انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » مذهبی و دینی » مطالب متفرقه مذهبی » مسلمانی یا مسلم آنی?!

مسلمانی یا مسلم آنی?!

مسلمانی یا مسلم آنی?! چه زیباست! فقط فرقشان یک اسپیس است. آره فقط یه کوچلو... می دونی که از چی برات می نویسم. از آدمهایی که مسلمان بودن و ادعای مسلمانی شان انی است یعنی یک سنسوری بنام ریا در خودشان چنان فعال هست که وقتی به مومنین می رسد به واسطه ی ساطع شدن نور اخلاص از اینان این سنسور ریا فعال شده و اسلایدهای من یک مسلمان هستم را همزمان با قرائت چندی از کلام الله قران مجید به نمایش در می آورد. یا وقتی به مال و
lsglhkd dh lsgl Hkd?!

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ قبل از ظهر
بانو
rating
شماره عضویت : 1310
حالت :
دعوت شدگان : 2
اعتبار کاربر : 74079
پسند ها : 5100
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (2).gif

مدال ها:6
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
کاربر با ارزش
کاربر با ارزش
اسپانسر برتر
اسپانسر برتر
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

مسلمانی یا مسلم آنی?!

چه زیباست! فقط فرقشان یک اسپیس است. آره فقط یه کوچلو... می دونی که از چی برات می نویسم. از آدمهایی که مسلمان بودن و ادعای مسلمانی شان انی است یعنی یک سنسوری بنام ریا در خودشان چنان فعال هست که وقتی به مومنین می رسد به واسطه ی ساطع شدن نور اخلاص از اینان این سنسور ریا فعال شده و اسلایدهای من یک مسلمان هستم را همزمان با قرائت چندی از کلام الله قران مجید به نمایش در می آورد.
یا وقتی به مال و منالی آن هم از نوع بیت المال می رسند برای خود بیت الحالی دست و پا می کنند که گویی با لشکریان شیطان رقابت رقص و عیش و نوش گذاشته اند...
فقط آنجایی با دین همراهند که به نفعشان باشد منظورم نفع دنیوی است وگرنه که دین سراسر نفع و سود است برای بشریت! آنگاه که سطح نگاهها آنقدر نازل می شود که دین یا وطن خود را با ندک بهایی می فروشند.

راستی ما توی کدام یکی گروه هستیم؟! تکلیفت را مشخص کرده ای؟؟!!

9 تشکر شده از کاربر بانوی آفتاب برای ارسال مفید :
پسرآفتاب , حریم قدس , رویا.... , مهتاب1 , محمدELE , عقیق , یه پلاک , حضور 313 , آقا حسین ,

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :4 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : بانوی آفتاب

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
مسلمانی یا مسلم آنی?!
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ بعد از ظهر نمایش پست [1]
بانو
rating
حالت :

داشتن مکارم اخلاقی، کسب علم و دانش و تفکر و تعقل سه شاخصه اصلی زیست مسلمانی شمرده میشوند
متاسفانه اخلاقیات معمولی برای یک زندگی انسانی در جامعه ما سست و خدشه دار شده است یعنی اولویت های اخلاقی  در جامعه در حال کمرنگ شدن هستن

با چنین شرایطی نه تنها زیست مسلمانی وجود ندارد بلکه مقدمات زندگی اخلاقی را نیز از دست داده ایم. بنابراین اگر الگوها در جامعه افرادی اخلاق مدار و اسلام شناس باشند مطمئنا زیست مسلمانی در آن جامعه ترویج می یابد.

کسانی که بتوانند قواعد، الگوها و سبک زندگی خود را بر اساس دستورات قرآنی، احادیث و روایات پیامبر(ص) و اهل بیت تنظیم کنند  دارای یک زیست مسلمانی هستن 
بنابراین داشتن فهم درست از دین مقدس اسلام، داشتن ایمان و الگوهای دینی از ضرورت هایی است که برای زیست مسلمانی لازم است
.

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
مسلمانی یا مسلم آنی?!
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ بعد از ظهر نمایش پست [2]
بانو
rating
حالت :

مکارم اخلاقی مهم ترین شاخص های زیست مسلمان
مهم ترین شاخص ها و ویژگی های زیست مسلمانی از دیدگاه اسلام اینه که : اساس و شاخص های اصلی زیست مسلمانی همون چیزیه که در روایات پیامبر(ص) نیز تاکید کرده اند که می فرماید: ” اگر کسی بتواند مکارم اخلاق را در خود زنده کند قطعا زیست مسلمانی دارد” یا در جایی دیگر می فرمایند: ” “اِنِّی بُعِثتُ لِاُتِمِمُ مَکارِمُ الاَخلاق”  من برای کامل کردن مکارم اخلاق برگزیده شده‌ام. هدف از بعثت پیامبر(ص) ایجاد زندگی بر اساس مکارم اخلاقی بود.

