن مانع شروع به صحبت روحانی شدن

این گزارش رو بی بی سی نشون داده و من گذاشتمش اپارات اگه پاک شد مقصر من نیستم اما فک نکنم پاک بشه چون موردی نداره 

این فیلمی هست که به صورت زنده سخنان روحانی از شبکه خبر پخش میشده

و کی قرار است این داستان تمام شود و اگر اینجور کار ها خوب است استفاده اش چی هست ؟ ؟ اگرم بد است چرا با این دوستان بر خورد نمی کنیم ؟ 

یه بار سخنرانی احمدی نژاد هم در مرقد امام همین اتفاق افتاد و احمدی نزاد شده بود منافق وضد ولایت فقیه ، فیلمشو نتونستم پیدا کنم اما اگه اشتباه نکنم احمدی نژاد در جواب به این هیاهوها میخنده و اشاره میکنه نوبت شما هم میشه همچین چیزی میگه تقریباً

ویرایش موضوع توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ بعد از ظهر

3 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
دختر چادری , meshkat , حضور 313 ,

می پسندم        0 

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

بزرگنمایی برخی حوادث  ونشر برخی استدلالهای بیگانه کمکی به وحدت در جامعه نمی کنه . 
  با توجه به مکر  و شبیخون زدن  دشمن باید بیشتر حواسمون رو جمع کنیم. و دیگر اینکه ما نباید بلندگوی بی بی سی باشیم .تفسیر بیگانه ها وعوامل وابسته به انها از جریانات داخلی کشور ما کاملا مغرضانه است  تلاش دشمن برای  ایجاد تنش وتشنج در کشور برای همه واضح واشکاره  انها بسیار علاقمند که اوضاع را غیر واقعی نشان بدهند واز کاه کوه بسازند بسیار علاقمندند که شرایط را برای نزاع داخلی فراهم کنندعلاقمندند فضا را مه الود کنند که حق در ان مشخص نباشه ودر چنین فضایی حق پایمال خواهد شد .

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

بله ما نباید بلنگویی دشمن باشیم اما باید بدونیم اون از چه کارای ما سو استفاده میکنه؟ ؟ نباید چشم به روی همه چیز بست وقتی کار اشتباه است باید درستش کنیم حالا بی بی سی هرچی بگه ، خودمون قبول داریم این رفتارها اشتباه است یا نه ؟ خوب بس تا عادت نشده همین الان جمعش کنیم

بزرگنمایی هم نیست برهم زدن سخنرانی یه مسئول عالی رتبه ی کشور  دیگه بزرگ نمایی نمیخواد ، داره زنده پخش میشه ، و اینکه وحدت ما نباید بهم بخوره  درست ، اون وقت با این رفتار ها وحدت حفظ میشه ؟ ؟ میگم که متاسفانه اشتباهات خودمون رو هم میزاریم به پای دشمن خوب اگه بد است درست کنیم خودمون ، فضای مه آلود هم به نظر من مقصر خودمون هستیم ، این رفتارها فضا رو مه الود میکنه و دشمن سو استفاده

خدا نکنه این کارا تبدیل بشه به عادت و باز بگیم خوب به به همه چیز درهم بر هم شده حالا وقت فرهنگ سازی هست  ، و اینکه این رفتار ها به پایی کی گذاشته میشه مگه ؟ ؟ ؟ غرب زده و روشنفکر ؟ نخیر پای بچه مذهبی ها و بسیجی ها ، منم بسیجی هستم کارت فعال هم دارم خخخ  به صراحت هم میگم فعالیتم از خیلی ها  هم بیشتر است شک دارین بپرسین خخخخ  اما زشت است این کارها 

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

قبول دارم کار اون عده که مشخص نیست کیا هستن درست نیست ودر هر دولتی هم که بوده این کار رو کردن که این اشتباه بوده وهست
بازم جای شکرش باقی هست که اقای رئیس جمهور سعه صدر داشتند واز اون حرفای تاریخی نزدن که همون بی بی سی علمش میکرد

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 2072
حالت :
اعتبار کاربر : 2804
پسند ها : 164

