انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار فرهنگی » آرزوی سلامتی فردوسی پور برای شجریان ! فیلم

آرزوی سلامتی فردوسی پور برای شجریان ! فیلم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته شاهد مخابره اخباری بودیم مبنی بر این که استاد شجریان در بیمارستان کسری بستری است.  عادل فردوسی پور که معمولا به حوادث اجتماعی واکنش نشان می‌دهد، این بار هم سکوت نکرد و برای استاد شجریان، آرزوی سلامتی کرد. البته او اعلام کرد که خوشبختانه مشکل استاد جدی نیست این اولین بار نیست که عادل به مسائل غیرورزشی واکنش نشان می‌دهد و یکی از دلایل محبوبیت بالای او، همین کارها است.  منبع خبر آنلاین فیلمشو از آپارات پیدا کردم خبر مرتبط:  شجریان بعد از سالها در تلویزیون(خبر20:30) استاد
Hvc,d sghljd tvn,sd \,v fvhd a[vdhk ! tdgl

موضوع بسته

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته شاهد مخابره اخباری بودیم مبنی بر این که استاد شجریان در بیمارستان کسری بستری است. 

عادل فردوسی پور که معمولا به حوادث اجتماعی واکنش نشان می‌دهد، این بار هم سکوت نکرد و برای استاد شجریان، آرزوی سلامتی کرد. البته او اعلام کرد که خوشبختانه مشکل استاد جدی نیست

این اولین بار نیست که عادل به مسائل غیرورزشی واکنش نشان می‌دهد و یکی از دلایل محبوبیت بالای او، همین کارها است. 

منبع خبر آنلاین

فیلمشو از آپارات پیدا کردم

خبر مرتبط: 

شجریان بعد از سالها در تلویزیون(خبر20:30) استاد خطاب قرار گرفت!(فیلم)

می پسندم 1     1  0 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :0 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg

گوگوش وهمه فتنه گرا هم ارزوی سلامتی استادتون رو دارن ...
فتنه گری که سال88 همراه شد با بقیه فتنه گرا

اقای احسان با خدا چرا اینگونه متنها رو میگذاری .دفعه قبل یه ادمی به حضرت اقاتوهین کرد ویه عده از بچه ها هم طرفش بودن چون بچه های مومن وبا خدای مادرست نتونستند این اقارو باهاش حرف بزنند وجالبه که همون اقاخیلی راحت میاد چت انجمن....وجالب تر که همیشه مقصر بچه های مذهبی هستند واینهافتنه گرا وحامیاشون  از سال88 یاد گرفتند خشونت نکنن  واروم باشن...دیگه قرار نیست که عکس امام رو پاره کنن.قرار نیست که مسجد اتیش بزنن.قرار نیست که قران ها رو اتش بزنن وعاشورا رو هتک حرمت کنن.قراره قران سر نیزه کنن.
فهمیدن بهترین روش اینه که بدون خشونت کار انجام بدن ....خیلی زشته چون طرفدار فردوسی پور هستیم هر حرفی رو که زد حق بدونیم ایشون هم اشتباه کرده البته اگر واقعااز روی اشتباه حرف زده .شما هم اشتباه بزرگی دارید که اینطوری این خبرا رو گذاشتید.از الان دارم به اقای احسان با خدا میگم وعلی اقا مدیر انجمن بدونن این کارا درست نیست این نمونه کارها یعنی تایید فتنه88 کسایی هم که عمدا یاسهوا این کار رو کردن باید جوابگو باشند .
ودر اخر اقای احسان خان الان میان ونیم متر برای من پاسخ میگدذاری..پاسخ وتوجیه ودلیل وبرهان نمیخوام چرا طرفداری فتنه گر رو میکنی چرا چراااااااااااااااا
 سال88 پیاده نظام فتنه کف خیابون هر کاری کردن وبچه هایی که روبروشون بودن چماق دار شدن ادمهای خشونت طلب شدن وهزار بحث دیگه ولی دوباره یه روند خزنده ای رو دارن دنبال میکنند وفکر میکنند مرده با کمک نفس می تونه برگرده ...

یادم رفت بگم وسط خیابون لخت وعریان کردن همین فتنه گرا یه عده رو حالا این فتنه گر مریض شده اقایون دلسوزی میکنن براش ولی خانواده های زیادی داغ دار شدن سال88 کسی نیست جواب بده

اقایون زود یادشون رفته ولی ملت یادشون نمیره چه مشکلاتی برای نظظام درست کردن سال88

حالا بیاین دوباره امثال منو تخریب کنین همه تون که شما خشونت طلب هستین شما بد حرف میزنیدشما با این اقایون خوش مشرب درست حرف نمیزنید.جالبه که بعضی هم مفسر اسلام میشن میگن اقابادشمنان چی میگید با دوستان چی ..
یکبار در یکی از غزوات یک نفری اسیر شد وگریه وزاری که اشتباه کردم واین حجرفا حضرت رسول دستور ازادیش رو داد وفرمودن دفعه بعد در جنگ شرکت نکن وطرف اینها نباش قول داد اینطور نباشد..غزوه بعدی دوباره اسیر شد امد ودوباره نه نه من غزیبم بازی دراورد حضرت رسول فرمودند سریع اعدامش کنن....الانم یه عده فتنه گر رو دارن براشون دعای سلامتی میکنن واگر حضرت ماه رو توهین کنن بهشون همه وهمه میایم میگیم این اقا توهین کرد که کرد ولی شما نباید اینجوری جواب بدین.شما بچه های خوبی هستین باید بگذارین اینها توهین شون رو بکنن بگذارین حرفشون رو بزنن مگر ازادی نیست..وهنوز برای من جای بحثه ازادی چرا فقط برای این فتنه گراست وما حرفم بزنیم خشونت طلبیم حرفم بزنیم میشم چماق بدست وهزار حرف دیگه اونقدر دروغ گفتند وبه خرد ملت دادن که ماها رو همه نامرد میدونن واینها رو همه خوش رفتار ودیندار 
خسته شدم نمیخواستم اینقدر متن بگذارم ولی درد از ناله فزون تره....
اقایون خواهشا فتنه رو فتنه بدونین فتنه فتنه است غبار فتنه نشسته است حمایت نکنید

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : سینا »

گوگوش وهمه فتنه گرا هم ارزوی سلامتی استادتون رو دارن ...
فتنه گری که سال88 همراه شد با بقیه فتنه گرا

اقای احسان با خدا چرا اینگونه متنها رو میگذاری .دفعه قبل یه ادمی به حضرت اقاتوهین کرد ویه عده از بچه ها هم طرفش بودن چون بچه های مومن وبا خدای مادرست نتونستند این اقارو باهاش حرف بزنند وجالبه که همون اقاخیلی راحت میاد چت انجمن....وجالب تر که همیشه مقصر بچه های مذهبی هستند واینهافتنه گرا وحامیاشون  از سال88 یاد گرفتند خشونت نکنن  واروم باشن...

سلام ، من متوجه نشدم ، نمیدونم کی اومده روم و حمایت کرده

دیگه قرار نیست که عکس امام رو پاره کنن.قرار نیست که مسجد اتیش بزنن.قرار نیست که قران ها رو اتش بزنن وعاشورا رو هتک حرمت کنن.قراره قران سر نیزه کنن.
فهمیدن بهترین روش اینه که بدون خشونت کار انجام بدن ....خیلی زشته چون طرفدار فردوسی پور هستیم هر حرفی رو که زد حق بدونیم

من هر حرف فردوسی پور رو حق نمیدونم و تویه مطلب هم هیچ جا نگفتم حق گفته 

ایشون هم اشتباه کرده البته اگر واقعااز روی اشتباه حرف زده .شما هم اشتباه بزرگی دارید که اینطوری این خبرا رو گذاشتید.

جناب آقا سینا بزرگوار این رو میشه از یه زاویه دیگه هم نگاه کرد که فردوسی پور کی هست ؟ کجاش ایراد داره ؟ نه عکس مورد داری هست نه هیچییییییییییییییی

از الان دارم به اقای احسان با خدا میگم وعلی اقا مدیر انجمن بدونن این کارا درست نیست

پای مدیر رو خواهشاً نکشید وسط به خودم بگین منم جواب میدم 

این نمونه کارها یعنی تایید فتنه88 کسایی هم که عمدا یاسهوا این کار رو کردن باید جوابگو باشند .

من که نه سهواً نه اشتباهی نه عمداً نه یواشکی تائید نکردم و نمیکنم ، و شما متاسفانه مثل آب خوردن هی منو حامی روحانی معرفی میکنین و یه جایی هم بنده رو   حامی خاتمی و فتنه معرفی کردین البته من ناراحت نشدم اما قضاوت دیگران درست نیست

ودر اخر اقای احسان خان الان میان ونیم متر برای من پاسخ میگدذاری..

