انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » ظریف از وین برای زیارت عازم مشهد و سپس وارد تهران خواهد شد

ظریف از وین برای زیارت عازم مشهد و سپس وارد تهران خواهد شد

هواپیمای حامل تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مسیر بازگشت به ایران، پیش از تهران احتمالا در مشهد مقصد توقف خواهد داشت. به گزارش خبرآنلاین تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان که با توافقی تاریخی و با دستی پر به میهن باز می گردد پیشتر قرار بود در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه در فرودگاه مهرآباد فرود بیاید.  با این همه اخرین اخبار حاکی از این است که وزیر خارجه کشورمان قصد دارد پیش از ورود به تهران عازم مشهد مقدس شده و پس از زیارت حرم مقدس ثامن الحجج
zvdt hc ,dk fvhd cdhvj uhcl lain , s\s ,hvn jivhk o,hin an

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

هواپیمای حامل تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مسیر بازگشت به ایران، پیش از تهران احتمالا در مشهد مقصد توقف خواهد داشت.

به گزارش خبرآنلاین تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان که با توافقی تاریخی و با دستی پر به میهن باز می گردد پیشتر قرار بود در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه در فرودگاه مهرآباد فرود بیاید. 

با این همه اخرین اخبار حاکی از این است که وزیر خارجه کشورمان قصد دارد پیش از ورود به تهران عازم مشهد مقدس شده و پس از زیارت حرم مقدس ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) به تهران باز گردد.

5 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
روزهای سخت 01 , صبا , mohadeseh , شیدای شهادت , meshkat ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

تصاویر امروز سحر حضور ظریف در حرم امام رضا(ع) ، تصاویر رو مردمی که حرم بودن گرفتن و ارسال کردن باشگاه خبرنگاران برای همین زیاد کیفیت نداره

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 2072
حالت :
اعتبار کاربر : 2804
پسند ها : 164

هههههههههههههه اگه خدای نکرده به توافق نمیرسیدن

ترور شخصیت گروه مذاکره از جمله آقای ظریف

تو سایت یاران منتظر غوغا بود و با کاریکاتور همراه بود

می پسندم 1     1  0 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : meshkat

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

والا هنوزم چیزی معلوم نی جوجرو اخره تابستون میشمارن
فعلا ی تیکه کاغذ امضا شده هنوز مونده تا شادی کنن
خدا اخر عاقبتمونو ختم به خیر کنه
انقدم الکی شادی نکنین دیدین یهو اووووباما و... دبه کردن خورد تو پرتونا
از ما گفتن

می پسندم 1     1  0 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

مطممئناً بعضی ها که در داخل هستن و بگن توافق خوب است اون توافق به نظر من خوب نیست ، کسی که از هر راهی استفاده کرده برای بر هم زدن مذاکره حتی از رهبری مایه میزاره و میگه فلانی خائن است بعد از سخنان رهبری در دیدار با نماینده گان مجلس و تمجید از تیم مذاکره کننده و بعد از مدتی در دیدار با مسئولین نظام باز هم تیم هسته ای رو افرادی غیور و شجاع و..... معرفی میکنن ، اما به جای معذرت خواهی از ظریف که من عصبی بودم یه چیزی گفتم شما ببخشید اما قضیه رو ماست مالی میکنه و میگه نباید فیلم می گرفتن .... اگه حرفت درسته که چرا از فیلم ناراحتی ؟ معذرت خواهی کردن کجاش بد هست مگه؟

اگه اونیی که توافق حاصله رو یک انشا میدونه و شب و روز بیدار بودن تیم مذاکره کننده که شامل افراد سیاسی و حقوقی و دانشمندان هسته ای برای مسائل فنی  در مذاکرات و شب ها تا صبح بیدار بودن و 150 صفحه رو انشا میدونه اگه بگه توافق خوبه اون توافق به نظر من مطمئناً خوب نخواهد بود

ظریف امروز در عرش هست اما اصلاً غرور برش نداشته و مطمئناً نامهربانی های یه عده رو می بخشه ما هم به روی خودمون نمیاریم  خخخخ و ان شالله همه شاد باشن ، شادی حق همه است و 12 سال زحمت کشیده شده ، اونایی هم که کمک نمی کنن ان شاالله زحمت درست نکنن ، اینجور موقعه ها  نگاه حزبی و جناحی نباشه خیلی بهتر است

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : احسان فقط خدا »

مطممئناً بعضی ها که در داخل هستن و بگن توافق خوب است اون توافق به نظر من خوب نیست ، کسی که از هر راهی استفاده کرده برای بر هم زدن مذاکره حتی از رهبری مایه میزاره و میگه فلانی خائن است بعد از سخنان رهبری در دیدار با نماینده گان مجلس و تمجید از تیم مذاکره کننده و بعد از مدتی در دیدار با مسئولین نظام باز هم تیم هسته ای رو افرادی غیور و شجاع و..... معرفی میکنن ، اما به جای معذرت خواهی از ظریف که من عصبی بودم یه چیزی گفتم شما ببخشید اما قضیه رو ماست مالی میکنه و میگه نباید فیلم می گرفتن .... اگه حرفت درسته که چرا از فیلم ناراحتی ؟ معذرت خواهی کردن کجاش بد هست مگه؟

اگه اونیی که توافق حاصله رو یک انشا میدونه و شب و روز بیدار بودن تیم مذاکره کننده که شامل افراد سیاسی و حقوقی و دانشمندان هسته ای برای مسائل فنی  در مذاکرات و شب ها تا صبح بیدار بودن و 150 صفحه رو انشا میدونه اگه بگه توافق خوبه اون توافق به نظر من مطمئناً خوب نخواهد بود

ظریف امروز در عرش هست اما اصلاً غرور برش نداشته و مطمئناً نامهربانی های یه عده رو می بخشه ما هم به روی خودمون نمیاریم  خخخخ و ان شالله همه شاد باشن ، شادی حق همه است و 12 سال زحمت کشیده شده ، اونایی هم که کمک نمی کنن ان شاالله زحمت درست نکنن ، اینجور موقعه ها  نگاه حزبی و جناحی نباشه خیلی بهتر است

دوست عزیز باز که حرف منو چپکی برداشت کردی
مومن مگه من گفتم شادی نکنید؟؟ما میگیم مطمعن بشید بعد تو بوق و کرنا کنید تا نخوره تو پرتون
دیروز مستر روحانی گفت هر کسی میتونه منو نقد کنه و من این اجازرو به اون میدم اما به شرطی که به ضرر مردم نباشه
اخه یکی نیست بگه اخه مومن ما که هر چی بگیم شما کار خودتون رو میکنید چرا میگید نقد کن؟
ما که نقد کنیم کلی انگ بهمون میچسبه ..........پناه بر خدا بیخیال کله این بحث رو بیخیال میزاریمش کنار
و اما شادی در مورد کار ظریف
بله دمش گرم خدا قوت
حالا بریم ی نگاه بندازیم ببینیم چی دادیم و چی بدست اوردیم می ارزه یا نه تحریم برداشته میشه یا نه؟
فعلا که فقط حرفه هر وقت انجام شد حرکتی دیدیم تحریمی لغو شد  پیشرفتی حاصل شد انقد شادی کنین که خون تو بدنتون خشک بشه 
والا بخدا انگار ما چشم نداریم شادی ملتو ببینیم 
به ما چه  شاد باشید اما ضایع شدین نگین نگفتیما 
ازین مذاکرات حرفی خیلی انجام میشد 
بگذریم 
ان شا الله حق با شماست اقا احسان ان شا الله این شادی ها پایدار باشه
عرضم تموم ولی همینقد بگم ما بخیل نیسیم
دستشونم درد نکنه 
حرفام رو هم چپکی برداشت نکن مومن

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

امام خامنه‌ای:
همانگونه که بارها گفته ایم، موضوع هسته ای فقط یک بهانه است و اگر نباشد بهانه های جعلی دیگری مانند حقوق بشر، حقوق زنان و مسائل دیگر مطرح خواهد شد. (93/04/16) 

--
"وَ قَدْ نَزََّلَ عَلَیْكُمْ فىِ الْكِتَابِ أَنْ إِذَاسَمعْتُمْ ءَایَاتِ اللَّهِ یُكْفَرُ بهِا وَ یُسْتهَزَأُ بهِافَلَا تَقْعُدُواْ مَعَهُمْ حَتىَ‏ یخَوضُواْ فىِ حَدِیثٍ غَیرْهِ إِنَّكُمْ إِذاً مِثْلُهُمْ...‏"
"و خداوند (این حكم را) در قرآن بر شما نازل كرده كه هر گاه بشنوید، افرادى آیات خدا را انكار و استهزا مى‏كنند، با آنها ننشینید تا به سخن دیگرى بپردازند!. و گر نه، شما هم مثل آنان خواهید بود..."

می پسندم 1     1  0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
حالت :

سردار عزیزم اصلا من در جواب شما نگفتم ، شما فکر کردی که من فکر کردم که صحبت های شما در پاسخ  به صحبت های من است و صحبت های من در پاسخ صحبت های شما در حالی که فکری که تو فکر کردی من فکر کردم در باره فکرت اشتباه است خخخ  ، کی گفت درباره فکر من فکر کنی   خخخ  ، این سخنان اینجام گیر کرده بود که تویه سایت ها بعضی ها چه جوری سخنان اوباما رو بزرگ میکنن در حالی که ظریف همونجا وین بعد از بیانیه درباره تحریم ها گفت متن توافق جامع در اختیار عموم مردم جهان است بخونن ، فکشیت ایرانی قبل از قرائت بیانیه صادر شد و.... ،  سخنان زیادی که اینجا نگاه اینجا قلمبه شده خخخخ اما نمیگم خخخخ   ، یه نمونه اینکه ظریف بهتر از خیلی ها دبه کردن آمریکارو یاد داره اخیراً سالگرد حمله ناو امریکا به هواپیمایی مسافربری مون بوده ، ظریف همون موقعه تویه سازمان ملل به نماینده گی از ایران  حرف های تندی میزنه بر علیه این کار (البته اون موقعه ریش و سبیل داره و کله اشم مثل الان کچل نیست خخخ)

ما که ظاهراً شادیم  اما از داخل داغون له له خخخ  برای بقیه هم آرزوی شادی می کنیم شادی از ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته ته دل خخخ اما در کل بعضی ها گفتن توافق خوبه باید شک کرد چی شده ؟ ؟ ؟  نگاه میکنی چپکی باز میخوای گیر بدی به چی ؟  آقا بگذریم چه خبرا چه خطرا ؟ خخخخ

می پسندم 1     0  1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

احسان بیام برات؟

تیکه میندازی بعد جاخالی میدی هان؟
بیام برات؟

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

مذاکرات تمام شد

تازه میگن جوجه رو آخر پاییز میشمارند

کارتمام شده رو مگه بیکارند بیان از اول شروع بکنند

شما اخبار وخبرگزاریهارو دنبال کن به جوابتون میرسید

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ قبل از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
حالت :

همه چشمهامون رو به حقایق باز کنیم

ما نباید بهانه دست دشمنان ایران اسلامی بدیم

وقتی داخل ایران جناحها به جون هم افتادن

پس از بیگانه ها انتظار نداشته باشیم

این خودما هستیم بهانه دست دشمنان ایران میدیم

وحدت کلمه و ملی روداشته و حفظ کنیم

کاری به جناح و شخص خاص ندارم

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ قبل از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
حالت :

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ قبل از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
حالت :

ههههههههه اولا بنده عرض کردم اخر تابستون
دوما خیلی زیادم اخبار گوش میدیم
سوما درسته ی کاغذ بعد ازیازده دوازده سال امضا شده که دستشونم درد نکنه ام
ا تازه شروع کاره منظور از شمردن جوجه اینه که ببینید چیزی تغییر میکنه یا نه
 ظاهرا کسی حرف هارو نمیخونه فقط میخوان بیان برا ادم  هههههه
این همه رهبر گفت اینکارو کنین اونکارو نکنین کو گوش شنوا حالا رهبر عزیزمون ی تشکر کرد میزنن تو بوق و کرنا
چی بگیم والا خوش باشید
و من الله توفیق

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
زمان بازگشت ظریف به ایران ، ظریف بعد از توافق جامع وارد ایران شد ، ظریف در مشهد ، استقبال از ظریف ، ظریف ، از ، وین ، برای ، زیارت ، عازم ، مشهد ، سپس ، وارد ، تهران ، خواهد ، شد ،

« قرائت متن بیانیه ی مشترک ایران و 5+1 | تصاویر حضور همسر و دختر ظریف و همسران شهدای هسته ای در استقبال از ظریف »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 07:57 بعداز ظهر