سلام برنامه ایی از قبل تعیین شده بوده و هست وسال آینده هم برقرار خواهد بود

اینهارو ندونیم دیگه هیچ من خودم چند سال بسیج خواهران

بودم وفعالیت داشتم.فعلا سکوت رو ترجیح میدم چون جایز نیست کاری هم به

انگ هایی که به شخصیتها میچسونند رو ندارم چون شغل شریفشون هست

و اونهایی که با وحدت مخالف هستن مذهبیهای خیلی تند رو هستن

خیلی حرفها هست که بماند بیاییم حرف بزنیم ی برچسب هم بهمون میچسبونند

می پسندم        0 

امضای کاربر : meshkat

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
حالت :

اینکه دشمن علاقمند است چنین اخباری رو پر رنگ کنه وعمومیت بده به اون و مدام ان را تفسیر و بازتاب کنه  میشه بزرگنمایی من عرضم اینست که اگر قراره خبری پخش بشه تفسیر وتایید بشه باید از طریق رسانه های خودمون باشه نه عناصر بیگانه .

می پسندم        0 

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

مطمئناً هر رسانه ای هر چیزی رو نمیتونه پخش کنه ، همه ی دنیا هم همینجور است از بی بی سی بگیرن تا شبکه خبر خودمون 

بحث داغ  هفته ی پیش چی بود ؟ ؟ ؟  فیلم مجلس ،  اما صرفاً جهت اطلاع هیچی نگفت ، حساس نشو هم خیلی کم و یه جوری 10  پهلو صحبت کرد که انگار ظریف مقصر بوده در حالی که ظریف اگر مقصر بود کلا ورق بر می گشت ، بارها و بارها نشون میداد و تاکید هم می کرد ،  حالا اینا که گذشته اما مطمئناً هم بی بی سی هم صداوسیمای ما هم رسانه ای که میگه بی طرف است یه اخباری رو نباید بگه یعنی نمیتونه بگه مثل روز روشن است و یک اصل هست که رسانه ی بی طرف نداریم ، به یکی از دوستانم می گفتم بی بی سی یاد داره دروغ بگه و سر مردم کلاه بزاره ،  اما تلویزیون ما خوشبختانه نمیتونه و یاد نداره سر مردم کلاه بزاره سه سوته همه می فهمند و وقتی هم میخواد درستش کنه خرابتر میکنه خخخ 

حالا همین رفتارهای خودجوش رو درست کنیم کارهای دیگه هم کم کم ،  اما با دست روی دست گذاشتن هیچی نمیشه اگه مثل مرد اونایی که میتونن برخورد کنن برخورد کردن درست میشه وگرنه فردا یه عده دیگه یه جای دیگه

اخیش ست سوم رو بچه ها بردن و بازی شد 2 بر 1 ، ما بتونین یک امتیاز بگیریم از لهستان برامون خیلی خوب میشه ، ولی تماشاگراشون عجب موج میکزیکی رفتن ها

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۷ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

درمورد بی بی سی باید بگم همه میدونن دروغ میگه ولی دروغش رو جوری میگه که همه قبول میکنن بخصوص اونهایی که خیلی مسائل رو همیشه از بی بی سی دنبال میکنن ورسانه های خودمون روقبول ندارن.واونهایی که فیس بوک وتویترواینستاگرام هستند راحت تر باور میکنن خیلی چیزا رو
هفته قبل جایی بودم یکی از همکارام میگفتش یه اقایی که اصلا بهش نمیادکه دنبال مسائل اقتصادی باشه رومتهم میکرد.گفتم اقای فلانی این حرفا چیه گفت تو فضای مجازی پشت سرش این حرفا رو میزنن ودرسته گفتم با این توجیه شما من میگم شما ادم خلافکاری هستی چون خیلی پشت سرت حرفه اخه این چه جور حرفی هستش که میزنی قبول نمیکرد از من..چون فضای مجازی فیس ..توییت ووووووایبر شده خداش برای خبرها ودیگه کسی رو قبول ندارن بی بی سی که غول بی شاخ ودم خبرگذاریهاست حالا هم دروغ رو چنان میگه که همه باور کنن واونقدر تکرار میکنه که خودشم باور میکنه حقیقت بوده نه دروغ ساخته خودش.......

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ قبل از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

اشاره خوبی کردید در مورد تاثیر شبکه هایی مثل لاین و فیس بوک و...
دقیقا همینطوره گاها خبر رسانیها از طریق این شبکه ها دروغ ویا بالعکسه .مثال عرض کنم چند هفته گذشته در مورد اجتماع مردم مشهد  در میدان شهدای مشهد که  در اعتراض به توافقات هسته ای  بوده ولی ظاهرا فراخوان ان در این شبکه ها غیر از این بوده واز ا ین تجمع به عنوان اعتراض مردم به دولت برای گرانی بنزین یاد شده بوده. دوستانی که عضو این شبکه ها هستند یقینا مثالهای عینی بهتری هم پیدا خواهند کرد .

