انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دلنوشته » دلنوشته های سولماز19 » به بلندای فکرت پروازخواهی کرد

به بلندای فکرت پروازخواهی کرد

و خداوند انسان را آفرید و او را به مدد نیروی خلاقیت و اندیشه ای که در وی به امانت نهاد، اشرف مخلوقاتش قرار داد. نیرویی که یگانه وسیله ی تمایز انسان از دیگر مخلوقات گردید و همچنین عامل تفکیک و تفریق میان انسان ها نیز شده است. باورهای محدود، انسان هایی بسته و محدود و باورهای بزرگ، انسان هایی بزرگ به وجود می آورد. عظمت انسان حاصل عظمت فکر اوست. و حال، آسمان زندگی در برابر ما گسترانیده شده و خدا بال هایی برای تسخیر آن به ما داده است. اما
fi fgknhd t;vj \v,hco,hid ;vn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1883
حالت :
دعوت شدگان : 9
اعتبار کاربر : 23379
پسند ها : 1359
حالت من :  ShadOsarhal.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

مدال ها:2
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت

|

و خداوند انسان را آفرید و او را به مدد نیروی خلاقیت و اندیشه ای که در وی به امانت نهاد، اشرف مخلوقاتش قرار داد. نیرویی که

یگانه وسیله ی تمایز انسان از دیگر مخلوقات گردید و همچنین عامل تفکیک و تفریق میان انسان ها نیز شده است. باورهای

محدود، انسان هایی بسته و محدود و باورهای بزرگ، انسان هایی بزرگ به وجود می آورد. عظمت انسان حاصل عظمت فکر

اوست.

و حال، آسمان زندگی در برابر ما گسترانیده شده و خدا بال هایی برای تسخیر آن به ما داده است. اما ما به بلندای فکرمان پرواز

خواهیم کرد و آن مقدار قادر به صعود هستیم که فکر می کنیم می توانیم (اعتماد به نفس) و لیاقتش را داریم (عزت نفس).

سهم ما از این آبی بینهایت را نه تقدیرمان، که رؤیاهایمان و بلندپروازی هایمان مشخص می کند، زیرا کیفیت زندگی هر کس را

باورهایی را که در سر می پروراند تعیین می کند. برای بودن در اوج، باید رؤیای پرواز را در سر داشت.

3 تشکر شده از کاربر سولماز19 برای ارسال مفید :
محمدELE , یازینب , حریم قدس ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : سولماز19

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
حالت :

شاکر یا شاکی

«آلن کوهن»، آموزگار و نویسنده ی بزرگ، در کتاب «نفس عمیق زندگانی»، به یکی از آزمایش هایی که روانشناسان به منظور مطالعه ی رفتار کودکان ترتیب داده بودند، اشاره می کند. روانشناسان اتاقی را با انواع و اقسام اسباب بازی های جدید پر کرده بودند و کودکی را که بهانه گیر و ناسپاس و ناآرام بود در اتاق گذاشتند. آن کودک از سراغ آن اسباب بازی به سراغ دیگری رفت و با هر کدام چند دقیقه ای بازی کرد. سپس آن را به گوشه ای پرت کرد و به سراغ ناظر و پژوهشگر رفت و شکایت کرد که حوصله ام سر رفته و یک اسباب بازی دیگر به من بدهید تا با آن بازی کنم.

در آزمایشی دیگر، کودکی دیگر را که مثبت، خوش بین و آرام بود در اتاق گذاشتند. این بار به جای اسباب بازی، مقداری کود اسب جلوی او ریختند و منتظر واکنش او شدند. ناظر و پژوهشگر حاضر در اتاق، از اینکه لبخندی شیرین و زیبا بر چهره ی  کودک نقش بست، حیرت زده شد.

پژوهشگر از پسر بچه پرسید: « چرا اینقدر خوشحالی!»

او با شادی تمام گفت: « چون حتما این دور و برها یک اسب است!»

می پسندم 1     0  1 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
حالت :

بزرگترین خطری که کیفیت زندگی ما را نابود میکند افکار و باورهای مخرب است. « آنتونی رابینز »

به هر چیزی که می اندیشید ایمان بیاورید و اگر با اطمینان انتظارش را بکشید مطمئنا به آن دست می یابید . « تئودور داستایوسکی »

به راستی نیروی تخیل شگرف و شگفت است. وقتی به شدت به چیزی دل بسته ایم و در طلب آن آرزو به سر می بریم با نیروی ژرف حاصل از تصور و تجسم همه چیز و همه کس را به یاری خویش جذب می کنیم.

فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده اید. 

زندگی شما گرانبهاتر از آن است که به شانس و اتفاق واگذار شود. بزرگترین مسئولیت شما در زندگی این است که زمام آینده خود را به دست بگیرید و سرنوشت خود را به شکلی که می خواهید رقم بزنید. « برایان ترسی »

تلخی گفتار بر من زندگی را تلخ داشت        لب زحرف تلخ شستم غوطه در شکر زدم            « صائب تبریزی »

برسرآنم که گر زدست برآید      دست به کاری بزنم که غصه سرآید     « حافظ »

جهان همانند یک آینه است . آنچه را که در درون خود احساس می کنید در دنیای بیرون باز  می یابید و دقیقا به همین خاطر است که برای اصلاح زندگی باید از درون خود آغاز کرد .«آندره متیوس »

هرگونه بیماری در جسم نشانه نوعی ناپاکی در ذهن است . هرگز به علت پاکی و خوبی های تان بیمار نمی شوید . بیماری نمایانگر بی قراری و ناآرامی ذهن است. « کاترین پاندر »

می پسندم 1     0  1 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
حالت :

خدا همان است

که من می خواهم

کاش من هم همان بودم

که او

می خواست

می پسندم        0 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
حالت :

"الماس"حاصل فشار بیش از حد است؛

فشار کمتر بلور و کمتر از آن زغال سنگ را پدید می آورد.

اگر باز هم فشار کم شود، حاصل چیزی جز سنگواره ی برگ ها یا زنگار ساده نخواهد بود.

"فشار" می تواند شما را به موجودی ارزشمند بدل کند؛

موجودی شگفت انگیز، کاملا زیبا و بسیار محکم.

"مایلا آنجلو"

بدبختی نبوغ را نمایان می سازد و خوشبختی آن را می پوشاند.

می پسندم        0 

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد