انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر » اطلاعیه ها » اطلاعیه های مدیران و ناظران » دلیل نیومدن به انجمن رو بگویید

دلیل نیومدن به انجمن رو بگویید

دلیل نیومدتون رو باچندکلمه مختصر بیان کنید بزرگوارانی که این پست رو خوندن به اونهایی که نخوندن خواهش میکنم اطلاع رسانی کنن  هماهنگی بشه چند دقیقه ای در انجمن بدون هیچ دغدغه پیام رسانها کنار همدیگه باشیم  ممنونم از همگی اینم فکر کنید یک چالش جدید باشه  
ngdg kd,lnk fi hk[lk v, f',ddn

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ بعد از ظهر
عضو
rating
شماره عضویت : 7
حالت :
محل سکونت : : همین نزدیکهای عشق انجایی که ازان امده ام امدنم بهر چه ب
دعوت شدگان : 1
اعتبار کاربر : 30818
پسند ها : 2103
حالت من :  Delvapas.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (13).jpg
وبسایت من : وبسایت من

مدال ها:4
ستارهء انجمن
ستارهء انجمن
مدال صندلی داغ
مدال صندلی داغ
مدال 3 سالگی عضویت
مدال 3 سالگی عضویت
کاربران برتر
کاربران برتر

|

دلیل نیومدتون رو باچندکلمه مختصر بیان کنید
بزرگوارانی که این پست رو خوندن به اونهایی که نخوندن خواهش میکنم اطلاع رسانی کنن 
هماهنگی بشه چند دقیقه ای در انجمن بدون هیچ دغدغه پیام رسانها کنار همدیگه باشیم 
ممنونم از همگی اینم فکر کنید یک چالش جدید باشه

6 تشکر شده از کاربر سینا برای ارسال مفید :
قمرخانم , admin , programmer , ایلیا110 , محمدELE , حریم قدس ,

می پسندم 2     0  2 

تعداد پسند های ( 2 ) از این کاربر
تعداد آنلایک ها ( 0 ) از این کاربر

* پاسخ با بیشترین پسند
  1. پسندها :3 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  2. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  3. پسندها :2 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  4. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید
  5. پسندها :1 برای اطلاع از پاسخ با بیشترین پسند ،دراین موضوع کلیک کنید

امضای کاربر : سینا
 سلام بر یاران شهر آسمانی

سلام بر آنانکه صادقانه ایستادند
مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند
و مظلومانه از خاطره دنیاطلبان رفتند
خوشا بحالشان و بدا به حالمان ...

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۵۳ بعد از ظهر نمایش پست [1]
عضو
rating
شماره عضویت : 1
حالت :
دعوت شدگان : 13
اعتبار کاربر : 28298
پسند ها : 3479
حالت من :  Sepasgozar.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (9).jpg

سلام خوش اومدید آقا  سینا
دلیلش کاملا مشخصه
الان گوشی موبایل هوشمند و اینترنت همراه فراگیر شده  و دست همه  و توی هر سنی میشه پیدا کرد
و با وجود تلگرام و اینستاگرام و بقیه برنامه ها که ورود و ارسال مطالب توی اونها خیلی راحت تر ، طبیعی که کمتر به انجمن سر بزنیم

البته انجمن پتانسیل این رو داشته و داره  که هر روز عضو جدید ثبت نام کنه و مطالب ارسال کنن 
ولی بیشتر کاربرهایی که عضو میشدن  برای تبلیغ و معرفی سایت خودشون میومدن و از کنترل خارج شده بودن و انجمن هم تقریبا خیلی بزرگ شده و جایی برای بزرگتر شدن نداره  ، مگر اینکه هاست و سرور  رو ارتقا بدیم که با این قیمت دلار امکانش نیست
برای همین خودم ورودی و عضویت انجمن رو بستم
خیلیا ممکنه اصلا نام کاربری و رمزشون رو هم یادشونم رفته باشه 

