انجمن یاران منتظر

چت روم مذهبی یاران منتظر 

ختم قرآن

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
فطریه را به چه افرادی می‌توان داد؟/ آیا پرداخت زکات فطره مهمان واجب است؟ ..:||:.. (((...فضیلت شب عید فطر کمتر از شب قدر نیست...پیشاپیش عیدتون مبارک))) ..:||:.. پیامک تبریک عید سعید فطر ..:||:.. اس ام اس تبریک عید فطر ، پیامک عید فطر ..:||:.. درخواست ما درعیدازخداوند........... ..:||:.. خداحافظ ای ماه خدا ..:||:.. دعای روز سی ام ماه مبارک رمضان +صوت و شرح دعا از زبان مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی ..:||:.. خاطره حسینی شدن 3====>محسن(طلبه) ..:||:.. خیر دنیا و آخرت ..:||:.. عملیات تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام گرفت/ بیش از 170 تروریست تکفیری به هلاکت رسیدند ..:||:..

نوار پیام ها
( ایلیا110 : عید سعید فطر رو خدمت تمام دوستان تبریک عرض میکنم )     ( قمرخانم : شهادت مظلومانه اولین شهید محراب حضرت علی (علیه السلام)، بزرگ مرد تاریخ بشریت را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری همچنین عموم مسلمین جهان و شما ياران منتظر تسلیت میگوییم. )     ( قمرخانم : شب قدر، شب احیای خویش، با دم مسیحایی دعاست شبی است که باید قدر خویش را بشناسی، تقدیر خویش را رقم بزنی و خویشتنِ جدید را با قلم توبه و جوهر اشک ترسیم کنی . . . طاعات قبول و التماس دعای فرج )     ( قمرخانم : بوی عطریاس دارد جمعه ها/ وعده دیداردارد جمعه ها/ جمعه هادل یاد دلبرمی کند نغمه یاابن الحسن سرمی کند/ ظهور آقاصاحب الزمان(عج)صلوات.التماس دعا )     ( قمرخانم : سالروز رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(رحمة الله علیه) و قیام خونین پانزده خرداد تسلیت باد. )     ( قمرخانم : امام علی (علیه‌السلام) در معرفی بهترین روزه می‌فرماید: «روزه قلب بهتر از روزه زبان است و روزه زبان بهتر از روزه شکم.»(غررالحکم، ص 176) )     ( قمرخانم : فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(علیه السلام): امنیت ملی و آرامش کشور بسیار مهم است و کاندیداهای محترم مراقب باشند به‌خاطر خطای در تشخیص، گسل های اعتقادی، جغرافیایی، زبانی و قومی را تحریک نکنند و در مسیر طراحی ناتمام دشمن قرار نگیرند، زیرا اگر کسی بخواهد برخلاف امنیت کشور اقدام کند، قطعاً با سیلی سختی مواجه خواهد شد. )     ( قمرخانم : مناجات شعبانیه را خواندید؟بخوانید آقا،مناجات شعبانیه از مناجاتهایی است که اگر انسان دنبالش برود و فکر در او بکند، انسان را به یک جایی می رساند. آن کسی که این مناجات را گفته و همه ائمه به حسب روایات می خواندند، اینها، آنهایی بودند که وارسته از همه چیز بودند. امام خمینی (ره) )     ( غم هجران : مانده ام با غم هجران نگارم چه کنم / عمر بگذشت و ندیدم رخ یارم چه کنم // چشم آلوده کجا دیدن دلدار کجا / چشم دیدار رخ دوست ندارم چه کنم // سالروز ولادت آقا امام زمان حضرت حجت ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف را به محضر حضرتش و نایب برحقش مقام معظم رهبری و عموم مسلمانان جهان تبریک میگوییم / آقا جان تولدت مبارک / )     ( قمرخانم : فرخنده میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(علیه السلام ) و روز جوان را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری، همه ی مسلمانان و شیعیان جهان ،جوانان ایرانی و بویژه جوانان انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت عرض میکنم. )     ( قمرخانم : ای سرو بوستان ایستادگی! ای زیباترین گل باغ حسین! ای جوان رعنا و رشید حسین! ای علی را یادگار! ای علی اکبر! سلام و درود بی پایان بر صورت و سیرت پیامبر گونه ات. میلاد حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان مبارک )     ( قمرخانم : رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار معلمان: این سند ۲۰۳۰ یونسکو چیزی نیست که جمهوری اسلامی تسلیم آن شود. اصل کار غلط است؛ اینکه برویم سندی امضا کنیم و بعد بی‌سروصدا آن را اجرا کنیم؛ مطلقاً مجاز نیست. بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مندم. باید مراقبت میکردند و نباید میگذاشتند کار به جایی بکشد که ما جلوی آن را بگیریم. اینجا جمهوری اسلامی است. 1396/02/17 )     ( قمرخانم : رهبر معظم انقلاب: اگر میخواهید این اقتدار و عظمت و مصونیت باقی بماند، باید در انتخابات شرکت کنید. مهم نیست به چه کسی رأی میدهیم، مهم این است که همه بیایند و باشند و نشان بدهند که حاضرند از اسلام و جمهوری اسلامی دفاع کنند. اگر این حضور ادامه یابد، دشمن هرگز هیچ غلطی در مقابل کشور نخواهد توانست بکند. )     ( قمرخانم : میلاد پر فروغ اسوه عارفان، زینت عابدان حضرت امام زین العابدین علی بن الحسین (علیه السلام) را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری وعموم مسلمانان جهان همچنین کاربران انجمن یاران منتظر تبریک و تهنیت عرض می نماییم. )     ( قمرخانم : یاد و خاطره قافله سالار معلمان شهید فیلسوف فرزانه آیت الله مرتضی مطهری و روز معلم گرامی و جاودانه باد . . . )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اطلاعیه ها » اطلاعیه های مدیران و ناظران » کانال رسمی تلگرام یاران منتظر

کانال رسمی تلگرام یاران منتظر

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی کاربران عزیز انجمن یاران منتظر به اطلاع  کلیه کاربران محترم می رساند کانال رسمی یاران منتظر در تلگرام با آدرس  https://telegram.me/fachat راه اندازی گردید. همچنین با اسکن کد زیر از طریق گوشی میتوانید وارد کانال شوید   این کانال تنها برای کاربرانیست که تلگرام را از قبل بر روی گوشی خود نصب دارند در صورتی که هنوز از این برنامه استفاده نمی نمایید ،ما نصب تلگرام را توصیه نمیکنیم
;hkhg vsld jg'vhl dhvhk lkjzv

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ قبل از ظهر
مدیر انجمن
rating
شماره عضویت : 44
حالت :
دعوت شدگان : 12
اعتبار کاربر : 21601
پسند ها : 2610
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
کاربران برتر
کاربران برتر
مدال 2 سالگی عضویت
مدال 2 سالگی عضویت
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان لیاقت
نشان لیاقت

|

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی کاربران عزیز انجمن یاران منتظر
به اطلاع  کلیه کاربران محترم می رساند کانال رسمی یاران منتظر در تلگرام با آدرس  https://telegram.me/fachat راه اندازی گردید.

همچنین با اسکن کد زیر از طریق گوشی میتوانید وارد کانال شوید

این کانال تنها برای کاربرانیست که تلگرام را از قبل بر روی گوشی خود نصب دارند
در صورتی که هنوز از این برنامه استفاده نمی نمایید ،ما نصب تلگرام را توصیه نمیکنیم

ویرایش موضوع توسط : admin
در تاریخ : دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ بعد از ظهر

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : programmer
 عازم يک سفرم ، سفری دور به جايی نزديک
سفری از خود من تا به خودم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست و اميدم به خداوندی اوست …

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 275
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 10808
پسند ها : 1191
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

عضو غایب حلال كنيد بنده رو -ياعلي ع

سلام ادمین این کانال کیه ،ادمین ما که گوشی ای نداره که تلگرم روش نصب بشه
به هر حال هر کی هست منم ادمین کنید تو کانال قول میدم ساکت باشم اخه ادم تو کانالا احساس خفگی میکنه

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : mosafer

یاعلی
(علیه السلام)

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 2514
حالت :
اعتبار کاربر : 13
پسند ها : 3

سلام منم ادمین کنید

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 24965
پسند ها : 1588
حالت من :  Khoshhal.gif

سلام مبارکا باشه  ما که اهل شبکه های اجتماعی موبایلی نیستیم ان شاالله برا بقیه مفید باشه 

یکی از دلایلی که انجمن اینقد خلوت شده همین حضور پر رنگ انجمن در شبکه های اجتماعی هست که خیلی ها رو با خودش برده تویه تلگرام و بقیه جاها

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 1319
حالت :
اعتبار کاربر : 6399
پسند ها : 733
حالت من :  Mokhlesim.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (21).jpg

من که گوشیم ساده س

می پسندم 1     0  1 

امضای کاربر : محمد121
هردو عالم یک فروغ روی اوست

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
شماره عضویت : 994
حالت :
اعتبار کاربر : 2426
پسند ها : 345

اولا تبریک میگم
ثانیا
یه پارادوکس تمام عیار !!!!!!!!!!!!!!!!
این جمله یکم عجیبه و یکم بیشتر از یکم اذیت میکنه:

در صورتی که هنوز از این برنامه استفاده نمی نمایید ،ما نصب تلگرام را توصیه نمیکنیم

اگه توصیه نمی کنید چرا خودتون دارین و کانالشم راه اندازی می کنید!!! اگه مفیده که همه استفاده کنند اگه نه که کسی استفاده نکنه. چه فرقی بین قبلی ها و جدیدا هست
لطفا عنایت بفرمایید هدف من خوب یا بد بودن این کار نیست منظورم صرفا این جمله هست 

ویرایش ارسال توسط : admin
در تاریخ : پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ بعد از ظهر

می پسندم 1     0  1 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 12
اعتبار کاربر : 27734
پسند ها : 3387
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/g01.jpg

نوشته شده توسط : mersad »
اولا تبریک میگم
ثانیا
یه پارادوکس تمام عیار !!!!!!!!!!!!!!!!
این جمله یکم عجیبه و یکم بیشتر از یکم اذیت میکنه:

اگه توصیه نمی کنید چرا خودتون دارین و کانالشم راه اندازی می کنید!!! اگه مفیده که همه استفاده کنند اگه نه که کسی استفاده نکنه. چه فرقی بین قبلی ها و جدیدا هست
لطفا عنایت بفرمایید هدف من خوب یا بد بودن این کار نیست منظورم صرفا این جمله هست 

با سلام خدمت شما
همانطور که قبلا گفتم گوشی هوشمند کاربر هوشمند میخواد
برای استفاده از این نرم افزار ها باید دانش و تخصص داشته باشید تا مورد سو استفاده و هک قرار نگیرید
از اونجایی که بسیاری از کاربران از جمله کسایی که ادعا میکردن تمام مسائل و گزینه هاش رو بلدن
متوجه شدیم فقط گزینه های عادی استفاده از این برنامه رو بلدن و با خیلی از گزینه ها آشنا نیستن
و همینطور خیلیا تلگرام فارسی تصب کردن
تلگرامی به اسم تلگرام فارسی نداریم و مورد تایید سایت تلگرام نیست
و یا تلگرام پلاس
کاربران دانش تشخیص برنامه اصلی از جعلی رو ندارن
و حتی موارد پیش افتاده جلوگیری از هک شدن رو هم بلد نیستن و ممکنه مورد سو استفاده قرار بگیرن

کاربرانی که قبلا تلگرام نصب کردن و استفاده میکنن ، به خاطر کانال یاران منتظر نبوده و استفاده های دیگری دارن
ولی اگرقصد نصب تلگرام فقط به خاطر کانال یاران منتظر رو دارید
از اونجایی که انجمن و چت روم برای ارتباط و ارسال مطالب برای شما موجود هست
به همین دلیل نصب این برنامه رو توصیه نمیکنیم
چون کانال را برای آشنا کردن بقیه مردم با انجمن و چت روم تهیه کردیم
و بیشتر مطالب کانال مطالب انجمن هست

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

امضای کاربر : admin

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ قبل از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 748
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 6147
پسند ها : 688
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/09.jpg

سلام
گفتم یکی دیگه از کانال های بچه های منتظر رو معرفی کنم
امیدوارم مفید باشه براتون

https://telegram.me/yade_shahid

ویرایش ارسال توسط : جواد 110
در تاریخ : چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ قبل از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : جواد 110

صبــــــــــــــــــــح نزدیکـــــ استـــ(او خواهد آمد...)ـــــــــــــــ
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
منتظر ، یاران ، تلگرم ، رسمی ، کانال ،

« معرفی اولین رمان نوشته شده توسط یکی از کاربران انجمن | آدرس های جدید چت روم »

ختم قرآن

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:12 بعداز ظهر