انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » ظریف از وین برای زیارت عازم مشهد و سپس وارد تهران خواهد شد

ظریف از وین برای زیارت عازم مشهد و سپس وارد تهران خواهد شد

هواپیمای حامل تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مسیر بازگشت به ایران، پیش از تهران احتمالا در مشهد مقصد توقف خواهد داشت. به گزارش خبرآنلاین تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان که با توافقی تاریخی و با دستی پر به میهن باز می گردد پیشتر قرار بود در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه در فرودگاه مهرآباد فرود بیاید.  با این همه اخرین اخبار حاکی از این است که وزیر خارجه کشورمان قصد دارد پیش از ورود به تهران عازم مشهد مقدس شده و پس از زیارت حرم مقدس ثامن الحجج
zvdt hc ,dk fvhd cdhvj uhcl lain , s\s ,hvn jivhk o,hin an

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ قبل از ظهر نمایش پست [13]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

این حرف های پایین مخاطبش تو هستی سردار دیگه خخخخ

اولاً بگم بهت بدون رودرباسی حق نداری منو طرفدار هیچ جناحی بدونی چون من همه شون رو مثل هم میدونم خخخ و تنها ظریف رو سیاسی میدونم که یه سروگردن از بقیه بالاتر است و منافع ملی رو در نظر مگیره

دوماً همه زحمت کشیدن همه هم ضعف داشتن و دارن و خواهند داشت

اما....

به نظرت اوضاع اقتصاد و جو جامعه نسبت به چند ماه قبل بهتر شده یا نه ؟ یعنی قبول داری خیلی دور نیست اون روزها که  بین مسئولین ارشد کشور بزن بزن بود ؟ امروز اون دعواهای علنی نیست

زمانی نچندان دور قهر کردن و رفتن خونه ، اما الان دیگه اینجوری نیست ؟

انتخاب و دادن مسئولیت به کسی که اصلا تخصصی نداره در اون زموین ،  اما الان لااقل کمتر شده

هر روز قیمت یه چیز باشه و بگن نخیر آقا ارزون است  همه چیز ارزون تا اینکه  احسان علیخانی گفت گرونی است آقای احمدی نژاد و مردم نمیتونن بیان از محله ی شما خرید کنن ، الان لااقل دیگه گرون میکنن میگن بنزین گرون میگن نون از فردا گرون  میگن گرون است نه اینکه نخیر گرون نیست

از جنجال عزل وزیر در آسمان و مشایی و بقایی و مدال دادن به وزیری که میگن نرمه شیشه داره و فیلم نشون دادن ها و بگم بگم های که هیچ کدوم نتیجه نداد و رفتن به زندان پسر هاشمی در همین دولت انجام شد و سیلی زدن فلانی به فلانی که اقا بیا سر کارت و اخطار که اگه رفتی دیگه بر نگرد سر کارت و جنجال های معاون رسانه ای و ..... بگذریم

اگه قبول کردی در این موارد  اوضاع بهتر شده  مطمئناً تابستون و پائیز و زمستون نیومده بعضی مسائل رو قبول میکنی وگرنه که ان شاالله همه چیز خراب بشه و امریکا و اسرائیل مثل قدیم دست در دست هم و چین و ورسیه هم به تحریم های علیه ما رای مثبت بدن و به ریشمون بخندن ،   داعش  هم سر ظریفو ببره که دوباره  سعی نکنه کاری انجام بده خخخخخ

می پسندم        0 

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۰ قبل از ظهر نمایش پست [14]
بانو
rating
شماره عضویت : 1992
حالت :
اعتبار کاربر : 8737
پسند ها : 570
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

(((باتشکر از زحمات تیم مذاکره وغیوران وشجاعان ایران)))

حالا حرف اینه ما به طرف مقابلمون از بچگی اعتماد نداشتیم 

می پسندم        0 

امضای کاربر : بهار14معصوم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ قبل از ظهر نمایش پست [15]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

