انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » دلنوشته » دلنوشته های ارتش تک نفره » .:::من فرزند ایران هستم! :::.

.:::من فرزند ایران هستم! :::.

به نام خدای ایران زمین من...از تبار حوا هستم.همنشین با غم، درد و تنهایی... من نواده زنی هستم از قبیله آریا...عجین شده با شرم، حجب و حیا... من آفریده دامان پاک طبیعتم...سرشته شده با خون زلالی که از رگ های البرز جاریست، با خاک تن تنومند دماوند... من زاده قلب تپنده ی جهانم... و به خاطر دارم....زنی نجیب را...من فرزند ایرانم...و نماینده ای از همه اصالت ایران، همه غرور مردانش، همه صداقت زنانش، همه تنهایی پاک دخترانش و همه شهامت پسرانش... خون من آمیخته با جزء جزء این سرزمین است... خاک زرخیز زعفران پرورش،  دریای
.:::lk tvckn hdvhk isjl! :::.

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 2911
حالت :
اعتبار کاربر : 3335
پسند ها : 317
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg

|

به نام خدای ایران زمین

من...از تبار حوا هستم.همنشین با غم، درد و تنهایی...
من نواده زنی هستم از قبیله آریا...عجین شده با شرم، حجب و حیا...
من آفریده دامان پاک طبیعتم...سرشته شده با خون زلالی که از رگ های البرز جاریست، با خاک تن تنومند دماوند...
من زاده قلب تپنده ی جهانم...
و به خاطر دارم....زنی نجیب را...من فرزند ایرانم...و نماینده ای از همه اصالت ایران، همه غرور مردانش، همه صداقت زنانش، همه تنهایی پاک دخترانش و همه شهامت پسرانش...
خون من آمیخته با جزء جزء این سرزمین است...
خاک زرخیز زعفران پرورش،  دریای آبی گسترده و وسعت بی کرانش، داغ کویرش...صلابت البرزش، شکوه دماوندش، صبر لاله های داغدار پاک نهادش...آبی آسمان بلندش، سبزی برگ درختان سپیدارش ... بوی خاک های نم زده، یورش بی امان رگبارها..
استقامت زاگرس و گرمای خون کارون، نفس های آبی خلیج...نرمی شن ساحل هایش و هرم آفتاب درخشانش...
خاطرم پر است از برق نگاه دخترکان کویر...جذابیت مردانه آریایی های غیور و گونه های گل رنگ کودکان معصوم...
خاطرم پر است از صدای باد خنک در برگ های درخت انار...و صدای پر گنجشک های کوچک بر سر دیوار کاهگلی یک کوچه باغ....
و صدای موج پاره ی تن این خاک، خلیج...و طنین پر شکوه صدای بال عقابی بلند پرواز در پهنای آسمان زاگرس غرب و طراوت بی نظیر درختان نارنج خطه شمال...و تقدس خراسان...
و هیچگاه یادم نخواهد رفت...سردی گزنده برف قله های سرزمینم را و داغی پر تنش ریگ های کویر تشنه اش راو زیبایی  نخل های استوارش را...
هنوز آوای زنگ کاروان در گوشم پیچیده است.هنوز صدای نی چوپان که زیر درخت بید مجنون در دل صحرا نشسته است، گوش هایم را پر کرده است. هنوز بوی آتش، بوی هیزم و بوی دود چوب های تر، ذهنم را آکنده است...بوی دره ی شکوفه های گیلاس...
من زاده ی قلب تپنده ی جهانم و از تبار نژادی که غرور،  تنها دارایی اش...ایمان، تنها افتخارش...صداقت، تنها پیشه اش... اصالت ، جاری در رگ هایش و شجاعت، روح زندگی اش است.
از نژاد آریا...
هم نفس با "تهمینه"،   هم پای "سهراب"،   داغدار خون "سیاوش"،   چشم به راه "گرد آفرید"-دختر قهرمان و وطن پرست پارس-  ، یکصدا با "فریدون"،   هم نوای "کاوه"،   همدرد "زربانو"   و همراه "برزین آذر"...هنوز هم به خاطر دارم بیت بیت شاهکار شاهنامه را...
هنوز زمزمه می کنم یادگار مولانا  را و کلام حافظ ، هنوز در حافظه ام جاریست...
سوگند می خورم...به قطره قطره آب های نیلگون خلیج و به یکی یکی ریگ های لوت...
سوگند می خورم به تک تک گلبرگ های نسترن و به وجب وجب جنگل های سبز...
سوگند می خورم به دانه دانه های انار و به یک یک گندمزار های پر برکت...
سوگند می خورم به تک تک ستاره های شب های کوهستان و به ذره ذره پر های شاپرک های این خاک...
سوگند یاد می کنم به روح بلند همه ایرانیان اصیل و قسم می خورم به جاودانگی این مرز پر گهر...
که...
تا جزء جزء و ذره ذره و قطره قطره پیکرم را در راه آرامش و شکوه و صلابت و غرور ایران ندهم، لحظه ای آرام نگیرم....
من... فرزند ایرانم...
ایرانی که...همین...
ایران "که" ندارد..."ایران بودنش" کافیست...ایران، "بودنش" کافیست...
من زاده ایرانم...

ارتش تک نفره

4 تشکر شده از کاربر ارتش تک نفره برای ارسال مفید :
محمدELE , غم هجران , جمعه موعود , امیرهادی ,

می پسندم 5     0  5 

تعداد پسند های ( 5 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : ارتش تک نفره
هیچ

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
.:::من فرزند ایران هستم! :::.
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 2911
حالت :
اعتبار کاربر : 3335
پسند ها : 317
حالت من :  Ghamgin.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/06.jpg

در پاسخ به دوستانی که سوال کرده بودند :
 زربانو : دختر کوچک رستم
برزین آذر: نوه پسری رستم. پسر فرامرز. و تنها کسی که پس از مرگ رستم و از بین رفتن قرارگاه پهلوان از خاندان رستم باقی ماند.

(اطلاعات بیشتر : کتاب های فواد فاروقی)

ممنون از توجهتون 

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

امضای کاربر : ارتش تک نفره
هیچ

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
.:::من ، فرزند ، ایران ، هستم! ، :::. ،

« دل من چند روزیست که حالش خوش نیست! | بیا با هم بر این دنیا بگرییم... »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 07:06 بعداز ظهر