می پسندم 3     0  3 

تعداد پسند های ( 3 ) از این کاربر
گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۳۳ بعد از ظهر نمایش پست [2]
مدیر انجمن انجمن دفاع مقدس
rating
شماره عضویت : 1784
حالت :
اعتبار کاربر : 72225
پسند ها : 2031
حالت من :  Maghzmotafaker.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (30).jpg

سلام و عرض ادب 
  امیدوارم حالتون خوب باشه  
این مدت من که همچنان سر میزدم ولی خب بیشتر مهمان و بیشتر مطالب رو میخونم و چک میکنم مثلا همین مطلب توی قسمت اطلاعیه مدیرا گذاشته شده که باید بره قسمتی دیگه  
از دار دنیا هم فقط چندتا سایت انگشت شمار عضوم که یکیش اینجاست و سرم به هیچکدوم از اون رسانه ها گرم نیست 
از اومدن میام ولی آنلاین نمیشم که مطلب بزارم ، پستی بنویسم و اینا ، اینکه کم کم خلوت شد باعث شد منم کمتر آنلاین بشم و بیشتر مهمان بیام 

می پسندم        0 

امضای کاربر : محمدELE

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۴۸ قبل از ظهر نمایش پست [3]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : admin »
سلام خوش اومدید آقا  سینا
دلیلش کاملا مشخصه
الان گوشی موبایل هوشمند و اینترنت همراه فراگیر شده  و دست همه  و توی هر سنی میشه پیدا کرد
و با وجود تلگرام و اینستاگرام و بقیه برنامه ها که ورود و ارسال مطالب توی اونها خیلی راحت تر ، طبیعی که کمتر به انجمن سر بزنیم

البته انجمن پتانسیل این رو داشته و داره  که هر روز عضو جدید ثبت نام کنه و مطالب ارسال کنن 
ولی بیشتر کاربرهایی که عضو میشدن  برای تبلیغ و معرفی سایت خودشون میومدن و از کنترل خارج شده بودن و انجمن هم تقریبا خیلی بزرگ شده و جایی برای بزرگتر شدن نداره  ، مگر اینکه هاست و سرور  رو ارتقا بدیم که با این قیمت دلار امکانش نیست
برای همین خودم ورودی و عضویت انجمن رو بستم
خیلیا ممکنه اصلا نام کاربری و رمزشون رو هم یادشونم رفته باشه 

سلام وعرض ادب علی جان حالتون خوبه خوشین سلامتین
ممنونم بابت اطلاع رسانی خوبتون
میدونم همه انچه که با بیانی زیبا فرمودین 
ولی گاهی دلتنگیهایی از جنس خاصی سراغمون میاد که میایم اینجا نگاهی میکنیم ودلتنگیمون از بین میره...
برای خود من دل نوشته های بچه ها که بیشترشون از عمق جان بر میخواست خیلی زیبا وجالب بوده.
ممنونم علی جان ان شالله خودت وخانواده ات درخوشبختی بسر ببرید وائمه علیهم السلام هم شیرینی زندگیتون رو تضمین کنن 
بازم متشکر وممنونم از جوابهاتون  حلالمون بفرمایین

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۵۱ قبل از ظهر نمایش پست [4]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : محمدELE »
 سلام و عرض ادب 
  امیدوارم حالتون خوب باشه  
این مدت من که همچنان سر میزدم ولی خب بیشتر مهمان و بیشتر مطالب رو میخونم و چک میکنم مثلا همین مطلب توی قسمت اطلاعیه مدیرا گذاشته شده که باید بره قسمتی دیگه  
از دار دنیا هم فقط چندتا سایت انگشت شمار عضوم که یکیش اینجاست و سرم به هیچکدوم از اون رسانه ها گرم نیست 
از اومدن میام ولی آنلاین نمیشم که مطلب بزارم ، پستی بنویسم و اینا ، اینکه کم کم خلوت شد باعث شد منم کمتر آنلاین بشم و بیشتر مهمان بیام 

محمد جان خدا بهت اجر بده .همین که میهمان هم میای جای شکر داره.وان شاالله اگر عمری باشه ومشغله اجازه بده سعی میکنم منم بیام اینجا ومطالبی بگذارم وخوشحال شدم که دیدمتون در این انجمن وباعث خوشحالی فراهم شد.بزرگوارین شما اقا محمد

می پسندم        0 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۴۹ بعد از ظهر نمایش پست [5]
بانو
rating
شماره عضویت : 499
حالت :
اعتبار کاربر : 74582
پسند ها : 4202
حالت من :  Sepasgozaram.gif
تصویر مورد علاقه من : images/mms/yaran (8).jpg

سلام وعرض ادب خدمت همگی بزرگواران 
دلیل من برای نبودن وننوشتن نبودنه یعنی خیلیا که نیستن ونمییان وباعث میشن دیگه حوصله سابق نباشه والبته دلایل شخصی دیگه که درادامه میگم
علاوه بردلایلی که اقا ادمین گفتن خود ایشونم در خلوت شدن اینجا بی تاثیر نیست .کلا فکر کنم براشون مهم نیست کسی اینجا فعالیت بکنه یا نه ؟شاید هم اشتباه میکنم 
بقولی تحویل نمیگیرن  که تحویل هم بگیرن بازم خیلیا دست ازسر گوشیاشون برنمیدارن دیگه .
قدیم تموم شد ولی بازم دود ازکنده بلند میشه .جوونها که سرگرم زندگیشونن ازدواج کردن وبچه دارشدن بقیه هم با مشغله های دیگه دست وپنجه نرم میکنن 
اما واقعیتی که هست ومن میخوام بهش اعتراف کنم خیلیا که اینجا بودن ورفتن وممکنه هنوزم باشن ازجمله خودم اونی نیستم که نشون میدم بخاطر همین من دیگه دوست ندارم مثل قدیم با کلمه های قلمبه سلمبه ظاهری ازخودم بسازم که واقعی نیست .من کلا شخصیتی خیلی مذهبی ندارم گرچه که سعی کردم تمام اصول مذهبی بودن رو رعایت کنم اما دلیل نمیشه که ازخودم یه قدیس بسازم اونم تو این محیط .تمام پستهای مذهبی وحرفهای مذهبی وار من تقلیدی بوده میخواستم مثل شماها باشم شماهایی که خوب وپاک وعزیزدرگاه ربوبی بودین 
کار رو میسپارم به کسایی که شبیه حرفاشون هستن وشایددوست ندارن ازشون اسمی ببرم وامیدوارم اینجاهم دوباره فعالیت کنن چون حیفه ومیتونن تاثیر گذار باشن .
اما میخوام بگم ماها همه یه سری ضعفهایی داریم وضعف من احساسی بودنم هست که سریع تحت تاثیر حرفها قرار می گرفتم گاهی کاملا مایوس میشدم گاهی به شدت ناراحت وگاهی دلبسته به آدمهایی که اونها هم ضعفهایی داشتن آدمیزاد اشتباه میکنه وشجاعت میخواد که بتونی قبول کنی وحتی دیگران رو درجریانش بذاری  .راستی من هیچوقت نفهمیده بودم که چرا بعضی ها بعضی هارو مسدود میکنن یا جوابشونو نمیدن  اما میبینم گاهی عاقلانه است که این کارو بکنی و واقعا لازم نیست خودتو درگیر صحبتهای خام وعجولانه وبچگانه ی بعضیا بکنی  انقدر اینجا دچار تپش قلب شدم دیگه دوست ندارم به اون دوران برگردم .این احساساتی ودلسوز  بودن هنوز هم بامن همراهه اما امیدوارم به بلوغ رسیده باشم واینجا کمک کرد بتونم خودمو پیداکنم وازهمه کسایی که واقعا منو رنجوندن هم ممنونم خیلی درسهابه من دادن وباعث شدن که قوی بشم .

حالا هم اقا ادمین بزرگوار اگر حرکتی بکنن تا انجمن رونقی بگیره وآدم حسابیا بیان ومطالبشونو بذارن خیلیم عالیه وماهم استقبال میکنیم .ازته دل دعا میکنم همه انجمنیها چه قدیم چه جدید عاقبت بخیربشن وتو زندگیاشون هیچوقت دچار یاس ونا امیدی وغم نشن اگر هم شدن دوباره توکل کنن وصبورانه به زندگی ادامه بدن  
از آقا سیناهم ممنونم بخاطر گذاشتن این پست وامیدوارم درآینده بازهم ازمطالب زیباشون استفاده کنیم .

درضمن امیدوارم منو بخاطر این حرفا شماتت نکنین من اینجارو محرم دونستم واین حرفارو بیان کردم پس خواهشا سرزنش نکنین 

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : حریم قدس

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
جمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ بعد از ظهر نمایش پست [6]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : حریم قدس »
سلام وعرض ادب خدمت همگی بزرگواران 
دلیل من برای نبودن وننوشتن نبودنه یعنی خیلیا که نیستن ونمییان وباعث میشن دیگه حوصله سابق نباشه والبته دلایل شخصی دیگه که درادامه میگم
علاوه بردلایلی که اقا ادمین گفتن خود ایشونم در خلوت شدن اینجا بی تاثیر نیست .کلا فکر کنم براشون مهم نیست کسی اینجا فعالیت بکنه یا نه ؟شاید هم اشتباه میکنم 
بقولی تحویل نمیگیرن  که تحویل هم بگیرن بازم خیلیا دست ازسر گوشیاشون برنمیدارن دیگه .
قدیم تموم شد ولی بازم دود ازکنده بلند میشه .جوونها که سرگرم زندگیشونن ازدواج کردن وبچه دارشدن بقیه هم با مشغله های دیگه دست وپنجه نرم میکنن 
اما واقعیتی که هست ومن میخوام بهش اعتراف کنم خیلیا که اینجا بودن ورفتن وممکنه هنوزم باشن ازجمله خودم اونی نیستم که نشون میدم بخاطر همین من دیگه دوست ندارم مثل قدیم با کلمه های قلمبه سلمبه ظاهری ازخودم بسازم که واقعی نیست .من کلا شخصیتی خیلی مذهبی ندارم گرچه که سعی کردم تمام اصول مذهبی بودن رو رعایت کنم اما دلیل نمیشه که ازخودم یه قدیس بسازم اونم تو این محیط .تمام پستهای مذهبی وحرفهای مذهبی وار من تقلیدی بوده میخواستم مثل شماها باشم شماهایی که خوب وپاک وعزیزدرگاه ربوبی بودین 
کار رو میسپارم به کسایی که شبیه حرفاشون هستن وشایددوست ندارن ازشون اسمی ببرم وامیدوارم اینجاهم دوباره فعالیت کنن چون حیفه ومیتونن تاثیر گذار باشن .
اما میخوام بگم ماها همه یه سری ضعفهایی داریم وضعف من احساسی بودنم هست که سریع تحت تاثیر حرفها قرار می گرفتم گاهی کاملا مایوس میشدم گاهی به شدت ناراحت وگاهی دلبسته به آدمهایی که اونها هم ضعفهایی داشتن آدمیزاد اشتباه میکنه وشجاعت میخواد که بتونی قبول کنی وحتی دیگران رو درجریانش بذاری  .راستی من هیچوقت نفهمیده بودم که چرا بعضی ها بعضی هارو مسدود میکنن یا جوابشونو نمیدن  اما میبینم گاهی عاقلانه است که این کارو بکنی و واقعا لازم نیست خودتو درگیر صحبتهای خام وعجولانه وبچگانه ی بعضیا بکنی  انقدر اینجا دچار تپش قلب شدم دیگه دوست ندارم به اون دوران برگردم .این احساساتی ودلسوز  بودن هنوز هم بامن همراهه اما امیدوارم به بلوغ رسیده باشم واینجا کمک کرد بتونم خودمو پیداکنم وازهمه کسایی که واقعا منو رنجوندن هم ممنونم خیلی درسهابه من دادن وباعث شدن که قوی بشم .

حالا هم اقا ادمین بزرگوار اگر حرکتی بکنن تا انجمن رونقی بگیره وآدم حسابیا بیان ومطالبشونو بذارن خیلیم عالیه وماهم استقبال میکنیم .ازته دل دعا میکنم همه انجمنیها چه قدیم چه جدید عاقبت بخیربشن وتو زندگیاشون هیچوقت دچار یاس ونا امیدی وغم نشن اگر هم شدن دوباره توکل کنن وصبورانه به زندگی ادامه بدن  
از آقا سیناهم ممنونم بخاطر گذاشتن این پست وامیدوارم درآینده بازهم ازمطالب زیباشون استفاده کنیم .

درضمن امیدوارم منو بخاطر این حرفا شماتت نکنین من اینجارو محرم دونستم واین حرفارو بیان کردم پس خواهشا سرزنش نکنین 

سلام وعرض ادب
حریم خانم متشکرم از دیدگاهتون
 ان شاالله که این انجمن هم دوباره بچه ها بیان وشروع کنن به گذاشتن مطالب مفید ووبه قولی ارزشی
بچه ها همه رفتن ولی من میدونم خیلیها دلتنگ خیلی مطالبی هستن که نوشتن اینجا.دلخوری بود خوشی بود دلتنگی بود رفتنها بود 
ولی همه وهمه زود گذشت اونقدر زود که وقتی به پشت سرم نگاه میکنم همه تمام شده است ودر نامه عملم حتی مطالبم نوشته شده است وهمه را روزی در دفتر اعمالم خواهم دید

در کل دعایمان کنید که در مسیر خدا واهل بیت باشیم واشتباه نرویم وعاقبتمان بخیر شود

می پسندم        0 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۵۵ بعد از ظهر نمایش پست [7]
بانو
rating
شماره عضویت : 47
حالت :
دعوت شدگان : 16
اعتبار کاربر : 92776
پسند ها : 4934
حالت من :  Sepasgozar.gif

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما خوبان و آقا سینای بزرگوار
علت نیومدن که،نمیشه گفت کم سر زدن به انجمن واسه من یکی اینکه لپ تاپمون خراب شده و دیگه نمیتونم فعالیت داشته باشم تو انجمن
با گوشی واسم سخته
بعد اینکه ی کلاس اولی دارم که کلاساش آنلاینه در واقع باید گفت ما، مادرا کلاس داریم
ی فاطمه خانم سه ساله هم دارم
بالاخره اینکه تو خونه ای که همشون مرد هستن و بچه کوچیک داری کار خیلی زیاده
شکر خدا انجمن هم همیشه بازدیداش خیلی خیلی زیاده
این نشون میده مطالب بسیار زیبا و مفیدی که دوستان تو انجمن گذاشتن استفاده میشه
ان شاءالله ممبعد دوباره شاهد فعالیت اعضا باشیم.
به شخصه انجمن رو خیلی خیلی دوست دارم.
ممنون از علی آقا و منزه خانم خواهر گلم بابت زحماتی که واسه انجمن کشیدن و میکشن
از آقا سینای بزرگوار هم بابت این پست تشکر میکنم.
اجر همگی با خدا
همگی حلالم کنین

می پسندم 2     0  2 

امضای کاربر : قمرخانم

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰ ۰۵:۴۲ بعد از ظهر نمایش پست [8]
عضو
rating
حالت :

نوشته شده توسط : قمرخانم »
سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما خوبان و آقا سینای بزرگوار علت نیومدن که،نمیشه گفت کم سر زدن به انجمن واسه من یکی اینکه لپ تاپمون خراب شده و دیگه نمیتونم فعالیت داشته باشم تو انجمن با گوشی واسم سخته بعد اینکه ی کلاس اولی دارم که کلاساش آنلاینه در واقع باید گفت ما، مادرا کلاس داریم ی فاطمه خانم سه ساله هم دارم بالاخره اینکه تو خونه ای که همشون مرد هستن و بچه کوچیک داری کار خیلی زیاده شکر خدا انجمن هم همیشه بازدیداش خیلی خیلی زیاده این نشون میده مطالب بسیار زیبا و مفیدی که دوستان تو انجمن گذاشتن استفاده میشه ان شاءالله ممبعد دوباره شاهد فعالیت اعضا باشیم. به شخصه انجمن رو خیلی خیلی دوست دارم. ممنون از علی آقا و منزه خانم خواهر گلم بابت زحماتی که واسه انجمن کشیدن و میکشن از آقا سینای بزرگوار هم بابت این پست تشکر میکنم. اجر همگی با خدا همگی حلالم کنین
سلام وعرض ادب بسیار دقیق ومتقن بود صحبت شما...اینکه شماخانمها درس دارین واقعا من بهش رسیدم...دوتا خواهرام وخانم اقا مهدی رو دیدم که بجای بچه ها درس میخونن بجای بچه ها امتحان میدن وبجای بچه ها حرص میخورن....جالبه که پسرا در این نوع درس خوندن اصلا ککشونم نمیگزه که درس دارن دخترا هم که یک کوچولو مثلا به درس اهمیت میدن با این نوع دروس چیزی واقعا یاد نمیگیرن.جالبه برای من که پسر من وقتی میرفت مدرسه .معدلش نزدیک 19 بود الان که مدرسه نمیره معدلش شده16 به رئیس مدرسه میگم که فلانی این دیگه خیلی وضع ناجوریه همه ان لاین معدلشون رفته بالا پسر من اینطور شده میگه چندتا حاضری نزده سر کلاساوتمرینا رو نفرستاده برای دبیرشون نمرش رو کم کرده
البته بعدا متوجه شدم چرا دبیراشون فقط با ایشون لج کردند
بماند این چیزها  اصل ماجرا اینه که زندیگهامون شاد باشه ان شالله
قمر خانم دنیای ما که دیگه داره اروم اروم تموم میشه دنیای این بچه ها اغاز شده دعا کنیم عاقبتمون بخیر بشه واین بچه ها در مسیر حضرت عشق قرار بگیرن
یواش یواش بچه های دیگه این انجمن ازدواج میکنن بچه دار میشن ومتوجه میشن باقیات الصالحاتشون همین فرزندانشون میشن که اگر درمسیر باشن نون ما هم توی روغن نباتیه
البته این اخری به شوخی بود

می پسندم 1     0  1 

تعداد پسند های ( 1 ) از این کاربر

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

اطلاعات نویسنده
دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ۰۹:۰۴ بعد از ظهر نمایش پست [9]
عضو
rating
حالت :

چقدر زود گذشت وچقدر زود دیر شد
دوست دارم گاهی بچه ها بیان اینجا مطالبشون رو بگذارن

راستی چقدر خوبه که بزرگواران دور هم جمع بشن.
حتی برای یک احوال پرسی ساده دلمون تنگ شده 
چه روزهایی بود ، بسیار خوب بود اون روزها 
راستی بزرگوارانی که ایتا دارن ما رو هم در ایتا همراهی کنن
@nishgonn
https://eitaa.com/nishgonn

اینم لینک کانال ماست اگر دوست داشتین سری بزنین 
البته بدک نیست بزرگواران اگر بتونن یه گروهی در ایتا بزنن وبقیه رو هم دعوت کنند

می پسندم        0 

سلام بر یاران شهر آسمانی

مردانه جنگیدند
عاشقانه شهید شدند

گزارش پست !

امکان افزودن پاسخ به این موضوع وجود ندارد امکان افزودن موضوع در این بخش وجود ندارد

برچسب ها
دلیل ، نیومدن ، به ، انجمن ، رو ، بگویید ،

« تاخیر در اعلام اسامی برندگان مسابقه ماه مهر | اینجا کسب و کارت رو تبلیغ کن »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 01:29 پیش از ظهر