سلام مجدد یره جان
اولا دستشون درد نکنه مزاکره کردن خسته نباشن
دما نه ما شما رو موافق جناح خاصی نمیدونیم
سوما لازم به ذکره که بگم همین دیشب قیمت سکه و بعضی لبنیاتو ازین چیزا و....رفت بالا فعلا حرف از قیمت نزن که زوده
چهارما دعوا که همیشه انجام میدن در ضمن تازه ی کاغذ نوشته شده اتفاقی نیافتاده که بخواد تغییری حس بشه
پنجما گفتم جوجرو اخر تابستون میشمارن چون قراره یکی دو ماه دیگه همچی مشخص بشه (هههههالبت شاید)
شیشما والا احسان جان شما مو میبینیو ما پیچش مو اگه ظاهر امرو نگاه میکنی و به نظرت وضع تغییر کرده حرفی نیست 
اما با چیزایی که فعلا ما داریم میبینیم اوضاع همونه فعلا که چیزی حس نشده
عرضم تموم
 ان شا الله که همچی ردیف بشه و باب میل شما باشه

می پسندم        0 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ قبل از ظهر نمایش پست [16]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

دیشب دقیقا در همان ساعاتی که اکثر مردم کشور اطلاعی از جزییات توافق نهایی هسته ای نداشتند و در پس اظهارات متناقض اوباما و کری با روحانی و ظریف، با کنجکاوی مشغول رصد تلوزیون و دیگر منابع خبری بودند تا از سرنوشت نهایی توافق و آینده تحریم ها اطلاعات بیشتری کسب کنند، مردم مستضعف و محروم! ساکن میدان ونک، میدان کاج،  پارک وی، قیطریه، پاسداران، نیاوران، میرداماد و تعدادی دیگر از مناطق شمالی و غربی  تهران که در سالهای گذشته تحریم ها فشار زیادی به آنها وارد کرده بود! با پورشه، پرادو، بنز و سانتافه هایشان به خیابان بیایند تا برای محدود شدن توان استراتژیک کشور و همزمان باقی ماندن تحریم ها، جشن پیروزی برگزار کنند.

این موضوع در واقع در دل خود پیام آشکاری داشت و آن اینکه علیرغم همه  شانتاژهای رسانه ای اصلاح طلبان و حامیان دولت و همچنین اظهار نظر برخی مقامات دولتی مبنی بر آمادگی برای برگزاری جشن هسته ای توسط «مردم»، در عمل چنین اتفاقی نیفتاد و در مقابل اقلیت مرفهی که یک روز به بهانه باخت تیم فوتبال از آرژانتین، روز دیگر به بهانه برد والیبال ایران از آمریکا و روز دیگر نیز برای از بین رفتن زیرساخت های هسته ای کشور به خیابان ها می آیند تا جشن بگیرند، دردشان معیشت و اقتصاد نیست، مشکل اصلی یک فاجعه عمیق فرهنگی- اجتماعی است که هر از چندگاهی خود را در رفتار بخشی از یک طبقه خاص جامعه نشان می دهد؛ همان طبقه ای  که در اصل بزرگترین منفعت اقتصادی از  تحریم ها را برده و در سالهای گذشته نیز بواسطه تکانه های ارزی و ریالی، سرمایه هایشان رقم های نجومی پیدا کرد، اما حالا مدعی هستند تحریم ها به آنها فشار آورده و از تعطیلی برنامه هسته ای کشور خوشحال هستند!

در هر صورت این مساله نشان می دهد اگر قرار بود به معنای واقعی کلمه مردم از توافق هسته ای جشنی بر پا کنند، شب گذشته نه فقط چند خیابان شمالی تهران بلکه تمام تهران از میدان شوش تا میدان خراسان، میدان شهدا، میدان بهارستان، میدان انقلاب و ... نیز باید شاهد حضور مردمی می بود که از این اتفاق خوشحال بودند اما کاملا برعکس، آنهایی که در همه این سالها بیشترین فشار اقتصادی ناشی از تحریم ها را تحمل کردند شب گذشته دلیل و حجتی برای خوشحالی نداشتند چون نه از رفع تحریم ها مطمئن بودند و هم آن قدر «فهم» و «شرافت» داشتند که بعد از محدود شدن توان هسته ای و استراتژیک کشور، با خوشحالی کف خیابان به دشمن آدرس غلط برای ادامه پیشروی را ندهند.

وقایع شب گذشته بار دیگر نشان داد که مشکل اصلی در ماجرای هسته ای،  ارتباط چرخش سانتریفیوژ ها با چرخ زندگی مردم نبوده است، بلکه اگر امروز چرخ سانتریفیوژها دیگر نمی چرخد به خاطر نچرخیدن چرخ فرهنگ و تجربه درونی یک ملت بوده است. همان نقطه ضعفی که در همه این سالها به اشتباه از آن به عنوان مشکل صرفا «اقتصادی» نام برده شده و همه چیز به گردن «شکاف اقتصادی» انداخته شده اما حقیقت ماجرا این است که اصل مشکل یک شکاف عمیق فرهنگی- اجتماعی است چرا که اگر قرار بود کسی از توافق هسته ای خوشحال باشد، نه پورشه سواران و برج نشنیان بلکه همانهایی بودند که در تمام این سالها درد و رنج های اقتصادی- معیشتی تحریم ها را هم با جان و دل پذیرفتند اما ذره ای از دشمنی با آمریکا دست نکشیدند؛ همانهایی که خمینی کبیر در وصف شان گفت:

«و تتها آنهایی تا آخر خط با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند. فقرا و متدینین بی بضاعت، گردانندگان و برپادارندگان واقعی انقلاب ها هستند... آنها که تصور می کنند مبازره در راه استقلال و آزادی مستضعفین و محرومان جهان با سرمایه داری و رفاه طلبی منافات ندارد، با الفبای مبارزه بیگانه اند. و آنهایی هم که تصور می کنند سرمایه داران و مرفهان بی درد با نصیحت و پند و اندرز متنبه می شوند و به مبارزان راه آزادی پیوسته و یا به آنان کمک می کنند، آب در هاون می کوبند . بحث مبارزه و رفاه ، بحث قیام و راحت طلبی، بحث دنیاخواهی و آخرت جویی دو مقوله ای است که هرگز با هم جمع نمی شوند.»

می پسندم        0 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ قبل از ظهر نمایش پست [17]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

من دیگه حوصله ندارم مذاکره میشه یه جور بحث است مذاکره نشه یه جور بحث است مذاکرات به نتیجه نرسه یه جور بحث است به نتیجه میرسه یه جور بحث است ، هر جور بشه بعضی ها میگن نخیر خوب نیست ،  قبول داری یا نه ؟ من همین که یه عده میتونن بگن نخیر رو هم از خوبی میدونم  و تویه دنیا نشانه ی آزادی تفکر در ایران است ،  بعضی مطالب انجمن که کلی سرشون بحث بوده رو نگاه میکردم  می بینم بعضی مسائل فقط زمان مشخص میکنه و مشخص کرده و نیاز به اون همه مدرک و سخن اوورن نبود

سردار جون مو اگه مذاکرات به نتیجه نمیرسید نمیدونم باز تمدید میشد انجمن اینجوری آرام بود خخخخ بگذریم

کی گفته همه مشکلات با تحریم حل میشه ؟ همین مشکلات و بزن بزن های قبلی و تورم تویه همین تحریم حل شد ، و اینکه خبرگزاری ها رو یه نگاه بکنیم ، آسشتوپرس خبرنگارش میگه مطمئناً اسرائیل از قضیه هسته ای نمیتونه دنیا رو اجماع کنه که ایران خطر است و همسایه هاشم بگن آره تو راست میگی ، یه فیلمی بود خارجی از یه شبکه ماهواره ای اسرائیلی ها  به بچه هاشون ماسک میدادن که ایران داره بمب میسازه یاد داشته باشین روزی که خواست یهودیان دنیا رو نابود کنه استفاده کنه ، ظریف با یه جا الان یادم نیست مصاحبه می کرد قشنگ توضیح داد که آقا کی گفته یهودیان باید نابود بشن ما تویه ایران تعداد یهودیان کم است اما نماینده دارن در پارلمانمون اینا دروغ های است که نتانیاهو به دنیا میگه ،  مجری هم از اون ها که قانع نمیشد و می گفت نخیر شما گفتین باید یهود محو بشه از دنیا اما  اما ظریف قانعش کرد که نابودی اسرائیل با یهود فرق میکنه ،یه روزنامه لبنانی نوشته که یکی از دلایل دیپلماتی موفق ظریف آشنایش با فرهنگ غرب و تسلط کاملش به زبان انگلیسی جوری که انگلیسی و اصطلاحات انگلیسی رو بهتر از خیلی ها میدونه و مطالب زیاد دیگه

بگذریم من تصمیم گرفتم زیاد بحث نکنم و به جای جنجال برم مطلب بخونم و اینکه غیر ممکن خواهد بود سه یه موضوع همه هم نظر باشن چه برسه به موضوع به این بزرگی

اینم که هر کی بالاشهر و پورشه داشته رفته برای شادی هم قبول ندارم ، یه عکسی می دیدم از یه استانی بود پشت وانت نشسته بودن و پرچم دستشون بود اگه خواستی حتماً میرم پیداش میکنم من بدون مدرک حرف نمیزنم

بگذریم ان شاالله که این موضوع ختم به خیر بشه

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ قبل از ظهر نمایش پست [18]
بانو
rating
شماره عضویت : 1071
حالت :
اعتبار کاربر : 13569
پسند ها : 589
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/01.jpg

ان شالله که هر اتفاقی بیفته به نفع ایران و ایرانی باشه و ضرری به ایران نرسه.....
هههههه مردم از یه طرف شادی میکنن از یه طرف پیام میدن آقا پولای بلوکه شده رو همونجا نگه دارین بیاد ایران باز هپولی هپو میشه!واقعا توی این همه طرز تفکر موندم.
راستی یه چیز جالب!
آخ جون تحریم برداشته شد!اقتصاد رونق گرفت هورااااااااااااا!
ولی میدونستین حقوق کارگر ایرانی توی جهان کمترین حقوق هست؟
حالا میان توی ایران سرمایشونو میذارن کارخونه ماشینشونو همه چیشونو میارن ایرانی با این حقوق کم کار کنه راحت بردارن ببرن!خدای نکرده فکر نکنین میگن بیگاری مییکشننا......عجججججب.....خدا کنه مسوپلین به همه این چیزا فکر کنن که مطمپنم فکر هم میکنن.....خدا کنه بیکاری جوونا برطرف شه....یعنی زنده هستیم و اون روزو میبینیم؟.....ان شالله که اتفاق میفته....
کور شه چشمی که نتونه پیشرفت ایران و ایرانی رو ببینه.....
چه با تحریم چه بی تحریم پرچم ایرانی بالاست چون حضرت ماه واس ماس.والسلام.

می پسندم        0 

امضای کاربر : دختر چادری
اینم رفیق شهید منه 
دوسش دارم یه عالمههههههههههههه
هرچی بگم بازم کمهههههههههه

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 2 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
زمان بازگشت ظریف به ایران ، ظریف بعد از توافق جامع وارد ایران شد ، ظریف در مشهد ، استقبال از ظریف ، ظریف ، از ، وین ، برای ، زیارت ، عازم ، مشهد ، سپس ، وارد ، تهران ، خواهد ، شد ،

« قرائت متن بیانیه ی مشترک ایران و 5+1 | تصاویر حضور همسر و دختر ظریف و همسران شهدای هسته ای در استقبال از ظریف »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:49 بعداز ظهر