انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » آخرین اخبار » اخبار سیاسی » روحانی خواستار رسیدگی خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان شد

روحانی خواستار رسیدگی خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان شد

در نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی/ روحانی خواستار رسیدگی خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان شد رئیس‌‌جمهور طی نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار رسیدگی فوری به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان شد.   به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی در نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی رییس قوه قضائیه خواستار رسیدگی فوری و خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان سعودی در تهران و مشهد شد. روحانی
v,phkd o,hsjhv vsdn'd ohv[ hc k,fj fi \v,kni plgi fi sthvj , ;ks,g'vd uvfsjhk an

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۰۴:۴۲ بعد از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مدال ها:2
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

در نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی/
رئیس‌‌جمهور طی نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار رسیدگی فوری به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان شد.

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی در نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی رییس قوه قضائیه خواستار رسیدگی فوری و خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان سعودی در تهران و مشهد شد.

روحانی در این نامه تاکید کرد:باید با مجازات عاملان و آمران این جرم آشکار، برای همیشه جلو اینگونه تعرضات به امنیت کشور و توهین به اقتدار و جایگاه نظام گرفته شود

3 تشکر شده از کاربر عقیق برای ارسال مفید :
programmer , جوادالائمه69 , مهتاب1 ,

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
روحانی خواستار رسیدگی خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان شد
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۰۴:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
حالت :

انچه که رخ می دهد گاهی دست اویز برخی سیاستها می شود . روابط ایران و عربستان از مدتها قبل تیره شده بود و دولت مزدور ال سعود مسبب ان بود گرچه هیچ کس تحرکات خودسرانه را تایید نمی کند امامصر بودن دولت ما از جهت اصرار بر روابط ناپایدار با برخی کشورها مثل امریکا و دولت سعودی عربستان قابل توجیه نیست انهم زمانیکه قطع رابطه شده است. این حرص و جوشها معنی ندارد. زمانی باید اینطور قاطع پشت کار را می گرفتند که فاجعه منا رخ داد.

می پسندم        0 

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۰۵:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 2697
حالت :
اعتبار کاربر : 2765
پسند ها : 280

نوشته شده توسط : عقیق »
 انچه که رخ می دهد گاهی دست اویز برخی سیاستها می شود . روابط ایران و عربستان از مدتها قبل تیره شده بود و دولت مزدور ال سعود مسبب ان بود گرچه هیچ کس تحرکات خودسرانه را تایید نمی کند امامصر بودن دولت ما از جهت اصرار بر روابط ناپایدار با برخی کشورها مثل امریکا و دولت سعودی عربستان قابل توجیه نیست انهم زمانیکه قطع رابطه شده است. این حرص و جوشها معنی ندارد. زمانی باید اینطور قاطع پشت کار را می گرفتند که فاجعه منا رخ داد.

نه اشتباه نکنید برخی سیاستها ایجاب میکند برخی چیزها رخ دهد...

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

امضای کاربر : متین23
بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
شماره عضویت : 431
حالت :
محل سکونت : : یکی از روستا های خراسان رضوی تا مشهد 3ساعت راه هست
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 25093
پسند ها : 1627
حالت من :  Khoshhal.gif
وبسایت من : وبسایت من

هم دولت هم اون  عده ای که به سفارت عربستان حمله کردن مقصر هستن

دولت اگه بعد فاجعه ی منا قطع رابطه میکرد به نفع ما بود و دنیا دنبال این بود که چرا ایران قطع رابطه کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جوابش میشد هزاران ایرانی در خاک عربستان کشته شدن

اما الان دنیا میگه چی شده که عربستان قطع رابطه کرده جوابش  میشه سفارت کشورشو آتیش زدن  و ......

اون یه عده هم که کلاً میتونن 3 سوته جمعشون کنن اما نمیدونم چرا اون اراده ای نیست ، رئیس جمهور هم هیچ کاره هست فقط میتونه بگه پیگیری کنین

زیباکلام بعد فاجعه ی منا گفته بود اگه ما در دنیا اعتبار بین المللی داریم چرا صدای هیچ کشوری به جز ایران  در نیومد؟

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : احسان فقط خدا
سربازم

سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

زنده باد کشور همیشه سرافراز ایـــــــران

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : متین23 »

ممنون بله همان که شما می فرمایید چه کلاه به سر , و چه سر به کلاه .یک لیوان نیمه پر را هم می شود از جهت خالی بودن ان  راتوصیف کرد و هم از جهت پر بودن .

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : احسان فقط خدا »

قصد من تعیین مقصر نبود ویا حمله به یک شخصیت نبود نگاه من به دیدگاه اشخاص است نه شخصیت خودانها.

دولت اگه بعد فاجعه ی منا قطع رابطه میکرد چرا نکرد ؟ به نفع ما بود و دنیا دنبال این بود که چرا ایران قطع رابطه کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جوابش میشد هزاران ایرانی در خاک عربستان کشته شدن

اما الان دنیا میگه چی شده که عربستان قطع رابطه کرده جوابش  میشه سفارت کشورشو آتیش زدن  و ......در هر صورت دنیا نه به مسلمان و مخصوصا شیعه و مخصوصا از نوع ایرانی اش حق نخواهد داد

اون یه عده هم که کلاً میتونن 3 سوته جمعشون کنن اما نمیدونم چرا اون اراده ای نیست ، رئیس جمهور هم هیچ کاره هست مطمئنید؟فقط میتونه بگه پیگیری کنین

زیباکلام زیبا کلام؟! بعد فاجعه ی منا گفته بود اگه ما در دنیا اعتبار بین المللی داریم چرا صدای هیچ کشوری به جز ایران  در نیومد؟

هر کسی دیدگاهی دارد والبته قابل احترام . انعکاس من از این خبر این نبوده و نیست که رخ دادها را توجیه کنم . بلکه قصدم این بود که بگویم واکنش موثر کجا و چه موقع خوب و کجا و چه موقع بی فایده است .
یکی ممکنه بگه این حادثه محکومه از این جهت که...ودیگری ممکنه حادثه را محکوم کند اما از جهت دیگری.این به معنای هم خط بودن این دو نفر نیست.

ویرایش ارسال توسط : عقیق
در تاریخ : چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ بعد از ظهر

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
شماره عضویت : 2697
حالت :
اعتبار کاربر : 2765
پسند ها : 280

نوشته شده توسط : متین23 »

ممنون بله همان که شما می فرمایید چه کلاه به سر , و چه سر به کلاه .یک لیوان نیمه پر را هم می شود از جهت خالی بودن ان  راتوصیف کرد و هم از جهت پر بودن .

حرف من با حرف شما زمین تا آسمون فرق میکنه...
شما به موضوع تبدیل تهدید به موقعیت اشاره کردید ...یا همون سوار موج شدن
اما بنده به ایجاد تهدید و تبدیل آن به موقعیت...موج ایجاد کردن و سوار آن شدن...استراتژی امریکا...

شما منظورتون اینه که وقتی یه موقعیتی پیش اومد افراد چطور برخورد میکنن ...بنده میگم افراد چطور موقعیت ها رو ایجاد میکنن تا از اون موقعیت ها بهره برداری کنن...

ویرایش ارسال توسط : متین23
در تاریخ : پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ قبل از ظهر

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : متین23
بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ قبل از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
حالت :

قصد من تعیین مقصر نبود ویا حمله به یک شخصیت نبود نگاه من به دیدگاه اشخاص است نه شخصیت خودانها.

امامصر بودن دولت ما از جهت اصرار بر روابط ناپایدار با برخی کشورها مثل امریکا و دولت سعودی عربستان قابل توجیه نیست انهم زمانیکه قطع رابطه شده است. این حرص و جوشها معنی ندارد. زمانی باید اینطور قاطع پشت کار را می گرفتند که فاجعه منا رخ داد.

نوشته ی خودتون هست ،  پس شما دولتو مقصر میدونین اما من هر دو طرف رو

دولت اگه بعد فاجعه ی منا قطع رابطه میکرد چرا نکرد ؟ نمیدونم اما باید این کارو میکرد البته روابط عربستان و ایران از زمان شاه تیره بود بعد انقلاب هم سعی شد یه خورده درگیری ها کم بشه  و  زمان دولت پیش تنش ها به اوج خودش رسید و و دولت جدید خواست برگرده به زمان قبل احمدی نژاد که نشد

به نفع ما بود و دنیا دنبال این بود که چرا ایران قطع رابطه کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جوابش میشد هزاران ایرانی در خاک عربستان کشته شدن

اما الان دنیا میگه چی شده که عربستان قطع رابطه کرده جوابش  میشه سفارت کشورشو آتیش زدن  و ......در هر صورت دنیا نه به مسلمان و مخصوصا شیعه و مخصوصا از نوع ایرانی اش حق نخواهد داد ،  منظور از دنیا افکار عمومی دنیا هست و  باید حقمونو بگیریم اما نه با آتیش زدن سفارت یک کشور و جوگیر شدن

اون یه عده هم که کلاً میتونن 3 سوته جمعشون کنن اما نمیدونم چرا اون اراده ای نیست ، رئیس جمهور هم هیچ کاره هست مطمئنید؟ آره مطمئن هستم مثلاً رئیس جمهور و وزارت ارتباطات مخالف فیلتر یه سایت هستن اما اون سایت فیلتر میشه ، رئیس جمهور و وزارت فرهنگ موافق یه کنسرت هستن اما برگزار نمیشه ، رئیس جمهور و وزارت کشور میگن برا تجمعات باید مجوز بگیرین اما بدون مجوز انواع تجمعات و توهیین ها و  مثل الان بهم زدن همه چیز رخ میده  ، رئیس جمهور موافق تلویزیون خصوصی هست اما تلویزیون خصوصی نداریم رئیس جمهور مخالف ممنوع التصویر شدن خیلی ها هست اما هیچ کاره هست  ،  اگرهم وزیر مربوطه نظرش مثل روحانی باشه بازم فرقی نمیکنه ،   پس رئیس جمهور اگه مخالف بود نمیتونه سریع همه چیزو عوض کنه اما تاثیر گذار هست

فقط میتونه بگه پیگیری کنین

زیباکلام زیبا کلام؟! آره دقیقاً این سخن زیباکلام هست 

بعد فاجعه ی منا گفته بود اگه ما در دنیا اعتبار بین المللی داریم چرا صدای هیچ کشوری به جز ایران  در نیومد؟

هر کسی دیدگاهی دارد والبته قابل احترام . انعکاس من از این خبر این نبوده و نیست که رخ دادها را توجیه کنم .منم توجیه نکردم گفتم کار دولت اشتباه اما کار اون یه عده هم اشتباه

بلکه قصدم این بود که بگویم واکنش موثر کجا و چه موقع خوب و کجا و چه موقع بی فایده است . اینم نظرم مثل شما هست گفتم بعد فاجعه منا باید دولت ما دست به کار میشد 

یکی ممکنه بگه این حادثه محکومه از این جهت که...ودیگری ممکنه حادثه را محکوم کند اما از جهت دیگری.این به معنای هم خط بودن این دو نفر نیست.

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

سخنی از من سرباز: قدر امنیت قدر آبی که می خوریم قدر ظرف غذایمان قدر راحتی خواب شب ،  قدر مراسمات شب نشینی و اعیاد و شهادت ها ، قدر خیلی چیزهای حتی ساده  را بدانیم حتی قدر اینکه راحت نشسته ایم و میتوانیم بدون ترسی حرف بزنیم حرف های روزانه، قدر بدانیم و شاکر.....

زنده باد کسانی که در مناطق محروم برای آسایش مردم عزیز ایران به دور از آسایش  و رفاه زندگی میکنن

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [8]
بانو
rating
حالت :

نقل قول
اون یه عده هم که کلاً میتونن 3 سوته جمعشون کنن اما نمیدونم چرا اون اراده ای نیست ، رئیس جمهور هم هیچ کاره هست مطمئنید؟ آره مطمئن هستم مثلاً رئیس جمهور و وزارت ارتباطات مخالف فیلتر یه سایت هستن اما اون سایت فیلتر میشه فیلترینگ تنها مربوط به وزارت ارتباطات نیست  بلکه کمیته ‏ای شامل: نماینده‏ی وزارت اطلاعات، نماینده‏ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده‏ی صداوسیما و نماینده دبیرخانه مجلس شورای اسلامی و نماینده سازمان تبلیغات اسلامی است رئیس جمهور و وزارت فرهنگ موافق یه کنسرت هستن اما برگزار نمیشه لغو این کنسرتها با حکم قضایی انجام شده است وبا نظارت ناجاو حتما منع شرعی و قانونی داشته    بهتر است به جای جریحه دار کردن احساسات مردم، قبل از برگزاری هر کنسرتی ، مراتب قانونی اخذ مجوز به درستی انجام شود تا موجب تکدر خاطر برخی نشود توجه داشته باشیم که نه تنها  وظیفه رئیس جمهوربلکه وظیفه همگان پاسداری و حفاظت از ارزشهای اسلامی  است، رئیس جمهور و وزارت کشور میگن برا تجمعات باید مجوز بگیرین اما بدون مجوز انواع تجمعات و توهیین ها و  مثل الان بهم زدن همه چیز رخ میده اگر نگاهتون حزبی نباشه و نوک پیکان را به جهت خاصی قرار ندهید به نظرم این موضوع خود به خود مرتفع می شود وظیفه ایجاد نظم در جامعه بر عهده چه کسی است ؟، رئیس جمهور موافق تلویزیون خصوصی هست اما تلویزیون خصوصی نداریم رئیس جمهور مخالف ممنوع التصویر شدن خیلی ها هست اما هیچ کاره هست صدا و سیما ارگان مستقلی است و ربطی مستقیم با قوه مجریه ندارد ،  اگرهم وزیر مربوطه نظرش مثل روحانی باشه بازم فرقی نمیکنه ،   پس رئیس جمهور اگه مخالف بودمخالف چه چیز ؟ رئیس جمهور مخالف قوانین که نباید باشد. رئیس جمهور وظیفه اش اجرای قوانین مصوبه مجلس است نه تصویب قانون و نه تفکیک قانون و نه مجزا کردن ان  نمیتونه سریع همه چیزو عوض کنه قرار نیست چیزی را عوض کند مگر اینکه مخالف ان باشد که این مفهوم خوبی ندارد اما تاثیر گذار هست

می پسندم        0 

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ قبل از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

نقل قول
اون یه عده هم که کلاً میتونن 3 سوته جمعشون کنن اما نمیدونم چرا اون اراده ای نیست ، رئیس جمهور هم هیچ کاره هست مطمئنید؟ آره مطمئن هستم مثلاً رئیس جمهور و وزارت ارتباطات مخالف فیلتر یه سایت هستن اما اون سایت فیلتر میشه فیلترینگ تنها مربوط به وزارت ارتباطات نیست  بلکه کمیته ‏ای شامل: نماینده‏ی وزارت اطلاعات، نماینده‏ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده‏ی صداوسیما و نماینده دبیرخانه مجلس شورای اسلامی و نماینده سازمان تبلیغات اسلامی است رئیس جمهور و وزارت فرهنگ موافق یه کنسرت هستن اما برگزار نمیشه لغو این کنسرتها با حکم قضایی انجام شده است وبا نظارت ناجاو حتما منع شرعی و قانونی داشته    بهتر است به جای جریحه دار کردن احساسات مردم، قبل از برگزاری هر کنسرتی ، مراتب قانونی اخذ مجوز به درستی انجام شود تا موجب تکدر خاطر برخی نشود توجه داشته باشیم که نه تنها  وظیفه رئیس جمهوربلکه وظیفه همگان پاسداری و حفاظت از ارزشهای اسلامی  است، رئیس جمهور و وزارت کشور میگن برا تجمعات باید مجوز بگیرین اما بدون مجوز انواع تجمعات و توهیین ها و  مثل الان بهم زدن همه چیز رخ میده اگر نگاهتون حزبی نباشه و نوک پیکان را به جهت خاصی قرار ندهید به نظرم این موضوع خود به خود مرتفع می شود وظیفه ایجاد نظم در جامعه بر عهده چه کسی است ؟، رئیس جمهور موافق تلویزیون خصوصی هست اما تلویزیون خصوصی نداریم رئیس جمهور مخالف ممنوع التصویر شدن خیلی ها هست اما هیچ کاره هست صدا و سیما ارگان مستقلی است و ربطی مستقیم با قوه مجریه ندارد ،  اگرهم وزیر مربوطه نظرش مثل روحانی باشه بازم فرقی نمیکنه ،   پس رئیس جمهور اگه مخالف بودمخالف چه چیز ؟ رئیس جمهور مخالف قوانین که نباید باشد. رئیس جمهور وظیفه اش اجرای قوانین مصوبه مجلس است نه تصویب قانون و نه تفکیک قانون و نه مجزا کردن ان  نمیتونه سریع همه چیزو عوض کنه قرار نیست چیزی را عوض کند مگر اینکه مخالف ان باشد که این مفهوم خوبی ندارد اما تاثیر گذار هست

ممنون که حرف های منو تصدیق کردین و یه جوری خودتون به خودتون جواب دادین ،  پس رئیس جمهور تنها نمیتونه با اون عده ای که ریختن تو خیابون و سفارت یک کشورو آتیش زدن مقابله کنه یعنی همون حرف اول من که رئیس جمهور میتونه بگه پیگیری کنید

و اینکه به من میگین نگاهم حزبی هست،  دقیقاً من همین جمله رو میخواستم به شما بگم خخخخ
شما  آتیش زدن سفارت یک کشور رو راحت میگین به خودی خود مرتفع میشه اما به دولت که میرسه ول کن نیستسن ، اما من میگم هر دو

شما میگین قانون اما این قانون اگه برا اون عده ای باشه که مخالف دولت باشن شما میگین نه مخالف هستن باید بریزن تو خیابون ، اما من میگم قانون فصل الخطاب  مجوز هم برا مخالف دولت هم برای اون موافق دولت 

و اگرم برخورد نشه بات این کارا  از این بدتر هم میکنن، همینجور که قبلاً باهاشون محکم برخورد نشده

و اینکه من خودم یه بسیجی فعال تر از خیلی ها هستم و متاسفانه این اعمال پای بچه بسیجی گذاشته میشه یعنی به پای من  
من یه بسیجی نترسم و ترسی از اینکه برچسب بزنن بهم ندارم و تویه حلقه صالحین شده با نماینده ولی فقیه شهرستانمون محکم بحث کردم و اخرم کلی تعریف کردن از این جور بیان و بحث دو طرفه

شما سری به سایت یا ثارات الحسین بزنین (سایتی که به شدت خودشو حزب الله میدونه)و یه جورایی هم حمایت میشه / بخونین یاداشت هاشو من مخالف خیلی از یاداشت ها و طرز رفتارهاشون هستم

می پسندم        0 

سربازم

آموزشی 08 خاش

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ قبل از ظهر نمایش پست [10]
بانو
rating
حالت :

نقل قول

ممنون که حرف های منو تصدیق کردین و یه جوری خودتون به خودتون جواب دادین ،  پس رئیس جمهور تنها نمیتونه با اون عده ای که ریختن تو خیابون و سفارت یک کشورو آتیش زدن مقابله کنه یعنی همون حرف اول من که رئیس جمهور میتونه بگه پیگیری کنید در موارد قبل هم می توانستند همین کار را بکنند و نکردند حرف من اینه ایا احتیاج به تفسیر داره ؟

و اینکه به من میگین نگاهم حزبی هست گفتم اگر نگاهتون حزبی نباشه  چرا به خودتون گرفتید مگر شما نگاهتون حزبی است ؟،  دقیقاً من همین جمله رو میخواستم به شما بگم خخخخ اگر با این مشکل شما حل بشود عیبی ندارد
شما  آتیش زدن سفارت یک کشور رو راحت میگین به خودی خود مرتفع میشه چون هنوز برای قضاوت زوده برای همین گفتم فعلا جهت پیکان را به طرف خاصی نگیریم از جهت پیدا کردن مقصر این ماجرا اما به دولت که میرسه ول کن نیستسن واکنش دوگانه دولت و موضع گیریهای ان برای من سواله ، اما من میگم هر دونظر شما هم محترمه

شما میگین قانون اما این قانون اگه برا اون عده ای باشه که مخالف دولت باشن شما میگین نه مخالف هستن باید بریزن تو خیابون من همچین حرفی زدم ؟ ، اما من میگم قانون فصل الخطاب  مجوز هم برا مخالف دولت هم برای اون موافق دولت قانون را همه وقت باید رعایت کرد نه هرجا که منفعت بطلبد

و اگرم برخورد نشه بات این کارا  از این بدتر هم میکنن، همینجور که قبلاً باهاشون محکم برخورد نشده

و اینکه من خودم یه بسیجی فعال تر از خیلی ها هستم خدا همه بسیجیها را حفظ کند  و متاسفانه این اعمال پای بچه بسیجی گذاشته میشه یعنی به پای من  
من یه بسیجی نترسم و ترسی از اینکه برچسب بزنن بهم ندارم و تویه حلقه صالحین شده با نماینده ولی فقیه شهرستانمون محکم بحث کردم و اخرم کلی تعریف کردن از این جور بیان و بحث دو طرفه 

شما سری به سایت یا ثارات الحسین بزنین (سایتی که به شدت خودشو حزب الله میدونه)و یه جورایی هم حمایت میشه / بخونین یاداشت هاشو من مخالف خیلی از یاداشت ها و طرز رفتارهاشون هستم

من جواب متن شما را دادم براتون مشخص کردم انچه که مثلا شما حق وزارت ارتباطات می دونید حق تنها این ارگان نیست که شاکی باشد و مربوط به چند نهاده و سایر موارد اگر متوجه نشدید دوباره بخوانید  خیلی راحت قضاوت می کنید . اگر من نتوانستم شما را قانع کنم اشکال از نوع بیان منه .

می پسندم        0 

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
شد ، سفارت ، به ، حمله ، پرونده ، به ، نوبت ، از ، خارج ، رسیدگی ، خواستار ، روحانی ، عربستان ، کنسولگری ،

« در حمله به سفارت عربستان بسیجیان و سپاهیان نقشی نداشتن/ رد پای صادق شیرازی | اسرائیل حامی "جیش الاسلام"/ماجرای "قفس‌های آهنین علوش" برای زنان سوری چیست؟ + تصاویر »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 08:23 بعداز ظهر