انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » کسانی که گفتن برجام باعث تحریم صنایع موشکی و بالستیک میشود ببینند آزمایش نسل جدید موشک های بالستیک

کسانی که گفتن برجام باعث تحریم صنایع موشکی و بالستیک میشود ببینند آزمایش نسل جدید موشک های بالستیک

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در مصاحبه با خبرنگاران اعلام كرد؛ در آستانه محرم حسيني فرزندان رشيد ملت بزرگ و سلحشور ايران اسلامي در وزارت دفاع با مدد گرفتن از الطاف بيكران الهي و رمز مقدس يا ابوالفضل العباس(ع) موشك دوربرد "عماد" نسل جديد موشك هاي بالستيك زمين به زمين جمهوري اسلامي ايران را با موفقيت آزمايش كردند. به گزارش اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع؛سردار دهقان با اشاره به راهبرد وزارت دفاع در توسعه و تكميل توان موشكي نيروهاي مسلح و
;shkd ;i 'tjk fv[hl fhue jpvdl wkhdu l,a;d , fhgsjd; lda,n ffdkkn Hclhda ksg [ndn l,a; ihd fhgsjd;

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:6
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال ازدواج
مدال ازدواج
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال خبرنگاری
مدال خبرنگاری
کاربران برتر
کاربران برتر

|

سردار سرتيپ پاسدار دكتر حسين دهقان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در مصاحبه با خبرنگاران اعلام كرد؛ در آستانه محرم حسيني فرزندان رشيد ملت بزرگ و سلحشور ايران اسلامي در وزارت دفاع با مدد گرفتن از الطاف بيكران الهي و رمز مقدس يا ابوالفضل العباس(ع) موشك دوربرد "عماد" نسل جديد موشك هاي بالستيك زمين به زمين جمهوري اسلامي ايران را با موفقيت آزمايش كردند.
به گزارش اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع؛سردار دهقان با اشاره به راهبرد وزارت دفاع در توسعه و تكميل توان موشكي نيروهاي مسلح و افزايش قدرت بازدارندگي موثر جمهوري اسلامي ايران گفت: اين موشك كه تمامي مراحل طراحي وساخت آن توسط دانشمندان و متخصصان سازمان صنايع هوافضاي وزارت دفاع صورت پذيرفته است، نخستين موشك دوربرد جمهوري اسلامي ايران با قابليت هدايت و كنترل تا لحظه اصابت به هدف مي باشد؛  كه قادر است اهداف مورد نظر را با دقت بالا مورد اصابت قرار داده بطور كامل منهدم كند.
وزير دفاع با بيان اينكه طراحي، ساخت و آزمايش موفقيت آميز موشك عماد يك جهش فناورانه و عملیاتی در اين حوزه راهبردي به شمار مي رود تاكيد كرد:ما براي افزايش قدرت دفاعي و توان موشكي خود از هيچكس اجازه نمي گيريم و برنامه هاي دفاعي خود را بويژه در حوزه موشكي با قاطعيت دنبال مي كنيم كه موشك عماد يكي از مصاديق برجسته آن محسوب مي شود.
سردار دهقان با تبريك اين موفقيت بزرگ و دستاورد ارزشمند به محضر فرماندهي معظم كل قوا، نيروهاي مسلح و ملت رشيد ايران و قدرداني از زحمات و تلاش بي وقفه مديران، دانشمندان و متخصصان سازمان صنايع هوافضاي وزارت دفاع تصريح كرد، با تحويل انبوه موشك عماد به يگان هاي موشكي نيروهاي مسلح در آينده نزديك قدرت و توان تاكتيكي و عملياتي آنان به نحو بسيار چشمگيري افزايش خواهد يافت.

ویرایش موضوع توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ بعد از ظهر

1 تشکر شده از کاربر احسان فقط خدا برای ارسال مفید :
,

می پسندم 1     6  -5 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 6 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :0 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :0 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
کسانی که گفتن برجام باعث تحریم صنایع موشکی و بالستیک میشود ببینند آزمایش نسل جدید موشک های بالستیک
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ قبل از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

نکته مشترک همه احاد ملت افتخار انها به داشتن تجهیزات قدرتمند ایران در بعد نظامی و هسته ای است که ما ان را در زیر سایه ولایت مقام معظم رهبری و خون  شهدای جنگ و شهدای هسته ای ودانشمندان جوان هسته ای داریم
فرماندهی قوای مسلح به عهده چه کسی است ؟
ایا از اول توافقات  لوزان , مقام معظم رهبری به صراحت دیدگاهشان را نسبت به این موضوع بیان نکردند ؟
 ما در تسلیحات بالستیک نیاز به اجازه کسی نداریم .اما ظاهرا امریکائیها زیاد با موافقان برجام همرا ه نبوده ونیستند .
برخی مواضع دشمن ربطی به خوشبینی و یا بد بینی ما ندارد .

نقل قول
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد مسئله آزمایش موشکی ایران را در شورای امنیت سازمان ملل متحد مطرح می کند.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، وزارت امور خارجه آمریکا امروز اعلام کرد آمریکا مسئله آزمایش موشکی ایران را در شورای امنیت سازمان ملل متحد مطرح خواهد کرد.

نقل قول
جاش ارنست ادعا کرد آزمایش موشک بالستیک جدید ایران، ناقض قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل است.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید امروز گفت «‌ نشانه های قوی » وجود دارد که آزمایش موشک بالستیک هدایت‌شونده جدید ایران که روز یکشنبه آزمایش شد، قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد را نقض کرده است.

وی افزود: ایران برخلاف نقض مکرر قطعنامه‌های موشکی، در دو سال اخیر در خصوص برنامه هسته‌ای خود، به تعهدات پایبند بوده است. 

جاش ارنست گفت: واکنش خاصی به تصویب برجام در مجلس ایران نداریم. این نخستین گام در مسیر اجرای برجام بود. جاش ارنست با بیان این ادعا که اقدام ایران در شلیک موشک های بالستیک نقض معاهدات و توافقنامه‌های بین المللی است ، تصریح کرد : تا زمانی که ایران گام‌های اطمینان بخش در خصوص اثبات نداشتن سلاح های هسته‌ای را برندارد ، تحریم‌ها علیه این کشور کاهش نخواهد یافت.

نقل قول
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در ادامه ادعاهای مقامات واشینگتن مدعی شد آزمایش موشکی ایران نقض قطعنامه شورای امنیت است.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، مارک تونر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: آزمایش موشکی اخیر ایران به نظر می رسد که نقض قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل است و ما این موضوع را در شورای امنیت سازمان ملل مطرح خواهیم کرد.

تونر در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید: کاخ سفید اخیرا اعلام کرده است که آزمایش موشکی اخیر ایران نقض قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل است.آیا این ارزیابی شما هم هست ،گفت: ما می توانیم این موضوع را در سازمان ملل مطرح کنیم.ما این موضوع را همچنین درباره تمامی مواردی که ایرانی ها در آنها قطعنامه های سازمان ملل را نقض کنند هم اجرا می کنیم.

وی افزود: ما در سالهای اخیر شاهد این موضوع بوده ایم که ایران به قطعنامه های سازمان ملل بی توجهی کرده است.این موضوع کاملا نگران کننده است و مورد اخیر هم به نظر می رسد که نقض قطعنامه شماره هزار و نهصد و بیست و نه شورای امنیت سازمان ملل باشد
.

بدیهی است که ما این مورد را در شورای امنیت سازمان ملل مطرح خواهیم کرد همانطور که در مورد آزمایش های موشکی پیشین هم مطرح کردیم.

تونر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید:شما اعلام کرده اید که در تماس مداوم با مقامات اسرائیلی و فلسطینی هستید آیا در روزهای اخیر با مقامات ارشد اسرائیلی و فلسطینی هم در تماس بوده اید.اگر تماسی در کار بوده است ،مطالب مطروحه در این تماسها چه بوده است،گفت:جان کری وزیر خارجه به طور جداگانه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و محمود عباس رئیس تشکیلات خودگران فلسطینی در اواخر هفته صحبت کرده است.

ویرایش ارسال توسط : عقیق
در تاریخ : چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ قبل از ظهر

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

سید عباس عراقچی هزار بار در مجلس گفت آزمایش موشک های بالستیک باعث برگشت تحریم نمیشه ، بله الزام قطعی هست اما الزام حقوقی  نیست و  باعث برگشت تحریم نمیشه ،  و وقتی نماینده ها متوجه نمیشدن میگفت برین از یک حقوقدان بپرسین /  تفاوت یک متخصص با یک نفر عادی همین است که عراقچی هزار بار توضیح میداد باز نماینده ها میگفتن عراقچی صحبت هاش تکراری هست و عراقچی هم میگفت خوب توضیح دادم اما باز میپرسین و مجبورم توضیح بدم و اونجا بود که اعصاب عراقچی داغون میشد چرا بعضی ها متوجه نیستن و نماینده ها عصبی میشدن چرا متوجه نمیشن

آمریکا هم خیلی حرف میزنه اما یکی از سربازان دیپلماسی وقتی میگه باعث برگشت تحریم نمیشه مطمئن باشین راست میگه و آزمایش کردیم و هیچی نشد و قرار است در آینده ی نزدیک هم آزمایش کنیم

توان موشکی ما باعث برگشت تحریم نمیشه بعضی موارد برجام رو اگه نقض کنیم باعث برگشت تحریم میشه اما توان موشکی نه (من حرف های عراقچی رو دارم میگم)

خداروشکر تیم هسته ای حقوق دان های کارکشته ای داشته و فکر همه مسائلو کردن

و بله درست فرمودین  اگر حمایت مردم و مقام معظم رهبری نبود غیر ممکن بود تیم هسته ای بتونه کاری انجام بده

ویرایش ارسال توسط : احسان فقط خدا
در تاریخ : چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ بعد از ظهر

می پسندم 0     1  -1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

و خیلی از مسائل دیگه مثل قضیه بازرسی ها که عراقچی بنده خدا چه قد توضیح میداد و باز نماینده ای اومد بیرون که عراقچی گفته بازرسی ها سر زده رو  رو قبول کردیم و بنده خدا عراقچی گفت فلانی و فلان خبرگزاری رو به خدا واگذار می کنم ، بعد هم به اصرار تیم هسته ای جلسات مجلس با تیم هسته ای از تلویزیون پخش شد و برگ برنده ای دیگه بود برای تیم هسته ای و سطح دانش و اطلاعات دو طرف و منافع حزبی و ملی مشخص میشد 

عجب صبری داشتن تیم هسته ای........

می پسندم 0     1  -1 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 6586
پسند ها : 1229
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

به کوری چـــــشم دشمنان اسلام بخصوص داخلیا 

تقسیم بندی نمونه موشکهای ساخت کشور + عکس(البته تعدادی از موشک ها نام برده شده )
تقسیم بندی نمونه موشکهای ساخت کشور
موشک های بالستیک دوربرد = شهاب ۴، شهاب ۵، شهاب 6، سجیل، ماهواره بر سفیر و پروژه کوثر
موشک های بالستیک میان برد = شهاب 3، فجر 3، عاشورا و قدر 110
موشک های بالستیک کوتاه برد = شهاب 1، شهاب 2 و فاتح 110
موشک بالستیک ضد کشتی = خلیج فارس
راکت های توپخانه ای = صمید، تندر 69، زالزال 1، زلزال 2 و زلزال 3
موشک های زمین به هوا = محراب، شاهین، میثاق 1، میثاق 2، صیاد 1، شهاب ثاقب و مرصاد
موشک ضد هلی کوپتر = قائم
موشک های ضد تانک هدایت شونده = صاعقه، رعد، توفان، توفان 2، توفان 5، توسن و دهلاویه
موشک های ضد کشتی = نور، کوثر، قادر و ظفر
موشک کروز = نصر 1 و مسکات (در حال توسعه)
موشک بدون بال = قیام
موشک های هوا به زمین = شفق، شاهین 3، ستار و عصر 67 
موشک های هوا به هوا = فاطر و سجیل
اژدرها = کوسه، یاسین و حوت
کاتیوشا = آرش، فجر 3، فجر 5، فلق 1، فلق 2، عقاب و حاسب

ویرایش ارسال توسط : abbas.isfahan
در تاریخ : چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۰ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : abbas.isfahan
امضا ندارم انگشت بزنم قبوله ؟!؟!؟

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ بعد از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 371
حالت :
دعوت شدگان : 1
هشدارها : 1
اعتبار کاربر : 6586
پسند ها : 1229
حالت من :  Konjkav.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/10.jpg

می پسندم        0 

امضای کاربر : abbas.isfahan
امضا ندارم انگشت بزنم قبوله ؟!؟!؟

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
کسانی ، که ، گفتن ، برجام ، باعث ، تحریم ، صنایع ، موشکی ، بالستیک ، میشود ، آزمایشنسل ، جدید ، موشک ، های ، بالستیک ، تصاویر ،

« وقتی یک دانشمند به یک روحانی درس اخلاق میدهد/عیادت صالحی از کسی که به مرگ تهدیدش کرد تصاویر | جب بوش:باید تحریم‌های ایران را که به توافق مرتبط نیست، تقویت کنیم »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 04:58 بعداز ظهر