انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » مطالب جالب » مطلب بسیار مهم و اطلاع رسانی خیلی مهم تر: یگان 8200 ؟

مطلب بسیار مهم و اطلاع رسانی خیلی مهم تر: یگان 8200 ؟

از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟   اطلاع رسانی خیلی مهم:   بسم الله الرحمن الرحیم بهائیان و زرتشتیان مدتی است بشدت فعال شده اند و خوراک تبلیغاتی خویش را از یگان نظامی 8200 در اسرائیل دریافت می کنند.. ماموریت این یگان که متعلق به ارتش اسرائیل بوده و صددرصد نظامی است برپایی جنگ روانی و ایجاد اختلاف بین عرب و عجم و... متاسفانه در درون کشور عده ای جوان نا آگاه فریب سخنان بظاهر زیبای نیروهای ورزیده و آموزش دیده این یگان شوم را خورده اند و منتشر کننده پیام های این یگان شده
lxgf fsdhv lil , hxghu vshkd odgd lil jv: d'hk 8200 ?

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 253
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 4034
پسند ها : 355
حالت من :  Mehraboon.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/11.jpg

مدال ها:2
مدال پشتکار
مدال پشتکار
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

از یگان 8200 اسرائیل چه میدانید؟

اطلاع رسانی خیلی مهم:

بسم الله الرحمن الرحیم

بهائیان و زرتشتیان مدتی است بشدت فعال شده اند و خوراک تبلیغاتی خویش را از یگان نظامی 8200 در اسرائیل دریافت می کنند..
ماموریت این یگان که متعلق به ارتش اسرائیل بوده و صددرصد نظامی است برپایی جنگ روانی و ایجاد اختلاف بین عرب و عجم و...
متاسفانه در درون کشور عده ای جوان نا آگاه فریب سخنان بظاهر زیبای نیروهای ورزیده و آموزش دیده این یگان شوم را خورده اند و منتشر کننده پیام های این یگان شده اند.
لازم بذکر است در این یگان حدود پانصد زن و مرد که همگی به زبان فارسی کاملا مسلط بوده و در زمینه علوم کامپیوتری نیز بین آنان هکرهای ماهری وجود دارد روزانه فقط پشت کامپیوتر می نشینند و به تولید اینگونه پیامها و ارسال آن به مرتبطین خود در داخل و خارج کشور می پردازند.
تمام پیامهایی که در آن سخن از کوروش و داریوش و نژاد آریایی و عرب ملخ خور و برتری ایرانی به عرب شده و نیز پیامهای بظاهر مقبول و کذبی از مرحوم شریعتی و دیگر روشنفکران، تهمت زدن به نظام و نسبت دادن اخبار غیر واقعی مثل اعدام دختران برای بدبین کردن مردم به نظام نسبت دادن امور بی پایه و اساس به اسلام و.... توسط کارکنان این یگان است.

🚫مواظب باشیم سرباز مجانی اسراییل نشویم...

www.mashreghnews.ir/fa/news/397405/یگان-8200-مرکز-فرماندهی-خرابکاری-سایبری-رژیم-اسرائیل-تصاویر-و-فیلم

✅🚫 خیلی محرمانه دارن کار انجام میدن!!

به مثالهای زیر توجه کنید:
🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫

1)ترجیح میدهم بجای! آنکه در مسجد بنشینم و به کفشهایم فکر کنم؛ در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم.

توضيح:

نویسنده با ظرافت نشستن در مسجد (با استعاره از نماز واجب ) را همراه با یک امر مذموم (حواس پرتی یا اشتغال به دنیا ) همراه کرده و یک مستحب ( تفکر به خدا) را جایگزین آن کرده،شنونده هم به به کرده و آنرا تحسین نموده و پا جای پای شیطان میگذارد!🚫

2) من رقص دختران هندو را از نماز پدر و مادرم بیشتر دوست دارم. چون آنها از روی عشق میرقصند و اینها از روی عادت نماز میخوانند !!🚫

توضيح:

نویسنده این بار گستاخانه تر یک امر حرام را جایگزین دستور خدا نموده و علاوه بر تهمت به پدر و مادر خود، باز هم با ممزوج کردن یک صفت ظاهرا بد عمل کننده به عبادت واجب الهی، آنرا با یک فعل حرام همراه با عشق !! مقایسه نموده و عمل شیطان را تبلیغ مینماید.🚫

3) در ماه رمضان چند جوان پیر مردی را دیدند که یواشکی غذا میخورد
به اوگفتند ای پیر مرد مگه روزه نیستی؟
پیرمرد گفت چرا روزه هستم فقط آب وغذا میخورم جوانان خندیدند و گفتند واقعا ؟
پیرمرد گفت بلی ، دروغ نمیگویم ، به کسی بد نگاه نمیکنم ، کسی را مسخره نمیکنم ، با کسی با دشنام سخن نمیگویم ، کسی را آزرده نمیکنم ، چشم به مال کسی ندارم و ...
بعد پیرمرد به جوانان گفت آیا شما هم روزه هستید ؟
یکی از جوانان درحالی که سرش را پایین نگهداشته بود به آرامی گفت خیر ما فقط غذا نمیخوریم.🚫

پاسخ:

نویسنده در اینجا ایجاد بدعتی در روزه گرفتن را رواج میدهد و سعی در بی ارزش قرار دادن روزه ی جوانان مومن امروزه را دارد، درست است در اسلام و در سفارشات پیامبر عظیم الشاءن و اهل بیت ع آمده است کسی که روزه میگیرد باید تمام اعضاء و جوارح آن (چشم و گوش و زبان و ...)روزه باشند و نه فقط شکم، ولی باید گفت تمام ما معصوم هم نیستیم و آنطور که در اسلام سفارش شده باید فریضه ی واجب روزه را بجای آوریم.

⚡️⚡️⚡️

نظایر این نوع استراتژی شیطانی را در متون مختلفی که در دنیای مجازی برای شما می آید،میتوانید مشاهده کنيد

تقابل عبادات واجب با مستحبات عوام فریب:

حج، با کمک مالی به مستمندان

روزه،با سیر نمودن گرسنگان

نماز، باتفکر و تشکر زبانی از خدا

حتی مستحبات با مستحبات دیگر:

نذری و مجالس امام حسین علیه السلام،با جهزیه برای نوعروسان.

زکات فطره و خمس و کمک برای احداث مساجد و ضریح ائمه علیهم السلام و ..

✅نکته:

هیچ کس منکر خوبی اعمال مستحبی نیست و اتفاقا همین کسانیکه به انجام واجبات اهمیت میدهند عمدتا موفقتر به انجام مستحبات هستند...

ولی استراتژی شیطان گمراهی بندگان و جابجایی اعمال است و همین کار، ابلیس را کافیست که انسان را از دین خدا خارج نماید.

🚫کلیدواژه این استراتژی: "بجای..." ميباشد.

لطفا کاملاً هوشیار و بیدار باشید.

🚫🚫هیچ متنی را بدون تفکر و تعقل در دنیای مجازی ارسال نکنیم.

🚫◾️عواملی هستند، سعی در نابودی دین و اعتقادات ما دارن.

بقول معروف: در زمين حریف بازی نکنیم.

می پسندم 12     1  11 

تعداد پسند های ( 12 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :7 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :6 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :5 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : عهد

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
حالت :

واقعا موندم اونی که این مطلب رو آنلایک کرده یا عاشق اسرائیله ... یا هم مریض هستن ایشون که خدا شفا بده ...

الله اعلم ...

متوجه آنلایک نشدم ... خدایی
کجای این مطلب مشکل داشته ؟

می پسندم 6     1  5 

تعداد پسند های ( 6 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 2384
حالت :
اعتبار کاربر : 1554
پسند ها : 141
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpeg
وبسایت من : وبسایت من

یعنی واقعا این یگان وجود دارد
پس نهاد های امنیتی چه می کنند
ممنون بابت اطلاع رسانیتان

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : بنده خطا کار خدا
ما ییم که در غیبت کبری ماندیم
وبلاگ های ما سربزنید
bandehkatahkar.mihanblog..com
majnoonamam.blogsky.com
http://forum.roq.ir/t42790
پست بال را حتما ببینید تا آخرش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : بنده خطا کار خدا »
یعنی واقعا این یگان وجود دارد
پس نهاد های امنیتی چه می کنند
ممنون بابت اطلاع رسانیتان

بله وجود داره داداش گلم
لینک از مشرق نیوز که گذاشتم ..

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

من حوصلم نمیاد درموردشون بحث کنم   بابعضی برداشتای این متن موافقم نیستم.

