انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » داستان » داستان عاطفی و عاشقانه » دعوای زن و شوهری(داستان واقعی) لطفا نظرتون رو بگید

دعوای زن و شوهری(داستان واقعی) لطفا نظرتون رو بگید

-دعوای زن و شوهری (برگرفته از داستان واقعی) خانم و اقایی که خیلی همدیگرو دوست دارن و واقعا عاشق هم هستند تا جایی که اقا سر کار گاها با خودش  و تو خیالش با خانمش حرف میزنه و مطمانن خانم هم تو خونه شاید به فکر اقا باشه ولی گاهی مشکلاتی این چنینی بوجود میاد. اقا- صبح بیدار میشه اماده میشه بره سر کار از در که میخاد بزنه برون خداحافظی میکنه ولی خانم جواب نمیده چون مثل همیشه این وقت روز خوابه خانم- تا ظهر میخوابه اقا- عصر میاد خونه مشتاق دیدار
nu,hd ck , a,ivd(nhsjhk ,hrud) gxth kzvj,k v, f'dn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:5
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال ازدواج
مدال ازدواج
بهترین ارسال کننده
بهترین ارسال کننده
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

-دعوای زن و شوهری
(برگرفته از داستان واقعی)
خانم و اقایی که خیلی همدیگرو دوست دارن و واقعا عاشق هم هستند تا جایی که اقا سر کار گاها با خودش  و تو خیالش با خانمش حرف میزنه و مطمانن خانم هم تو خونه شاید به فکر اقا باشه ولی گاهی مشکلاتی این چنینی بوجود میاد.

اقا- صبح بیدار میشه اماده میشه بره سر کار از در که میخاد بزنه برون خداحافظی میکنه ولی خانم جواب نمیده چون مثل همیشه این وقت روز خوابه
خانم- تا ظهر میخوابه

اقا- عصر میاد خونه مشتاق دیدار خانمشه ولی میبینه خانم تو خونه نیست ، زنگ میزنه ولی خانم گوشی رو جواب نمیده ، پیامک میده بازم جواب نمیده.
خانم-مثل همیشه یا تو خونه دوستاشه یا رفت پارک ، گاهی هم وقتی دوستش خونه اینا میاد به اقا محل نمیذاره

اقا- از این حرکت ناراحت میشه و میره تو اتاق و بین خانم و اقا هیچ حرفی رد و بدل نمیشه
خانم- بعد صرف شام تی وی میبینه یا با لب تابش سرگرمه

اقا- هی سر صبحت رو باز میکنه و الکی سوال میپرسه، حرف میزنه چیزی تعریف میکنه ولی خانم همه هواسش به لب تابشه یا به تی وی  نگاه میکنه، اقا هم میاد میگیره میخوابه
خانم - نصف شب اقا رو صدا میزنه

اقا- جواب نمیده برا اینکه تلافی کرده باشه و با زبون بی زبانی بگه که جواب ندادن چقدر کار زشتیه
خانم-چرا جواب نمیدی؟

اقا- یعنی تو تو 24 ساعت شبانه روزی  فقط نصف شبها وقت میکنی با من حرف بزنی؟
صبح که خوابی ، عصر هم میام خونه نیستی یا اگه باشی با دوستاتی و هواست به من نیست، شب هم باز سرت گرمه ، حالا نصف شب منو بیدار میکنی که چی؟ ، دورو برت کسی نیست از تنهایی اومدی پیش من؟
خانم - ناراحت میشه و و برای اینکه دست پیش بگیره که پس نیفته میگه : منو باش که میخواستم نصف شبم رو با تو سر کنم حالا که اینجوری شد دیگه هیچ وقت باهات حرف نمیزنم و جواب تو رو هم نمیدم !!!!.........و قهر میکنه

اقا- هیچ حرفی نمیزنه !!!! ولی با خودش میگه من که انقدر این زن رو دوست دارم و صبح تا شب به فکرشم و اگه حتی ی لحظه نباشه زندگی برام معنی نداره و اینو بارها به خودش هم گفتم پس چرا این خانم اینجور رفتار میکنه؟!!!!.... میخوابه
اقا- صبح شده امادس که بره سر کار........... خانم من رفتم خداحافظ
خانم- مثل همیشه تو خوابه و جواب نمیده

اقا - سرکار انقدر دلش تنگ خانم میشه که گاهی مرخصی ساعتی میگیره که بتونه با همسرش حرف بزنه حتی تلفنی اخه سرکار نمیتونه با تلفن حرف بزنه ولی باز این خانم جواب نمیده ، عصر از سر کار میاد خونه
و روز از نو روزی از نو
..........

نظر شما در باره این خانم و اقایی که واقعا هم همدیگرو دوست دارن چیه؟
بنظر شما هر کدومشون بخاطر این نوع رفتارشون چقدر مقصرن؟

ویرایش موضوع توسط : پسرآفتاب
در تاریخ : دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ بعد از ظهر

13 تشکر شده از کاربر پسرآفتاب برای ارسال مفید :
سکوت , حریم قدس , الما , روزهای سخت 01 , mohadeseh , غروب کربلا 313 , سولماز19 , بانوی آفتاب , یگانه 313 , عهد , بهار14معصوم , کوثر , ye adam ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :7 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

بهشون بگین بیان تو گروه اسرار زندگی عضو بشن این وضع نمیشه ها کم کم این حرف نزدنا کار دستشون میده از من گفتن بود دیگه عادی میشه براشون کم کم مهرشونم از دل هم بیرون میره خانمه خیلی کارش اشتباست اما اقاهه هم باید یه فکر بکری بکنه قهر کردن که کار خوبی نیست .
  یه بنده خداییی می گفت درسته ما قهریم ولی دلیل نمیشه  باهم حرف نزنیم .  البته این روابط زناشوییی خیلی پیچیدست تو این روابط  هم میگن هیچ وقت کسی رو نباید مقصر کنیم توی یه رابطه اشتباه والبته ضعیف دونفرهم مسولن باید ببینیم خانمه چرا دلش نمیخواد با همسرش حرف بزنه شاید نحوه ی حرف زدن اقا  دلچسب نیست مثلا سرزنش انتقاد یا تمسخر توش هست ولی این یه داستان واقعی نیستش چون خانم ها بیشتر سعی در حفظ یه رابطه دارن تا اقایون این طفلکا هم اول زندگیشونه تجربه ندارن یکم بزرگ بشن حتما عاقل میشن نگران نباشین
والا

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

نوشته شده توسط : پسرآفتاب »

خانم - نصف شب اقا رو صدا میزنه

اقا- جواب نمیده برا اینکه تلافی کرده باشه و با زبون بی زبانی بگه که جواب ندادن چقدر کار زشتیه
خانم-چرا جواب نمیدی؟

اقا- یعنی تو تو 24 ساعت شبانه روزی  فقط نصف شبها وقت میکنی با من حرف بزنی؟
صبح که خوابی ، عصر هم میام خونه نیستی یا اگه باشی با دوستاتی و هواست به من نیست، شب هم باز سرت گرمه ، حالا نصف شب منو بیدار میکنی که چی؟ ، دورو برت کسی نیست از تنهایی اومدی پیش من؟
خانم - ناراحت میشه و و برای اینکه دست پیش بگیره که پس نیفته میگه : منو باش که میخواستم نصف شبم رو با تو سر کنم حالا که اینجوری شد دیگه هیچ وقت باهات حرف نمیزنم و جواب تو رو هم نمیدم !!!!.........و قهر میکنه

اقا- هیچ حرفی نمیزنه !!!! ولی با خودش میگه من که انقدر این زن رو دوست دارم و صبح تا شب به فکرشم و اگه حتی ی لحظه نباشه زندگی برام معنی نداره و اینو بارها به خودش هم گفتم پس چرا این خانم اینجور رفتار میکنه؟!!!!.... میخوابه
اقا- صبح شده امادس که بره سر کار........... خانم من رفتم خداحافظ
خانم- مثل همیشه تو خوابه و جواب نمیده

اقا - سرکار انقدر دلش تنگ خانم میشه که گاهی مرخصی ساعتی میگیره که بتونه با همسرش حرف بزنه حتی تلفنی اخه سرکار نمیتونه با تلفن حرف بزنه ولی باز این خانم جواب نمیده ، 

مطلب جالبی بود
چندتا نکته داشت 
البته نه درس روانشناسی و نه مشاوره خانواده خوندم نظر خودمه

