انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » بخش دانلود » فیلم و کلیپ » فضای مجازی

فضای مجازی

یه خورده طولانیه (حدودا 10 دقیقه) اما به دیدنش میارزه درباره وایبر هست اما در ادامش نکات جالبی داره   حالا هی بگید 1100 بده 
tqhd l[hcd

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

مدال ها:7
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 1 سالگی عضویت
مدال 1 سالگی عضویت
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال تخصص
مدال تخصص
نشان تقدیر
نشان تقدیر
مدال پیشرفت
مدال پیشرفت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

یه خورده طولانیه (حدودا 10 دقیقه) اما به دیدنش میارزه
درباره وایبر هست اما در ادامش نکات جالبی داره

حالا هی بگید 1100 بده 

6 تشکر شده از کاربر محمدELE برای ارسال مفید :
ایلیا110 , ارتش تک نفره , zahra1014 , حریم قدس , ایه , عقیق ,

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
فضای مجازی
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ بعد از ظهر نمایش پست [1]
rating
حالت :

یه خورده حجم و زمانش زیاد واسه همین متن گفتگو رو تایپ کردم 

نوشته شده توسط : سوال پرسیده شده از موسسه مصاف: »

سلام چند وقت پیش توی شبکه خبر از کارشناسی دعوت شد و طبق گفته های این کارشناس سرور اصلی شبکه وایبر در خاک رژیم صهیونیستی قرار داره در لابلای سخنرانی بزرگان و اساتید هم زیاد میشنویم توصیه هایی رو مبنی عدم عضویت در این نرم افزار های ارتباطی یا اصلا حذف کاملشون از تلفنهای همراه، میخوام نظرشما رو هم در این رابطه بدونم کلا عضویت توی این شبکه ها میتونه مفید باشه یا خیر ؛ممنونم

نوشته شده توسط : رائفی پور: »

اینکه فرمودن کارشناسی در  تلویزیون اومده و گفته مثلا این شبکه سرورش در اسرائیله وفلان حالا اگه دقیقترشو از بنده میپرسن که بله متعلق به یکی از افسرای سابق ارتش رژیم صهیونیستیه که اصل سرورش در قبرس اما متعلق به اسرائیلی هاست.ببینید دیگه خیلی واضح اومدن در مورد وایبر عمل کردن ویقیناً جاسوسیست و در این شکی وجود نداره ،تمام اطلاعات شما فرستاده میشه اونطرف

نوشته شده توسط : گوینده: »

این مسائل باعث شد تا دولت مصر از نیروهای نظامی خود بخواهد  از وایبر استفاده نکنند لبنان و عربستان نیز استفاده از وایبر را غیر قانونی اعلام کردند با وجود این ممنوعیتها روزانه ده میلیون مکالمه با میانگین دو میلیارد دقیقه و بیش از 6میلیارد پیامک در این سرویس منتقل میشود که همگی در اختیار تحلیل گران اطلاعاتی قرار میگیرند

اون وایبر بود حالا ببین تلگرام چه خبره!!!!!!!!

من بارها گفتم وباز هم میگم در موبایل تبلت لپ تاپ کامپیوتر ،تمام وسایل از این دست چیزیو نگه دارید که فردا تو  اینترنت دیدین ناراحت نشین بگید این عکسا تو اینترنت باشه من ناراحت نمیشم
توی یه هارد جداگانه نگه دارین و حتما به اینترنت وصل نباشه وقتی استفاده میشه ،بازهم نرم افزارهایی اینا نوشتن که مثلا اگه هاردی وصل شد شروع کن اطلاعاتو توی لپ تاپ کپی کنه یعنی لپ تاپ شما بشه موتور جستجوی اونا
خیلی نرم افزارا هست مثل سرچ گوگل، شما روی لپ تاپ دارین مثلا صفحه گوگل باز میشه شما میزنی به اینترنت هم وصل نیست الزاماً میزنی توی لپ تاپ شما براتون سرچ میکنه مثلا شما یه فایل ورد دارین توی ورد مثلا یه کلمه تایپ کردین اونو میکشه بیرون براتون .پس اینها هم هست، با این وجود باید سعی کنید مراقب باشید و امن نگه دارید ،خطرناکه،
مثلا یکی از دوستای ما در یکی از سفارتهای کشورمون در یکی از کشورای خارجی ؛کارهای کامپیوتری سفارتو به ایشون انتقال میدادن میگفت یکی از کارمنداش اومد به من گفت گوشی تازه خریدم زود شارژ تموم میکنه میگه من نگاه کردم دیدم وایبر ایشون نمیدونم 500مگ یا 700مگ اطلاعات فرستاده بدون اینکه این بفهمه جفت دوربین گوشیش و دهنی گوشیش داشته صوت و تصویر میفرستاده

اینا چیکار کردن اینا اومدن الگوریتمشو نوشتن که چی؟ این گوشی این جی پی اس که داره اگه وارد اون محدوده شد اوتوران دوربینا کار بیفته فیلم بفرسته دهنی هم صوت بفرسته  مجوزش هم همون اول خودت میدی !وحتی شما نگاه نکنید لوکیشن تون خاموشه روشن یا خاموش بودنش فقط یه عکسه اون میتونه نرم افزارو جوریبنویسه که روشن شو ولی عکسش روشن نشه خیلی سادست دیگه،مثلا سفارت ایران توی اون کشور جایی بوده که اگه کسی وارد شد گوشیش فعال بشه تمام این گوشی ها با کیفیت صوت تصویری که دارن تمام  اخبارمملکتو میبره اونجا

بعد بر مبنای یک ضرر مالی ،جانی که بر یک کشور وارد میشه مقصری!!!