می پسندم 2     6  -4 

تعداد آنلایک ها ( 6 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

جناب عهد ممنون از تذکرتون.
یک زمانی گوشی همراه 800 هزار تومان بودو خط موبایل حدود 400 هزار تومان .
چی شد که قیمتها انطور شکست و همه گوشی دار شدند ؟ چه شرکتهای ذینفع بودند؟
یعنی چند ساله اسرائیل تو نخ ملت ماست ؟ چی شد که به فکرش رسید روی مادران خانواده به عنوان پایه های یک خانواده کار کند ؟

ویرایش ارسال توسط : عقیق
در تاریخ : سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ بعد از ظهر

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : عقیق »
 جناب عهد ممنون از تذکرتون.
یک زمانی گوشی همراه 800 هزار تومان بودو خط موبایل حدود 400 هزار تومان .
چی شد که قیمتها انطور شکست و همه گوشی دار شدند ؟ چه شرکتهای ذینفع بودند؟
یعنی چند ساله اسرائیل تو نخ ملت ماست ؟ چی شد که به فکرش رسید روی مادران خانواده به عنوان پایه های یک خانواده کار کند ؟
سلام خواهرم
ممنون بابت نظرتون
خب جواب سوال هاتون رو خودتون میون کلامتون دادین
بقول رهبری عزیز دشمن ما شیطان بزرگ و عظیمه
هم آمریکا و هم سگ پاچه خوارش اسرائیل
خواهرم شما برین تاریخ رو دنبال کنید یهودیان تند رو و بقول امروز همین صهونیست ها از همون اول اسلام و امت اسلام رو زیر نظر داشتن و رو تمام اتفاقات مسلمانان حساس بودن و دنبال میکردن و دنبال فتنه بودن
نمیدونم فیلم زیبای آقای مجیدی رو تماشا کردین یا نه ( محمد رسول الله )
آقای مجیدی در این فیلم زیباشون خیلی ظرافت مندانه به این نکته اشاره کردن و پاسخ خیلی شبهات و دسیسه های یهودیان که از قدیم  بوده رو  رو کردن
یهودیان از ابتدای ظهور اسلام تا الان و حتی تا ظهور مولا حضرت صاحب الزمان عج دست از اسلام و مسلمانان برنخواهند داشت
و از حضرت محمد ص تا امام یازدهم ما امام حسن عسگری علیه السلام  پای یهودیان (صهونیست ها )  رو در شهادت تمام معصومین می تونید ببینید...

و مطمئن باشید دست بردار هم نخواهند بود تا زمان ظهور مولامون
و هدف شیطانی اون ها که سربازان ابلیس هستن زدن ریشه اسلام و مسلمانان و در نهایت غریبی آخرین امام و منجی  در میان مسلمانان و در آخر شهادت حضرت هستش ...

که ان شا الله این هدف و آرزو شیطانی خودشون رو به گور خواهند برد ...

پس خواهرم اونا از قدیم تا الان مارو زیر نظر داشتن و دارن و از هر راهی برای ضربه زدن به مسلمین استفاده میکنن و تا میتونن خرج میکننن توی این راه ...

ببخشید زیاد شد صحبت هام ...

به امید ظهور مولامون ...
یا علی ...

ویرایش ارسال توسط : عهد
در تاریخ : دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ بعد از ظهر

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 2563
حالت :
اعتبار کاربر : 80
پسند ها : 0
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

...........

ویرایش ارسال توسط : nima8
در تاریخ : سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ بعد از ظهر

می پسندم 2     3  -1 

تعداد آنلایک ها ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : nima8

در کنار مسیری شلوغ به مقصد سلاخ خانه باستانی و بی درو پیکر که اینک از خرابه های آن معبدی نمادین به مانند کاخی بساختند تا در آن مرده ای پادشاهی کند عده ای که از گذشته خود هراس دارند بر طبل ریا بکوبند و از سر های بریده برایمان افسانه ها میسرایند!
پس پناه میبرم ز انسان های فرو مایه به سلاخ خانه ابدیت
تا نشاید سلاخ خانه من مسیری به مقصد سرزمین توهم را تداعی کند
م ،Ps

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ قبل از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif

هوالعلیم
دربرنامه های ارتباطی مثل واتس اپ.تلگرام و..به فور این جملات دیده میشه وسعی شده عادی جلوه داده شوندکه کمی دقت ازهدفمندی اونها پرده برمیداره
وای چقدر سردمه برم پاهام را بچسبونم به بخاری تا ایت الله....مکروه اعلام نکرده..واسم مرجع تقلید به وضوح اورده میشه
..امام حسین ده متری فرات بود نمی تونست یه چاه بکنه اینقدر اب اب نکنه.وای خاک برسرم الان خونم مباح میشه برم تاعلما مجلس خبرگان برام تشکیل ندادند
ازبس غصه خوردم ومحنت پوستم چروکیده شده وخوابم میاد فکر کنم دعوتم کنند خبرگان والا
وای حوصله ام پکید مث ادمی ام که خطبه های نماز جمعه قم گوش داده
وقتی این جملات مکررا تکرار وعادت شد فقط به بیان یک لفظ از ان به عنوان تکیه کلام استفاده میشودمیبینم خبرگان شدی چته؟
اگه هر مطلبی وهر پستی که از مضمون وهدفش مطلع نیستیم نشر بدیم دربرابر خدا واهل بیت مسوولیم
یک ضعف عمده ما جوانها این هست که نسبت به دشمن اگاه خودمون اطلاعات بسیار ضعیفی داریم این ضعف باعث کناره گیری وبه فکر رفتن مقطعی میشه ولی کمترین ما هستند که واقعا برند دنبال پیگیری وبالا بردن علوم عقیدتی خودشون
وهرجا نمادهای وارونه شده دین به ما عرضه میشه به جای تامل ومکث ازباب خنده تکثیرش میکنیم
ان شا الله یاوران بصیر امام عصر شویم

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ بعد از ظهر نمایش پست [9]
بانو
rating
شماره عضویت : 384
حالت :
اعتبار کاربر : 2376
پسند ها : 433
حالت من :  Khoshhal.gif

هوالعلیم
با سلام وتشکر از توضیحات مبسوط اقای نیما...اولا متن فی النفسه مخاطبش دکتر شریعتی نیست نه تنها بلکه از قربانیان فضای مجازی دکتر علی شریعتی هستند در ثانی همه توضیحات شما درحاشیه موضوع مطرح شده *قرار میگیرد چون اصل مطلب این هست ....اسراییل با باورهاواعتقادات خودمان به جنگ خودمان امده
توضیحات شما درنگاه اول منطقی واصولی به نظر میرسه ولی عمیق که بشی خیلی اشتباه داره چه کسی گفته من حق دارم با تحلیل های ذهنم راه درست را انتخاب کنم مگر شما بیمار باشی خودت نسخه می پیچی
شرع کمک به مستمند را مستحب روزه را واجب اعلام کرده
حج را برای مستطیع واجب دانسته
بعد از اسلام هر دینی را بی دینی دانسته .....ان دین عندالله السلام
شراب رابامزایای فوق العاده که گاهی داردحرام دانسته در اخبارهست جان معاویه را درشب ضربت مولا علی علیه السلام نجات داد درحالیکه اقا حاضر به نوشیدن حرام نشد....این همه دکتر مثال دارن صاف رقص هندو وقیاسش با نمازمنتشر میشه راست میگن ودلسوزی دارن حج استاد را مثال بزنن
ما مومیبینیم دشمن پیچش مو...
چه کسی گفته دکتر شریعتی بداست استفاده ابزاری از مطالب ایشان در فضای مجازی وحمله به اعتقادات سخن اصلی این پست است
ضمن اینکه اقای نیما 8 که احساس میکنم از کاربرهای قدیمی خودمان هم باشین مواظب باشین  بعضی از مطالبتون کفرامیز استنباط میشه مثل
کعبه فقط یه تیکه سنگه وبعضی ایات خدا منسوخ شده ...قران هیچ منسوخیتی نداره وکعبه ستونهای بیت المعمور اسمان در زمین است درست که به قول ایت الله جوادی املی کعبه حقیقی دل است که در عالم بدن انسان به منزله کعبه است وبه منزله بیت المعمور است در اسمان چهارم ولی کعبه منتسب به خداست ودر ایه 95 سوره ال عمران اگر درست ادرس داده باشم ان را مقدس وبا شرافت دانسته وما حق نداریم چه اینجا چه هر جای دیگری زیارت ان را با کمک به فقیران در مقابل هم قراربدهیم ونتیجه بگیریم کمک به فقرا واجب تره ...اهم ومهم در امور داشته باش ولی انقدر جلو نرو که به پایین پرت شوی

می پسندم 4     0  4 

امضای کاربر : هدی

والسلام علی من تبع الهدی

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
شماره عضویت : 2384
حالت :
اعتبار کاربر : 1554
پسند ها : 141
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (1).jpeg
وبسایت من : وبسایت من

در وصیت حضرت علی علیه السلام درباره کعبه می خوانیم : خدا را خدا  را درباره حج خانه خدا مبادا دور کعبه خلوت شود که امان نمی یابید
این نوشتم واسه کسایی که............................

