انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » فوتبال » پرسپولیسی ها » مهدوي‌کيا: دوست ندارم براي پرسپوليس دردسرساز شوم

مهدوي‌کيا: دوست ندارم براي پرسپوليس دردسرساز شوم

پيشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به نظر من تيم ملي ايران براي حضور مقتدرانه در جام جهاني ???? بايد بدون هيچ حرف و حديثي حمايت شود. مهدي مهدوي‌کيا در گفت‌وگو با فارس، ابتدا در خصوص سفرش به آمريکا و آلمان براي حضور در يک تورنمنت و ديدار خيريه گفت: با توجه به دعوت‌هايي که از من و کريم باقري شد، ابتدا سفري به آمريکا داشتيم و در يک مسابقه جذاب و خوب که در آن همه ايراني بودند حضور پيدا کرديم. بازي‌هاي جالب و خوبي براي ما بود و که
lin,X‌;Xh: n,sj knhvl fvhX \vs\,gXs nvnsvshc a,l

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 242
حالت :
اعتبار کاربر : 209
پسند ها : 28
حالت من :  Bahatghahram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:1
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

پيشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به نظر من تيم ملي ايران براي حضور مقتدرانه در جام جهاني ???? بايد بدون هيچ حرف و حديثي حمايت شود.

مهدي مهدوي‌کيا در گفت‌وگو با فارس، ابتدا در خصوص سفرش به آمريکا و آلمان براي حضور در يک تورنمنت و ديدار خيريه گفت: با توجه به دعوت‌هايي که از من و کريم باقري شد، ابتدا سفري به آمريکا داشتيم و در يک مسابقه جذاب و خوب که در آن همه ايراني بودند حضور پيدا کرديم. بازي‌هاي جالب و خوبي براي ما بود و که در پايان هم قهرمان شديم و اين براي ما ارزش زيادي داشت.

وي افزود: ارزش اين قهرماني اين بود که ايراني‌ها در آمريکا دور هم جمع شده بودند و ديدارهاي جذابي را برگزار کردند. اين در شرايطي است که هر تيمي که مقابل فوتباليست‌هاي سابق بازي مي‌کند انگيزه خاص خودش را دارد که در بازي فينال و ماقبل آن اين اتفاق افتاد اما خوشحالم يک بار ديگر با کريم جشن قهرماني گرفتيم. درست است مسابقات زياد بزرگ نبود اما جالب بود.

کاپيتان سابق پرسپوليس گفت: سپس براي برگزاري يک ديدار خيريه به آلمان رفتم و ديداري جذاب و خوبي را در آنجا نيز برگزار کرديم و خيلي خوشحالم به عنوان يک ايراني در اين بازي حضور داشتم. در اين ديدار چهره‌هاي سرشناسي بودند که همه آنها در ورزش جهان شناخته شده بودند.

مهدوي‌کيا درباره ديدار شب گذشته‌اش با محمد رويانيان نيز گفت: جلسه خوبي بود، با توجه به مشکلات مالي که باشگاه پرسپوليس دارد من راضي نيستم تا قرمزپوشان به خاطر من خود را به دردسر بياندازند، به همين دليل صحبت‌هاي لازم در اين باره و حضور هامبورگ و خواسته‌هايش در ايران انجام شد.

وي افزود: اما همه چيز به آينده موکول شد، اما دوباره تاکيد مي‌کنم پس از حرف و حديث‌هايي که بود من راضي نيستم تا براي پرسپوليس و باشگاهش دردسرساز بشوم و به همين دليل همه چيز را به آينده موکول کردم.

مهدوي‌کيا در خصوص شرايط پرسپوليس نيز گفت: من شرايط پرسپوليس را دنبال مي‌کنم، هدف چندين ساله اين تيم است که به بالاي جدول برسد و تا به امروز هم به نظرم خوب کار کرده. حضور در رده دوم جدول اميدوار کننده است اما هنوز همه چيز تمام نشده و پرسپوليس بايد با همين روند رو به جلو برود تا در کورس قهرماني قرار بگيرد، اگر اشتباه کند دچار مشکل خواهد شد.

وي درباره حضورش در کنار تيم ملي نوجوانان نيز گفت: من سعي مي‌کنم تا آنجايي که مي‌توانم به جوان‌ترها کمک کنم به همين دليل به دنبال مهيا کردن اردوي 10 روزه تيم ملي نوجوانان در آلمان هستم. همچنين در اين اردو قرار است با پنج تيم نوجوانان بوندس‌ليگايي بازي‌هايي انجام دهيم تا کمکي به تيم ملي ما در جام جهاني شود. آنها کار سختي را پيش رو دارند و انشالله با برنامه‌اي که به مشکل بر نمي‌خورد و همين‌طور رو به جلو مي‌رود تيم ملي بتواند مقابل تيم‌هاي خوب در جام جهاني به موفقيت برسد. کار سخت است اما با برنامه مي‌تواند به هدفش برسد. خوشبختانه تيم ملي جوانان کادر فني خوبي دارد و با تلاش و کوشش بازيکنانش مي‌تواند به هدف خود برسد.

وي در خصوص شرايط تيم ملي گفت: به نظر من بدون هيچ حرف و حديثي بايد از تيم ملي ايران حمايت شود. ما بايد از روزهاي فيفادي خود براي برگزاري بازي‌هاي تدارکاتي بهترين استفاده را بکنيم تا براي جام جهاني آماده شويم.

مهدوي‌کيا خاطرنشان کرد: به نظر من انتظار بي‌جايي نيست که از تيم ملي حالا که به جام جهاني رفته حمايت شود تا بتوانيم روزهاي موفق فوتبال‌مان در جام جهاني را ببينيم.

وي در پاسخ به سؤالي که شما معتقديد با قهر کردن کارلوس کي‌روش مشکلات حل مي‌شود يا خير، گفت: من نمي‌دانم چه اتفاقاتي بين کي‌روش و فدراسيون فوتبال افتاد و نظري هم ندارم اما صلاح تيم ملي اين است که همه شرايط براي حضور موفق اين تيم در جام جهاني مهيا شود. بچه‌ها زحمت کشيدند به جام جهاني رفتند و حضور موفق در جام جهاني به نفع همه است و بايد بازي‌هاي تدارکاتي خوبي به همراه برنامه‌ مدون را داشته باشيم و به نظرم خيلي از مشکلات حل خواهد شد تا مردم از حضورمان در جام جهاني لذت ببرند.

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : peyman7162
خدایا من به عنوان بنده حاجتم را گفتم

امیدوارم اگر قرار به برآورده نشدنش هست

از حکمت تو باشد تا بی لیاقتی من . . .
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« دنيزلي پول پرسپوليس را جمعه پس مي دهد | اميدوارم بازي مقابل سپاهان را از دست ندهم »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:26 پیش از ظهر