انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » ادعیه ها و مناجات » ادعیه » زیارتنامه حضرت معصومه (سلام الله علیها) + ترجمه

زیارتنامه حضرت معصومه (سلام الله علیها) + ترجمه

اَلسَلام‏ُ عَلَى آدَمَ صَفْوَةَ اللهِ                        الَسَلامُ عَلَى نُوحٍ نَبِيِّ اللهِ   سـلام بـر حـضـرت آدم بـرگزيده خـدا           سلام بر حضرت نوح پيامبر خدا  الَسَلامُ عَلَى إِبْراهيمَ خَليلِ اللهِ                       الَسَلامُ عَلَى مُوسى کَلِيمِ اللهِ    سلام بر حضرت ابراهيم دوست خدا             سلام بر حضرت موسى هم صحبت خدا   الَسَلامُ عَلَى عيسى رُوحِ اللهِ                
cdhvjkhli pqvj luw,li (sghl hggi ugdih) + jv[li

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ ۰۶:۵۸ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28299
پسند ها : 3480
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
مدال تخصص
مدال تخصص
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

اَلسَلام‏ُ عَلَى آدَمَ صَفْوَةَ اللهِ                        الَسَلامُ عَلَى نُوحٍ نَبِيِّ اللهِ  

سـلام بـر حـضـرت آدم بـرگزيده خـدا           سلام بر حضرت نوح پيامبر خدا 

الَسَلامُ عَلَى إِبْراهيمَ خَليلِ اللهِ                       الَسَلامُ عَلَى مُوسى کَلِيمِ اللهِ 

سلام بر حضرت ابراهيم دوست خدا             سلام بر حضرت موسى هم صحبت خدا 

الَسَلامُ عَلَى عيسى رُوحِ اللهِ                      السَّلامُ عَلَيْکَ يَا رَسُولَ اللَّهِ 

سلام بر حضرت عيسى روح الله                  سلام بر تو ای رسول خدا 

الَسَلامُ عَلَيْکَ يا خَيْرَ خَلْقِ اللهِ                     الَسَلامُ عَلَيْکَ يا صَفَيِ اللهِ  

سلام بر تو ای بهترین خلق خدا                  سلام بر تو اى برگزيده خدا 

الَسَلامُ عَلَيْکَ يا مُحَمَدَ بْنَ عَبْدِاللهِ خاتَمَ النَبِيينَ  

سلام بر تو اى محمّد بن عبداللّه خاتم پيامبران 

الَسَلامُ عَلَيْکَ يا اَمَيرَ الْمُؤْمِنينَ عَليِ بنِ اَبيطالِب وَصيِ رَسُولِ الله

سلام بر تو امير مؤمنان علىّ بن ابى طالب وصىّ رسول خدا

الَسَلامُ عَلَيْکَ يا فاطِمَةُ سَيِدَةَ نِساءِ الْعالَمينَ  

سلام بر تو اى فاطمه اى بزرگ بانوى بانوان اسلام

الَسَلامُ عَلَيْکُما يا سِبْطَيْ نَبي الرَحْمَةِ وَسَيِدَى شَبابِ اَهْلِ الْجَنَةِ 

سلام بر شما اى دو سبط پيامبر رحمت، اى دو سرور جوانان اهل بهشت

الَسَلامُ عَلَيْکَ يا عَلِيَ بْنَ الْحُسَيْنِ سَيِدِ الْعابِدينَ و قُرَةَ عَيْنِ الناظِرينَ 

سلام بر تو اى على بن حسين، اى سرور عبادت پيشگان اى فروغ ديده بينندگان

الَسَلامُ عَلَيْکَ يا مُحَمَدٍ بْنَ عَلِيٍ باقِرَ الْعِلْمِ بَعْدَ الْنَبِي     الَسَلامُ عَلَيْکَ يا جَعْفَرَ بن مُحَمَدٍ الصادِقَ البارَ الْأَمينَ  

سلام بر تو اى محمّد بن على، اى شکافنده علم بعد از پيامبر     سلام بر تو اى جعفر بن محمّد، اى راستگوى نيکوکار امين   

الَسَلامُ عَلَيْکَ يا مُوسَى بْنَ‌ جَعْفَرٍ الطاهِرَ الطُهْرَ           الَسَلامُ عَلَيْکَ يا عَلِيَ بْنَ مُوسى الرِضَا المُرْتَضي    
الَسَلامُ عَلَيْکَ يا مُحَمَدَ بْنَ عَلِيٍ التَقِيَ  

سلام بر تو اى موسى بن جعفر، اى پاک و پاکيزه       سلام بر تو اى على بن موسى اى پسنديده           سلام بر تو اى محمّد بن على، اى خويشتن دار   

الَسَلامُ عَلَيْکَ يا عَلِيَ بْنَ مُحَمَدٍ النَقِيَ الْناصِحَ الأَمينَ    الَسَلامُ عَلَيْکَ ياحَسَنَ بْنَ عَلَيٍ    الَسَلامُ عَلَى الْوَصِيِ مِنْ بَعدِهِ 

سلام بر تو اى على بن محمّد اى پاک سرشت و خيرخواه و امين    سلام بر تو اى حسن بن على    سلام بر وصى بعد از او         

الَلهُمَ صَلِ عَلَى نُورِکَ و سِراجِکَ     وَوَليِ وَليِکَ وَوَصِيِ وَصَيِکَ    وَحُجَتِکَ عَلى خَلقِکَ  

بار خدايا صلوات بفرست بر نور و چراغ روشنگرت    بر ولىّ وليّت، بر وصىّ وصيّت   بر حجّت خود بر بندگانت 

الَسَلامُ عَلَيْکِ يا بنتَ رَسُولِ اللهِ               الَسَلامُ عَلَيْکِ يا بِنْتَ فاطِمَةَ وَخَديجَةَ  

سلام بر تو اى دختر رسول خدا              سلام بر تو اى دختر فاطمه و خديجه

الَسَلامُ عَلَيْکِ يا بِنْتَ‌ أميرِ الْمُؤمِنينَ              الَسَلامُ عَلَيْکِ يا بِنْتَ الْحَسَن وَالحُسَيْنِ  

سلام بر تو اى دختر امير مؤمنان               سلام بر تو اى دختر امام حسن و امام حسين 

الَسَلامُ عَلَيْکِ يا بِنْتَ وَلِيِ اللهِ                  الَسَلامُ عَلَيْکِ يا اُختَ‌ وَلِيِ اللهِ  

سلام بر تو اى دختر ولىّ خدا              سلام بر تو اى خواهر ولىّ خدا 

الَسَلامُ عَلَيْکِ يا عَمَةَ وَلِيِ اللهِ               الَسَلامُ عَلَيْکِ يا بِنْتَ مُوسَ بْنِ جَعْفَرٍ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ 

سلام بر تو اى عمه ولىّ خدا          سلام بر تو اى دختر موسى بن جعفر و رحمت و برکات خدا بر تو باد 

الَسَلامُ عَلَيْکَ عَرَفَ اللهِ بَيْنَنا و بَيْنَکُمْ فى الْجَنَةِ             وَحَشَرَنا فى زُمْرَتِکُمْ وَاَوْرَدَنا حَوْضَ نَبِيِکُمْ  

سلام بر تو، خداوند آشنايى برقرار کند ميان ما و شما در بهشت           و ما را در زمره شما محشور کند، و ما را بر حوض پيامبر شما وارد کند 

وَ سَقانا بِکَأْسِ جَدِکُمْ مِنْ يَدِ عَلِيِ بْنِ ابيطالِب صَلَواتُ اللهِ عَلَيْکُمْ              اَسْئَلُ اللهَ اَنْ يُرِيَنا فيکُمُ السُروُرَ وَالفَرَجَ      

و ما را با کاسه جدّ شما از دست علىّ بن ابى طالب سيراب کند ـ صلوات خدا بر شما باد ـ     از خداوند مى خواهم که سرور و فرج شما رابه ما بنماياند 

وَاَنْ يَجْمَعَنا وَاِياکُمْ فى زُمْرَةِ جَدِکُمْ مُحَمَدٍ         صَلَى اللهِ عَلَيْهِ و آلِهِ 

ما و شما را در زمره جدّ بزرگوارتان حضرت محمّد ـ که         درود خدا بر او و آلش باد ـ گرد آورد

وَ اَنْ لا يَسْلُبَنا مَعْرِفَتَکُمْ اِنَهُ وَليٌ قَدِيرٌ           اَتَقَرَبُ اِلَى اللهِ بِحُبکُمْ وَ الْبَرائِةِ مِنْ اَعْدائِکُمْ 

و معرفت شما را از ما نگيرد، که او صاحب اختيار و مقتدر است       به سوى خداوند تقرّب مى جويم با محبّت شما و بيزارى از دشمنان شما 

وَ التَسليمِ اِلَى اللهِ راضِياً بِهِ غَيْرَ مُنْکِرٍ وَلا مُسْتَکْبِرٍ               وَ عَلى يَقينِ ما اَتى بِهِ مُحَمَدٌ 

و با تسليم شدن به فرمان خدا، از روى رضايت، نه انکار و نه استکبار           و با يقين به آنچه حضرت محمّد (ص) آورده

وَ بِهِ راضٍ نَطْلُبُ بِذلَکَ وَجَهَکَ                يا سَيِدي الَلهُمَ وَ رِضاک وَالدارَ الآخِرَةَ 

و به آن راضى هستم، با اين عقيده عنايت تو را مى طلبم                 اى سرور من، خدايا رضايت تو را و سراى آخرت را خواستارم 

يا فاطِمةُ اشْفَعى لى فِى الْجَنَةِ                     فَاِنَ‌ لَکِ عِنْدَ اللهِ شَأْناً مِنَ الشَأْنِ 

اى فاطمه(معصومه) در مورد بهشت از من شفاعت کن            که تو را نزد خدا مقام رفيعى است  

اَللهُمَ اِنى اَسْئَلُکَ اَنْ تَخْتِمَ لى بِالسَعادةِ       فَلا تَسْلُبْ مِنى ما اَنَا فيهِ    وَ لا حَولَ وَلا قُوَه اِلا بِاللهِ الْعَليِ الْعَظيم  

خداوندا من از تو مى خواهم که عاقبت امر مرا به سعادت ختم کنى پس عقايدى که دارم از من نگير که هيچ نيرو و قدرتى جز خداوند بزرگ و والا نيست

الَلهُمَ اسْتَجِبْ لَنا و تَقَبَلْهُ بِکَرَمِکَ و عِزَتِکَ  وَ بِرَحْمَتِکَ وَ عافِيَتِکَ

خداوندا دعايم را مستجاب کن، و آن را به کرم و عزت و رحمت و عافيت خود از من قبول فرما 

وَ صَلَى اللهُ عَلى مُحَمَدٍ و آلِهِ اَجْمَعينَ وَ سَلَمَ تَسْليماً

بر محمّد و همه اهل بيت او صلوات فراوان و درود بى پايان بفرست

يا اَرْحَمَ الراحِمينَ.

اى بخشنده ترين بخشندگان

ویرایش موضوع توسط : admin
در تاریخ : چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ ۰۷:۱۹ بعد از ظهر

3 تشکر شده از کاربر admin برای ارسال مفید :
عقیق , محمدELE , بانوی آفتاب ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

« فرازهایی از زیارت ناحیه مقدسه امام زمان (عج) | روز جمعه »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 06:04 پیش از ظهر