نوشته شده توسط : گوینده: »

کار اصلی وایبر در واقع  اینست که پیامهای شخصی، همه ی اطلاعات داخل گوشی هوشمند ومکان دقیق حضور کاربران را از طریق جی پی اس دراختیار سرور های مرکزی خودش قرار میدهد که این سرور ها چنانکه خود قرارداد خود وایبر با کاربرانش نیز اذعان دارد میتواند در اختیار دیگر نهادها قرار داده شود

ببینید پس چی،باید خیلی مراقب باشیم میخوام بگم مسائل امنیتی رو ما میفهمیم میگی عکسمو نمیزارم فیلم خانوادگی نمیزارم ،یه وقتی هست که ما خبر نداریم متوجه نمیشیم
نرم افزار های اسپیچ تو ورد الان هست حرفو به کلمه تبدیل میکنه که تلویزیون هم داره تبلیغشون میکنه نکته جالبش اینه که این نرم افزار تجاریشونه نرم افزار های نظامی امنیتیشون ببین چقدر پیشرفتست یعنی عیناً تبدیل میکنه فایل ورد رو انقدر راحت میفرسته که شما متوجه نمیشید
 بعد
یه کاری هم کردن شما برای آپدیت کردن ،برای بسیاری از کارتون دائم باید به اینترنت وصل بشید روزانه اخبار و اطلاعاتتو میفرسته شماره موبایلا همه میره اونجا

اینو رئیس پدافند غیرعامل،سردار جلالی چندوقت پیش دیدم ایشون توی تلویزیون اومد گفت
مسئولین دیگه حق ندارن گوشی هوشمند استفاده کنن
تمام شماره موبایلاشون رفته اونطرف ،ماالان سایت داریم اسمشو نمیبرم تبلیغ بشه من رفتم دیدم شمارم توش هست ،سایت خارجی!کشور انتخاب میکنی میبینی عجب!خیلی از مسئولین متاسفانه شمارشون اون تو بود از کجا پیدا کردن؟
میفروشن هم درآمد درست میکنن برا خودشون  هم راحت شنود میکنن کل مسئولین ما رو،واین شرعا بر گردن اینهاست و اون دنیا  پوستشون میکنن اینایی که حالیشون نمیشه و توی جلسات گوشیهاشون و میبرن ،هر شماره ای رو میزارن اون تو ،

اصلا طرف بطور پیشفرض میزنه شماره912ای که بعدش کد1دارن اینا مهمه اینا یا پولدارن زودتر خریدن یا از مسئولین ،یکی از مسئولین به من شمارشو داد بخدا 912و بقیش هم 1و0 بود همینطور پشت سر هم !انقدر رند بود!! خب معلومه این چک میشه !!!اینا باید مراعات کنند ،شرعا گردنشونه .

بله این مسائل امنیتی یقیناً هست ،اصلا شما بازی داری نصب میکنی نوشته دسترسی به شماره های شما ؛شما وایبرتو تا نصب میکنی برا اولین بار کسایی که وایبر دارن وشماره شما رو داشتن همه باخبر میشن !یعنی چی؟ یعنی تمام شماره های شما انتقال داده شده رو سرور بعد چک میکنه میگه این ،این شماره رو داره یه ربات نوشتن سریع این کارا رو داره انجام میده یهو میبینه فلانی هم وایبر داره ،پس بسته به اینکه چه کسی هستیم ،اما یه نکته بگم شاید یه نوجوون بگه حالا من چکاره ام ؛عزیزم فردا تو شاید وزیر شدی تو این مملکت ،از همه سَر و سِرّت خبر دارن، اینو بارها گفتم
ما یکی از شهدامون که حالا نمیتونم اسمشو ببرم از طریق وصل شدن لپ تاپ یکی از اعضای خانوادش به اینترنت در زمان بسیار کوتاه آی پی رو در آوردن ،از رو آی پی شماره تلفن خونه و آدرس رو در آوردن و ترور کردن ،ببینید چقدر خطرناکه باید حواسمون جمع کنیم

واقعا این
یک دنیای عجیب غریبیه ما یکی از بچه های دفتر خودمون اومد گفت هاآرتص این مقاله رو گذاشته در مورد ایران من با لپ تاپ و اینترنت خوم رفتم ایشون یکی از نرم افزار های فیلتر شکن کم حجم که توی اینترنتم هست  استفاده کرد من از یه فیلتر شکن دیگه تا وصل شدم دیدم همچین خبری نیست یه آدرس رو زده بودیم هاآرتص دات کام!برا او بود برا من نبود منو میشناخت!! یعنی ببین چقدر هوشمنده میگه یه کسی مثل رائفی پور نباید به اخبار ایران توی سایت هاآرتص دسترسی داشته باشه منو میشناخت ببینید شما فکر نکنید من لپ تاپمو عوض کردم یه بار به اینترنت با گوشی لپ تاپ هر چیزی وصل شدی بسیاری از اطلاعاتو برمیدارن تا شماره هارد شماره رجیستری شماره سریال نامبر ویندوز برمیداره و ثبت میکنه بعد ویندوز رو عوض کنی میگه یه ویندوز جدید رو این شماره هارد ومادربردی که داریم نصب شده و شماره هارد برای هر سیستم منحصر به فرده حتی اگه بااین سیستم  به  یه اینترنت دیگه وصل بشید بازهم میشناسه

کی میشه یکی دیگه باشین؟دستگاه جدید،اینترنت جدید!حتی اگه فیلتر شکن یکسان استفاده کنید میفهمه

لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا
بطور مسلم يهود و مشركان را دشمنترين مردم نسبت به مؤ منان خواهي يافت

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
فضای مجازی
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ بعد از ظهر نمایش پست [2]
عضو
rating
شماره عضویت : 589
حالت :
اعتبار کاربر : 4302
پسند ها : 270
وبسایت من : وبسایت من

ممنونم. میگم این حرفها رو که میزنی یه عده اصلا دوست ندارناااا

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

امضای کاربر : حضور 313
مبادا غافل شویم و روزمره گی ما را از حضور تاریخی خویش غافل سازد.   
  سید اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
فضای مجازی
شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۰ بعد از ظهر نمایش پست [3]
rating
حالت :

ممنون آقا محسن بابت نظرتون
اینا حرفای من نیستن ،،، ولی وظیفه خودم دونستم اینو بزارم تا با تهدیدهای مجازی یه مقدار بیشتر آشنا بشیم
بعدشم من با حضور توی این محیط ها مخالف نیستم و
اگه مخالف بودم که اصلا خودم نمیومدم توی مجازی،حضور داشته باشیم و فعالیت کنیم اما با رعایت مسائل امنیتی

همیشه اینو میگم:ما با ورود به مجازی وارد یه دنیای ناشناخته شدیم که داریم با ضررهایی مثل از از دست رفتن حریم خصوصیمون و.......... تاوانشو میدیم 

اینو دیگه میدونید که هر فناوری جدیدی اولین کاربردش نظامی و جاسوسیه
و اینم مطمئن باشید که همه ما هک شده ایم و همه ما  حریم خصوصی مون نقض شده حتی اونی هم که ادعاش بشه مادر  کامپیوتر و فضای مجازی هست ؛؛؛

واصل این مطلب هم این بود که اول امنیت وحفاظت بعد فعالیت نه اینکه کلا فعالیت تعطیل

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
فضای مجازی
یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ بعد از ظهر نمایش پست [4]
بانو
rating
شماره عضویت : 1042
حالت :
اعتبار کاربر : 19494
پسند ها : 2065

خیلی مطلب خوبیه . پخش این گفتگوها باید بیشتر بشه شاید یک جمع بندی  مفید از ان بشه کرد
80 درصد کابران تلگرام ایرانی هستند ؟! واووو
حتی گفتند احتمالا ان 20 درصد بقیه هم ایرانیهای خارج از کشور هستند !
پس شک نباید کرد که این برنامه جاسوسی هست . چه قدر عالی ! مثل اینست که ما به دشمن اطلاعاتمون را ثانیه به ثانیه مخابره کنیم و زحمت ان را برای شناسایی کم کنیم

دادن راهکارهای امنیتی برای شبکه های اجتماعی باید به سرعت تبلیغ بشه
مسلما در ارگانهای مهم دولتی و نظامی به این موضوع باید بهای بیشتری داده بشه و سواد اطلاعاتی افراد را در زمینه هجمه اینگونه برنامه ها بالا برد
تا حالا علت منع داشتن گوشی همراه در مکانهای نظامی را نمی دانستم با توجه به اینکه نصب برخی برنامه ها روی گوشی مثل فرستنده صوتی و  تصویری عمل میکنه
 باید احتیاط بیشتری به خرج داد
ای کاش ما هم می توانستیم از سواد برنامه نویسانمون برای ساختن و نصب برنامه های محافظ و هشدار دهنده حتی ساخت ویروس  استفاده کرد
باید شیوه های نوین استتار را اموخت .با نظر برخی که میگن استفاده از فضای مجازی سواد می خواهد موافقم
ولی در کنارش باید جوانب احتیاط را رعایت  کرد

ویرایش ارسال توسط : عقیق
در تاریخ : یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ بعد از ظهر

می پسندم        0 

امضای کاربر : عقیق

«اللهُمَ صل علی فاطمةَ وَأَبیِها وَبَعلِها وَبَنیها وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بعدد ما احاط به علمک»

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد