انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دانستنی های پزشکی » طب سنتی » رازهای زندگی * قسمت سی و دوم

رازهای زندگی * قسمت سی و دوم

عرض سلام و ادب خدمت شما: ابتدا در مورد کف کله پاچه، این نسخه را برای کسانی که مشکل خشکی و ریزش مو به دلیل کمبود املاح دارند، ارائه نمودم که خوشبختانه جواب خوبی گرفته شد، برای این منظور، دوستانی که ریزش موی شدید دارند، می بایست صبح اول وقت از کله پاچه ائی محل درخواست کنند که کف کله پاچه را که بعد از برداشتن درب دیگ روی محتویات کله پاچه جمع می شود، برای شما در ظرفی بریزد و سپس هفته ائی یک بار هر 2 ساعت
vhcihd ckn'd * rslj sd , n,l

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

عرض سلام و ادب خدمت شما:

ابتدا در مورد کف کله پاچه، این نسخه را برای کسانی که مشکل خشکی و ریزش مو به دلیل کمبود املاح دارند، ارائه نمودم که خوشبختانه جواب خوبی گرفته شد، برای این منظور، دوستانی که ریزش موی شدید دارند، می بایست صبح اول وقت از کله پاچه ائی محل درخواست کنند که کف کله پاچه را که بعد از برداشتن درب دیگ روی محتویات کله پاچه جمع می شود، برای شما در ظرفی بریزد و سپس هفته ائی یک بار هر 2 ساعت آن را برداشته و بر روی کف سر ضماد کرده و کف سر را با آن مالش دهند و بعد با آب گرم شستشو دهند، در طی روز این عمل را ۸ بار باید انجام دهید، برای افرادی که مشکل هورمونی دارند، این قاعده نتیجه خوبی را در بر خواهد داشت، ولی بحث یبوست هم در ریزش مو اثر مستقیم دارد که حتما" می بایست در جهت رفع آن اقدام عاجل صورت گیرد (به قسمتهای قبلی مقالات مراجعه نمائید)

در مورد دوستانی كه مشكل كم خونی یا فقر آهن دارند: نسخه زیر جزء بهترین نسخه های موثر در بالا بردن سطح فریتین و جبران كمبود آهن می باشد:

۲۰۰ گرم مغز گردو+۵۰ گرم تخم پیاز+۲۰۰ گرم بادام زمینی+۵۰ گرم تخم هویج+۵۰ گرم تخم شاهی+۱۰۰ گرم جوانه گندم+۱۰۰ گرم شلتوک برنج+۱۰۰ گرم مخمر جو، همه را نرم کوبیده ، بعد از غذا ۲ قاشق غذاخوری در شیر ترکیب و میل شود.

و اما من مدعی بودم افراد دیالیزی كه مدت كمتر از یك سال از دیالیز آنها گذشته باشد و با سطح كراتینین زیر ۸ قابل درمان هستند و از دیالیز نجات پیدا خواهند كرد، برای این منظور اسناد و مدارك مربوط به درمان این افراد در دفتر موجود می باشد و شما می توانید با كسانی كه از این طریق درمان شدند تماس مستقیم بگیرید و از چند و چون درمان آنها توسط دستورات طب ایرانی و اسلامی آگاه شوید، ازتون خواهش می كنم بی جهت قضاوت زودهنگام نكنید، به اذن خداوند هیچ چیزی غیر ممكن نیست، من بارها عرض كردم خدای متعال درمان هر دردی را در همین طبیعت آفریده است و انسان را وادار به تفكر می كند تا به قدرت لا یتناهی آفریدگار پی ببرد، (همینطور در مورد ام اس و دیابت و آرتروز و رماتیسم و كلیه دردهای گوارش هم می توانید سندهای درمان را مشاهده نمائید.)

