انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » انجمن دفاع مقدس » شهادت » نامه شهید خلیلی به رهبری

نامه شهید خلیلی به رهبری

نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان بخشکد نامه شهید علی خلیلی به رهبر معظم انقلاب ۱۵ روز قبل از شهادت شهید علی خلیلی ۱۵ روز قبل از شهادت نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب نوشت و در آن نسبت به برخی اظهارات که در قبال اقدام خود می‌شنید، واکنش نشان داد. صراط: شهید علی خلیلی ۱۵ روز قبل از شهادت نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب نوشت و در آن نسبت به برخی اظهارات که در قبال اقدام خود می‌شنید، واکنش نشان داد. شهید علی خلیلی، شهید امر به معروف و نهی از منکر که
khli aidn ogdgd fi vifvd

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ قبل از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2275
حالت :
اعتبار کاربر : 16029
پسند ها : 357
حالت من :  sharmandam2.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (5).jpg

مدال ها:1
کاربران برتر
کاربران برتر

|

نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان بخشکد
شهید علی خلیلی ۱۵ روز قبل از شهادت نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب نوشت و در آن نسبت به برخی اظهارات که در قبال اقدام خود می‌شنید، واکنش نشان داد.
صراط: شهید علی خلیلی ۱۵ روز قبل از شهادت نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب نوشت و در آن نسبت به برخی اظهارات که در قبال اقدام خود می‌شنید، واکنش نشان داد.

شهید علی خلیلی، شهید امر به معروف و نهی از منکر که در جریان درگیری با اشرار دچار سانحه شده بود روز سوم فروردین 1393 بعد از تحمل ماه‌ها درد و بیماری به شهادت رسید. نامه‌ای از شهید خلیلی خطاب به رهبر معظم انقلاب منتشر شده است و او در این نامه نسبت به برخی اظهارات در قبال عملی که انجام داده سخن گفته است. او در نامه خود به رهبر معظم انقلاب نوشته است که :«آقاجان!بخدا دردهایی که می‌کشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمی‌کند. مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟ یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی‌گری دارند حرف شما را نمی فهمند؟»

شهید علی خلیلی بعد از اتفاق آن شب نیمه شعبان که بر اثر پاره شدن شاهرگ گردنش به دلیل اصابت چاقو و ساعت‌ها طول کشیدن بستری شدنش در یک بیمارستان به بستر بیماری افتاد؛ در طول این چند سال با هزینه‌های عجیب درمان مواجه شد به گونه‌ای که خانواده او بخش قابل توجهی از سرمایه، خانه و وسایل زندگی خود را برای درمان او هزینه کردند.

متن کامل نامه شهید علی خلیلی به شرح زیر است:

سلام آقا جان!
امیدوارم حالتان خوب باشد. آنقدرخوب که دشمنانتان از حسودی بمیرند و از ترس خواب بر چشمانشان حرام باشد. اگر از احوالات این سرباز کوچکتان خواستار باشید،خوبم؛دوستانم خیلی شلوغش میکنند. یعنی در برابر جانبازی هایی که مدافعان این آب و خاک کرده اند،شاهرگ و حنجره و روده و معده من عددی نیست که بخواهد ناز کند… هر چند که دکترها بگویند جراحی لازم دارد و خطرناک است و ممکن است چیزی از من نماند…من نگران مسائل خطرناک تر هستم… من میترسم از ایمان چیزی نماند. آخر شنیده ام که پیامبر(ص) فرمودند: اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، خداوند دعاها را نمی شنود و بلا نازل میکند. من خواستم جلوی بلا را بگیرم.اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام. بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت؟!!مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد!ولی آن شب اگر من جلو نمی رفتم، ناموس شیعه به تاراج میرفت ونیروی انتظامی خیلی دیر میرسید. شاید هم اصلا نمی رسید…یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بیندازی!من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند، ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید؟؟ آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز شب واجب است.آقاجان!بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند. مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شمارا نمی فهمند؟؟یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟رهبرم!جان من و هزاران چون من فدای غربتت. بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید.آقا جان!من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمی نشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشکد.

بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت
سر خمَ می سلامت شکند اگر سبویی

http://www.seratnews.ir/client/themes/fa/main/img/tag.gif); background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: 100% 3px; background-repeat: no-repeat;"> برچسب ها: صراط ، خلیلی  منبع پایگاه خبری تحلیلیه صراط

ویرایش موضوع توسط : جوادالائمه69
در تاریخ : چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ بعد از ظهر

3 تشکر شده از کاربر جوادالائمه69 برای ارسال مفید :
شهید پلارک , محمدELE , بهار14معصوم ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : جوادالائمه69
دوریه تو مرا سخت است هی هی ...... سلام مارا به مهدی برسان     
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ قبل از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

ویرایش ارسال توسط : جوادالائمه69
در تاریخ : چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ قبل از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

شهسیید داداش نبودم حیف داداش حیف ........................ بیچارهههههههههههههههه داداشم ای کاش... خیلی مظلوم واقع شدی شهیدددددددد من میدونم تو شهید شدی یقینا

