انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » بعد از منتقدین و کارشناسان، افراد عادی هم رودر روی تیم هسته ای دغددغه های خود را مطرح میکنن

بعد از منتقدین و کارشناسان، افراد عادی هم رودر روی تیم هسته ای دغددغه های خود را مطرح میکنن

به گزارش احسان بعد از جلسات و نشست های مختلف تیم هسته ای با کارشناسان و منتقدین و حضور تیم هسته ای در دانشگاه ها  ، جواب دادن حمید بعیدی نژاد عضو تیم هسته ای به سئوالات مردم از اینستاگرام ،   روز یک شنبه ی هفته ی آینده  (18 مرداد )  با حضور محمد جواد ظریف ، مجید تخت روانچی ، سید عباس عراقچی و علی اکبر صالحی ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئاتر روزنامه اطلاعات نشتستی با موضوع ((بررسی توافق هسته ای وین )) برگزار
fun hc lkjrndk , ;hvakhshkT htvhn uhnd il v,nv v,d jdl isji hd nynnyi ihd o,n vh lxvp ld;kk

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

به گزارش احسان بعد از جلسات و نشست های مختلف تیم هسته ای با کارشناسان و منتقدین و حضور تیم هسته ای در دانشگاه ها  ، جواب دادن حمید بعیدی نژاد عضو تیم هسته ای به سئوالات مردم از اینستاگرام ،   روز یک شنبه ی هفته ی آینده  (18 مرداد )  با حضور محمد جواد ظریف ، مجید تخت روانچی ، سید عباس عراقچی و علی اکبر صالحی ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئاتر روزنامه اطلاعات نشتستی با موضوع ((بررسی توافق هسته ای وین )) برگزار خواهد شد

شرکت در این جلسه با هماهنگی قبلی  برای عموم مردم  آزاد است

برای هماهنگی  اینجا    کلیک کنید

ویرایش موضوع توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۹ بعد از ظهر

3 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
جوادالائمه69 , تلاطم خاموش , محمد121 ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
بعد از منتقدین و کارشناسان، افراد عادی هم رودر روی تیم هسته ای دغددغه های خود را مطرح میکنن
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

هنوز هیچ یک از اعضای مذاکره کنندگان یا مسولین دولتی به دعوت منتقدان برای مناظره در صدا سیما جواب ندادن

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

مناظره ؟ ؟ ؟ کی  ؟ ؟ ؟ آره قبلاً مناظره نبود درباره هسته ای ،  اما الان که همیشه مناظره و بحث و مستند پخش میشه از تلویزیون ؟ 

دو روز پیش جلسه منتقدین با تیم هسته ای بود دیگه از تلویزیون هم پخش شد ؟ شبکه خبر هم بود بعد از ظهر هم بود ،  منتقدین هم راحت بدون ترس حرف زدن ، صحبت هاشون هم خیلی عالی و مستند بود 

کی گفته نمیان با من مناظره کنن ؟ اسمشون رو بگین بی زحمت 

شما مطمئناً  سخنان حاج آقا پناهیان و جناب رحیم پور ازغدی رو قبول دارین درباره انتقاد از توافق

من به جرات میتونم درباره خیلی از پستهای انجمن سخنان خودشون رو بیارم که سخن کپی پیس دوستان عزیز رو نقد میکنه چون میخونم و پیگیر صحبت ها کارشناسان هستم و کارم کپی پیس نیست خخخ  دوستان یه قسمتشو از یه یه جا خوندن اما کاملشو نرفتن بخونن ،  اما ما ساکت.....

بزارین یه نمونه بگم
مثلاً  جناب پناهیان صحبت از جام زهر دیگه میکنه و جناب رحیم پور اذغدی در نماز جمعه درباره جام زهر چی میگه ؟ ؟ شما که سخنانو حتماً گوش میکنین و من هم خیلی دوستون دارم چی میگن ؟ حرف  جناب رحیم پور اذغدی  درباره جام زهر چی هست؟  

میگه  توافق هسته ای نه جام زهری است نه لایق جشن ، اما دوستان جام زهرو از یه جا برمی دارن صحبت خلاف جام زهرو نمیبینن میرن  قسمت لایق جشن نیستو برمی دارن خخخخ

منم بازم حرفمو میگم که مردم خیلی خیلی زرنگ هستن 

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ بعد از ظهر

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

سلام اقا احسان خسته نباشید
 کلیپ های زیادی از دکتر عباسی گذاشتم که از دولت نقد کردن و دعوت به مناظره کرده تو دوسال گذشته
اونا رو مطمانن فریدون دیده و خبر داره
شماهم ببین

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۵ امرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

سلام شب بخیر شما هم خسته نباشین 

یادم هست یه بار حسن عباسی یه چیزی گفته بودن و روحانی هم ازش شکایت کرد که حرفشو بیاد در دادگاه ثابت کنه ، نمیدونم چی شد آخرش ، یه بار هم گفته بود اسرائیلی ها سندی منتشر کردن بعد از 36 سال که حسن روحانی  تویه جلسه گفته جلو امام خمینی خیلی انعطاف نشون ندین و آقای عباسی میگه من حرف اسرائیلی ها رو قبول ندارم اما روحانی بیاد ثابت کنه این حرف درست نیست ! خودشون میگن قبول ندارم دیگه

من زیاد پیگیر دعواهای این شکلی و این حرف ها نیستم و به نظرم هر کاری چاره ای داره و چاره اشم همون حرف مقام معظم رهبری است

مقام معظم رهبری در نماز جمعه ی معروف سال 88 چی میگن ؟ ؟ ؟ من تعجب اینه که من فتنه گر سخنان رهبری رو خیلی بهتر از بعضی دوستان به خاطر دارم خخخخ اوناهم به خاطر دارن اما عمل مهم است

میگن ادعاها باید از مجاری قانونی پیگیری شود و هرکس هر ادعای داره باید از راه قانون پیگیری شود قبل از اثبات نباید رسانه ای بشه 

من میگم منتقدین رو در روی تیم هسته ای میتونن بشین و حرف بزنن کاری هم به دعواهای آقای عباسی عزیز و فریدون عزیز هم ندارم بحث من اصلا سر این دعواها نیست

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

من منتظرم شما اسم اونیی که گفته میخوام با تیم هسته ای مناظره کنمو بگین ؟ کی گفته من میخوام مناظره کنم نمیان برا مناظره ؟ 
اسم بگین لطفاً

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۶ امرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

نه فقط تیم مذاکره کننده
کلا از عملکرد این دولت تو دو سال گذشته
فکرکنم خودتون بدونید

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۶ امرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
حالت :

نه من نمیدونم ،  شما بگین کی گفته میخوام با اعضای تیم مذاکره کننده مناظره کنم و نمیان برا مناظره؟؟
اسمشو بگین همین

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۶ امرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ قبل از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

فکر کنم همین کافی باشه

bayanbox.ir/info/2560047945409086371

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

باشه اما شما فقط خواستین یه اسم بگین برادر عزیز ، فقط یه اسم بگین که فلانی گفته می خوام با تیم هسته ای مناظره کنم تیم هسته ای برادر من تیم هسته ای میخوام مناظره کنم و نمیزارن من حرف بزنم

و نتونستین به همین راحتی ختم کلام خخخخ 

ان شاالله موفق باشین

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
شماره عضویت : 589
حالت :
اعتبار کاربر : 4302
پسند ها : 270

داداش احسان شما و رییس جمهور فقط خووووبین. هههههههههه

می پسندم        0 

امضای کاربر : حضور 313
مبادا غافل شویم و روزمره گی ما را از حضور تاریخی خویش غافل سازد.   
  سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [11]
عضو
rating
حالت :

من اصلا به حسن کلید کاری ندارم دوستان گفتن بارها منتقدین درخواست مناظره کردن از تیم هسته ای و من فقط خواستم اسم یه نفر از این همه رو بگن همین

شماهم جناب حضور عزیز به جای متهم کردن من و قرار دادن من کنار حسن کلید ، جواب سئوال رو بدین به همین راحتی نه خودتون اذیت میشین نه بقیه؟

آیا کسی گفته میخوام با تیم هسته ای مناظره کنم و قبول نکردن ؟  برای بار هزاروم  میپرسم خخخخخ

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۶ امرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ بعد از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
شماره عضویت : 1311
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 16628
پسند ها : 1231
حالت من :  khab-alood2.gif

احسان داداش من دوتا نقد میکنم و خلاص 
یک؛؛چرا انقد تیتر پست های ارسالیت طولانیه یرن؟
دوم::چرا هی میگی اسم بگو اسم بگو یاد یکی میافتم که همش میگفت اسم بده جنازه بگیر هههه یکی از دوستان خودم منظورم بود

می پسندم        0 

امضای کاربر : تنهاترین سردار

با ولایتیم تااااااااااااااااااا شهادت
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
بعد ، از ، منتقدین ، کارشناسان، ، افراد ، عادی ، هم ، رودر ، روی ، تیم ، هسته ، ای ، دغددغه ، های ، خود ، را ، مطر ، میکنن ،

« منتقدان رو در روی تیم هسته ای خداروشکر میشه حرف زد | رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درباره ی برجام چه می گوید/متخصص امور نظامی »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:48 پیش از ظهر