انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » فوتبال » استقلالی ها » استقلال به پيروزي در بازي رفت دلخوش نمي‌کند

استقلال به پيروزي در بازي رفت دلخوش نمي‌کند

مدير فني تيم فوتبال استقلال گفت: برنامه‌ريزي استقلال براي بازي مقابل بوريرام رسيدن به گل است و ما به همان يک گل در تهران دلخوش نخواهيم کرد. منصور پورحيدري در گفت‌وگو با تسنيم درباره ديدار روز چهارشنبه استقلال مقابل بوريرام تايلند اظهار داشت: قطعاً شرايط استقلال براي اين ديدار متفاوت‌تر از بازي‌هاي ليگ برتر خواهد بود، چرا که اولويت اول استقلال از همان ابتداي فصل، بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بوده است. وي با اشاره به نتايج اخير تيم استقلال در ليگ برتر تصريح کرد: اخيراً مصدوميت برخي از بازيکنان تاثيرگذار
hsjrghg fi \Xv,cX nv fhcX vtj ngo,a klX‌;kn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 242
حالت :
اعتبار کاربر : 209
پسند ها : 28
حالت من :  Bahatghahram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/04.jpg

مدال ها:1
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت

|

مدير فني تيم فوتبال استقلال گفت: برنامه‌ريزي استقلال براي بازي مقابل بوريرام رسيدن به گل است و ما به همان يک گل در تهران دلخوش نخواهيم کرد.
منصور پورحيدري در گفت‌وگو با تسنيم درباره ديدار روز چهارشنبه استقلال مقابل بوريرام تايلند اظهار داشت: قطعاً شرايط استقلال براي اين ديدار متفاوت‌تر از بازي‌هاي ليگ برتر خواهد بود، چرا که اولويت اول استقلال از همان ابتداي فصل، بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا بوده است.

وي با اشاره به نتايج اخير تيم استقلال در ليگ برتر تصريح کرد: اخيراً مصدوميت برخي از بازيکنان تاثيرگذار گريبانگير تيم شده تا استقلال نتواند در چند ديدار اخير نتايج مطلوبي کسب کند اما براي بازي با بوريرام اميدوار هستيم با ترکيب نسبتاً کاملي به ميدان برويم. در تماسي که با اعضاي تيم در تايلند داشتم متوجه شدم خوشبختانه خسرو حيدري و هاشم بيک‌زاده هر 2 به اين بازي مي‌رسند.

مدير فني استقلال، بوريرام را از جمله تيم‌هاي خوب تايلند خواند و تصريح کرد: همه ما نمايش تيم بوريرام را در تهران و در بازي رفت ديديم. بوريرامي‌ها چند بازيکن خارجي با پاسپورت تايلندي در ترکيب خود دارند و کاملاً حرفه‌اي نشان داده‌اند.

پورحيدري اضافه کرد: تفاوت مهم بازي برگشت با بازي رفت اين است که بوريرام با توجه به شکست يک بر صفر در تهران براي جبران گل خورده هجومي ظاهر خواهد شد که همين مسئله به استقلال کمک مي‌کند تا بتواند به گل برسد. در واقع برنامه‌ريزي استقلال براي اين ديدار رسيدن به گل است و ما به همان يک گل در تهران دلخوش نخواهيم کرد.

وي درباره نقش امير قلعه‌نويي به عنوان سرمربي در اين مرحله از رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا گفت: طبيعي است که قلعه‌نويي مي‌تواند نقش پررنگي داشته باشد. پيش از آغاز فصل، برنامه بدنسازي تيم کامل پيش نرفت و برخي از بازيکنان در تمرينات حاضر نبودند. در ادامه هم مشکلاتي از قبيل مصدوميت بازيکنان را داشتيم که در نتايج اخير استقلال در ليگ برتر تاثيرگذار بود، البته حساب ليگ قهرمانان جدا است و همه اعضاي تيم، خصوصاً بازيکنان با انگيزه بيشتري که دارند، کمبودها را پوشش خواهند داد. قلعه‌نويي نيز به اندازه کافي تجربه دارد و مطمئن باشيد استقلال بازي متفاوتي را نسبت به بازي با ذوب‌آهن انجام خواهد داد.

مدير فني استقلال درباره شايعه استعفاي کارلوس کي‌روش از تيم ملي ايران عنوان کرد: کي‌روش زياده‌خواهي مي‌کند و توقعاتش از سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال بيش از اندازه است. فکر مي‌کنم او براي آينده برنامه‌ريزي مي‌کند و اگر هم قصد رفتن داشته باشد، بعد از جام جهاني و در صورتي که تيم ملي عملکرد مناسبي نداشته باشد، اين کار را خواهد کرد.

پورحيدري همچنين خاطرنشان کرد: خواسته‌هاي کي‌روش حرفه‌اي نيست و هيچ کجا ديده نمي‌شود که اين همه اردو براي تيم ملي در نظر گرفته شود. البته فدراسيون فوتبال بايد همه توان خود را بگذارد تا در روزهاي فيفا بازي‌هاي دوستانه براي تيم ملي تدارک ببيند اما خواسته‌هاي کي‌روش نيز معقول نيست.

وي در پايان اظهار داشت: کي‌روش از حالا خواسته بازيکنان 2 ماه پيش از آغاز مسابقات جام جهاني در اردوي تيم ملي حضور داشته باشند. کجاي دنيا براي تيم‌هاي اين‌گونه برنامه‌ريزي مي‌شود؟ 9 هفته از ليگ برتر گذشته و معلوم نيست با اين برنامه‌ريزي به کجا خواهيم رفت؟ به نظر من کي‌روش دنبال بهانه است وگرنه در هيج کجاي دنيا نمي‌بينيد بازيکنان در اردوي طولاني مدت حضور داشته باشند.

2 تشکر شده از کاربر peyman7162 برای ارسال مفید :
الما , ,

می پسندم        0 

امضای کاربر : peyman7162
خدایا من به عنوان بنده حاجتم را گفتم

امیدوارم اگر قرار به برآورده نشدنش هست

از حکمت تو باشد تا بی لیاقتی من . . .
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« دليل اصلي ممنوع‌الخروج شدن فتح‌اله‌زاده | عبور از بوريرام برابر با تمام شدن حواشي »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:06 بعداز ظهر