انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » شبهات » این حدیث جعلی در هیچ منبعی وجود ندارد

این حدیث جعلی در هیچ منبعی وجود ندارد

به گزارش روضه نیوز ؛استاد فاطمی‌نیا که در عرفان نظری و عملی یک استاد تمام‌عیار است، در سال‌های اخیر بیشتر ترجیح می‌دهد از دغدغه‌های امروز مردم بگوید و از اخلاق حرف بزند که از گذشته کمرنگ‌تر شده. خلاصه ای از گفت وگوی مجله «همشهری آیه» با آیت‌الله فاطمی‌نیا را در ادامه می خوانید: از امام رضا(ع) روایت شده: «ان الناس لو علموا محاسن کلا منا لا تبعونا». یعنی اگر مردم سخنان زیبای ما را بشنوند البته به‌دنبال آن می‌آیند. فقط این سخنان باید سخنانی حقیقی باشند و از روی تعقل
hdk pnde [ugd nv id] lkfud ,[,n knhvn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

مدال ها:5
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
کاربران برتر
کاربران برتر

|

به گزارش روضه نیوز ؛استاد فاطمی‌نیا که در عرفان نظری و عملی یک استاد تمام‌عیار است، در سال‌های اخیر بیشتر ترجیح می‌دهد از دغدغه‌های امروز مردم بگوید و از اخلاق حرف بزند که از گذشته کمرنگ‌تر شده.

خلاصه ای از گفت وگوی مجله «همشهری آیه» با آیت‌الله فاطمی‌نیا را در ادامه می خوانید:

از امام رضا(ع) روایت شده: «ان الناس لو علموا محاسن کلا منا لا تبعونا». یعنی اگر مردم سخنان زیبای ما را بشنوند البته به‌دنبال آن می‌آیند. فقط این سخنان باید سخنانی حقیقی باشند و از روی تعقل گفته شوند نه از روی احساسات.

این حدیث جعلی که در هیچ منبعی وجود ندارد

شما فکر می‌کنید شخصی که به جای احادیث معتبر، مشتی احادیث جعلی که هیچ منبع و مصدری برایشان وجود ندارد برای این مردم عاشق معارف بگوید و عمر و اوقات پربهای آنها را پر‌کند چه جوابی به خدا خواهد داد؟ به‌عنوان مثال عرض می‌کنم، در بعضی منابع گفته می‌شود روزی یزید ملعون به امام سید‌الساجدین(ع) گفت حالا که من پدر تو را کشته‌ام چه عملی انجام دهم تا خدا مرا بیامرزد؟ امام فرمود نماز غفیله بخوان. حضرت زینب(س) که به تصدیق امام زمانش علم لدنی داشت گفت یادگار برادرم! چرا یادش می‌دهی؟ فرمود عمه‌ جان! موفق نمی‌شود. لذا آن ملعون هرگاه می‌خواست نماز غفیله بخواند دل‌درد می‌گرفت و نمی‌توانست نماز بخواند!

ملاحظه بفرمائید این حدیث جعلی که در هیچ منبعی وجود ندارد چگونه یک امام معصوم را می‌کوبد که گناه کشتنش با یک غفیله آمرزیده می‌شود و این دین با عظمت را چگونه سطحی و بی‌ارزش نشان می‌دهد که در این دین کشتن یک معصوم چقدر ساده است. بنده به جوانان می‌گفتم که اگر بزرگ‌ترین گناه با یک غفیله آمرزیده شود، پس چرا وجود نازنین امام حسین(ع) قیام کرد. می‌توانست یک اعلامیه منتشر کند و بگوید مردم! اگر گناهی را دلتان می‌خواهد مرتکب شوید و شب‌ها یک غفیله بخوانید و بخوابید! اکنون بسیاری از مجالس پشتوانه علمی ندارند و فقط احساس است.

۵۰ سال تذکر دادم این مطالب ننگین را روی منابر و صدا و سیما بازگو نکنید

احساس یک اندازه‌ای دارد. اگر کسی علوم اولین و آخرین را داشته باشد و حال نداشته باشد یک عباسی نمی‌ارزد. اگر کسی حال و احساس داشته باشد و پشتوانه علمی نباشد هم همین‌طور. نمی‌خواهم بگویم همه علامه شوند ولی احساسات ما باید به یک حدیث یا آیه‌ای، مبنای پشتوانه‌ای داشته باشند. نه اینکه فقط از روی احساس باشند.

خدا شاهد است الان در تهران هم چنین مجالسی برگزار می‌شود. خیلی ببخشید نواری را آورده بودند که در قسمتی از آن بنده خدایی که می‌خواند می‌گفت بله، امام حسین به قمر بنی‌هاشم گفت شب عاشورا اگر تو هم می‌خواهی بروی برو! بعد می‌گفت عباس آمد زینب کبری را پیدا کرد و گفت به داداش حسین یک چیزی بگو! آخر این حرف شد! این‌ چیزها، درد‌دل من است؛ مواردی که در پایتخت شیعه خوانده می‌شود، بعد در قالب نوار پخش می‌شوند و مشتری هم دارند. نزدیک ۵۰ سال تذکر دادم این مطالب ننگین را روی منابر و رسانه ها بازگو نکنید. فکر می‌کردم موثر واقع شود ولی نشد. حتی متاسفانه از صدا‌و‌سیما هم گاهی شنیده می‌شود.
برخی از دین مشتی جملات مقدس‌مآبانه را ردوبدل می‌کنند

نیاز جامعه امروز نوع نگرشی است که بعضی به اسلام دارند. یعنی نگاهی که گاهی خیلی سطحی و عوامانه است و تحقق دینداری منحصر در چند دستور خلاصه می‌شود. مثلا چیدن شارب (موی پشت لب بالایی که به لب زیرین برسد)، کوتاه کردن ناخن‌ها، کیپ کردن یقه‌ و امثالهم. عمده این موارد حفظ ظواهر است و مشتی جملات مقدس‌مآبانه که افراد با هم ردوبدل می‌کنند. خدای نکرده اشتباه نشود. ما به تمام سنن و آداب اسلام عزیز ارج می‌نهیم. گرفتن شارب یا ناخن‌ها و امثال آن از سنن اسلام است اما این سنن همه اسلام نیست. یا اینکه دعاها بدون توجه و صرفا برای ثواب خوانده می‌شوند.

سال‌ها دعا می‌خوانند بدون اینکه یک سطر از آن درس گرفته باشند

سال‌ها دعای شریف کمیل را می‌خوانند بدون اینکه یک سطر از آن درس گرفته باشند. ۴۰ سال شخص دعای کمیل خوانده و این جمله را صدها بار تکرار کرده: «کم من قبیح تسترته». یعنی خدایا! چه بسیار عیب و گناهان ما را پوشاندی. اما همین که از مراسم کمیل به خانه برگشتیم هنوز اشک‌مان خشک نشده شروع به کشف اسرار مردم و آبرو بردن می‌کنیم! یا طول دادن بیش از حد مجالس احیا را ملاحظه بفرمائید.

در تمام سال‌ها ما یک شب داریم که فضلیت آن واقعا از عقول ما خارج است اما در مجالس آنقدر مراسم را طولانی می‌کنند که مردم خسته می‌شوند! وقتی رمق دعا کردن از مردم گرفته شد، تازه می‌گویند قرآن‌ها را بیاورید. من قبلا در جاهای دیگر عرض کرده‌ام، تاکید روایات بر این است که ما به نشاط نگاه کنیم. ان‌شاءالله شب‌های قدر نزدیک است. حالا هیچکس به این حدیث عمل نمی‌کند. جلسه‌های احیا را پنج الی شش ساعت خواهیم داشت. دعای کمیل‌مان که باید ۲۰ دقیقه طول بکشد، معمولا دو ساعت و نیم، سه ساعت زمان می‌برد. اینها روز قیامت جواب دارد. اگر صاحب شریعت بگوید چرا لطائف و ظرائف شریعت ما را در ذهن مردم ثقیل جلوه دادید، چه جواب خواهیم داد؟ یک جوان می‌خواهد برود دعای کمیل یا مراسم احیا اما می‌داند که رفتنش با خودش است برگشتنش با کرام‌الکاتبین! آخر شش ساعت هم احیا می‌شود؟! آخر چه کسی گفته؟

دین بدون پشتوانه علمی ارزش ندارد

در همین قم طلبه‌ای بود که بعضی ریاضت‌ها را بر خودش تحمیل کرده بود که حتما نماز شب و روزی سه جزء قرآن بخواند و اعمال دیگر به جا آورد. اما چون پشتوانه علمی نداشت یکدفعه بریده بود. بعد آمده بود و می‌گفت ما یک‌ زمانی بیکار بودیم و نماز شب می‌خواندیم. چرا؟ برای اینکه پشتوانه علمی نداشت. نشاط هم نداشت. در صورتی که حاج‌آقا حسین فاطمی(ره) و مرحوم آیت‌الله العظمی اراکی قریب به یک قرن نماز شب خواندند و سیر نشدند. امام و دیگر بزرگان هم همین‌طور. یا اینکه ما عادت کرده‌ایم همه چیز را برای ثوابش انجام دهیم. استادی داشتم که می‌گفت شما برای فهمیدن بخوانید؛ ثواب با پای خودش می‌آید.

این بد است که ما این‌گونه تربیت شده‌ایم. یعنی الان می‌خواهیم عمره برویم، اولین چیزی که در ذهن خطور می‌کند ثواب است. اعتکاف که می‌رویم، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند ثواب است. اعتکاف فلسفه‌اش چیست؟ اعتکاف از عَکَفَ مشتق است. عُکوف یعنی یک جا ایستادن. اعتکاف رمزش این است که شما همیشه پیش خدا بمانید. حج هم رمزش همین است. عمره رمزش دور خدا چرخیدن است اما ما همه را برای ثوابش انجام می‌دهیم. اگر انسان بی برخوردار از علل به مجلسی برود و بگوید حالی پیدا کردیم، این حال چون بدون پشتوانه است اثری ندارد چرا‌که فقط احساس است و احساس زودگذر.

ویرایش موضوع توسط : حریم قدس
در تاریخ : چهارشنبه ۱۴ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ بعد از ظهر

دلیل ویرایش : فاصله ی زیاد خطوط از هم

می پسندم 6     0  6 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۴ امرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

احسنت

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۴ امرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

ممنون حریم خانم .
میگن در اخرالزمان علم در دست نا اهلان قرار می گیرد ...

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

ممنون از اطلاع رسانیتون
منم این داستان رو شنیده بودم

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ قبل از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 1960
حالت :
اعتبار کاربر : 819
پسند ها : 64

سلام.حریم خانم لطف کنید ابتدایی بنوسید که امثال من متوجه بشن.همه که با سواد نیستن.براتون ارزوی موفقیت میکنم

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : انتی666

جسم و جان و هر چه دارم آن اوست
من کیم فرمان فقط فرمان اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ قبل از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

ممنون آبجی جان
این پستت منو یاد یه خاطره انداخت
چند وقت پیش که به  زیارت قم مقدسه رفته بودیم توی   اطراف حرم بودیم که دیدیم نزدیک اذان مغربه ما هم  گفتیم دیگه برای نماز به حرم نمیرسیم توی یه مسجدی که همون نزدیکی بود نمازمونو خوندیم 
اما چه نماز خوندنی ...!!
چشمتون روز بد نبینه ما چون مسافر بودیم و خسته ی راه و گشنه گقتیم زودی نمازمونو میخونیم و میریم برا شام
وقتی رفتیم سر نماز دیدیم امام جماعت همون رکعت اول بعد از حمد شروع کرد به خوندن یکی از سوره های طویل قرآن  اینقد ادامه داشت که هر چی این پا و اون پا میکردیم تموم نمیشد 
وقتی سوره تموم شد رفتیم رکوع یا خدااااا فکر کنم یه 10 دقیقه ایی توی رکوع بودیم 
هر چی ذکر از بچگی تا اون زمان یاد گرفته بودم رو خوندم اما باز رکوع حاج آقا ادامه داشت دیگه خون توی سرم جمع شده بود که خدا رو شکر رضایت داد و رفتیم سجده 
اینقد سجده ادامه داشت که توی سجده نفس کم آوردم دیگه داشتم خفه میشدم با چادر و مقننعه و ...
رکعت های بعدی هم به همین منوال ادامه داشت 
فقط یادمه آخرای نماز داشتم توی دلم بهش بد و بیراه میگفتم و یاد روایت معصومین میفتادم که در نماز جماعت مراعات جمع بشه  چون ممکنه ما ببین این جماعت پیره مرد ناتوان باشه یا زن باردار باشه یا مریض باشه یا مثل ما مسافر 
وقتی نماز3 رکعتی یه 40 دقیقه ایی طول کشید و بالاخره  تمام شد خواهر شوهرمم کنارم بود هر دومون با هم بیهوش افتادیم رو همدیگه و خدا ببخشه کلی غر زدیم 
دیگه نماز عشا رو اقتدا نکردیم 
جالب اینجا بود  همسرم که اومد گفت امام جماعته خیلی پیر بوده من موندم چجور توان داشت که این همه سر پا بمونه 
خب من که خودم میفهمم صبر بر عبادتم ضعیف بود اما امامان جماعت نباید اینقد نماز رو کش بدن که یه جوونی که تازه به مسجد اومده از مساجد فراری بشه 
یه مداح اینقد باید مقتل خوانیش قوی باشه و از مقاتل متقن و مستحکمی استفاده کنه و منابع معتبری رو بخونه که در واقع معارف ناب تشیع رو انتقال بده نه چیزی که تحریف شده است 

همین شبهای قدر امسال یه مداح  توی مراسم با لحن خیلی محکم این بیت شعر رو خوند که 
کوروش کبیر نیست حیدر را کبیر بخوانید 

شب  بعد  یه جوان از فامیل که توی مراسم اون شب بود اعتراض میکرد که فلان مداح چکار به کوروش داشته که گفته کوروش کبیر نیست !!
تنها چیزی که اون لحظه به ذهنم رسید این بود که منم گفتم بله شما راست میگید این شعر کلا از اساس اشتباه بود چرا؟؟
کوروش آدم خوب و شریفی بوده درست ولی گذاشتن اسمش کنار مولای عالمیان امیرالمومنین علی ابن ابی طالب  (علیه السلام) اشتباه بوده 
مصداق این میمونه که بخواهی نور خورشید رو با یه نور لامپ 100 وات مقایسه کنی 
دیدم همون جوون سکوت کرد و دیگه چیزی نگفت 
به هر حال ببخشید دیگه این پست خوب حریم خانم باب درد و دل ما رو باز کرد 

التماس دعا 

ویرایش ارسال توسط : بانوی آفتاب
در تاریخ : پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ قبل از ظهر

دلیل ویرایش : تصییح اشتباه تایپی

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۳ قبل از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 1443
حالت :
اعتبار کاربر : 2081
پسند ها : 291
حالت من :  Sarbezir.gif

ممنون از پست مفیدتون, خدا بهمون رحم کنه واقعا :(

می پسندم        0 

امضای کاربر : چشمه

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک به حق فاطمه الزهرا
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
حالت :

متاسفانه درسته باید حواسمون رو خیلی جمع کنیم بخصوص نو این فضای مجازی هر حرفی رو قبول نکنیم وبا تحقیق ومدرک اونو بپذیریمیه نمونه میزارم اینو دقت کنین وعمق فاجعه رو ببینین
این یک عکس منتشر شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ست
در ظاهر به مقایسه جملات انیشتین و پیامبر اسلام (ص) می پردازد ولی دارای یک مشکل بزرگ است و آن اینکه واقعیت ندارد!

کتاب ازدواج در اسلام نوشته آیت الله مشکینی همانگونه که از اسمش مشخص است به بحث ازدواج و روابط زن و شوهر می پردازد و هیچکدام از این جملات ادعا شده در این کتاب وجود ندارند. 
اگرچه درباره میزان اعتبار جملات منسوب به انیشتین نیز باید تحقیق شود 
اما در مورد احادیث مذکور می توانید نسخه الکترونیکی کتاب ازدواج در اسلام را از اینجا دریافت و مطالعه بفرمایید.

sandiskhor.blog.ir

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

اینجا کتاب ازدواج دراسلام

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
این ، حدیث ، جعلی ، در ، هیچ ، منبعی ، وجود ، ندارد ،

« پاسخ به یک شایعه (خطبه طاووس نهج البلاغه) | معجزه ای به نام سجاده نمازخوان »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 05:27 بعداز ظهر