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : بنده خطا کار خدا
ما ییم که در غیبت کبری ماندیم
وبلاگ های ما سربزنید
bandehkatahkar.mihanblog..com
majnoonamam.blogsky.com
http://forum.roq.ir/t42790
پست بال را حتما ببینید تا آخرش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

الان کاملا واضح شد توطئه های اسراییل

می پسندم 2     2  0 

تعداد آنلایک ها ( 2 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
شماره عضویت : 1566
حالت :
اعتبار کاربر : 6129
پسند ها : 492
حالت من :  Mehrabon.gif

*نذری و مجالس امام حسین علیه السلام،با جهزیه برای نوعروسان.*
به نظرتون برای امام حسین فرقی میکنه که ضریحش 500کیلو طلا باشه یا 5کیلو طلا ؟
این که برای جهزیه یک دختر جوان کمک کنید دل دو خانواده رو بهمراه دل معصومین شاد کردین
این خودخواهی محسوب میشه که برای ضریح امام حسین کمک کنیم ولی به مستمندان کمتر
دلیلش اینه که به ضریح کمک میکنیم چون میخوایم دل خودمون اروم بشه
دراصل  هدفتون اینه که قلبتون اروم بشه و به نوعی رضایت اهل بیت رو داشته باشید اکثراهم برای بهشت و ترس از جهنم
ولی شاید کمک به شخصی اون ارامشو بهتون نده
درپناه انسانیت دوست عزیز

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
خواستم خدمت همه ی دوستان درباره این یه بند یه چند نکته رو عرض کنم 
که اینکه بعضیا این روزا خیلی به طلا های ضریح امام رضا علیه اسلام و امام حسین علیه السلام گیر میدن و میگن که متولیان این امر میتونستن پولها رو صرف گرسنه ها و بی خانه ها
و محرومان جامعه کنند :

منشاء ایجاد این اشکال عدم توجه به نظام اقتصادی جامعه ست خواه جامعه اسلامی باشه و یا غیراسلامی !
کسی که چنین شبهه ای رو مطرح می کنه معلومه یا تابه حال مدیریت مالی صحیحی به زندگی خود نداشته ویا اساسا تجربه پول داشتن و درست خرج کردن رو بلد نبوده!
فردی که واجب مالی خود اعم از خمس و زکات رو پرداخته ، از طرفی در تامین نیازهای
خانواده خود کوتاهی نکرده ، امور مستحبی چون دادن صدقه و ... رو انجام داده ، می توانه  ومختاره
 که  قسمتی از درآمدش رو  صرف ساخت ضریح مقدس ، مظلوم ترین شهید تاریخ انسانیت ،
کشتی نجات همه انسانها ، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام کنه
وچه کاری پسندیده تر از این !!
وخدا می دونه که محبت امام  حسین چه دلهایی  رو آباد نکرده و نمی کند ...
خدا کنه اول توفیق هزینه کردن مالمون در راه او
وبعد اهدا جانمان رو پیدا کنیم
که این صندوق سرمایه گذاری بهترین محل معامله و سرمایه گذاری است!!!
در ضمن  گاهی انسان نیت می کنه اگر حاجت و خواسته اش از سوی
 خداوند انجام بشه  ، برخودش واجب میکنه که کاری رو انجام بده
 (این جمله ترجمه صیغه نذر شرعی بود که نوشتم )مثلا پولی رو برای امر خیری هزینه
کنه  بیمارستانی بسازه ، مدرسه ای  بنا کنه ، پلی بسازه و...یا مثلا برای تعظیم شعائر اسلامی برای
سفر زیارتی ویا حتی تعمیر و تکمیل بنای ساختمان حرم امامان معصوم هزینه کنه
به این کار نذر می گوین و اگر فرد نذر کننده صیغه نذر رو خونده باشه قطعا باید اون کار رو انجام
بده ، یعنی انجام اون کار ( اعم از دادن پول یا انجام دادن کار ) درست مثل خواندن نماز روزانه ،
وگرفتن روزه ماه مبارک رمضان و دیگر واجبات دینی ،بر او واجب می شود خواه اینکه فرد همان زمان توانایی انجام اون رو داشته باشه یا بعدا این توانایی
برای او ایجاد بشه.

امیدوارم تونسته باشم حق مطلب رو ادا کرده باشم 

می پسندم 4     0  4 

امضای کاربر : آقا حسین
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 2 < 1 2 > آخرین »

برچسب ها
مطلب ، بسیار ، مهم ، اطلاع ، رسانی ، خیلی ، مهم ، تر: ، یگان ، 8200 ،

« 🌹امیدوارم اطرافتون پراز آدمای خوب باشه🌹 | فقط خواستم بگم دوستت دارم😳 »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:35 پیش از ظهر