بازم زودی قضاوت کردین و بازم عیبی نداره

پاسخ وتوجیه ودلیل وبرهان نمیخوام چرا طرفداری فتنه گر رو میکنی چرا چراااااااااااااااا

بازم با یه فیلم و مطلبی که یک کلمه از خودم نگفتم منو قضاوت کردین و شدم طرفداری فتنه گرو میکنم ، بازم ایرادی نداره 

سال88 پیاده نظام فتنه کف خیابون هر کاری کردن وبچه هایی که روبروشون بودن چماق دار شدن ادمهای خشونت طلب شدن وهزار بحث دیگه ولی دوباره یه روند خزنده ای رو دارن دنبال میکنند وفکر میکنند مرده با کمک نفس می تونه برگرده ...

یادم رفت بگم وسط خیابون لخت وعریان کردن همین فتنه گرا یه عده رو حالا این فتنه گر مریض شده اقایون دلسوزی میکنن براش ولی خانواده های زیادی داغ دار شدن سال88 کسی نیست جواب بده

اقایون زود یادشون رفته ولی ملت یادشون نمیره چه مشکلاتی برای نظظام درست کردن سال88

حالا بیاین دوباره امثال منو تخریب کنین همه تون که شما خشونت طلب هستین

من که حتی یک بار هم شمارو تخریب نکردم یک بار هم بهتون نگفتم خشونت طلب یک بار هم بی احترامی نکردم و همیشه جناب و بزرگوار بهتون میگفتم چون بودین و هستین ، یه بار گفتین ناراحت شدین از من و منم پست معذرت خواهی گذاشتم و دیگه فک نکنم برای مطالب شما پاسخی گذاشته باشم

شما بد حرف میزنیدشما با این اقایون خوش مشرب درست حرف نمیزنید.جالبه که بعضی هم مفسر اسلام میشن میگن اقابادشمنان چی میگید با دوستان چی ..
یکبار در یکی از غزوات یک نفری اسیر شد وگریه وزاری که اشتباه کردم واین حجرفا حضرت رسول دستور ازادیش رو داد وفرمودن دفعه بعد در جنگ شرکت نکن وطرف اینها نباش قول داد اینطور نباشد..غزوه بعدی دوباره اسیر شد امد ودوباره نه نه من غزیبم بازی دراورد حضرت رسول فرمودند سریع اعدامش کنن....الانم یه عده فتنه گر رو دارن براشون دعای سلامتی میکنن واگر حضرت ماه رو توهین کنن بهشون همه وهمه میایم میگیم این اقا توهین کرد که کرد ولی شما نباید اینجوری جواب بدین.شما بچه های خوبی هستین باید بگذارین اینها توهین شون رو بکنن بگذارین حرفشون رو بزنن مگر ازادی نیست..وهنوز برای من جای بحثه ازادی چرا فقط برای این فتنه گراست وما حرفم بزنیم خشونت طلبیم حرفم بزنیم میشم چماق بدست وهزار حرف دیگه اونقدر دروغ گفتند وبه خرد ملت دادن که ماها رو همه نامرد میدونن واینها رو همه خوش رفتار ودیندار

خسته شدم نمیخواستم اینقدر متن بگذارم ولی درد از ناله فزون تره....

اقایون خواهشا فتنه رو فتنه بدونین فتنه فتنه است غبار فتنه نشسته است حمایت نکنید

ممنون جناب آقا سینای بزرگوار
نیمیخوام خیلی توضیح بدم اما نظرمو میگم سال 88 تقلب نبود و اونایی که گفتن تقلب کاملاً دروغ گفتن (اگه لازم بود بگین 10بار اینو بگم)  آره فتنه کردن تا دم پردگاه کشورو بردن (لازم بود 10 بار بگم که زود قضاوت نکنین)

شجریان هم کاراش کاملاً اشتباه بود

جناب آقای سینای بزرگوار من شجریانو یه بار حتی یه بار یک بار یک بار یک بار یک بار یک بار   استاد خطاب قرار ندادم و اصلاً هم حتی یه آهنگم ازش نشنیدم نه قبلاً  نه الان 

اینو خودم نوشتم و یه جا نگفتم استاد

http://forum.roq.ir/t44903 

موفق باشین اما به قولی اگه قرار باشه هی شما بگین متهم کنین هی ما مقاوت کنیم که نمیشه یه هویی دیدن فوران کردم و منم زدم به سیم اخر  خخخخ

و اینکه هیچ وقت یک ایرانی مخصوصاً روستایی رو تهدید نکنین

موفق باشین

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۲ بعد از ظهر

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

پسر خوب من خودم روستایی زاده ام وخیلی روستایی رو دوستشون دارم تهدیدی نیست من به شما میگم وقتی فتنه رو قبول دارید فتنه است چرا از فتنه گرا مطلب میگذاری اینو برای من تفسیر کن درست نیست اینا رو سر زبونا بندازیم دوباره همین شما از یه طرف تقلب رو قبول ندارین واز طرف دیگه فتنه گرا رو اخبارشون رو میگذارین اخه این عقلایی فکر کنید درسته

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۵ قبل از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

ببینین جناب سینا / به نظر من گذاشتن یک کلیپ 26 ثانیه ای که هیچ موردی نداره  هیچ اشکالی هم نداره ، به نظر شما خیلی هم اشکال داره هر کلیپی که اسمی از شجریان و بقیه برده بشه اشکال داره

من نظرم خودمو دارم دلیل هم آووردم اینکه دوباره میفتن سر زبونارم قبول ندارم سال 92 مگه در مبارزات انتخاباتی روحانی و عارف  به طور غیر مستقیم صحبت از آزادی موسوی و کروبی نمی کردن و رای اووردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا خیلی ها نمیدونستن اینا با اوناین مثلاً ،  اگه  الان هم  هیچی گفته نشه اسفند ماه  یه عده دیگه رای میارن پس باید گفته بشه همه بدونن اصلاح طلبا کلاً زیر چتر خاتمی هستن

اینم که تویه اعتبار گفتین بزن به سیم آخر و .......  چشم برم دمنوشمو بخورم در خدمدتون هستم من نمیخوام دعوا پیش بیاد و این مطالب جنبه میخواد و طرف نباید سریع ناراحت و قهر کنه اما اصرار دارین چشم

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

سلام مجدد الان که شروع کردم شاید طولانی بشه پیشاپیش معذرت

من دو مطلبی نوشتم درباره کمیسیون بررسی برجام و شما در پاسخ اینا رو نوشتین

خب بفرمائید اینا وسط یه موضعی که اصلاً ربطی به جناح و حزب نداره یعنی چی ؟؟؟ غیر از این هست که نگاه شما کاملاً حزبی هست ؟؟؟؟؟؟

قبلاً هم گفتم شما هر موضوعی رو میخواین ببرین سمت روحانی و احمدی نژاد و هرکی هم حرفی زد زود قضاوت کنین حامی فتنه است که منم گفتم از هیچ کدومشون خوشم نمیاد همونایی که برای احمدی نژاد سر میشکستن الان نامی از این بنده خدا نمیبرن روحانی هم مثل بقیه و میره یکی دیگه میاد

فقط درباره اون عکس کامران نجف زاده که هی تویه پاسخ های مطالب خودتون و بقیه میزارین اینو بدونین که نجف زاده حرفشو رک میزنه و چندوقت دیگه حرفی خواهد زد که باز خوشتون نیاد پس زیاد هی نبرین بالا / زمان دولت پیش نجف زاده بود که فشارهای اقتصادی رو گوش زد میکرد و تیکه می انداخت ، این همون هست و حرفشو میزنه به جناح و حزب هم کاری نداره

متاسفانه از این موارد قبلاً بوده مثل قضیه عمو پورنگ و بهنوش بختیاری و برد والیبال که هی بزرگ کردین و اخر عمو پورنگ مصاحبه کرد اصلاً قضیه رفتنش اون نبوده بهنوش بختیاری هم عکسی با عراقچی منتشر کرد و تشکر و والیبال هم متاسفانه خراب کرد و به قول شما برد باخت نشد ( اونم برد باخت نبود 2بازی اونا بردن 2 تا ما یعنی مساوی یعنی همون برد برد) 

درباره انواع اتهاماتی هم که وارد میکنین حامی فلانی و فتنه مطالب من گویا این مطلب هست که کاملاً حرفاتون اشتباه اشتباه هست دیگه طولانی میشه توضیح بدم ،  شما هم خواهشاً  بزرگواری بفرمایید با سند حرف بنزنین بگین فلان مطلب نه اینکه راحت بدون هیچی ما رو متهم کنین

موفق باشین

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

جناب سینا وقتی پای صحبت با سند میرسه دیگه نمیتونین حرفاتونو ثابت کنین

پس از این به بعد شما هم باید مواظب باشین و هی اتهام وارد نکنین و من مجبور باشم هیچی نگم و صبر کنم 

البته من بازم صبر میکردم و ناراحت نمیشدم از این حرف ها ولی ازتون اجازه گرفتمو این صحبت ها رو گفتم

