انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » احمدی نژاد نمی خواهد....

احمدی نژاد نمی خواهد....

عصر ایران؛ مصطفی داننده - در دنیای سیاست، تمام حرف‌ها، نوشته‌ها، نشستن‌ها، راه رفتن‌ها و ... معنای خاص خود را دارد. معنایی که می‌تواند از استراتژی‌های سیاسی آنها پرده برداری کند. به طور نمونه بررسی رفتار و کردار محمود احمدی نژاد، به خوبی می‌تواند بیانگر این معنا باشد. با نگاهی به عکس‌های مراسم تشییع شهدا در تهران و دیدار مسئولان نظام با رهبرانقلاب یکی از مسائلی که جلب توجه می‌کند، حضور احمدی نژاد است. رئیس جمهور سابق ایران به طور قابل توجهی حضور خود در صحنه رسانه‌ای کشور تشدید کرده
hplnd kChn kld o,hin....

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

مدال ها:2
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت

|

عصر ایران؛ مصطفی داننده - در دنیای سیاست، تمام حرف‌ها، نوشته‌ها، نشستن‌ها، راه رفتن‌ها و ... معنای خاص خود را دارد. معنایی که می‌تواند از استراتژی‌های سیاسی آنها پرده برداری کند. به طور نمونه بررسی رفتار و کردار محمود احمدی نژاد، به خوبی می‌تواند بیانگر این معنا باشد.

با نگاهی به عکس‌های مراسم تشییع شهدا در تهران و دیدار مسئولان نظام با رهبرانقلاب یکی از مسائلی که جلب توجه می‌کند، حضور احمدی نژاد است. رئیس جمهور سابق ایران به طور قابل توجهی حضور خود در صحنه رسانه‌ای کشور تشدید کرده است. در سال گذشته احمدی نژاد در مراسم این چنینی، به ویژه در بیت رهبری در گوشه می‌نشست و اهالی رسانه مجبور بودند برای یافتن احمدی نژاد، عکس‌ها را مرور کنند تا موقعیت رئیس جمهور سابق ایران در مراسم را بیابند. اما در آخرین مراسم بیت مقام معظم رهبری، احمدی نژاد در ردیف کنار رهبرانقلاب نشسته بود، درست جایی کنار فرمانده کل سپاه. یا درمراسم تشییع پیکر شهدا به جایگاه ویژه رفت و برای مردم دست تکان داد.

احمدی نژاد با این رفتار به دنبال یک هدف اساسی است. دو سال از دوران احمدی نژاد می‌گذرد و شاید عده‌ای او را به خاطرات سپرده‌اند و این برای مردی که دوست داشت همیشه تیتر اصلی رسانه‌ها و مورد توجه مردم باشد سخت است. به خاطر همین احمدی نژاد با اتخاذ استراتژی حضور در صحنه می‌خواهد به همه یادآوری کند که او هنوز هست. راهبردی که او انتخاب کرده است یک راهبرد درست است. اگر کمی به گذشته برگردید می‌بینید که نخست وزیر 8 ساله و دهه 60 ایران، به مدت بیست سال خود را از صحنه سیاسی کشور دور کرد و وقتی بعد از این سال‌ها پای به عرصه گذاشت، بسیاری از نسل سومی‌ها او را نمی‌شناختند و بسیاری از نسل اول و دومی‌ها هم به ذهن خود فشار آوردند تا چهره او را به یاد آوردند. 

دست تکان دادن محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق به هنگام سخنرانی محسن رضایی در مراسم تشییع شهدا - تهران

رئیس جمهور سابق ایران اما می‌خواهد در صحنه باشد حتی اگر این در صحنه بودن، به دست تکان دادن در مراسم تشییع پیکر شهدا باشد.

او امیدوار است این حضورهای پررنگ، او را از تعقیب احتمالی پرونده هایش مصون نگه دارد خاصه آن که دو معاونش اینک در اختیار قانون قرار دارند، یکی زندانی است، دیگری بازداشت و البته تنی دیگر از اطرافیانش هم پرونده های مفتوحه دارند. دقت کنیم که تلاش احمدی نژاد برای پررنگ دیده شدن، همزمان با گشوده شدن پرونده های دوران ریاست جمهوری اش بیشتر شده است.

این حضور پررنگ در سال 94 پیام دیگری نیز دارد و آنهم آماده شدن احمدی نژاد و احمدی نژادی‌ها برای انتخابات مجلس است. با توجه به شناختی که از احمدی نژاد در این سال‌ها به دست آمده است به نظر نمی‌رسد او خود راغب به حضور در پارلمان دهم باشد. احمدی نژاد مردی نیست که بنشیند و شاهد ریاست لاریجانی یا عارف و یا هر فرد دیگری به غیر از خود بر قوه مقننه باشد. او همیشه دوست دارد مرد اول باشد. رئیس جمهور سابق با توجه به پایگاه ضعیف اجتماعی اش می‌داند، نمی‌تواند اکثریت مجلس را به دست بگیرد و به خاطر همین نمی‌تواند به ریاست مجلس فکر کند ولی می‌تواند با ارائه یک لیست از حامیان خود اقلیتی را در مجلس تشکیل دهد. تا هم در صحنه سیاسی کشور باقی بماند و هم خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آماده کند و هم مسیر روحانی را تا حدودی سد کند.

احمدی نژاد بهتر از هر سیاستمداری در ایران، قدرت رسانه را درک کرده است و سعی می‌کند از این طریق خود را در صحنه سیاسی کشور حفظ کند. 

تقریبا هیچ جریان سیاسی از احمدی نژاد حمایت نمی‌کند و این یک امر بی سابقه در میان روسای جمهور ایران است. تمام روسای جمهور ایران بعد از رحلت امام یک پشتوانه فکری، سیاسی و جریانی دارند اما احمدی نژاد هیچگاه نتوانست چنین جریانی را برای خود ایجاد کند. امروز کمتر سیاستمداری را می‌بینید که حاضر باشد با کارت بازی احمدی نژاد وارد رقابت شود و همین دلیل باعث شده است تا او خود دست به کار شود و برای آینده سیاسی خود فکری بیندیشد. 

2 تشکر شده از کاربر سولماز19 برای ارسال مفید :
سولماز19 , الما ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :0 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
احمدی نژاد نمی خواهد....
سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
حالت :

احمدی نژاد بهتر از هر سیاستمداری در ایران، قدرت رسانه را درک کرده است و سعی می‌کند از این طریق خود را در صحنه سیاسی کشور حفظ کند. 

می پسندم 0     1  -1 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
احمدی نژاد نمی خواهد....
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 3
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 4992
پسند ها : 681
حالت من :  Khoonsard.gif
وبسایت من : وبسایت من

قدرت رسانه ...
احمدی نژاد خراب کرد ولی بازم محبوبیت داره ...
نمیدونم چطورکی این کار و کرده ولی هنوز محبوبیت داره

إن شاءالله هر چی که خیره ...
إن شاءالله هر چه سریع تر ظهور امام زمان ...

می پسندم 3     1  2 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : عباس خادم

التماس دعا ....

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
احمدی نژاد نمی خواهد....
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
حالت :

این حضور پررنگ در سال 94 پیام دیگری نیز دارد و آنهم آماده شدن احمدی نژاد و احمدی نژادی‌ها برای انتخابات مجلس است.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
احمدی نژاد نمی خواهد....
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 24
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 1176
پسند ها : 275
تصویر مورد علاقه من : images/mms/02.jpg

سلام به همه بزرگواران 
ملاک همه ماها باید رهبری باشه و رهبری هم بارها عمار خودشون یعنی ایت الله مصباح رو معرفی کردن اگه درست به حرف رهبر و ایت الله مصباح گوش داده بشه هیچوقت راه اشتباه در هیچ زمینه ای نمیریم چه رای دادن باشه چه همه امورزندگی 

می پسندم        0 

امضای کاربر : علی1

یا مهدی

به امید چتر فردایت 

خیس بارانم...........

اين باب الله الذى منه يوتى 

ای درب خدا که رحمتو از اون میبخشه

یا امام مهدی..ادرکنی و لا تهلکنی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
احمدی نژاد نمی خواهد....
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
حالت :

تقریبا هیچ جریان سیاسی از احمدی نژاد حمایت نمی‌کند و این یک امر بی سابقه در میان روسای جمهور ایران است. تمام روسای جمهور ایران بعد از رحلت امام یک پشتوانه فکری، سیاسی و جریانی دارند اما احمدی نژاد هیچگاه نتوانست چنین جریانی را برای خود ایجاد کند. 

می پسندم        0 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
احمدی ، نژاد ، نمی ، خواهد.... ،

« من،«الیاس قالیباف» نه بازداشت شده ام نه در لندن هستم | مرگ شاهین نجفی...مهم..ایا کلاغ به هلاکت رسید؟ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 09:26 پیش از ظهر