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

کد خبر: ۱۷۱۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۲

http://www.seratnews.ir/client/themes/fa/main/img/print.gif); background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: no-repeat;" title="نسخه چاپی">  
http://www.seratnews.ir/client/themes/fa/main/img/email.gif); background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: no-repeat;" title="ارسال به دوستان">  

چهل روز آخری که منجر به شهادت علی خلیلی شد، او چله شهادت گرفته بود. دوستانش گفته بودند دوست داری شهید شوی یا نه؟ و درحالی که تارهای صوتی‌ آسیب‌دیده‌اش صدای او را به خس خس انداخته بود، پاسخ داد: شهادت را دوست دارم!
صراط: محله نارمک تهران امروز شاهد سوز و گداز بسیاری از اقشار مختلف مردم بود که برای بدرقه شهید غیور خود گرد هم آمده بودند. امروز مردم شهیدپرور تهران روز خاطره‌‌سازی را در اذهان رقم زدند و به بهانه پرواز ملکوتی یک پرستوی مهاجر طلبه بسیجی شهید علی خلیلی اشک ماتم ریختند؛ جوانی که تا چندی پیش همانند دیگر جوانان همصنف خود مشغول تحصیل و طلبگی بود اما تیغ نااهلان و دشنه نابخردان و پرده‌دران گلوی این جوان غیرتمند را هدف قرار داد.

پا به چهار راه تلفنخانه واقع در خیابان آیت محله نارمک می‌گذاریم خیل عظیم جمعیت از اوایل صبح منتظر آمدن پیکر شهید علی خلیلی هستند. زنان و مردان منتظر اعم از بسیجیان، مسجدیان محله نارمک، مردم منطقه،‌ نیروهای انتظامی، خانواده شهید خلیلی و جمعی از مسؤلان کشوری از جمله برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با چشمانی اشکبار منتظر آمدن پیکر شهید خلیلی هستند.

25 تیر ماه 1390 را همه علاقه‌مندان به شهید خلیلی به یاد می‌آورند، شبی که این طلبه جوان پس از برگشت از مراسم عزاداری اباعبدالله به دلیل نهی از منکر مورد ضرب و شتم و از ناحیه شاهرگ گردن دچار جراحت شد و شب سردی در چهار راه تهرانپارس گذراند، ‌یکی از دوستان نزدیک شهید خلیلی می‌گوید که بیش از ۲۰ بیمارستان آن شب این غیورمرد را قبول نکردند و تقاضای پول داشتند! به همین دلیل خون زیادی از او رفت و ساعاتی طول کشید تا مبلغ مورد نظر بیمارستان برای بستری شدن مهیا شود.

شهید خلیلی به فرمایش رهبرش مبنی بر تذکر لسانی لبیک گفت، ‌نه دعوایی کرد، نه ناسزایی گفت و نه کسی را تحریک کرد بلکه با زبان تذکر وارد شد و به فرمایشی که به او گفته بودند واجب است،‌ عمل کرد، جنس او جنس خشونت نبود.

به خیابان آیت باز می‌گردیم، عده زیادی از مردم تابلوهایی با شعارهای  به اعدام  قاتلینی که برادر       علی شهید شد، ‌اقدام کنید!»، «راه شهیدان همچنان باز است»، «امر به معروف راه شهیدان ماست»، «ضاربین شهید خلیلی باید اعدام شوند» حمل می‌کردند و پس از قرائت زیارت عاشورا شعارهایی «چون علی جان شهادتت مبارک» را خوانده، سربند یا زهرا زده و گریه می‌کردند.

یکی از بانوان حاضر در این مراسم تشیع با گریه می‌گوید که شهید خلیلی زنده است، قاتلان او هستند که مُرد‌ه‌اند، همه باید دست به دست هم دهیم، مسؤلان باید کاری بکنند و سپس بلند فریاد می‌زند که «عزا ، عزاست امروز، برادرم خلیلی پیش خداست امروز» و «برادر شهیدم راهت ادامه دارد» سایر بانوان را به همراهی با خود طلب می‌کند.

حجت‌الاسلام سیدمیثم مؤمنی پشت بلندگوی یکی از وانت‌های پخش مداحی مراسم تشیع جنازه پیش از آمدن پیکر شهید خلیلی ایستاده با صدای فریاد گونه می‌گوید که صدها طلبه از حوزه علمیه باقرالعلوم(ع)، بسیجیان پایگاه فاطمه الزهرا(س)، مسجدالنبی(ص) و اهالی منطقه شهادت می‌دهند که تمام وجود علی محبت بود. عده‌ای نیایند بگویند که اینها دنبال حادثه‌سازی بودند او دلش برای مردی که ناغافل پا در گناه گذاشته بود، سوخت.

چهل روز آخری که منجر به شهادت علی خلیلی شد، وی چله شهادت گرفته بود. دوستانش به او گفته بودند دوست داری شهید شوی یا خیر؟ درحالی که تارهای صوتی‌اش آن قدر آسیب دیده بود که صدایش به خس خس افتاده بود، پاسخ داد: شهادت را دوست دارم ولی دلم می‌خواهد یک بار دیگر بلند شوم بروم در این شهر انتقام سیلی مادرم فاطمه را با جهاد بگیرم تا حضرت آقا فکر نکنند که در جنگ نرم افسر ندارند.

حجت الاسلام مؤمنی می‌گوید که زندگی شهید خلیلی صرف نوجوانان در حوزه بسیج،‌ حوزه علمیه و کارهای فرهنگی در اردوها شد، وی ثابت کرد که اگر ولی چیزی می‌گوید ولو به قیمت از دست رفتن شاهرگ وسط خیابان‌های شهر حرف آقا نباید زمین بماند. یک حرف با قوه قضائیه هم بزنم که حکومت اسلامی است، بالای سر آن امام زمان (عج) است اما به نمایندگی صدها نفر می‌گویم که حرف مردم را بشنوند! آیا از زمانی علی خلیلی که شاهرگش بریده شد جزای قاتلان او به جا آمد؟ اگر این تعرض به جان یکی از فرزندان مسؤلان می‌شد، مجازاتش این بود؟ حق طبیعی قاتل او قصاص است این مردم ساکت نمی‌نشینند.

طی مراسم تشیع شهید خلیلی پس از رسیدن پیکرش به مسجد فاطمه الزهرا تا تشیع در میدان نارمک و نزدیکی مسجد النبی به این فکر بودیم که وظیفه انقلابی ما مطالبه‌گری در چارچوب قانون است، از همه باید بخواهیم امروز علی را از خاطر دور نسازند و احقاق حق او ساکت ننشینند.

در پایان مراسم در خیابان آیت مردم یک صدا فریاد می زدند که تا علی‌ها و حزب الله، حوزه علمیه و روحانیت زنده است نمی‌گذاریم امر به معروف و نهی از منکر بر زمین بماند.

تشیع پیکر شهید علی خلیلی تا بهشت زهرا و آرمیدنش در قطعه 24 با حضور خیل داغداران ادامه یافت.

منبع: فارس. صراط نیوز

در تاریخ : چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

علی خلیلی طلبه جوان 19 ساله‌ای که ۳ سال پیش در حین بازگشت از هیئت در جریان نهی از منکر عده‌ای از اراذل و اوباش به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته، مصدوم شد و چندی پیش به شهادت رسید.
نگاه مهرآمیز رهبر فرزانه انقلاب به تصویر شهید علی خلیلی 

در مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع)

منبع . خبر گذاریه مشرق 

در تاریخ : چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ بعد از ظهر

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

با تصویب شورای شهر صورت گرفت؛
در حالی که پیش از این شورای شهر از نامگذاری یک خیابان به نام شهید خلیلی خبر داده بود صبح امروز یک پل به نام شهید خلیلی شد.
به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق؛ در این روزهایی که مجلس بیش از هر جایی به فکر آمران به معروف و ناهیان از منکر است  برخی از مسئولین نیز یادی از شهید جوان امر به معروف یعنی شهید علی خلیلی افتاده اند.

خیابانی که قرار بود به نام شهید خلیلی شود

فروردین ماه 93 یعنی بعد از شهادت طلبه آمر به معروف در جلسه ای با حضور احمد مسجد جامعی در منزل شهید خلیلی موضوع نامگذاری خیابانی به نام شهید خلیلی مطرح شد.

وی در این دیدار با اشاره به شهادت علی خلیلی اظهار داشت: باید کارهای فرهنگی در سطح کشور به صورت گسترده انجام شود و این در حالی است که باید راه وی ادامه پیدا کند.

مسجد جامعی خاطرنشان کرد: به زودی در نخستین جلسه شورای شهر بحث نامگذاری خیابانی به نام شهید خلیلی مطرح خواهد شد ضمن اینکه ما به دنبال اجرای کارهای فرهنگی در سطح شهر تهران هستیم.

خیابان جای خود را به پل داد

صبح امروز با حضور مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر و علی اکبر انجمنی شهردار منطقه 15 و اعظم مشتاق‌فر مادر شهید خلیلی پل شهید خلیلی (شهید امر به معروف و نهی از منکر) نامگذاری شد.

پل نامگذاری شده جنب پل بسیج، ابتدای قصر فیروزه است.
*پایگاه شهدای ایران    منبع خبر گذاریه مشرق

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

در تاریخ : چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ بعد از ظهر

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 1462
حالت :
اعتبار کاربر : 870
پسند ها : 40

روحش شاد ویادش گرامی 
الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
شماره عضویت : 1992
حالت :
اعتبار کاربر : 8737
پسند ها : 570
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : بهار14معصوم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

http://www.delgarm.com/images/newsread/1393/01/05/kJ1395768902.jpgمنبع . مجله دلگرم

در تاریخ : پنجشنبه ۱ امرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ قبل از ظهر

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
نامه شهید خلیلی به رهبری
جمعه ۲ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ بعد از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
حالت :

g

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
نامه ، شهید ، خلیلی ، به ، رهبری ،

« نماهنگ زیبای مدافعان میهن - شهید هادی کجباف | عکس/ شهدایی که رتبه‌تک‌رقمی‌کنکور را کسب کردند »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:29 بعداز ظهر