اولا اینکه همون نصفه شب که اومده باهم سر کنند میتونه بجای رد کردن»قبول کنه اما درباره رفتارش باهاش صحبت کنه خیلی منطقی و بدون تنش و به صورت صلح آمیز
 پس زدن ایشون بیشتر باعث تیره تر شدن روابط میشه

دوم اینکه اگه آقا واقعا این همه دلتنگش هست  فکر نکنم که حالت بالا پیش بیاد که درخواستشو رد کنه

به نظر من یه مسافرت چند روزه برای تغییر این چرخه شاید لازم باشه

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
شماره عضویت : 1713
حالت :
اعتبار کاربر : 40235
پسند ها : 563
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (3).jpg

بنظر من این خانم وآقا ب دلایلی از هم فاصله گرفتن واگه این فاصله بیشتر وبیشتر بشه
دیگه همدیگرو نمی بینن/و فقط مجبور می شن زیر ی سقف ب عادت زندگی کنن و دچار روزمرگی می شن
و زندگیشون تنوع و شادابی خودشو از دست میده
هیچ کسی ب اندازه ی خود آدم خود واقعیشو نمی شناسه
و هرکس روان شناس خودشه(بنظرمن)
این خانم و آقا قبلن روزای خوبم داشت مطمئنن
جوری ک مدام ب هم فک می کنن/پس ی ایرادی بوجود اومده
مشکل ی جایه ک خود دونفر میدونن
چون در کنار همن
بی توجهی هریک از طرفین ب هم می تونه دلایل متعددی داشته باشه
در مرحله اول باید باهم صحبت کنن اگه نتیجه نداد
در مرحله دوم:توسط دوست یا آشنای قابل اعتماد با خانم صحبت کنه
ودر مرحله سوم اگر بازم نتیجه نداد مراکز مشاوره
البته اگه مشکل جدی باشه
اگه بازم نتیجه نداد ی مدت دور از هم زندگی کنن
 ان شاالله نتیجه میده
البته در چنین مواردی می گن یکی از طرفین باید
بیشتر مهربون باشه/گل /کادو/خنده/بیرون رفتن/ی کاری بکنه
ک طرف مقابلش ی کشش نشون بده
ولی" اگر از جانب معشوق نباشد کششی کوشش عاشق بیچاره ب کجا می رسد:
اگر خانمه با این موارد بازم بی تفاوت بود باید از مراحل بالا استفاده کرد
اگر خانمه بی تفاوت باشه آقا نباید دقیقن عین اون رفتارو بازخورد بده
باید ایراد کار رو پیدا کنه/چون با رفتار مشابه مشکل حل نمی شه.
فقط نظر شخصیمو گفتم!!!
ببخشید طولانی شد

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : روزهای سخت 01

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 1510
حالت :
اعتبار کاربر : 39747
پسند ها : 1767
حالت من :  Khoshhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

عضو غایب ب امید ظهور

زنه رو باید اینطوری زدش مگه شمامتاهل نشدی باید با دوران مجردی بای بای کنی بیشتر وقتتو برای همسر وخانواده بذار رفتار زن باعث میشه مرد بره زن دوم بگیره

می پسندم 2     1  1 

تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : غروب کربلا 313
سه قانون در قران که هر مسلمان باید آن را بداند و بدان عمل کند🌹☺️

خُذِ الْعَفْوَ ☺️
گذشت داشته باش و آسانگیری کن🥰

و َأْمُرْ بِالْعُرْف😍
و به کار نیک دستور بده🌺

وَ أَعْرِضْ عَنِ الْجَاهِلِين ََ🥲
و از نادانان چشم‌پوشی کن🤦

💚سوره أعراف💚
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

به نظرم مشکل از اقا بوده
شاید قبل از این یه رفتاری کرده که خانومش دلسرد شده
شایدم از اول خانومه مشکل داشته ورفتارش ازاول همین بوده

به نظرم قضاوت کردن ما درست نیس

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

به نظر من نمیشه با این اطلاعات کم درباره یه رابطه زناشویی قضاوت کرد یا حتی مشاوره گرفت 
خب این دو زوج قطعا رفتارهایی از قبل داشتن که ما ازشون بی اطلاعیم 
اما یه نکته ایی که اینجا هست معلومه خانمه یه شخصیت برون گرایی داره 
هیچوقت از یه زن نخوایید که وقتی ازدواج میکنه تمامیت خودش رو صرف شما بکنه 
بذارید که یه زمان هایی رو برای خودش باشه کارایی که دوست داره رو انجام بده (گاها به تنهایی خرید بره-کتاب بخونه -به تنهایی خونه پدریش بره)یا هر کار معقول دیگه ایی که به زندگیشون لطمه وارد نکنه 
به عقیده خیلی از روان شناسا اصلا خوب نیست زن و شوهر همه ی وقتشون رو شبانه روز با هم باشن 
برای اینکه اونا قدر رابطه ایی رو که دارن بهتر بدونن و براشون تکراری نشه هر از چند گاهی حتی شده یکی دو روز از همدیگه جدا باشن (مثلا خانم مثال مجردیاش به تنهایی خونه پدری بره و آقا هم همینطور)اصلا یه وقتی رو برای پدر و مادر بذارن و به اون دوران برگردن 
بعد از جدایی یکی دو روزه هر دو دلتنگ هم میشن و با اشتیاق بیشتری به خونه خودشون بر میگردن و زندگی رو ادامه میدن
خیلی از خانمها از اینکه استقلالشون رو از دست بدن بیزارن 
و دوست دارن که همیشه قدرت تصمیم گیری براشون باشه (این حرفم به این معنی نیست که به نظر همسرش اهمیت نده نه گاها لازمه خانم اراده تصمیم گیری به تنهایی رو داشته باشه)
اینکه شما میگین این خانم شبها به سراغ همسرش میره برای درد و دل کردن این نشون دهنده اینه که خانمه بازم همسرش رو دوست داره و کارای طول روزش اصلا با منظور خاصی نبوده 
خیلی از آقایون متاسفانه پر توقع اند و از همسرشون میخوان که به هیچی بجز اون فکر نکنن و با هیچکی بجز ایشون معاشرت نکنن و قید همه ی دوستان و اقوام رو بخاطر ایشون بزنند 
در صورتی که این توقع کاملا اشتباهه و نتایج خوبی رو نداره 
شما میگین خانم تا ظهر خوابه خب طبیعیه که شب رو تا صبح بیدار باشه خخخ(پس با یه راهکار ساده میشه ساعت خوابشون رو با هم تنطیم کنن)
شما میگین که خانم ساعتی در روز سرش توی لپ تاپشه (خب آقا هم میتونه همون لحظات رو به ضبط و ربط کاراش بگذرونه)
سعی کنن اوقت فراقتشون رو با هم هماهنگ کنن وهمیشه  
گذشت توی یه زندگی زناشویی معجزه میکنه 
البته شکی درش نیست که خانمه هم یه خورده بی فکره و به نیازهای همسرش کم اهمیته 
و باید با اون خانم بصورت جداگانه حرف زد

ویرایش ارسال توسط : بانوی آفتاب
در تاریخ : دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ بعد از ظهر

می پسندم 7     0  7 

تعداد پسند های ( 7 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 253
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 4034
پسند ها : 355
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/11.jpg

با عرض سلام 
نمیخوام در مورد داستان قضاوتی بکنم 
اما نتیجه اینجور اسیب ها و کم توجهی ها تو زندگی و اینجور خلا ها ... میشه پر کردنش با مسایل کاذب
وقتی یکی از زوجین و یا هر دو بهم بی توجهی کنن...
به احتمال نود درصد زوج تصمیم می گیره خلا و تنهایی خودش رو پرو کنه و بی محبتی و بی توجهی به خودش رو جبران کنه ...اونم با نت ... چت روم ...شبکه های اجتماعی ... که در دردناک ترین حالتش میشه دوستی های مجازی و یا هم کشیده میشه به واقعیت و زوجین  بجای پر کردن اوقات با هم این اوقات رو با یکی دیگه در فضای دیگه پر میکنن...
که خب نتیجه این هم مشخصه...
گاهی طلاق از یه مشکل خیلی کوچولو شروع میشه ...
از یه مشکلی که هیچ کدوم از زوجین حتی اوایل باور نمیکنن بخاطرش زندگی پر عشقشون بهم بریزه و جدا بشن ...
باید مواظب کوچک ترین چیز ها توی زندگی مشترک مون باشیم ... بخصوص لجبازی
گاهی گذشت بزرگترین مشکل ها و گره ها رو باز میکنه...
به امید خوشبختی تمام زوج های ایرانی ...
یا علی ...

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : عهد

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

اینترنتو قطع کنه درست میشه 

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
شماره عضویت : 2179
حالت :
اعتبار کاربر : 14272
پسند ها : 1053
حالت من :  Shad.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (14).jpg

یه مورد توی فامیلمون یادم افتاد این وضعیتی ( یکم شبیه)
یه خانمی فوق العاده معاشرتی با یک آقایی که خیلی هم بهشون علاقه داشت ازدواج میکنه....
الانم 5 ماهه ازدواج کردن که صدای دعواشون به خونه ما هم رسید ....
آقا وقتی میره سرکار ..خانم توی خونه تنهاست و حوصله اش سر میره و احساس میکنه پوچ شده چون فردی بسیار معاشرتی هست و نمیتونه بمونه خونه ...اون خانم یا دعوته جایی یا دعوت میکنه دوستاشو خونش....درسته که به شوهرش علاقه داره اما نمیتونه این اخلاقشم کنار بذاره چون این طور بزرگ شده....
خلاصه  این فامیلمون که داشتن طلاق میگرفتن که نذاشتیم و خانم قول داد که رفتارشو عوض کنه ....هنوزم بعد 8 ماه سر و صدا و دعوایی ازشون نشنیدیم ....
اینم بگم این خانم اونقدر به دوست و فامیل اهمیت میداد که حتی یادش میرفت برای شوهرش غذا بذاره (البته یه گفته آقا)
ان شاالله حل شه مشکل شون فقط یکم زمان لازمه برای تطبیق خودشون با زندگیشون

ویرایش ارسال توسط : ye adam
در تاریخ : دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : ye adam

خداروشکر

Thank GOD

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ قبل از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
شماره عضویت : 605
حالت :
اعتبار کاربر : 1894
پسند ها : 371
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

واقعا مسخرست سرتا پا همش که زنه مقصره
عاشق همدیگن و باهم ازدواج کردن الان زنه محل مرده نمیزاره
اخه ای چه کاریه یه جای زندگی میلنگه یا متنی که گذاشتین کامل نیست نمیشه که با چهارتا نوشته یه زنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدگی به این همه طول درازی رو زودی قضاوت کرد و خلاصش کرد که 

می پسندم        0 

امضای کاربر : یاس زهرا

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ قبل از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
شماره عضویت : 2275
حالت :
اعتبار کاربر : 16029
پسند ها : 357
حالت من :  sharmandam2.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

ببین نیاز به یک معنویت دارند  اساس دینو عملی باید پیاده کنند دستور معصوم در باب همسر داری رو برن از یک روحانی یا مشاور ازدواج از       دید    گاه اهل بیتو  تحقیق کنند   پیاده کنند باید  بهش بگه که اجازه ندارید عملیش کنند زن پاشو میذاره  بیرون از خونه اجازه گرفته مگه مراجع نگفتن جایز نیست  پیامبر تو کتاب حلیه المتقین توباب ازدواجو همسر داری نگفت کسی پاشو بدون اجازه شوهر بزاره بیرون از خونه تمام ملائکه مردم لعنش میکنند تا بر گرده خونه             زنش باید حرف شنوی دااشته باشه چرا شوهر باید اجازه بیرون رفتن بده جدا بگه این ساعت حق نداری بری اگه از حرف شنوی نداشته باشه زن مقصر باید خودشو اصلاح کنه واگرنه دشوهر بایده بهش بگه اگر  شوهر نگفته باشه بهش اینو شوهرم مقصره

ویرایش ارسال توسط : جوادالائمه69
در تاریخ : سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ قبل از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : جوادالائمه69
دوریه تو مرا سخت است هی هی ...... سلام مارا به مهدی برسان     
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ قبل از ظهر نمایش پست [12]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

نوشته شده توسط : admin »
اینترنتو قطع کنه درست میشه 

مورد داشتیم زن و شوهر دعواشون شده
زنه خواسته قهر بره خونه باباش
یادش افتاده خونه باباش وای فای نیست
هیچی دیگه  ناهار قورمه سبزی پخته و ...
الانم در کمال صلح و آرامش دارن زندگی میکنند 

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
دعوای ، زن ، شوهری(داستان ، واقعی) ، لطفا ، نظرتون ، رو ، بگید ،

« "یخی که عاشق خورشید شد‏" | داستان زیبای هزینه عشق واقعی من به تو »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:43 بعداز ظهر