تفاوت مکارم اخلاقی با اخلاق معمولی
قطعا مکارم اخلاق چیزی جدا از اخلاق معمولیه. اخلاق معمولی یه سری مقدمات لازم برای داشتن یک زندگی دنیوی هستش حضرت علی(ع) می فرمایند:” حتی اگر به دنیای آخرت نیز اعتقادی ندارید پایبند اخلاق باشید که برای زندگی دنیایی بسیار مفید است” که درستکاری، راستگویی، صداقت، خوش رویی، داشتن ادب، آداب معاشرت خوب، رعایت حقوق دیگران، پرهیز از ظلم، وفای به عهد، پرهیز از افترا، توهین و تهمیت، خیرخواهی دیگران و غیره از جمله اخلاقیات معمولیه که مورد پذیرش تمامی جوامع حتی جوامع غیر دینی قرار گرفته

مکارم اخلاقی با تربیت صحیح دینی رشد می کنه

مکارم اخلاقی مرتبه ای بالاتر از اخلاق معمولیه که تنها در جوامع اسلامی دیده میشه. در مکار اخلاقی فرد به مرتبه ای از ایمان میرسه که در تمامی امور و تصمیمات زندگی خودش  به نفع دیگران می اندیشه و سود دیگران رو به سود خودش مقدم تر میدونه . فداکاری، ایثار، از خودگذشتگی، کمک به دیگران، نودوستی و دیگر خواهی از ویژگی های مکارم اخلاقیه که در اون افراد صرفا برای رضای خدا قدم برمی دارن . در واقع مکارم اخلاقی علاوه بر داشتن ملزومات اخلاق معمولی، دارای مرتبه بالاتر یعنی “اخلاق کریمانه” است که در نتیجه تربیت صحیح دینی دروجود افراد متبلور میشه و کسانی که زیست مسلمانی داشته باشن باید این ویژگی اصلی رو  در خودشون پرورش دهند .

می پسندم 4     0  4 

تعداد پسند های ( 4 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
مسلمانی یا مسلم آنی?!
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ قبل از ظهر نمایش پست [3]
بانو
rating
حالت :

تعقل و تفکر را از دیگر شاخص های زیست مسلمانیه در قرآن تفکر و تعقل به عنوان یک شاخص زیر بنایی اگه به اون  توجه نشه ریشه ها و بنیه اصلی تدین و زیستن مسلمانی دچار فرو کاهی و سستی میشه
قرآن می فرماید:
« افلا یتدبرون القرآن ام علی قلوب اغفالها» آیا آنها در قرآن تدبر نمی کنند یا بر دلهاشان قفل نهاده شده است.
قرآن کریم مردم رو حتی به تدبر و تامل در آیات الهی فرا میخونه  و کسانی رو که بدون تعقل و ژرف اندیشی با آیات خدا برخورد می کنن رو مورد سرزنش قرار میده  همچنین قرآن کسانی رو که اهل تعقل نیستن رو بدترین جنبندگان معرفی میکنه 
 و علت انحطاط اهل دوزخ رو عدم تعقل می دونه  پس  در زیست مسلمانی افراد در تمامی ابعاد زندگی خود تعقل و تفکر می کنه و بدون فکر هیچ کاری رو انجام نمیده و تصمیمی نمی گیره

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
مسلمانی یا مسلم آنی?!
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ بعد از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
شماره عضویت : 476
حالت :
اعتبار کاربر : 10905
پسند ها : 1135

عضو غایب

جوانی با چاقو وارد مسجد شد و گفت: بین شما کسی هست که مسلمان باشد؟
همه با ترس و تعجب به هم نگاه کردند و سکوت در مسجد حکم فرما شد. بالاخر
ه پیرمردی با ریش سفید از جا برخاست و گفت: آری من مسلمانم.

جوان به پیرمرد نگاهی کرد و گفت: با من بیا پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد و با هم چند قدمی از مسجد دور شدند. جوان با اشاره به گله گوسفندان به پیرمرد گفت: می خواهم تمام آنها را قربانی کنم و بین فقرا پخش کنم و به کمک احتیاج دارم.

پیرمرد و جوان مشغول قربانی کردن گوسفندان شدند و پس از مدتی پیرمرد خسته شد و به جوان گفت که به مسجد باز گردد و شخص دیگری را برای کمک با خود بیاورد. جوان با چاقوی خون آلود به مسجد بازگشت و باز پرسید: آیا مسلمان دیگری در بین شما هست؟

افراد حاضر در مسجد که گمان کردند جوان پیرمرد را بقتل رسانده نگاهشان را به پیش نماز مسجد دوختند پیش نماز رو به جمعیت کرد و گفت: چرا نگاه می کنید؟ به خدا قسم که با چند رکعت نماز خواندن کسی مسلمان نمی شود

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

امضای کاربر : جمعه موعود

گفتی به عموی خود ارادت داری
این بار قسم به دست عباس بیا

اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
مسلمانی ، یا ، مسلم ، آنی?! ،

« مظلومترین خانواده شیعی ایران | گناهان زبان »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 02:17 پیش از ظهر