بریم سراغ جواب سئوالات:

- جهت سفید شدن دندان ، مسواك با سوخته گرد عدس+كف دریا+نمك واقعی+پوست خشك شده تخم مرغ بهترین تاثیر را می گذارد.
- جهت درمان سوزش و قرمزی پای بچه در محل گرد نرم شده آرد برنج بپاشید.
- بهترین تركیب برای شستشوی دهان گرد خشك فلفل سبز+دم كرده گل تیول می باشد و بعد از آن جوشانده برگ مورد غرغره كنید، هنوز بهتر از این دهان شویه پیدا نكردم، فوق العاده است.
- جهت درمان سنگ اگزالیك كلیه ، باید ناشتا یك فنجان خاكستر چوب درخت انگور را با آب جوشانده خارخاسك مخلوط نموده و بنوشید، با تركیب بادیان+پونه+خارخاسك نرم شده با عسل حب درست كرده و هر ۸ ساعت یك عدد میل كنید، ۳۰ گرم برگ آرتیشو (كنگر فرنگی) قبل از هر وعده غذا دم نموده و میل شود، روزی ۳ فنجان بومادران+ریشه ختمی دم كنید میل نمائید.
- از علامت های ورم كلیه بر اثر غلظت خون، تب و تشنگی و سردرد و بی خوابی می باشد كه باید ۱۰۰ سی سی خون از بازوی طرف كلیه ورم كرده بگیرید و دائم آب جوشانده جو میل كنید، لعاب بهدانه بنوشید.
- سداب برای درد گوش مفید است.
- جهت تنفر از غذا ; از طب سوزنی در كنار طب سنتی استفاده نمائید و در كنار آن از شربت بیدمشك+گل گاو زبان استفاده نمائید، تخم كرفس+نانخواه از هر كدام ۲۰ گرم+مصطكی+خولنجان+خرفه+قرنفل +۱۰۰ گرم تخم ترتیزك بو بدهید، بكوبید و نرم كنید و با عسل بجوشانید و روزی ۳ قاشق میل كنید، با این كار كلا" اشتها از دست می رود و حتی بوی غذا هم شما را بیزار می كند (این كار را با مشورت انجام دهید، در دراز مدت باعث ضعیفی می شود و برگرداندن اشتها دوباره طبق طب سوزنی باید انجام گیرد)
- پوست سنگدان خروس+گلاب درد نفخ معده را از بین می برد.
- از شاه كلیدهای لاغری سریع استفاده از عرق آهن، هر ۳ ساعت یك بار و بستن آهن ربای یك قطبی در چاكراهای عصبی می باشد، این عمل برای كسانی انجام می شود كه جهت جراحی می بایست ۳۰ تا ۴۰ كیلو ظرف یك ماه كم كنند و زمان مناسب جهت رژیم ندارند، ولی این كار باید حتما" زیر نظر متخصص انجام شود، زیرا با كمی اشتباه در مسیر آهن ربا خطر اختلال غدد دارد.
- افراد پیر جهت رفع یبوست روزی ۳ قرص از شیره انغوزه میل كنند و همراه غذا برگ ترب و روغن زیتون میل نمائید.

تن تان به ناز طبیبان نیازمند مباد

یادتون باشه: خداوند مهربان درمان هر درد را در ساده ترین راه ممکن در دسترس ما قرار داده است

نویسنده : آرش روشن
عضو هیئت مدیره کانون طب سنتی ایران

9 تشکر شده از کاربر محمدELE برای ارسال مفید :
یازهرااا , صبا , امیرعلی19 , قمرخانم , mohadeseh , تلاطم خاموش , سکوت , حریم قدس , بانوی آفتاب ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ بعد از ظهر نمایش پست [1]
rating
حالت :

فعلا رازها تموم شدن
بعدا اگه عمری بود ان شاءالله دوباره مطلب در همین زمینه میزارم

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
شماره عضویت : 1917
حالت :
اعتبار کاربر : 7260
پسند ها : 406
حالت من :  Mashghool.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

نوشته شده توسط : محمدELE »
صبح اول وقت از کله پاچه ائی محل درخواست کنند که کف کله پاچه را که بعد از برداشتن درب دیگ روی محتویات کله پاچه جمع می شود، برای شما در ظرفی بریزد و سپس هفته ائی یک بار هر 2 ساعت آن را برداشته و بر روی کف سر ضماد کرده و کف سر را با آن مالش دهند و بعد با آب گرم شستشو دهند،

وای...کف کله پاچه رو بزنیم به سر؟؟؟؟
بعد اون بوی نامطبوعش رو چطوری از بین ببریم؟
یادمه عروسی داشتیم...بد یه ترقه انداختن نزدیک سر داداش من...نصف موهاش سوخت
واااااااااااااای
تا چند روز با اینکه حمام رفت اما بازم سرش بو گوسفند و کله پاچه میداد...جاتون پر...انقدر مسخره اش کردیــــــــــــــــــم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یه چیز دیگه واسه شستن دهان گرد فلفل سبز رو توصیه کردین
حساسیت زا نیست احتمالا؟یعنی باعث عطسه و آبریزش بینی نمیشه؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ممنون از مطالبتون...بنده که به شخصه از همه ی قسمت های رازهای زندگی استفاده کردم...بسیار مفید واقع شدند

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : تلاطم خاموش
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 1703
حالت :
اعتبار کاربر : 5114
پسند ها : 444

محمدELE چقدر این توصیه هات سخت هستند کمی ساده تر راه و روش نشون بده

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [4]
rating
حالت :

نوشته شده توسط : تلاطم خاموش »
صبح اول وقت از کله پاچه ائی محل درخواست کنند که کف کله پاچه را که بعد از برداشتن درب دیگ روی محتویات کله پاچه جمع می شود، برای شما در ظرفی بریزد و سپس هفته ائی یک بار هر 2 ساعت آن را برداشته و بر روی کف سر ضماد کرده و کف سر را با آن مالش دهند و بعد با آب گرم شستشو دهند،

وای...کف کله پاچه رو بزنیم به سر؟؟؟؟
بعد اون بوی نامطبوعش رو چطوری از بین ببریم؟
یادمه عروسی داشتیم...بد یه ترقه انداختن نزدیک سر داداش من...نصف موهاش سوخت
واااااااااااااای
تا چند روز با اینکه حمام رفت اما بازم سرش بو گوسفند و کله پاچه میداد...جاتون پر...انقدر مسخره اش کردیــــــــــــــــــم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یه چیز دیگه واسه شستن دهان گرد فلفل سبز رو توصیه کردین
حساسیت زا نیست احتمالا؟یعنی باعث عطسه و آبریزش بینی نمیشه؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ممنون از مطالبتون...بنده که به شخصه از همه ی قسمت های رازهای زندگی استفاده کردم...بسیار مفید واقع شدند

ممنون از شما
درباره نکته اول»
اون اتفاق که میگین چیزی دیگه بوده بله اگه اون اتفاق بیفته بوی موی سوخته تا مدتی میمونه
اما کله پاچه فرق میکنه شما یه مقدار از آب کله پاچه که بریزه روی لباستون یاهرجا.... خیلی بو میده؟ نه
در ضمن 2ساعت زمانش هست صبح مثلا از ساعت 7که گرفتین تا ساعت نه بعدش شستشو میدین

نقل قول
گرد خشك فلفل سبز+دم كرده گل تیول می باشد و بعد از آن جوشانده برگ مورد غرغره كنید

توی این حالت احتمالش خیلی کمه که وارد بینی بشه ومشکل ساز بشه

نوشته شده توسط : امیرعلی19 »
محمدELE چقدر این توصیه هات سخت هستند کمی ساده تر راه و روش نشون بده

اینا از روش های دکترای امروزی آسونتره همچنین ارزونتر و بی ضرر
اگه ممکنه یه نمونش بگید
 ممنون از شما

ویرایش ارسال توسط : محمدELE
در تاریخ : یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ بعد از ظهر

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ قبل از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1799
حالت :
اعتبار کاربر : 14640
پسند ها : 490
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

فعلا رازها تموم شدن
بعدا اگه عمری بود ان شاءالله دوباره مطلب در همین زمینه میزارم

تشکر از مطالب خوبتون

می پسندم        0 

امضای کاربر : سکوت

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ قبل از ظهر نمایش پست [6]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

جهت تنفر از غذا ; از طب سوزنی در كنار طب سنتی استفاده نمائید و در كنار آن از شربت بیدمشك+گل گاو زبان استفاده نمائید، تخم كرفس+نانخواه از هر كدام ۲۰ گرم+مصطكی+خولنجان+خرفه+قرنفل +۱۰۰ گرم تخم ترتیزك بو بدهید، بكوبید و نرم كنید و با عسل بجوشانید و روزی ۳ قاشق میل كنید، با این كار كلا" اشتها از دست می رود و حتی بوی غذا هم شما را بیزار می كند (این كار را با مشورت انجام دهید، در دراز مدت باعث ضعیفی می شود و برگرداندن اشتها دوباره طبق طب سوزنی باید انجام گیرد)

نمیریم از بی اشتهاییی؟؟ ///اومدیم وبی اشتها شدیم بعد چوری باز طب سوزنی انجام بدیم به ریسکش نمی ارزه همینجوری خوبه

می پسندم        0 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد