انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » عمومی » متفرقه » صرفا جهت سرگرمی

صرفا جهت سرگرمی

بسم الله الرحمن الرحیم   با سلام و عرض ادب... به نظر شما این کار چگونه در حال انجامه؟ و راه مقابلش چیه؟ جواب درست مهم نیست بلکه جواب مهمه... معنی لغوی استحاله:دگردیسی / عمل یا فرایند تحلیل رفتن دگردیسی:تغییر شکل دادن
wvth [ij sv'vld

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2697
حالت :
اعتبار کاربر : 2765
پسند ها : 280

مدال ها:1
مدال پشتکار
مدال پشتکار

|

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب...

به نظر شما این کار چگونه در حال انجامه؟
و راه مقابلش چیه؟

جواب درست مهم نیست بلکه جواب مهمه...

معنی لغوی استحاله:دگردیسی / عمل یا فرایند تحلیل رفتن
دگردیسی:تغییر شکل دادن

ویرایش موضوع توسط : متین23
در تاریخ : چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ قبل از ظهر

9 تشکر شده از کاربر متین23 برای ارسال مفید :
الما , مهتاب1 , آقا حسین , قمرخانم , *فاطمه زهرا* , رویا.... , آیاتای , محمدELE , ,

می پسندم        0 

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : متین23
بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۲۵ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
شماره عضویت : 1458
حالت :
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 3950
پسند ها : 253

استحاله این واژه رو نشنیده بودم تاحالا

ویرایش ارسال توسط : ..دلآرام..
در تاریخ : سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ بعد از ظهر

می پسندم        0 
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ قبل از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
حالت :

معمای سختی نیستا یکم به اطرافتون توجه کنید

ویرایش ارسال توسط : متین23
در تاریخ : چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ قبل از ظهر

می پسندم        0 

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ بعد از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

دوستان تاکید میکنم که جواب درست مهم نیست...برداشت خودتونو از بیان امام جامعه در مورد این که میخوان جمهوری اسلامی رو تغییر بدن بنویسید...
چگونه این کار در حال انجامه؟
به نظر شما راه پیشگیریش چی میتونه باشه؟

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ قبل از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 75
حالت :
دعوت شدگان : 3
اعتبار کاربر : 605
پسند ها : 258
حالت من :  Vaaaaay.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/73.jpg
وبسایت من : وبسایت من

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
وظیفه ام بود که جواب بدم
اختیار انسان یا جزیی از اختیار رو در دستت که بگیری میتونی تو اختیاراتش دستکاری کنی. نعمت الهی تفکر باعث اختیار دار شدن انسان هست.تفکر تحت تاثیر حواس ورفتارت هست.یعنی بویایی -شنوایی-بینایی-چشایی-لامسه و حرکات بدن.و با گویایی بیشتر آنچه که در ذهنت هست رو به بیرون منتقل میکنی.اگه این حواس رو بتونی تحت کنترلت قراربدهی-میتونی جهت دهی کنی افکار رو.درنتیجه کنترل کنی انسان ها رو.
هر قشر و قوم و سن و سال باعث میشه که انسانها بیشتر تحت تاثیر یه مورد خاص قرار بگیرن و کنترل اون مورد خاص عامل اصلی کنترل افکارشون و جهت دهی اونها میشه.
مثلا بچه ها چون کم سن و سال هستن بیشتر تحت تاثیر بینایی و احساسات هستن. میبینن- یاد میگیرن و رفتارمی کنن. احساساتشون رو کنترل کنی - رفتارشون روکنترل کردی.
اینکه چیار کنیم خیلی جواب داره.هر فردی رو یه جورباید باهاش رفتار کرد چون افکار همه یکسان نیست.پس رفتار خودت رو که به سطح قابل توجهی برسونی میتونی رفتار بقیه رو تحت پوشش قرار بدهی.یعنی ایمانت رو که ببری بالا-تقوات رو ببری بالا-خدا به جایی میرسوندت که از نظر بقیه خاص میشی.
من شخصا میتونم رفتار محله ی خودمون رو تحت تاثیر رفتار و افکارم قرار بدم و به واسطه ی خواصی که در محله شناسایی میکنم -عوام رو تحت تاثیر افکار و رفتارم قرار بدم-به صورت غیر مستقیم و این رفتار همینطور انتقال پیدا میکنه.چرا؟چون همه ی انسانها طالب خوبی هستن به جز عده ی خاصی و ما اگر خودمون رو اصلاح کنیم -به تدریج تمام بشر اصلاح میشه(کلام آیت الله بهجت ره).
توجه با ین نکته که این کار بدون یاری خدا امکان پذیر نیست خیلی مهمه.توسل هم نیازه.گاهی اوقات به انجام اقداماتی نیاز هست که از پس من و شما بر نمیاد.
خب پس ببین در طلب چی باید باشی تا همون بشی دیگه(به حول و قوه ی الهی):خود شما که فرمودین راه حل رو

تا در طلب گوهر کانی کانی

تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی

هر چیزی که در جستن آنی آنی

می پسندم        0 

امضای کاربر : Sajjadiyya
خدا تو مرا به خود شناسا کن که اگر تو شناسایم به خویش نفرمایى رسولت را نخواهم شناخت اى خدا تو رسولت را به من بشناسان و گرنه حجتت را نخواهم شناخت خدایا تو حجتت را به من بشناسان و گرنه از دین خود گمراه خواهم شد.

یا أَللّه  يا رَحْمانُ يا رَحِيمُ! يا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ، ثَبِّتْ قَلْبِى عَلى دِينِكَ.
اى خدا، اى رحمت گستر، اى مهربان، اى گرداننده ى دل ها، دل مرا بر دينت ثابت و استوار بدار.

اگه کسی ازدستم ناراحت یادلخوره با من درمیان بگذاره-پیام خصوصی به پروفایلم داخل انجمن بفرسته-داخل چت روم بیان کنه-sajjadiyya313@gmail.com   
  ***امان ازحق الناس***
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ قبل از ظهر نمایش پست [5]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : Sajjadiyya »
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
وظیفه ام بود که جواب بدم
اختیار انسان یا جزیی از اختیار رو در دستت که بگیری میتونی تو اختیاراتش دستکاری کنی. نعمت الهی تفکر باعث اختیار دار شدن انسان هست.تفکر تحت تاثیر حواس ورفتارت هست.یعنی بویایی -شنوایی-بینایی-چشایی-لامسه و حرکات بدن.و با گویایی بیشتر آنچه که در ذهنت هست رو به بیرون منتقل میکنی.اگه این حواس رو بتونی تحت کنترلت قراربدهی-میتونی جهت دهی کنی افکار رو.درنتیجه کنترل کنی انسان ها رو.
هر قشر و قوم و سن و سال باعث میشه که انسانها بیشتر تحت تاثیر یه مورد خاص قرار بگیرن و کنترل اون مورد خاص عامل اصلی کنترل افکارشون و جهت دهی اونها میشه.
مثلا بچه ها چون کم سن و سال هستن بیشتر تحت تاثیر بینایی و احساسات هستن. میبینن- یاد میگیرن و رفتارمی کنن. احساساتشون رو کنترل کنی - رفتارشون روکنترل کردی.
اینکه چیار کنیم خیلی جواب داره.هر فردی رو یه جورباید باهاش رفتار کرد چون افکار همه یکسان نیست.پس رفتار خودت رو که به سطح قابل توجهی برسونی میتونی رفتار بقیه رو تحت پوشش قرار بدهی.یعنی ایمانت رو که ببری بالا-تقوات رو ببری بالا-خدا به جایی میرسوندت که از نظر بقیه خاص میشی.
من شخصا میتونم رفتار محله ی خودمون رو تحت تاثیر رفتار و افکارم قرار بدم و به واسطه ی خواصی که در محله شناسایی میکنم -عوام رو تحت تاثیر افکار و رفتارم قرار بدم-به صورت غیر مستقیم و این رفتار همینطور انتقال پیدا میکنه.چرا؟چون همه ی انسانها طالب خوبی هستن به جز عده ی خاصی و ما اگر خودمون رو اصلاح کنیم -به تدریج تمام بشر اصلاح میشه(کلام آیت الله بهجت ره).
توجه با ین نکته که این کار بدون یاری خدا امکان پذیر نیست خیلی مهمه.توسل هم نیازه.گاهی اوقات به انجام اقداماتی نیاز هست که از پس من و شما بر نمیاد.
خب پس ببین در طلب چی باید باشی تا همون بشی دیگه(به حول و قوه ی الهی):خود شما که فرمودین راه حل رو

تا در طلب گوهر کانی کانی

تا در هوس لقمهٔ نانی نانی

این نکتهٔ رمز اگر بدانی دانی

هر چیزی که در جستن آنی آنی

با سلام
ممنون از امر به معروفتون
هر چند اگه در خفی میگفتید بهتر بود...
به هر حال بنده وظیفمه که تقوا بورزم...

می پسندم        0 

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ قبل از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

خب حتما موضوع قبل پیچیده به نظر رسیده...اشکالی نداره
یه موضوع دیگه مطرح میکنم
اونم اینه که 
به نظر شما متعلقات ایمان چن تاست؟
یعنی یه فرد مومن باید به چند چیز ایمان داشته باشه؟
اگه ممکنه ذکر کنید موارد رو...

می پسندم        0 

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ بعد از ظهر نمایش پست [7]
عضو
rating
حالت :

یعنی منم اگه بخوام یه بار خداحافظی کنم و بعد چن ماه برگردم این احتمال وجود داره که یهو این همه پیام بذارم...

یعنی الان منم خداحافظی کنم؟؟؟

به دل نگیر برادر صرفا جهت تلطیف هوا بود...

و این که میخواستم پیاممو بیارم رو...

ویرایش ارسال توسط : متین23
در تاریخ : پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ بعد از ظهر

می پسندم        0 

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
شماره عضویت : 1566
حالت :
اعتبار کاربر : 6129
پسند ها : 492
حالت من :  Mehrabon.gif

جنگ نرم که در پی از پای درآوردن اندیشه و تفکر جامعه هستش  که حلقه‌های فکری و فرهنگی اون رو سست میکنه و با بمباران خبری و تبلیغاتی در نظام سیاسی اجتماعی حاکم تزلزل و بی‌ثباتی تزریق میکنه این مبحث از جمله مباحثیه که از خیلی وقتا پیش تو دنیا شکل گرفته .
این موضوع ،علیه ایران از گستره و عملکرد وسیعی برخورداره چرا که دشمنان قسم خورده این آب وخاک که دست پلیدشون از منابع این مملکت بریده شده  میخوان جامعه ما رو به بن بست بکشند تا از این رهگذر به اهداف شوم خودشون دست پیدا کنن 
پدیده جنگ نرم که الان به عنوان پروژه‌ای عظیم علیه جمهوری اسلامی ایران در حال تدوینه در شاخص‌هایی ماننده ایجاد نابسامانی اقتصادی، شکل دادن به نارضایتی در جامعه، تأسیس سازمان‌های غیردولتی در حجم گسترده( که سبک کردن بدنه دولت خودش یه مصیبت بزرگی بود)، جنگ رسانه‌ای، عملیات روانی برای ناکارامد جلوه دادن دستگاه اداری و اجرایی دولت، تضعیف حاکمیت ایران از طریق روش‌های مدنی و ایجاد ناتوی فرهنگی  بروز کرده و از همه مهمتر سرگرم کردن خانواده های ایرانی به شبکه های ماهواره ایی و شبکه های اجتماعی که متاسفانه من یه آماری رو دیدم که ۸۰ درصد پرسه زدن های جوونای ایرانی در سایت ها و شبکه های ضد اخلاقی صورت میگیره که این گزینه خودش به تنهایی شوک آوره( خلاصه اینکه دشمن کمر همت بسته برا شکستن کمر این نظام و مخصوصا اسلام )  
برای مقابله با جنگ نرم رهبری پیشنهاد دادن که در دانشگاهها اتاق های فکر تشکیل بشه و با فکری باز و کلان نگری در طراحی راهکارها به این موضوع پرداخته بشه 

طولانی شد عذر میخوام

می پسندم        0 

امضای کاربر : آقا حسین
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : آقا حسین »
جنگ نرم که در پی از پای درآوردن اندیشه و تفکر جامعه هستش  که حلقه‌های فکری و فرهنگی اون رو سست میکنه و با بمباران خبری و تبلیغاتی در نظام سیاسی اجتماعی حاکم تزلزل و بی‌ثباتی تزریق میکنه این مبحث از جمله مباحثیه که از خیلی وقتا پیش تو دنیا شکل گرفته .
این موضوع ،علیه ایران از گستره و عملکرد وسیعی برخورداره چرا که دشمنان قسم خورده این آب وخاک که دست پلیدشون از منابع این مملکت بریده شده  میخوان جامعه ما رو به بن بست بکشند تا از این رهگذر به اهداف شوم خودشون دست پیدا کنن 
پدیده جنگ نرم که الان به عنوان پروژه‌ای عظیم علیه جمهوری اسلامی ایران در حال تدوینه در شاخص‌هایی ماننده ایجاد نابسامانی اقتصادی، شکل دادن به نارضایتی در جامعه، تأسیس سازمان‌های غیردولتی در حجم گسترده( که سبک کردن بدنه دولت خودش یه مصیبت بزرگی بود)، جنگ رسانه‌ای، عملیات روانی برای ناکارامد جلوه دادن دستگاه اداری و اجرایی دولت، تضعیف حاکمیت ایران از طریق روش‌های مدنی و ایجاد ناتوی فرهنگی  بروز کرده و از همه مهمتر سرگرم کردن خانواده های ایرانی به شبکه های ماهواره ایی و شبکه های اجتماعی که متاسفانه من یه آماری رو دیدم که ۸۰ درصد پرسه زدن های جوونای ایرانی در سایت ها و شبکه های ضد اخلاقی صورت میگیره که این گزینه خودش به تنهایی شوک آوره( خلاصه اینکه دشمن کمر همت بسته برا شکستن کمر این نظام و مخصوصا اسلام )  
برای مقابله با جنگ نرم رهبری پیشنهاد دادن که در دانشگاهها اتاق های فکر تشکیل بشه و با فکری باز و کلان نگری در طراحی راهکارها به این موضوع پرداخته بشه 

طولانی شد عذر میخوام

آقا حسین ،ممنون برادر...

می پسندم        0 

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ قبل از ظهر نمایش پست [10]
عضو
rating
حالت :

خب دوستان مثل این که سوال دومم براشون سخت بوده...اشکال نداره

این یکی راحت تره

این سخن از شهید آوینی هست.

کارتان را براي خدا نکنيد، براي خدا کار کنيد...

کی میدونه فرقش چیه؟

می پسندم        0 

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ بعد از ظهر نمایش پست [11]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

فرق چندانی ندارد بیشتر اختلافش در موقعیت شناسی ودرک موقعیت است

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
صرفا جهت سرگرمی
جمعه ۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ بعد از ظهر نمایش پست [12]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : عقیق »
فرق چندانی ندارد بیشتر اختلافش در موقعیت شناسی ودرک موقعیت است

خانم عقیق،ممنون

می پسندم        0 

بسم الله الرحمن الرحیم

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد
صفحه 1 از 3 < 1 2 3 > آخرین »

برچسب ها
صرفا ، جهت ، سرگرمی ،

« بدشانس‌ترین برندگان تاریخ +(تصاویر) | صرفا جهت یادآوری »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 12:43 پیش از ظهر