انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » امام دوازدهم: حضرت امام مهدی علیه السلام » مهدویت » چقدر بیاد امام زمان عج الله تعالی فرجه شریف هستیم

چقدر بیاد امام زمان عج الله تعالی فرجه شریف هستیم

به نام خدا انسان ها در رابطه با یاد امام عج الله تعالی فرجه شریف به چندسته تقسیم می شوند اول افرادی که با دین مذهب کاری ندارند دوم مومنینی که گاهی وقتی بیاد ایشان می افتند مثلا در نیمه شعبان  یاروز به امامت رسید ایشان یا شب قدر یا..... سوم مومنینی که هر جمعه بیاد ایشانند چهارم مومنینی که هر روز بیاد ایشانند پنجم مومنینی که همیشه و در همه حال بیاد ایشانند حال به برخی فواید کار دسته پنجم اشاره می کنیم اول یاد ایشانباعث می شود این افراد گناه نکنند یا کمتر گناه
]rnv fdhn hlhl clhk u[ hggi juhgd tv[i avdt isjdl

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2384
حالت :
اعتبار کاربر : 1554
پسند ها : 141
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpeg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:1
مدال پشتکار
مدال پشتکار

|

به نام خدا
انسان ها در رابطه با یاد امام عج الله تعالی فرجه شریف به چندسته تقسیم می شوند
اول افرادی که با دین مذهب کاری ندارند
دوم مومنینی که گاهی وقتی بیاد ایشان می افتند مثلا در نیمه شعبان  یاروز به امامت رسید ایشان یا شب قدر یا.....
سوم مومنینی که هر جمعه بیاد ایشانند
چهارم مومنینی که هر روز بیاد ایشانند
پنجم مومنینی که همیشه و در همه حال بیاد ایشانند
حال به برخی فواید کار دسته پنجم اشاره می کنیم
اول یاد ایشانباعث می شود این افراد گناه نکنند یا کمتر گناه کنند
دوم وقتی شما بیاد ایشان باشید ایشان هم بیاد شماست و نظر لطفشان شامل حال شما می شود
البته نا گفته نماند که ایشان همیشه بیاد شیعیانشان هستند ولی این ما هستیم که از یادایشان غفلت می کنیم
سوم وقتی تعداد زیادی از مردم شیعه به یاد ایشان باشند یک گام به ظهور نزدیک تر شده ایم
پس بیایید هر چقدر می توانیم بیاد ایشان باشیم وبرای ظهورشان دعا کنیم

ویرایش موضوع توسط : بنده خطا کار خدا
در تاریخ : دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ بعد از ظهر

7 تشکر شده از کاربر بنده خطا کار خدا برای ارسال مفید :
mohadeseh , بانوی آفتاب , محمدELE , تلاطم خاموش , پسرآفتاب , حریم قدس , محمد121 ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : بنده خطا کار خدا
ما ییم که در غیبت کبری ماندیم
وبلاگ های ما سربزنید
bandehkatahkar.mihanblog..com
majnoonamam.blogsky.com
http://forum.roq.ir/t42790
پست بال را حتما ببینید تا آخرش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

در انجمنی که مزین بنام امام زمان عجل الله هستش
بسیاری از نوشته ها و پست هامون هیچ بوی آن یار غائب رو نمی دهد

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

السلام علیک یا ابا صالح المهدی یا صاحب الزمان

عَزیزٌ عَلَیَّ اَن اَرَی الخَلـقَ وَ لا تُـری

پرسیدم چرا دعای ندبـه نمی آیی ؟

گفت : کاری به کار من نداشتــه بــاش !

پرسیدم علت نیامدنت برایـم سئـوال انگیـز است !

گفت : تو که می روی مرا هم دعا کن لیاقت آقا را پیدا کنم !

گفتم : تـو که از همه با لیـاقت تــری چــرا چنین میگویی ؟

گفت : همین است که گفتم ، یا دعایم کن یا کاری به کارم نداشته باش !

اصرار کردم ..... باید بگویی علت چیست که این چنین میگویی ؟

گفت : راستش را بخـواهــی خجـالــت میکشــم !

گفتم : از چـــه کسـی خجـالـت می کشـی ؟

گفت : از آقایمـان مهــدی ( ارواحنا فداه )

گفتم : برای چه خجــالت میکشی ؟

گفت : از دروغ گفتـن !

گفتم : چه دروغی ؟ دیوانــه ام کردی !

گفت : همین دعای ندبه را خواندن !

گفتم : کجایش دروغ است ؟

گفت : از اینجـاش :

لیت َ شِعری اَین استقرت بک النوی ....

عَزیزٌ عَلَیَّ اَن اَرَی الخَلقَ وَ لا تُری.....

الی متی ....   الی متی ....

گفتم : توضیح بده ، پاک گیجم کردی !

گفت : هرگز تصور کرده ای موقعی که دعای ندبه می خوانی ، جلو امام زمـان(ع) نشسته ای و داری با بی توجهی ادعا های عجیبی می کنی ... مثلاً می گویی :

سخت است بر من که همه را ببینم و تو را نبینم ...

در حالی که واقعیت این چنین نیست ! مثلاً اگر چند روز به مسافرت بروی و خانواده ات را نبینی چقدر دلت برایشان تنگ می شود و برایشان تلفن می زنی و یا سوغات می خری و ...

ولی مولایت را که سال هاست ندیده ای ، دلت برایش تنگ نشده و احوالش را نمی پرسی وهدیه ای تهیه نمی کنی ! .....

فرازهای پایانی دعای ندبه را به دقت بخوان و مفهوم آن را بررسی کن ببین تو اینها را که می خوانی هستی ؟ !

کدام یک از خواسته های امام زمانت را برآورده کرده ای ؟؟؟

امر به معروفی کرده ای ؟ نهی از منکری نموده ای ؟ گرسنه ای را سیر کرده ای ؟ تشنه ای را آب داده ای ؟ برهنه ای را پوشانده ای ؟ در راه مانده ای را کمک کرده ای ؟ مشکلی را از مردم حل کرده ای ؟ خدمتی به خلق خدا (بی مزد و بی منّت) نموده ای ؟ سنگی از راه مردم برداشته ای ؟ زکات و خمس و سهم امام و انفـاق و ایثـار و... داده ای ؟ مسائل دینی ات را درست انجام داده ای ؟ واجبات را رعایت کرده و محرمات را پرهیز کرده ای ؟ ولی امـرت را یــاری کــرده ای ؟؟ چه اثر مثبت و عمل خیر خالصانه ای که فقط برای خدا باشد داشته ای ؟؟؟

کدام یک از این ها که اینقدرهم پر ادعا هستند برای رضای خدا و رضای امام زمان (ع) به مردم خدمت می کنند؟ غیر از سودجوئی و فرصت طلبی و تزویر و ریا و چاپلوسی و دروغ و نیرنگ چه می بینی ؟

کسی در سـایـه لطفت نیاســود 

به عالَـم کار دیــواری نکـردی!

با این افکار و اعمال نا پسند و نامطلوب ، چگونه می شود جلو امام زمان (ع) نشست و گفت : بنفسی انت من مغیب لم یخل منا... بنفسی انت من نازح ما نزح عنا ... بنفسی انت من مؤمن و مؤمنه ذکرا فحنا ... الی متی احار فیک یا مولای...

برای همین است که خجالت می کشم در محضر مولایم بنشینم و ادعایی کنم یا شاهد ادعا هایی باشم که خالی از حقیقت است !  

گفتم : این ها که می گویی درست ، ولی در یک مجلس چند نفر مثل تو اگر باشند مورد نظر آقا قرار خواهد گرفت !

گفت : من هم مثل دیگران ، این مشکل با یکی دو نفر حل نمی شود ... منظورمن از دعای ندبه ، ندبه واقعی است نه ندبـــه زبــانی که حتی معنـای کلمات را هم ندانیم ! ... 

ندبه یعنی ناله همراه با گریـه و حــزن و انـدوه ،

ندبه یعنی در فراق یـار و محبـوب دل هــا نالیــدن ...

ندبه یعنی .....

ولی آیا در مجالس دعای ندبه ما ، خواندن دعای ندبه این شور و حال را دارد ؟

در بعضی از مجالس مشاهده می شود که نه تنها ندبه ای در کار نیست بلکه چای خوردن و حرف زدن و خندیدن و .... یا غیبت و ... و در پایان صرف صبحانه رایــج تــر است !!!

یکی از دست اند کاران برگزاری مجلس دعای ندبه گفت : امروز مجلس شلوغ و گرم  و گیرایی داشتیم ...

گفتم اگر صبحـانه را حـذف کردید معلوم می شود!!! ( آن روز صبحانه بهتری در برنامه بود )

برخی از این ها هم که می آینــد  برای برآورده شــدن حاجت هــای شان به امــام زمــان (ع) متوسل می شوند ،.... ولی یک دفعه نشد که به خاطرِ خودِ امــامِ زمـــان (ع) دعا کنند یا نمـاز بخوانند یا .... دعای فَـرَج را با خلوص نیت و توجه به الفــاظ آن بخوانند !

ای کاش درک می کردیم که امام زمان (ع‍ج) کیستند

و از شیعیــان چــه انتظــاری دارنــــد .

ای کسانی که مشتاق دیدار امام زمان (ع) هستید ،

آیا می دانید تنها دیـــدار ایشان کفایت نمی کند!

بلکه دو رکعت نمـاز خالصـــانه و دعای خالص

برای فرج مبارک ایشان افضل است از دیدن ایشان !

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
چقدر ، بیاد ، امام ، زمان ، عج ، الله ، تعالی ، فرجه ، شریف ، هستیم ،

« در آخرالزمان آیا چنین نیست که انسان ها آرزو كنند كه دنيا به آخر برسد چون از زندگي سير شده اند؟ | طاعون سفيد و سرخ »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:36 بعداز ظهر