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۸ قبل از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

تا جایی که ما فهمیدیم و شاهدان ماجرا خبر دادند
علت شعارهای مردم بخصوص مرگ بر منافق
حضور خاتمی بوده که حسن خمینی تحویلش گرفته و به جایگاه دعوتش کرده ...
مردم هم عصبانی شدند...
حق ندارند آیا؟

می پسندم        0 

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ قبل از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
شماره عضویت : 253
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 4034
پسند ها : 355
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/11.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم 

درگیری های داخلی تو کشور و فتنه های داخلی خیلی خطرناکتر از از دشمن هستن ...
یادمون باشه ائمه عزیز  ما همیشه از خودی ها ضربه خوردن و به شهادت رسیدن...
از همون هایی که ادعای مسلمونی داشتن ...
از همون هایی که صف اول نماز بودن ...
همیشه مسلمان رو مسلمان به زمین زده ... البته مسلمان ظاهری و خودی ها...
و این نکته رو فراموش نکنیم که شاید دشمن و ابلیس به این مسئله پی برده و میخواد مارو با خودمون بزنه ...
اینکه این دولت خوب عمل نکرده و دارن خیانت میکنن شکی  و با خائنین در ارتباطه شکی نیست...
ولی یه نکته رو فراموش نکنیم
 فقط از رهبر جلو نزنیم خواهشا ...
والسلام

می پسندم        0 

امضای کاربر : عهد

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ قبل از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
حالت :

جناب عهد اگه دولت ،  فرقی هم نمیکنه هر کدومشون دارن خیانت میکنن فک نکنم بیانش اشکالی داشته باشه و جلو زدن از رهبری به حساب بیاد ، اینکه شما می فرمائید خیانت این دولت هیچ شکی نیست مطمئناً باید بیان کنید موضع بگیرین

اینا چند توصیه رهبری است به دانشجویان

شرح صدر سیاسی داشته باشید

جریان دانشجویی موضع انتقادی خودش را حفظ كند

اعلام نظر كارشناسی متفاوت با رهبری، مخالفت با رهبری به حساب نیاید (
این توصیه رهبری هست اون وقت ما ، خودم رو می گم ترس داریم که نگن ضد ولایت فقیه ، بعضی ها همیشه این حرفها رو گفتن و میگن و خواهند گفت ، اما باید بعضی مسائل  رو گفت تحقیق کرد موضع گرفت دفاع کرد نقد کرد ، منتظر اینکه رهبر بگن فلان کار اشتباه هست اون وقت یه تکونی بدیم که درست نیست ، همون موقعه هم بعضی ها هیچ کاری نمیکنن .....)

آرمانگرایی را در دانشگاه زنده نگه دارید

آرمانگرایی را با پرخاشگری اشتباه نگیریم

در مسائل اجتماعی موضع‌گیری كنید

در تصمیم‌گیری‌ها مطالعه عالمانه داشته باشید

نظرات خود را به دستگاه‌ها ارائه كنید و موضع‌گیری كنید

از تصمیمات نسنجیده پرهیز كنید

نسبت به اوضاع كشور نقد مستمر و منصفانه داشته‌باشید

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
شماره عضویت : 589
حالت :
اعتبار کاربر : 4302
پسند ها : 270

همه چی رو با هم قاطی کردین چراااااااااا. مردمن ک دارن شعار میدون. پس بدووووونین اتفاقی قبلش افتاده که شعار میدن.
اشرافی گری این اقایون تاکی....
 سخنرانی اقای لاریجانی برنامه ای از قبل بوده، اونو با این اتفاقات عظیم مقایسه نکن

می پسندم        0 

امضای کاربر : حضور 313
مبادا غافل شویم و روزمره گی ما را از حضور تاریخی خویش غافل سازد.   
  سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
باز ، هم ، داستان ، تکراری ، برهم ، زدن ، سخنرانی ، در ، سالگرد ، امام(اختصاصی) ،

« مشروح نشست خبری سخنگوی کاخ سفید:تا ایران بازدید سر زده را نپذیرد هیچ توافقی انجام نخواهد شد | سخنرانی حسن روحانی در حرم امام حاشیه‌ساز شد »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 11:55 بعداز ظهر