اینم که نیازی نیست تویه اعتبار به من بگین با هم سنهای خودم بپرم و ضرر میکنم و دوره بزن و درو تموم شده ،

جناب استاد اینارو تویه عمومی بگین که من جواب دادم نشم احترام بزرگترمو ندارم و بی ادبی میکنم و بد صحبت میکنم تویه عمومی بگین جوابتونم تویه عمومی میدم دوست هم داشتین با سند صحبت کنین

من رک میگم که بازم به شما ارادت دارم و اینا سو تفاهم هست که میشه حلش کرد اما با آرامش و سند نه یه تهمتی به شما بزنم که نتونم ثابت کنم

و اخر اینکه اصلا دوست ندارم مراعات منو بکنین و از خود گذشتگی نشون بدین که من ضایع نشم و حالا جوونم تویه ذوقم نخوره و................. نه اصلاً و ابدا من مراعات نمیکنم شما هم مراعات نکنین خخخخ

موفق باشین

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ بعد از ظهر

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 709
حالت :
اعتبار کاربر : 30445
پسند ها : 1202

می پسندم        0 

امضای کاربر : پسرآفتاب
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

من همینجا از شما میخوام دیگه اگر با من حرفی داری بیای خصوصی بگذاری به دلیل هم میگم چون اونجا کسی نمیبینه من چی میگم وشما چی میگی واینقدرم هوچی گری راه نمیندازی سند از فتنه88 بهتر بهت بدم نه دی سند بزرگیه شما کلا اینا رو نمیبینی بازم میای از شجریان  حرف میزنی یا از فردوسی پور حرف میزنی خدا خیرت بده هر کسی از اینا واز فتنه گرا حمایت کنه همون سیاه لشکرشونه چه فردوسی پور باشه چه شجریان که از همه شون بدتره زشته برای شما که هی بگی سند میخوام وبعدش از فتنه گرا کلا دفاعم بکنی وقتیم بهت حرف میزنم میگی اینا فتنه گرن ولی خودمونیم دم خروس رو قبول کنیم یا قسم حضرت عباست رو  از الانم بهت بگم فقط وفقط خصوصی بیا حرف بزن وهیچ کدوم از این چیزاییم که میگذاری رو قبول ندارم جوابم براش نمیگذارم..من دیدگاهم اینه که شجریان هم فتنه گره شما قبول نداری اون یه بحث دیگس خب یه خرده ان شالله بزرگتر بشیم همه مون همه چی مشخص میشه برامون

ویرایش ارسال توسط : سینا
در تاریخ : دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ قبل از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

من بعد کلی حرف زدن که سال 88 فتنه بود تقلب نبود الان شما میگین دارم حمایت میکنم از فتنه خخخ ، استاد عزیز کجا من از شجریان دفاع کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلاً متن منو میخونین ؟ همینجا گفتم که کارای شجریان اشتباه بوددددددددددددددددددددددد اشتباه بود یعنی حمایت ؟ ؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟

من سند آووردم که نگاه شما جناحی هست چون شما رو متهم کردم به نگاه جناحی اما شما نه تنها به خودتون زحمت ندادین رفع سو تفاهم کنین بلکه برای سخنان قبلیتون که حامی فتنه و روحانی هستم  نتوستین سند بیارین 

خصوصی هم اصلاً  صحبت نمیکنم اگه بنای شما اینه  هی شما تهمت بزنین و من به شما تهمت بزنم ، اینکارو که به کسی تهمت بزنم  اصلاً یاد ندارم ، مثل مرد حرفی میزنین پای حرفتون باشین و یا قبلی از اینکه حرفی بزنیین درباره اش فکر کنین یا اینکه قبل از حرف زدن به اینکه چه جوری حرفتونو ثابت کنین فکر کنین 

و اینکه دیگه تکرار نشه به من تهمتی بزنین درحالی که نتونین ثابت کنین اگه حرفی زدین وظیفه اتون هست پای حرفتون بایستین و ثابتش کنین
به قول خودتون دوره ی بزن و درو تموم شد................

می پسندم 0     1  -1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

موضوع بسته

برچسب ها
آرزوی ، سلامتی ، فردوسی ، پور ، برای ، شجریان ، فیلم ،

« حضور عباس عراقچی و فرزندش در پشت صحنه ی برنامه بهنوش بختیاری /تصاویر | آموزش "رقص" با حجاب، به اسم "اسکیت روی یخ"! »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:41 بعداز ظهر